Skočiť na obsah

Oblečenie - štýl oblečenia


cizy

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 mesiacmi...

No priznajte sa, chodite ako slusnaci, elegan, sportovo,ako homlesaci, alebo nieco ine? :lol:

 

no ja mam skoro vsetko adidas...veci na leto,kratke nohavice, sukne, tricka mikyni, bundy,cizmy,slapky,overaly...snad asi vsetko,este aj penazenku,peracnik,ponozky,gumicky do vlasov,puzdro na mobil, key pocket.... okrem adidas veci mam este zopar sak,kostimov, to je ked idem na nejaku reprezentacnu akciu,alebo nejaku konferenciu a potom uz len dvoje plesove saty :)

 

som zvedava na vas

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam dvojaky styl

jeden, na ktory som nabehla cca pred 8mesiacmi...oblubujem army look...maskacove gate, pripadne nejake kapsace, siltofka, fajna mikinka...lahko zasahuje do hiphop stylu

 

a druhy, niekedy na disku, niekedy do mesta...boticky na vysokom podpätku, rifle, pekna bundicka, priliehave tricko

 

a aj v mojom satniku su plesove saty...naposledy som bola pred dvoma rokmi, vylepsujem skore, a za necely mesiac ma caka dalsi ples :lol:

 

no a este mam jeden styl, ani by som to nenazvala styl, ale nutnost...ale na druhej strane citim sa v tom dobre...nejaka bluzka, elegantne gate, sacko, kabat, vysoke boty, slusna doll....Styl do skoly

 

najviac preferujem uvolneny styl....vela veci v mojom satniku je farby army zelena...jou jou..tu ja mozem :)

 

komu sa nelubi taky styl, prosim...mne ano

 

a este jeden fakt, vsimla som si, ze fsade pcham trika s vystrihom :) /s nie hocakym/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako by som to ... lezerny elegan :lol:

 

zasadne si kupujem co najvydratejsie rifle (ale zase teraz som to porusil mencestrakmi), najlepsie v Brne v jednom sklade, kde su tony ukradnutych veci od Dieselu, Replay, O'Neillu a podobne (su to origose, raz za cas s malickymi chybami a za tretinove ceny). inak, ostatne veci nosim podla toho, co sa mi paci, znacka mi je sumafuk. okrem tenisiek - zasadne Pumy. a milujem cervene tricka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tenisky vacsinou Nike a ostatne veci ani neviem zo vsetkohe nieco, najradsej mam kosele a rifle, tricka malokedy ale najviac ich mam asi cervenych a oranzovych. A v lete tenisky nenosim iba slapky ci zabky sak to je jedno, ale neoplati sa to davat na vecer ked viete ze si idete troska vypit bo lahko zakopnete ako ja a mal som tri prsty rozrazene a frajerke som zaspinil celu postel. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a to ste este nemali tie slapky na podpätkoch.... :lol:

ako ja pred dvom a rokmi....nielen prsty, ale aj clenok vyvrtnuty

v lete ked idem na nejaku party,tak mam stale podpatky...a domov potom idem vacsinou s topankami v ruke alebo v nejakch "galosoch"nejakeho kamarata :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja asi ťažko budem nosiť šlapky na podpätkoch. Ešte si spomínam, že keď som si rozrazil tie prsty tak som išiel za kamošom (majiteľom podniku) som mu vynadal prečo tam má kamenné dosky a poprosil ho náplasť. Išiel som s ním do zadu a vytiahol na mňa čiernu izolačku, že poď týmto to oblepíme, že nech sa nebojím, že on to už mockrát tak robil, radšej som odtial hneď utiekol inak by som dopadol ešte horšie.

 

A neznášam tesilky v tom sa strašne moc potím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Havajské nemusím najradšej mám s dlhým rukávom a take všelibarjaké, najlepšie keď prídem za mamou do práce a povie mi nech si vyberiem. Raz som si vbyral takú krásnu bielu dlhorukávovú, niektorí ju chceli aj kupiť odomňa a na jednej diskotéke ma obliali červeným strikom mama ma skoro zabila a ja skoro toho dotyčného.

 

no chlapi, a ked je teplo...akoze fakt ze velke horucavy whistling.gif .... tak nosite aj nieco pod gatami? rolleyes.gif

Ja nenosím ani v zime iba sem tam keď je už fakt zima.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi nezaspim :lol:

 

btw..lubi sa mi styl mojho bracha..kedze momentalne je jeho bydlisko v taliansku, tak sa aj tak oblieka..

ma uplne na haku co si o nom budu mysliet ludia tu...tiez typ havajskych kosiel v lete...no ale tie vzory

a teraz v zime cool trika a mikiny...a taktiez, ide o tie vzory co su na nich ... ja vzdy az do kolien ked ho vidim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa priznam....ze ked je leto, tak vacsinou naostro :lol:

ked je zima...zalezi od situacie, ze ano .... podla toho kam idem :) /bavim sa este vo sfere ked som mala priatela.../

 

 

weirdo...nemaj boja...ja sa postaram o to aby sa nezvrhla :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov