Skočiť na obsah

Oblečenie - štýl oblečenia


cizy

Odporúčané príspevky

v tom, ze nokia to quotoval. ale nejdem to asi mazat, ani presuvat. len som sa skratka rozpisal trochu aj mimo toho, na co som sa povodne zamyslal upriamit v tom prispevku. to sa zavse podari. nemyslim, ze by to, co som tam vsetko zahrnul, bolo treba dalej rozvadzat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

taaaakze, ako sa obliekam?

zacnem asi takto: nerad si kupujem oblecenie a tak nosim skoro stale to iste, jedinou vynimkou su kratke tricka ktorych mam asi 100 :lol: to je proste to co si strasne rad vzdy vsade kupujem... teda vsade kam idem, znacky su mi ukradnute, pre mna je najkrajsie ked mam na tricku narodne symboli statov alebo miest, kde som bol - alebo ked je tam vyzobrazene nieco co s tymi stami alebo mestami suvisi! To zboznujem najviac - a to je pre mna ZNACKA!

 

Nohavice ... nemam rad rifle takze nosim take obycajne kapsace vacsinou (nie ziadne raperske nohavice!!!)... ale najradsej nosim kratasy (to znamena ze je leto)! Co este? Topanky sa mi pacia tie co mam, aj ked ich uz mam uz asi 4 roky a su mierne derave (nevadiiiii). A este zimne oblecenie - tricka s dlhymi rukvami mam asi 3-4, cize aj to malokedy obmienam - ale radsej nosim take rozopinacie mikiny a svetre. A nenavidim BUNDY! Preto ich ani nenosim, teda snazim sa! Ale sal sa mi celkom paci, a aj rukavice - to je zase asi jedine normalne zimne oblecenie heh...

 

to je asi vsetko co by som povedal...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

lol, tu uz pomaly neprejde den, aby niektory fesacik nekonstatoval, ze je pekny :lol: :)

a ja to musím počúvať denne NIEKOĽKOKRÁT!!! :)

 

momentálne v zime viac obľubujem kabáty ako bundy, čo moc nechápem, keďže ja nejak neuprednostňujem výzor slušáčika

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tak ja som vynimka. chodim ako vagabund. na com si necham zalezat je naozaj kvalitne spodne pradlo a obuv. inac mi je to fakt jedno ale to neznamena ze do spolocnosti sa neviem obliect. problem je v tom ze ma potom nikto nepozna. neprikladam obleceniu na bezny den extra vyznam. to som sa naucil uz davno a X rokov mimo krajiny ma v tom len utvrdil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zacinam si pripadat ako panicka... chodim fajne oblecena, a maskace a volne botasky co mam doma som nemala ani nepamatam :lol:

nevraviac o style ked som chodila s mojim poslednym priatelom... nedajboze ze si najdem slusneho priatela :) ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

začala som vo veľkom nosiť mikiny cez hlavu s kapuckou... na skúšku si ich ale nemôžem dať, bo by ma matka z domu nepustila... inak po dome stále flanelové košele po tatkovi... mám ich zo dvadsať... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kedysi som nosila taku "kancelarsku uniformu" - sukne, zriedkavo slusne nohavice, bluzky, saka, lodicky... teraz uz nosim len rifle, suknu som nemala ani nepamätam, tricka, mikinu, vetrovku alebo nejaku bundu a obuv na nizkom... na znacky si vobec nepotrpim, hlavne aby to bolo pohodlne a dobre som sa v tom citila... z farieb vsetko okrem cervenej, ruzovej a fialovej...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Mám radšej značkové veci - hlavne preto,že viac vydržia,je mi v nich príjemne :lol: Teda,nekupujem si každý deň značkové veci a ani všetko nemá super značkové atď...skrátka,aby nech sa v nich dobre cítim...mám rád hlavne tričká - a hlavne od 4You...z nohavíc a uprednostňujem rifle  :) Celkom mám rád aj košele - hlavne tú čo má z New Yorker-u,čo som dostan na Vianoce  :) ...topánky v posledných rokoch len značkové mám... 

Takže zhruba je taký môj štýl obliekania  ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

potrpím si na značkové oblečenie jedine, čo sa športového odevu týka - čo je aj pochopiteľné, pri športe sa chcem sústrediť na pôžitok z pohybu a nechcem sa nechať obmedzovať zlými/nedostatočnými vlastnosťami a funkciami odevu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

iba znackove oblecenie. dovod je jednoduchy, radsej si zaplatim za kvalitu, ktora mi dlhsie vydrzi, ako kazdu chvilu kupovat nejaky smejd, ktory odide po mesiaci. ak na to clovek ma, tak si to kupi. plati to pri kazdom druhu tovaru, nie len obleceni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Aký máte imidž v obliekaní ?

Je jasné,že človek sa oblieka podľa konkrétnej príležitosti,ale k čomu skôr inklinujete ?

Ležérnosť,solídnosť,elegancia.....

Niekto dobre vyzerá v teplákoch a niekomu nepomôže ani drahý smoking :lol: .

V čom sa cítite najlepšie a čo z duše nenávidite.

Ktorý štýl,ktorá doba vás najviac oslovuje.

Alebo je vám to šumafuk :) ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám rád ležérne oblečenie :) .

Ale v inom mám problém :) .Chcem si vždy kúpiť na seba takú imidž,ktorá proste nie je v ponuke.

Priblížim... ;)

Začiatkom 80-tych rokov sa začali masívne nosiť nohavice - mrkváče.Nie každému pasovali,ale myslenie tej doby bolo také,že všetci nosili to isté ako uniformu ;) ...okrem mňa ;) .Ja som musel mať rúrky.Ale čo to dalo zháňania ;) .A keď som natrafil na dobrý strih,tak som si kúpil dvoje rovnaké galoty ;)

Alebo toť minule :lol: .....potreboval som si kúpiť koženú bundu dĺžky - tak do pásu.Ále hovno,hovno zlatá rybka ;) ;) ;) .Všetky renomované predajne som navštívil,všetky superhypermarkety - všade len také grce ;) .Taká tenká koža,jak plech,rádobi motorkárska s akýmisi prúžkami na rukávoch - vôbec neboli príjemné na omak ;) ....a tá cena.To boli pálky ! Aj 10 litrov - asi za módnosť.Až som náhodne vliezol do takého kožušníctva a tam mali samojedinú bundu presne môjho vkusu.Čierna príjemná koža a strih okopčený z klasickej riflovej bundy.

Móda mi môže byť ukradnutá - dôležitejší je pocit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokiaľ to práca alebo skúškové alebo iná veľmi vážna príležitosť nebude vyžadovať, neoblečiem na seba nič elegantné!!! Aj keď som raz za uhorský rok v týchto veciach cítim sa zle, cudzo, nemotorne... otras proste... v tomto som taký chlapec...mám rada pohodlie, hippie, menčester, rifle, arafatky, šatky... homeless bijou :lol:

 

Chcem si vždy kúpiť na seba takú imidž,ktorá proste nie je v ponuke.

áno, s týmto je veľký problém aj u mňa, lebo málokedy sa "in" veci strafia do môjho vkusu, väčšinou je ponuka obchodov pre mňa nenositeľná...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa obliekam dost naladovo - je uplne bezne vidiet ma jeden den v elegantnej suknicke a druhy den v rifloch a brutal sportovo

 

proste podla nalady

 

jedine noseniu opatkom sa dost vyhybam, hlavne odvtedy, co som to mala v praci povinne

a je mala sanca vidiet ma v niecom cukrikovom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov