Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Trochu som sa hrabal v archívoch starého FS Fóra a našiel som tam jeden psycho príbeh, hodí sa aj sem:

 

Nejako koncom roka keď som išiel z lochu (z roboty pre menej znalých) na autobus, na zastávke na lavičke sedela nejaká ženská v dosť otrasnom stave na prvý pohľad vyzerala ako bezdomovkyňa. Padal dážď so snehom lavička bola mokrá a ona tam bola rozcapená ako na pláži. Ksicht mala hrozný, ako keby ju niekto poriadne vyfackal a medzi očami mala asi 5 cm krvavú jazvu ťahajúcu sa od nosa až skoro doprostred čela. Už som si zvykol že na tej zastávke takmer vždy stretnem nejaké indivídum, ale toto bola fakt sila. Po pravej strane mala igelitku, nemal som záujem zisťovať čo v nej bolo a v ľavej ruke žmolila 50korunu. Prišiel nejaký autobus a zastavil asi 5 metrov od lavičky. Ona s neuveriteľnou námahou vstala a tackavým krokom sa pobrala k autobusu. Ledva chodila, zdalo sa že je ožratá na mol. Ako nastupovala do autobusu a stála na najnižšom schodíku stratila rovnováhu a skiepila sa dole, hlavou rovno na kamenný múr. Takto tam ležala asi asi 2 minúty, nastupujúci ľudia neboli schopní ju zdvihnúť a vyzeralo to že ani nemá záujem vstať. Nohy mala všelijako skrútené až som si myslel že ich má zlomené. Potom k nej prišiel nejaký chlapík ktorý ju zdvihol a znovu posadil na lavičku. Za pár minút prišiel môj bus a ja som sa modlil aby nenastúpila do neho. Našťastie tam zostala sedieť a tak sme ju tam nechali. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa cely den chovam divne

 

s kamaratmi som takmer nekomunikoval ked som ich stretol, hovoril som iba ked to bolo nevyhnute, teda iba pozdravy

 

teraz vecer som sa bol previezt autom, pustil som si radio B1, isiel pomaly a rozmyslal ,potom som zaparkoval pri hrade a bol si zapalit jednu cigaretu a pozeral sa na nocnu Bratislavu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Predvčerom sa mi sníval sen. (Nič zvláštne, však? :lol: ) Bolo to z natáčania filmu, ale nevidela som scény, ktoré sa natáčali, ale to, čo sa odohrávalo mimo záber. Nepamätám si síce, o čom sa bavili, no tí ľudia púšťali také hlášky, že som sa bála, že sa zobudím od smiechu. Pritom, keby som ich počula v bdelom stave, poviem si, že sú trápni. Keď je človek rozospatý, všetko vníma inak.

 

Pred niekoľkými rokmi sa mi snívalo niečo podobné, ale vtedy som sa zobudila na vlastný smiech. Potom som asi pol hodiny nemohla zaspať, budila som sa na to, že sa mi trasie bránica od smiechu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes keď som išiel z angliny som zažil dobré psycho. Na busovej zastávke sa vadili nejaký chlapík s nejakou ženskou (asi jeho žena alebo družka), obaja boli vo veku niečo pred 50. Ona tam vrieskala: "Choď do p**e!!!" on ju tam fackoval a tiež po nej vrieskal. Ľudí si nevšímali, no skoro sa pobili.

Potom mi prišiel bus a ďalej neviem čo bolo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Starám sa o mačku, ktorá sa okotila v pivnici nášho baráku. Má 5 krásnych mačiatok. Je mi jej ľúto, tak jej nosím mlieko, vodu a žrádlo.

Je túlavá, a mačiatka zrejme poputujú do útulku, ak sa nenájdu nejakí fajn ľudia, čo by ich chceli. Jedno si už zajednala suseda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

frasa, musel som sedet na zapoctovke v 1. lavici. a este k tomu mi nevyslo dokopy nic poriadne. vyzera to, ze budem musiet o to lepsie spravit skusku :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

co ma pred nedavnom nastvalo nieco podobne, no kupil som si listok na osobak z TT do TN a v NMNV sa posledny vozen odpajal no nik mi nepovedal ze sa bude odpajat tak amplión zahlásil odchod a ja tam ostal trčať aj z vozňom a vlak si medzičasom odcválal. Ked tom sa kukol von výpravčí sa čudoval akoto že som tam a ja že nikto mi nič nepovedal a tak som koli kvalitnej informovanosti vo vlaku ostal par dalsich hodin v NMNV.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo sa mi dnes stalo?

 

Po sobotňajšej šichte mám problém s nohami. Narobili sa mi otlaky, popraskali cievky na chodidlách a koža na pätách. Tak som dnes odišiel z práce skôr, zašiel k obvoďáčke a tá ma poslala k ortopédovi s podozrením na ploché nohy :) . Čakal som u ortopéda od 14-tej do 18 hod. :lol: , aby mi nakoniec povedal, že klenbu mám úplne v poriadku a aby ma poslal zajtra na kožné :) . Inokedy by som bol z toho čakania naštvatý, ale dnes som si v čakárni krásne zdriemol ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Sme dneska skákali na telesnej do diaľky z miesta a s mojimi prasačími paprčkami sa toho skočiť veľa nedá /dákych 160/ ale ako som doskočila, odrazu bolo okolo mňa veľa takých priehladných guličiek, krútili sa a padali.... to sa stávalo väčšinou po zvracaní ale nie také veľké a videla som ich pokiaľ som nežmurkla, no teraz sa zdržali dlhšie....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

V noci z nedele na pondelok som šiel autom z Prešova do Bratislavy a za Levočou v pravom jazdnom pruhu sa váľal obrovský kus dreva. Guľatina, ktorá vypadla z nejakého kamióna. Ako uvedomelý občan obávajúc sa o zdravie a majetok iných motoristov som najprv chcel zavolať na bezplatnú linku stela servisu. Ale *95 bohužiaľ nefungovala (asi preto, že to číslo je *75 :lol: ) . Tak som zavolal na 158 - ozvali sa mi policajti zo Spišskej, že oni s tým nič nemajú, nech volám 112. Tak som zavolal 112, ozvali sa mi Košice, že to nie je v ich právomoci a prepojili ma do Prešova. Tamto ma znova prepojili, tentokrát na levočských hasičov. Toho chlapíka mi bolo úprimne ľúto, bolo počuť, že som ho asi vytrhol z driemot (bolo asi 1.30 hod.). Po štyroch minútach telefónovania som konečne mohol nahlásiť ten problém.

 

Neskôr pred Turanmi som zase stretol laň. Bola veľká ako teľa a pásla sa pri krajnici. A ešte cestou späť ma takmer zrámoval nejaký ponáhľajúci sa kamiónista, ktorý sa pokúšal obehnúť osobné auto. Ak by som nezaflekoval, tak nemá šancu sa mi vyhnúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov