Skočiť na obsah

Nokia

Odporúčané príspevky

akoze myslis namiesto tej Felicie/Fabie? lebo mi tak ci tak kupujeme teraz ojazdene auto, na nove nie su peniaze a tak ci tak budeme brat uver, len ze ci na 2 alebo 5 rokov, fakt neviem :lol:

 

a preco myslis ze by bolo lepsie nejake japonske ojazdene nez Skoda? ja sa do toho moc (vobec) nevyznam totiz :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Andulqa jednoduchy dovod, kvalita spracovania, cena servisu atd...

tam kde ti skodovka zomiera nabera japonec druhy dych...

u skodovky pri stotisic kilometroch vidis kolko to ma najazdene, kvalita spracovania nieje taka aby to tolko vydrzalo...

pri japoncovi to zacnes badat tak pri 200-250 tisic

to je jeden z mala dovodov

nehovorim o kvalite celkovej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tieto kary som ja nasiel v tej cenovej relacii..

 

ake su ich klady a zapory? co by ste odporucili kupit a co radsej nie?

 

hyundai accent 96 79000

nissan almera 96 99000

Nissan primera 97 109000

kia sephia 96 79000

renault laguna 96 95000

renault megane 96 115000

vw polo 96 89000

Mazda Xedos9 98 109000

ford mondeo 98 119000

skoda felicia 98 95000

 

thx

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skus tam pridat kilometre

 

ale inac asi nisan almeru

kiu, megane, feliciu vyluc a xedos9 tiez (to je velka limuzina, takze bude vela kilometrov a je tam draha prevadzka kedze motor minimalne 2liter)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ked vyradime kiu, feldu, megane a xedos9,

 

tak ostane

 

hyundai accent 96 79000

nissan almera 96 99000

nissan primera 97 109000

renault laguna 96 95000

vw polo 96 89000

ford mondeo 98 119000

 

a pridajme este napr

suzuki baleno 96 89000sk, 180 000km

opel astra 96 79000sk 104 000km

a mercedes C 220 89000sk 300000km :lol: (len ma zaujima nazor, ci ma vobec zmysel kupovat stary mercedes, pocul som ze su kvalitne)

 

 

ostatne kilometre sa mi dodatocne nechcelo zistovat presne :) ale mali cca od 100 do 150 tisic k sa mi zda :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

tak mame auto :lol:

 

Mazda 323 1.5i GLX z 1995 za 99 000 :)

 

Obrázok

 

Airbag spolujazdca, Airbag vodiča, Alarm, Mechanické zabezpečenie, Posilňovač riadenia, Centrálne zamykanie, Diaľkové ovládanie, Elektrické okná 4x, Elektrické zrkadlá, Klimatizácia mechanická, Rádio s kazetovým prehrávačom, Tónované sklá, Hmlovky, Imobilizér

 

trosku viac ma km najazdenych (250 000) ale v dobrom stave, sme odskusali a vyzera byt ok, este nejake mensie investicie do nej budu teraz zo zaciatku, ale snad potom bude posluchat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale neboooj :lol: az take hrozne to neni :) aj ked dnes priatel cuval od nas z parkoviska a trosku to neodhadol :) ale nastastie nic vazne ;)

 

ale potom sa celkom uz dobre "rozjazdil" sme trosku pochodili petrzalku, aj v meste sme boli pozriet ;) auto sme umyli, povysavali ;) tesim sa ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

trosku viac ma km najazdenych (250 000) ale v dobrom stave, sme odskusali a vyzera byt ok, este nejake mensie investicie do nej budu teraz zo zaciatku, ale snad potom bude posluchat

investicie uz zacali, spojka ktora bola trosku v neporiadku nam odisla na dovolenke, takze to bola celkom haluz :) auto muselo ostat v banskej stiavnici, lebo sme sa nevedeli pohnut z miesta :lol: a kedze su tam same kopce, tak... ;) museli po nas prist z blavy, najprv sme chceli auto potiahnut, ale asi by to bola blbost, tak ostalo tam :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak sme si dnes boli po auticko v banskej stiavnici na otocku :lol:

 

okrem spojky mame aj nove brzdy, a este volaco nam tam menil, dake loziska ci co a auticko slape ako ma a dufam ze nam teraz bude sluzit bez poruchy niekolko rokov :)

 

vraj ta spojka bola v otrasnom stave, zodrata na polovicnu velkost, alebo take nieco vravel, no ja sa nevyznam, tak neviem, v kazdom pripade som rada ze auto je uz ok a mozeme na nom ist na liptov na buduci tyzden :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dufam ze nam teraz bude sluzit bez poruchy niekolko rokov :lol:

nechcem strasit, ale ked ste to kupili s tym ze sa spojka po chvilke rozpadla znamena ze to auta by potrebovalo asi komplexnejsiu vymenu viacerych casti

 

dal by som to pozret odbornikovi nech to pozre odhora az nadol a poriadne

hlavne taky, co vie co sa ma menit pri tolkych kilometroch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ved my to dame skontrolovat, ale nie teraz, mozno dakedy na jesen....este chceme dat vymenit rozvody a teraz tento servisak co nam to opravoval, tak bol velmi ochotny, vymenil veci ktore videl ze su zle a keby tam nasiel nieco co by nebolo s kostolnym poriadkom, bol by nam to povedal....

 

urcite ho este dame do servisu, len teraz na to zrovna nemame peniaze :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

to ja mam auto, take modre so 4 kolesami :lol:

Ja mám modrý bicykel s dvoma kolesami :)

 

choze sa ma opat snazi nasrat a teraz tym ze moje auto nazve fordom :)

No v tom problém nevidím, ak auto tak jedine Ford.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nato si zas ako prisiel?

Chrenko keď si sadneš za volant auta a nie hocijakej sračky ktorou iba po diaľniciach "machruješ" tak potom to môžeme prebrať.

 

Nokia to sa dá povedať o každom aute (skoro).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co je podla teba auto?

co je podla teba sracka?

 

co ty vies ako ja jazdim?

 

ty si kolko typov auto soferoval, ze ma tu ides napadat?

este by ma zaujimalo ako casto jazdis ty odbornik na auta

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov