Skočiť na obsah

Oblečenie - štýl oblečenia


cizy

Odporúčané príspevky

mega brutal obtiahnute pumy nemusim....

ale zas na druhej strane, ani nie tie pseudobla bla bla boty skejtakov....na sebe nie, neviem si to predstavit...

 

ale inak ich styl sa mi ciastocne lubi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ma zaujalo ako si niektorí na tých topánkach veľmi potrpia a vyberajú si fakt značkové a pritom posledné čo si na človeku všimnem sú práve topánky... :lol:

na oblečení si moc nepotrpím na značkových veciach, ale zas je pre mňa rozdiel, ak mám pomaly každý druhý mesiac soliť keše za topánky, hlavne tenisky, lebo ich zoderiem, ako keď obetujem pár korún naviac a držia hodne dlho. tie posledné addidasky mám už štvrtý rok a toľko hôr, čo som v nich pobehala, ciest pochodila a držia stále perfektne a neserie sa mi v nich noha /navyše je na nich kamarát závislý, by bol najradšej, keby ich mám stále na nohách :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja najviac zbožňujem obyčajné čierne číny, ktoré nosím také dva mesiace kým ešte majú podrážku a potom zas vysolím 80-100Sk a kúpim si nové... bohužiaľ sa takto nedajú nosiť celý rok... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

CHORCHE

ty uz si len ten kompetentny, ktory moze kafrat do toho stylu, no ako ho nazvat, hip-hopovy?nemam sajny

:lol: a ma hovorit co je in, a co out

 

btw..co sa mmojej siltofky tyka,moj silt je krasne ohnuty, clasic silt :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche, nemyslim si, ze je na mieste ak povies ze: mat rovny silt je absolutne zvrhle, nechutne a idiotske. je to vec vkusu. niekomu sa to paci a niekomu nie. tiez je to len styl capice. a je na kazdom z nas ci zvolime taku capicu alebo taku.

 

hmm a pravdou je, ze dnesna mladez zije rovnymi siltmi. a je to uplne jedno lebo kazdy by mal nosit to v com sa citi dobre a co sa mu paci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hip-Hop...sa tesim ked ta era skonci

tak to aj ja! jedného takého malého hiphopera mám doma :)

 

ale prísť by mohli naspäť rockeri a metláci odení v čiernom s dlhými vlasmi... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej, ten Reset, to mi je zname, tam je v kuse kamarat zapichnuty ako brigadnik. A aka Prievidza?! Tam je predsa SPACE! Polaris: Co Ti brani? Chodim obleceny v tom, co sa mi paci. To ale neznamena, ze mam nejako upravene vlasy, tu a tam nausnicu alebo nejaku vyraznu handru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
tak oblečenie nemusí byť neviem aká značka, ale zas ani neaký shit za pár šupov ... ale čo je moja srdcovka - boty - tak značka demonia a underground, mňam :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

najhorsie je ked dostanem nakupovaciu maniu, vtedy miniem vsetky peniaze co mam na oblecenie a poto mnemam ist zaco von biggrin.gif

LOL. Tak toto som vazne o tebe netusila :lol: :) :)

 

prišla zima, , tak mi už matka zakázala moje najobľúbenejšie číny... crying.gif

To mi pripomina ako minulu zimu matke velmi zalezalo na tom, aby som uz nechodila v zime "v tych otrasnych tazkych topankach" alebo v teniskach. Sla so mnou, ze si vyberiem "nieco teple a normalne" (rozumej spicate cizmicky na opatkoch).

Tak som si vybrala perfektne zelene Allstary a dodnes ju oblbujem, ze to je predsa nad kotnik = zimne cizmy ;)

 

Nemam rada napadne loga, nazvy znaciek na obleceni, ked uz to musi byt, tak nieco nenapadne.

 

Potrpim si akurat tak na znackovu obuv. Som po usi zamilovana do All star Converse ;)

A ked som si kupila Steely dobre, ze som s nimi nespavala

 

Co sa tyka obelcenia zboznujem "homeless style". Pacia sa mi vyprate farby, rozne satky, pokryvky hlavy a tak. Predtym som chodila skoro nonstop v sialene farebnych hackovanych klobukoch ;)

 

Najradšej si obliekam oblečenie vlastnej vyroby ako batikované tričká či dačo mnou ušité-zatiaľ sa jedná len o jednu sukňu, no chystám sa viac šiť

Jezis, toto by som taaak chcela vediet. Raz som si zuzila gunsnroses tricko po fotrovi a aj to tak vyzera... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

za posledne 3 dni ci 4 uz neviem ma to zas nejak chytilo som si nakupil 4 kusy a otrieskal par tisic, kebyze mam dalsie peniaze tak hned zajtra idem nakupovat. musim sa krotit uz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

metrosexuáli sú už mierne demodé :lol:

 

 

btw. metrosexualita nie je len o obliekaní, to sú krémiky, tégliky, mastičky, masky na tvár, vône, masáže, kaderníci, oblečky, manikúry, pedikúry, leštené nechty ... a ešte všeličo ... a vážne vychádza pomaly z módy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

vcera na koncerte som zase po dlhsom case prevetral oblek. celkom ma potesilo, ze konecne sa na to naskytla vhodna prilezitost. este za gymnazialnych cias som v obleku bol kvoli rozmanitym skolskym a medziskolskym aktivitam, na ktorych som sa vtedy hojne zucastnoval, aj niekolkokrat do tyzdna. na koncerty, prehravky a do divadla som chodieval pravidelne.

 

teraz na univerzite sa moj studentsky zivot a moje activity suvisiace so skolou obmedzili na minimum. som rad, ze vobec prechadzam z niektorych predmetov, nie aby som este popri tom robil nieco ine. na gymnaziu som bol sef, so vsetkymi, ktori tam nieco znamenali som sa poznal, vsetci poznali mna, s riaditelom som sa vozil v sluzobnom opli, u sekretarky jeho som si daval tlacit cele hudobne partitury ako doma (obrazne povedane, doma nemam tlaciaren), v riaditelovom kanci a v zborovni som si posedel pomaly viac ako v skolskej lavici. organizoval som skoro vsetky sportove podujatia, s kamosmi z SDA a SUS sme reprezentovali skolu a mimo Bratislavy sme mali pobyty na SKOLSKE naklady. a najma bol som tam milacikom zien, spoluziaciek, dokonca uciteliek :lol: baby na mna leteli ako muchy na lajno :) exceloval som skoro zo vsetkych predmetov a najma z jazykov, a to bez nejakej vacsej namahy. moj spolocensky zivot za gymnazialnych cias proste vyzeral uplne inak nez ten sucasny. teraz sa musim ohanat, aby som vobec absolvoval niektore predmety aspon na E. kamaratov, s ktorymi sa bavime a stretavame aj inak a inde nez len o skole a v skole, tu mam asi tak na pocet prstov jednej ruky. a kamaratky a vobec dievcata, porovnatelne s tymi na gym., tu nemam asi vobec ziadne. proste mizeria a uplne luzerstvo oproti tomu, v com som sa valal na gymnaziu. zlate gymnazialne casy.

 

no, mierne som vybocil z temy, ale uz to necham tu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz na univerzite sa moj studentsky zivot a moje activity suvisiace so skolou obmedzili na minimum. som rad, ze vobec prechadzam z niektorych predmetov, nie aby som este popri tom robil nieco ine. na gymnaziu som bol sef, so vsetkymi, ktori tam nieco znamenali som sa poznal, vsetci poznali mna, s riaditelom som sa vozil v sluzobnom opli, u sekretarky jeho som si daval tlacit cele hudobne partitury ako doma (obrazne povedane, doma nemam tlaciaren), v riaditelovom kanci a v zborovni som si posedel pomaly viac ako v skolskej lavici. organizoval som skoro vsetky sportove podujatia, s kamosmi z SDA a SUS sme reprezentovali skolu a mimo Bratislavy sme mali pobyty na SKOLSKE naklady. a najma bol som tam milacikom zien, spoluziaciek, dokonca uciteliek :) baby na mna leteli ako muchy na lajno :) exceloval som skoro zo vsetkych predmetov a najma z jazykov, a to bez nejakej vacsej namahy. moj spolocensky zivot za gymnazialnych cias proste vyzeral uplne inak nez ten sucasny. teraz sa musim ohanat, aby som vobec absolvoval niektore predmety aspon na E. kamaratov, s ktorymi sa bavime a stretavame aj inak a inde nez len o skole a v skole, tu mam asi tak na pocet prstov jednej ruky. a kamaratky a vobec dievcata, porovnatelne s tymi na gym., tu nemam asi vobec ziadne. proste mizeria a uplne osobne luzerstvo oproti tomu, v com som sa valal na gymnaziu. zlate gymnazialne casy.

"neviem" cim to bude ze mi cela tato cast prijde totalne offtopic a jedine na co sluzi je na pohonenie si vlastneho ega :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov