Skočiť na obsah

Oblečenie - štýl oblečenia


cizy

Odporúčané príspevky

Suveréne sa mi najviac páči Lucia Hablovičová, ale to už pár rokov dozadu, čiže nič nové. Inak ma prekvapilo, že (ukázané mužom) sa im to nepáčilo.  

Heribanova sa mi páčila, no mne by stačili tie zaujímavé šaty ten čepiec z hlavy by som dala dole. už veľmi na ľudovú nôtu.

Keketi tiež ako obvykle krásne šaty, mne nevadí tá farba.

 

Vajdova partnerka, či manželka neviem presne, to je hrôza každý rok. Aspoň kaderníka by sa patrilo navštíviť ak idem na ples.  

Drobová na túto róbu už nemá postavu, odhalené brucho je sakra háklivé.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

šaty Keketi sa páčia aj mne... tento strih som vždy preferovala, ten typ sukne a tento strih jemného vršku k tomu.  a tiež mi nevadí ani farba.

u madam Vajdovej tento rok zato bol nejaký pokus o účes... vidieť to na prichádzajúcej fotke.

ale akosi zasa padol či nedržal či bol odfláknutý  a je z toho tradičné vtáčie hniezdo:

 

post-3-0-72347700-1483911525.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veď to, že ona nie je nejak škaredšia ako ostané, ale stále sa jej to podarí nakoniec vyzerať výrazne horšie. Vlastne  je to určite pekná žena.

 Neviem či sa fotili nad ránom po nejakom šialenom kankáne, že sa jej tak vlasy rozpadli. Celkovo by ju bolo treba tak refrešnuť, šaty, účes, podpira, celkový postoj, aby vyzerala trocha ako dáma. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lucia Hablovičová

pekné plesové šaty, farebne aj strihovo. podľa mňa  motýlik   "svieti",   zbytočne zahaľuje  pekný krk dámy.

klobúk pekný, áno, zvolila by som  cestou na ples, na privítanie, potom by som ho odložila, aby vynikli prirodzene krásne vlasy. 

 

Vima,

ak sa smiem spýtať, akej farby máš šaty? aký strih?   :)

nové topánky si nezabudni aj tak ešte trošku rozchodiť, aby Ťa potom  neboleli príliš nohy.

:)  tiež ideme s manželom na ples, už sa tešíme. 

Príjemnú zábavu Flinstonovci. :)

post-2385-0-35726100-1483952832_thumb.jpeg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte jedna, tentokrát fotografom nenastavená fotka Drobovej a jej partnera - snáď si po zazretí tejto fotky už nikdy neoblečie podobnú kreáciu. hoci u Drobovej jeden nikdy nevie.

takmer jej vypadne visiace brucho a prsia, 45 kilová 18 ročná modelka by na móle mohla... Drobová v reále nie, kvapka sebakritiky absentuje:

 

post-3-0-17830700-1483983846.jpg

http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/utok-sbs-karov-drobovej-speky-ci-latinakova-hruba-usianka-naj-trapasy-hanby-plesu-opere.html

 

dámy boli krásne takmer všetky, ale zdá sa, že niekto stále musí zastúpiť nevkus, a  že pani Drobová veľmi úspešne nahradila neúčasť Malachovskej :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lucia Hablovičová

pekné plesové šaty, farebne aj strihovo. podľa mňa  motýlik   "svieti",   zbytočne zahaľuje  pekný krk dámy.

klobúk pekný, áno, zvolila by som  cestou na ples, na privítanie, potom by som ho odložila, aby vynikli prirodzene krásne vlasy. 

 

Vima,

ak sa smiem spýtať, akej farby máš šaty? aký strih?   :)

nové topánky si nezabudni aj tak ešte trošku rozchodiť, aby Ťa potom  neboleli príliš nohy.

:)  tiež ideme s manželom na ples, už sa tešíme. 

Príjemnú zábavu Flinstonovci. :)

áno, je to veľmi pekná žena a vyzerala zaujímavo.

 

Ja mám červené čipkové šaty (!!!), (samozrejme podšité), s rukávmi tesne nad lakte, jednoduchý strih, od pása je sukňa nabraná, ťažko sa to popisuje; pôvodne som si ich neplánovala kúpiť, ale ako som šla okolo istého obchodíku nemenovanej značky, a videla ich visieť na vešiaku, mrkli na mňa a zavolali na mňa "Vyskúšaj nás, vyskúšaj nás" - a ja som neodolala, vošla - a vyskúšala - a potom mi povedali "Ešte nie si taká stará, aby si si nás nemohla kúpiť, kúp si nás!" - a ja som kúpila...teda mali ich aj v tmavomodrej skoro čiernej, ale takej farby už jedny mám, a ešte boli aj v zľave. Keď budem mať, možno sa odvážim dať sem foto (Hellé ma isto znosí pod čiernu zem :) ), a budem mať čierny náhrdelník a čierne topánky. A čiernu kabelku. Akože inak...

game:

tá pani ma zaujala, priam mi udrela do očí, práve pre ten pretekársky pupok...že jej preteká cez tú dieru. Kurník, nenabrala by som odvahu si také dať na seba ani keď som mala 48 kíl a o 10 rokov menej...čo o 10, ba o 20. Holt, niektoré tie dámy sú veľmi odvážne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako pozerám hodnotenia čitateľov, neveľmi súhlasia s hodnoteniami módního policistu, resp. len sem-tam :)

neveľmi videl o číslo menšie šaty a narvané špíčky na pani Drobovej, asi ho oslepila tá biela a priveľké náušnice.

 

na Mauréry mi vonkoncom nechýba žiadny šperk do krku.

tie šaty samy osebe sú šperk - zložité, komplikovaný strih, preklady, asymetria, výrazná farba, korálky, komponované presne na túto postavu, túto príležitosť, majú pôsobiť presne tak, ako pôsobia, a akýkoľvek šperk na krku by ten dokonalý súlad totálne rozbil. k týmto šatám a k tejto žene nepatrí žiadny šperk na krk.

 

rada by som videla hodnotenia aj od iných módních policistů :)

 

a ešte za seba, nechcela som to napísať, ale nakoniec napíšem :)

len také dva postrehy:

 

párik Majeských je skvelý, riešenie horného dielu šiat manželky je trochu nedotiahnuté... každá žena, aj tá najsošnejšia, môže mať na tele nejaké nedostatky, čosi, čo je lepšie mierne prikryť - to platí aj u pani Majeskej: 

tie sedlové vaky na prsia mali prejsť elegantne máličko mierne do stratena do zadného dielu a stratiť sa v sukni niekde kúsok za bokmi. napríklad. alebo riešiť ináč, možností sú mraky. len nie trojuholníkové vaky. má škaredé boky a už ovisnuté masko na rebrách a je to dokonale vidieť. ináč sú šaty vcelku ok, sukňa sa mi páči.

 

keď som prvý krát videla Heribanovú, bez čítania pozadia, môj pocit bol: išla za Alžbetu Báthoryovú.

chápem jej nutkanie zakaždým budiť pozornosť, ale je to Báthoryová, chýba len čipkovaná zásterka z jej známeho obrazu.

 

je to pekné, kroj úžasný, aj sa mi páči, ale nijako výrazne ma nehodil na nej o zem.  ani to, ako je kroj starý. mal by byť v depozitári.

a mám taký pocit, aj z pána módního policistu, aj z príspevkov pod článkom, že nikto u bratov Čechov netuší, že celý ten vrch je originál starý pôvodný takmer storočný kroj.

 

okrem toho mám s touto Heribanovou taký problém, že je bežne pekná, súmerná, usmievavá, super postava, vždy je nápadná a vždy potrebuje vynikať, ale pre mňa dokonale nezapamäteľná tvár.  vždy je pre mňa novinkou, že jej, to je Heribanová? 

ale to už asi nesúvisí s oblečením :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Ja mám červené čipkové šaty (!!!), (samozrejme podšité), s rukávmi tesne nad lakte, jednoduchý strih, od pása je sukňa nabraná, ťažko sa to popisuje; pôvodne som si ich neplánovala kúpiť, ale ako som šla okolo istého obchodíku nemenovanej značky, a videla ich visieť na vešiaku, mrkli na mňa a zavolali na mňa "Vyskúšaj nás, vyskúšaj nás" - a ja som neodolala, vošla - a vyskúšala - a potom mi povedali "Ešte nie si taká stará, aby si si nás nemohla kúpiť, kúp si nás!" - a ja som kúpila...teda mali ich aj v tmavomodrej skoro čiernej, ale takej farby už jedny mám, a ešte boli aj v zľave. Keď budem mať, možno sa odvážim dať sem foto (Hellé ma isto znosí pod čiernu zem :) ), a budem mať čierny náhrdelník a čierne topánky. A čiernu kabelku. Akože inak...

Vilma, :)   šaty červenej farby patria aj medzi moje obľúbené. červené šaty som mala minulého roku na plese. neboli celé čipkové, len v určitých partiách. predtým, vínovo - bordové,  ale mám aj celé čipkové , tie sú po kolená

a  mala som ich na svadbe . veľmi pekné, béžovej farby. 

 určite sú tvoje červené čipkové šaty tiež veľmi  pekné,  opísala si ich výstižne,  čo sa týka aj strihu. čierne doplnky ku červeným šatám tiež veľmi pekne ladia. červeno - čierna, červeno - biela,  čierno - biela.. ale aj iné farebné   kombinácie patria medzi moje obľúbené.  ja som si  k svojim plesovým šatám minulého roku doladila strieborné sandále, kabelku,  náušnice a náramok.

 

teraz budem mať tmavšie modré šaty, kombinované so striebornou vyšívanou krajkou,  širšia sukňa, vŕšok zdobený,  a k nim strieborná kabelka, sandálky a náramok. náhrdelník si nedám.

 príjemné starosti,  však? ide o to, aby sme sa na ples pripravili tak, aby sme sa  cítili aj  v plesových róbach samé sebou, aby naši drahí manželia z nás nespustili oči,  vonkajšia úprava je tiež dôležitá.

 

 no najdôležitejšie je,  že sme  vnútorne spokojné, šťastné, že milujeme  a  sme milované. tiež,  aby sme si  aj na plese  vychutnali  prítomný okamžik pohody, zábavy, stretnutia aj so svojimi známymi, a aby sme aj tými  spoločenskými podujatiami s ochotou a láskou, dokázali pomáhať tým, ktorí našu pomoc potrebujú. potešiť sa,  a rozdať aj radosť ďalším.

  :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak nasla som este jednu modnu policiu http://www.topky.sk/cl/100313/1600787/Modne--s-hity-z-Plesu-v-opere--Herecka-ako-nepodarena-Morticia--hruba-Hasprova-s-vulgarnym-dekoltom-a-velke-sklamanie- ktora popiera to co povedal niekto iny..hehe sranda tie hodnotenia staajlistov :zubiska: ..Belesova ziskala aj absolutne nebo aj totalne peklo..rukavice su super, rukavice su des..no tak si vyberme :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tejto módnej policistke zasa škrú oči rukavice... nielen Belešovej, všetky. pritom neveľmi atraktívna Belešová vyzerá pôvabne, ako klasická hollywoodska diva, a s manželom dokopy skutočne pasujú.
okrem toho je kdekade ešte spústa polícií, nemenovaných, každé noviny majú svoje,  až na vzácne výnimky všetci hovoria niečo iné, akurát na Drobovej nenechali nitku suchú : )

škoda, že tento rok nebude ples v opere v Prahe ... rekonštruuje sa. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za posledne storocie sa takyto najklasickejsi klasicky strih panskeho kabata nosil uz viackrat.

Budem opakovat, co pisala Helle: je to klasika, ktora je na niekolko rokov.

Klasicky pánsky kabat sa zvycajne nekupuje na jednu sezonu : )

 

Bory Mall je pomerne nove obrovske nakupne stredisko kusok od nas, prave tam prebieha vystavba celej novej mestskej casti, HM je jeden z najobycajnejsich znackovych obchodov.

Kabat stal tusim kusok pod stovku - ovsem to nie je sezonny kabat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilmus, prosim ta za co ma mas..som sa urazila a ofucala... :zubiska:  saty ukaz, prosim

 

a este k plesu.. takto hodnotia bratia z Ceska http://revue.idnes.cz/ples-v-opere-slovensko-modni-policie-saty-fg6-/lidicky.aspx?c=A170108_192148_lidicky_zar  suhlasite?? :zubiska:

oooch, Hellé, to hádam nie...nuž mám ťa za super babu srandistku a za prísnu módnu policistku :)   šaty ukážem, len čo naberiem odvahu (v skutočnosti nemusím naberať nič, ale si musím stiahnuť sem fotky, kde tie šaty mám na sebe, a tú, kde aj budú nejak lepšie vidieť, následne upraviť, vymazať ksicht a tak podobne) len sa k tomu neviem dokopať).

tak už si sa odfučala ? :)  :)  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

dva blogy, ktoré dokazujú, že dámy a páni v postaršom a staršom veku sú vskutku krásni... :)
a vedia sa obliecť, a majú štýl.

to, že niektoré outfity sú prehnané, je úplne irelevantné: sú tam napríklad dámy, ktoré boli tiež mladé, boli modelky, herečky, alebo sa len jednoducho celý život obliekajú svojím štýlom.

dámy v blogu sú prakticky všetky nad 70, aj tie z ulice, aj zo sveta, dokonca nádherná stará farmárka z Čiernej Hory...

 

páni sú zasa fešáci na pohľadanie... ani tam šesťdesiatkou nekončí život, ale na nich je vidieť, že svoje oblečenie vedia nosiť.

 

dávam to sem, aby sme ich mali poruke, a preto, lebo nedávno jeden pán fórumák hľadal pánske inšpirácie - pánske, nie chlapčenské gate do pol zadku.

sú to fotky z celého sveta, dámy sa občas opakujú, sú to módne ikony vo veku nad 80., a krásne. aj na vozíčku aj s palicami a francúzskymi barlami.

 

no a samozrejme sú to svetové inšpirácie, nie to, čo nútim teraz niekoho nosiť!  :smile2:

aby si to niekto zle nevysvetľoval - ale ako vidieť na fotkách z ulíc, ono sa spústa toho naozaj s gráciou nosiť dá :smilieee:

 

staršie a staré dámy a sem-tam nádherný starý pár:

http://www.advanced.style/

 

sú tam aj mladší, aj móla, ale prevažne postarší a starí páni priamo z ulíc sveta:

http://www.thesartorialist.com/category/men/page/31/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

nie je to nič svetoborné, ale taký milý článok o takmer nesmrteľnej a vždy dokonale oblečenej kráľovnej Alžbete II.

 

jej garderobiérky majú spústu drobných tajomstiev, starostlivo zapisovaných, ako kráľovnú obliecť vždy dokonale, primerane udalosti, prostrediu, počasiu, svetu, cestám, letom, a všetkému, čo takú kráľovnú môže postretnúť :)

 

post-3-0-98491700-1488641548.jpg

 

galéria jej outfitov a parádnych klobúkov je v článku Alžbeta II. je vždy šik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a teraz páni :)

 

pozor, toto nie sú gayovia, ani mesto módy Pitti Uomo - je to nefalšovaný Irak.

niečo ako módou proti vojne, pár km od nich je vojna, ona sa obliekajú... páni, ide to aj v Iraku, u nás to nepôjde? čo poviete? :) ;)

 

Osmdesát kilometrů od nich zuří válka, oni myslí na módu. Trochu nepatřičně může na první pohled působit iniciativa bývalých spolužáků jedné střední školy z iráckého Irbílu. Před rokem založili první pánský módní klub, který se mezi mladými Kurdy těší čím dál větší popularitě. Podle zakladatelů „Pana Irbíla“ v něm totiž nejde pouze o módu. Zájem o nový životní styl přináší podle nich do životů mladých lidí poznamenaných válkou nové impulsy a může nastartovat širší sociální změny.
http://www.info.cz/svet/modou-proti-valce-iracti-hipsteri-chteji-prvnim-panskym-klubem-spustit-novou-revoluci-5371.html

 

na tie sociálne zmeny jedna trieda stačiť zrejme nebude, ale vyzerá to ako malá revolúcia... a vyzerajú dobre :)

 

post-3-0-74712000-1488734629.jpg

  • Pridať bod 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

hm, narazil som na jednom serveri na článok, ktorý pojednáva o tom čo sa ženám /údajne/ páči na mužskom oblečení /obutí/ ...

prečítal som to, a úprimne, nerozumiem cca 90% textu :P povedané inak: netuším o čom tam točia...

 

nemá cenu komentovať všetko, tak len námatkovo:

 

Biele tričko je pre väčšinu z nás najobľúbenejším kusom oblečenia na mužoch. Nie príliš voľné, ani obtiahnuté končiace pod pupkom.

s tou veľkosťou trička, OK, to beriem. ale prečo práve biele? :o však čierne /bez potlače samozrejme/ je predsa krajšie, a ešte aj praktickejšie :thumbsup:

 

alebo bod venovaný topánkam:

 

Predovšetkým vieme oceniť, keď muž dokáže zladiť topánky s jeho osobitným štýlom a zakladá si na výbere. Investuj do štýlovej, kvalitnej obuvi a staraj sa o nich, takže stále vyzerajú ako nové.

Naše obľúbené topánky, ktoré radi vidíme na mužoch sú….

normálne sa bojím kliknúť na tie odkazy, čo za úchylárnu by odtiaľ na mňa vyskočilo...

a celkovo, aké zladenie topánok s niečím? :o mám niekde jedny polobotky - od vietnamca, za 100Sk, už cez 15 rokov - v podstate mi ich vtedy vnútil :D tomu zodpovedala aj ich cena, lebo videl že inak by som ich nekúpil... tak aké zladenie, a s čím vlastne? obujem si ich raz za niekoľko rokov, keď príležitostne potrebujem oblek k nejakej udalosti... inak ich veľmi nie je s čím zlaďovať...

 

 

V – éčkové svetre

Milujeme ich na mužoch. V-éčkový sveter naznačuje, že dbáte o svoj výzor a viete sa zladiť (alebo sa o to aspoň pokúšate). Je správnou rovnováhou medzi casual a eleganciou.

prečo práve véčkový sveter, a nie nejaký iný? nemyslím tým práve rolák, ale prečo je práve véčkový sveter taký dôležitý? však pred pár rokmi boli nemoderné, tak čo sa odvtedy také zásadné zmenilo? :o

 

hádam jediný bod, ktorým dokážem pochopiť:

 

Cítiť sa pohodlne v tom, čo nosíte

Jeden z najdôležitejších bodov. Síce sme vypichli v čom určite zabodujete a nás dostanete na kolená, ale nakoniec sme sa zhodli, že pokiaľ je muž sebavedomý, má charizmu a cíti sa komfortne v tom, čo nosí, dokázali by sme mu odpustiť aj tie „sandále“.

neviem či mám nejakú charizmu - netuším ako to má vyzerať/prejavovať sa :D ale najlepšie sa cítim v tričku, rifliach alebo kapsáčoch, a teniskách. navyše je to aj pohodlné - tak ako je to zdôraznené aj v citovanom bode :thumbsup: ale leitmotív tejto témy je, že práve tento štýl oblečenia je "celé zle" ... tak terazky neviem kde je vlastne pravda :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no najprv som cloveku2 chcela odpovedat, ze pravda je vo hviezdach :zubiska: , ale nakoniec som sa potesila, ze vobec nejaky clanok o panskej mode aj precital.

Zial vybral si absolutne blby clanok, od absolventky masmedialnych studii, ktory neposkytuje ziadne relevantne informaci a je len plny vagnych tvrdeni.

 

a tie ilustracne fotografie su cele zle. dievcatko tam zrejme nahodilo svoje predstavy a niekde si precitalo, ze oblek na mieru je super. tak to tvrdi všetkym

pre bezneho slovenskeho chlapa su jej rady na dve veci..

a ak kliknes na link oxford..uvidis tam same derby :zubiska:  :zubiska:  :zubiska:  :zubiska:

 

dam tu link na iny blog..je to sice gentleman tu gentleman tam..plna prdel gentlemanov :zubiska: --ale rozhodne lepsie ako od tej sliepocky

 

http://twogentlemen.cz/1820/5-zakladnich-druhu-obuvi-pro-celorocni-noseni/

http://www.muzivcesku.cz/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov