Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Vcera mi zena rozprava - ja som sa hral taku logicku hru na PC - ze dnes idu s dcerou do kostola(ja  som mal  viezt neskor syna na futbal).  Je omsa za otca. Ja hm dobre chodte - za otca sa patri( je v pohode aj v pondelok ist, si myslim). Ale trochu ma to vyrusilo z hry. 

 

Zena pokracuje, ze otec ide v stredu do nemocnice. Uz som podvedome zbystril. Nieco urobil,lebo zena dopovedala ,ze este ze som nereagoval ako syn co sa opytal , ze ci dedo umrel. Ja  uplnene uz  na mile vzdialeny sustredenostou na hru sa jej pytam. Naco je mu ta omsa ked este neumrel?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

panenko svatohorská, predsa na to, ABY neumrel!!!

Ľudia dávajú slúžiť omše nielen za nebožtíkov, ale aj za zdravie, a za iné veci pre svojich príbuzných alebo priateľov...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

tak dnes to bola smola jak mraky.

U nás musíme dochádzku odovzdať už pred sviatkami, museli sme ju odovzdať už pred pár dňami, s predpokladanými príchodmi a odchodmi. lenže toľko toho bolo, že som tam mala dosť hodín plus oproti "plánu", a tak aby mi hodiny sedeli, dnes že idem už o jednej - od zajtra už mám voľno. lenže prd makový, zrovna mi to šlo dajako pomalšie než by som bola myslela, neviem teraz, či som si toho veľa nabrala na rohy, alebo som taká nešika, skrátka už mi "padla" a ja som ešte nemala dokončené, čo bolo treba.  Aj naobedovať som sa zabudla, mala som tam v chladničke hráškovú polievku so zeleninkou, tešila som sa na ňu. A tak som si povedala, že už to zapichnem, zohrejem a zblajznem si tú polievku a pomašírujem domov. I strčila som si ja blbec otvorenú nádobku s polievkou do mikrovlnky...že som ja trúba veko z nej dala dolu...a ked som si ju chcela vybrať, najprv som chcela vytiahnuť ten dekel, čo sa tam dáva, aby to neprskalo, lenže ouvej, zavadila som tým deklom o tú nádobku, tá sa prevrátila, a moja polievka s hráškom a zeleninkou smutne tiekla popod mikrovlnku, povedľa mikrovlnky, v mikrovlnke...až na dlážku...všade okolo. myslela som, že sa tam uložím vedľa tej hráškovej mláky...namiesto obeda som pucovala bordel...a ako tak teraz spomínam, tak asi som zabudla na ten hlúpy dekel, aspoň si nepamätám, že by som ten bola umývala...všetko ostatné áno, ale na dekel sa nepamätám. Och, dostanem vyhubované od našej najporiadkumilovnejšej kolegyne.

A tak som šla domov nielenže neskoro, ale aj hladná jak vlk. A ešte mi aj všetky autobusy poutekali, tak som 3 zastávky šla peši, z každej mi čosi zdrhlo prcv ako by som bola tam dobehla....ale už som sa ani nehnevala, práve ked som si povedala, že už nejdem aj dalšiu zastávku peši, ale už počkám, a aspoňže neleje a nefučí, tak sa za zákrutou objavil nejaký divný autobus, o takej dobe nechodieva. No, nech je to ako chce, potešil.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani nevrav...
okrem toho, ze som dnes musel dorabat niekolko spisov, ktore neznesu odklad (ziadatelia si radi vyberaju predsviatocny cas, lebo dufaju, ze nam ujdu terminy, ked mame zo zakona napr. 15 dni, z toho mas 8 dni dovolenku... a zvysok su sviatky), tak som si ich musel sam aj podpisat (riaditel uz ma dovolenku), sam zaevidovat, zabalit a odniest na postu (sekretarka ma uz dovolenku)

pritom mam nadrobenych par hodin a som zvedavy, ako to zajtra prezijem, kedze ma schvatila nejaka galiba, teplotu mam 37,5

himbajz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 :(   po nás zasa večne najlepšie od novín alebo z rôznych iných inštitúcií chcú kadejaké údaje, ktoré si môže, keby pohol zadkom, nájsť aj na našej webovej stránke, alebo skrátka si dakto vymyslí nejakú analýzu, aké sa bežne nerobia, napríklad údaje z nejakých konkrétnych okresov a ich porovnanie podľa aj čísla topánok či farby aktovky, a rýchlo, lebo už aj to nutne potrebujú, a najlepšie je tak ku koncu mesiaca, kedy je posledná možnosť vybrať si neucelené hodiny navyše. Alebo keď spracúvame niečo, kde všetko musí nachlp sedieť a od nás musia listiny odísť bezchybné a načas, vtedy je vyrušenie to pravé orechové pre zlepšenie nálady! A ak sa do toho pridá ešte nejaký bacil, vírus alebo hexenšús, tak to je potešenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bacil, aby ho....

2 týždne dozadu, v piatok, začalo pobolievať hrdlo. Blížil sa koniec roka, termíny na odovzdanie zariadení... tak som chodil do práce a pracoval. Minulý piatok ma vyplo. Až do dnes som ležal v posteli, chcel som sa vypotiť, nedalo sa , teplota normálna.

A po týždni ležania v posteli dnes teplota. Zajtra musím k doktorke, dúfam ,že bude ordinovať. Manželka je na tom podobne.

Ale objavili sme perpetum mobile. Skoro každý deň (aby to šlak trafil) chodíme do obchodu. Raz pre mäso do kauf... lebo to jej nesmrdí, na druhý deň do pekárne, lebo tam kupuje chlieb, ďalší deň Lidl, lebo tam zas ja kupujem makové rohlíky a už došli...

Neboli sme v obchode od minulého piatku.  Je síce pravda, že v chladničke je nejak prázdno, ja tam nejak vela bielej farby, v špajzovej skrini tiež vidno dná šuplíkov, ale ešte sme nehladovali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo to s vami je, alarmovci? Vyzerá to, že budete mať Vianoce v posteli.

ASi by ti mala doktorka urobiť výtery a nejakú kultiváciu a dať ti potom lieky na konkrétne potvorstvo.

 

Kúpte si zázvor a robte si čaj z čerstvého nastrúhaného zázvoru, s medom a citrónom, celé hektolitre, pite, nech sa toxíny dobre vyplavia. Mne to aspoň zvykne väčšinou celkom dobre zaberať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vianoce v posteli, no neviem, to už by som nevydržal....raz som takto príjemne strávil v posteli Nový rok, aj sme si zabudli pripiť :dalbysomsi: , ale to som mal 19.

 

Doktorka mala dovolenku...boli sme u zastupujúcej v inom stredisku. Zázvor, citrón a iné repcepty sme skušali celý týždeň.

Dnes je to už jasné. Ja mám zápal priedušiek, alarmica zápal hrdla. Aby ho......!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boli časy, kedy sme si sviatky bez nejakej choroby ani predstaviť nevedeli, furt dakto z rodiny ochorel...

asi je zas dačo v lufte, aj náš zať je chorý a vnučka sopľavá. ešte v pondelok im nič nebolo. Možno by sa vám hodilo niečo na posilnenie IS. Pred asi 15 rokmi som ja takto furt chorela, a potom mi zistili úplne naprd krvný obraz, ale o tom som tu už písala. Možno máte niečo, o čom neviete, čo nebolí, a pritom vám môže spôsobovať horšiu funkciu IS???

 

A spomenula som si, že som v robote mala dať na server do príslušného "chlievika" jeden súbor, pre ktorý si mali prísť z xxx, a úplne mi to vypadlo, jednoducho som si na to spomenula až včera večer... dočerta, keby mi to ten posledný deň, čo som tam bola, kolega nebol ešte doobeda hovoril,  že taký chlievik tam vytvorí...je síce celá moja práca okolo toho na tom serveri, ale v inom pre to všetko prílsušnom chlieviku, len sa obávam, či to tam aj osoba, ktorá im tie súbory dávala, ten môj aj stade vydolovala...ak nie, tak som v pr-eli a vo firme, kde som strávila 4 1/2  super rokov, som skončila...tiež ak to nemohli nájsť, mohli mi zavolať, číslo je v zozname, bola by som dobehla a dala im to, alebo by som aspoň poskytla inštrukciu, ako to vydolovať...to tá vykydnutá hrášková polievka s následnou hladovkou mi vyprázdnila aj hlavu. :(

 

Bol to skrátka smolný deň, úplný Deň Blbec. :(

 

Včera to pokračovalo tým, že mi veci padali z rúk,  pri upratovaní mi vypadla tá chromovaná časť hadice z vysávača na kachlíky, ešteže sa z nich neodbilo...nestíhala som, čo som chcela porobiť, celý deň na nohách, a aj tak furt som mala pocit, že je tam bordel a že je to neupratateľné; Najviac mi dalo zabrať sklo. Nakoniec som zaliezla do pelecha o 1:30, ale šalát už som dokončila až dnes. Dnes už to bolo fajn, už som mala lepší pocit a bola som v lepšej pohode. Kým som zdobila stromček, Flinstone vysmážal rybu. Poobede došiel tatko a segra (je muž mal službu, takže by bola sama, tak sme ju pozvali), všetko prebehlo v pohode, bol to naozaj príjemný podvečer i večer. Pripíjali sme si pomarančovou šťavou, a nijako nám ten chlast nechýbal.  Dúfam, že som si predvčerom a čiastočne včera smolu vyčerpala aspoň na rok dopredu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kurník to je čo za somarina, klikla som si na ten link od D´Adyho, a tam zelený pásik že vraj Výborne, Vilma Flinstonová, máš najlepšie skóre v tejto hre! A pritom som mu jakživ nehrala, ani náhodou...čo je to za blbosť?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera sme sa s priatelom druhykrat narodili :(

 

Sli sme na obed k jeho rodicom, usek na dialnici pri Trencine plny vody. V 120tich km/h aquaplaning a myslela som ze je nas koniec. Zacalo nas smykat a aby nas neotocilo rovno do muru tahajuceho sa popri dialnici, snazil sa to vyrovnat. V muri sme skoncili, nastastie iba prava strana auta. Suchali sme sa po zvodidlach a ja som len cakala. Mala som pocit ze to je nas koniec.

 

Auto sa zastavilo, nastastie v tej dobe nesli ziadne auta.

 

Neskutocny sok, auto pojazdne ale cela prava strana bude musiet ist na vymenu. Nastastie iba plechy, nic sa nam nestalo.

 

Na obed sme prisli, vylakani, ja uplakana, bez jedinej chuti na tu peknu kacicu.

 

Bolo to hrozne, nezelam nikomu podobny zazitok. Zavriem oci a vidim ten mur.

V tom momente to nebolo ziadne premietanie zivota, bola to hnusna predstava, skaredej havarie a smrti..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viem, o čom píšeš... letel som vzduchom  ako spolujazdec v aute, ktoré sa otáčalo a dopadli sme na strechu. Nestihol som zapnuť premietačku, ale zdalo sa mi že to trvá dlho. Chcel som, aby sme už dopadli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked som mala cosi nad 20, nas viezol kamarat za vtedajsim svagrom a nedal si povedat, ze cesta je uzka a on ide moc rychlo, odbil nas, ze on jazdi s nakladakom a vie ako ma ist...a skoncili sme na strome. Z prednej casti auta harmonika, nam sa nastastie nic vazne nestalo, len par odrenin a modrin, segra tehotna v 4. mesiaci, odvtedy bola na rizikovom, ale nastastie nic horsie...rozbite kompoty tiekli po interieri......a este v ten samy tyzden sme sli s inym kamosom...to same, nemala som vtedy dobry pocit z toho, ale drzala som zobak a mozno som sa mala ozvat, lebo pre zmenu sme po smyku skoncili v poli...takze rychla jazda a ja nie sme kamarati...ale odvtedy sa bojim rychlej jazdy a vzdy tlacim nohy do podlahy a len vzhliadam k nebesiam, aby sa nam nic nestalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kurník to je čo za somarina, klikla som si na ten link od D´Adyho, a tam zelený pásik že vraj Výborne, Vilma Flinstonová, máš najlepšie skóre v tejto hre! A pritom som mu jakživ nehrala, ani náhodou...čo je to za blbosť?

 

DAdy hral v tvojom mene :zubiska: :zubiska: :zubiska:

 

usek na dialnici pri Trencine plny vody. V 120tich km/h aquaplaning

 

Vymeň šoféra.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov