-
Vítame vás na FreeSpace Fóre
Ak sa chcete zapojiť do diskusií, prihláste sa. Ak nemáte konto, zaregistrujte sa.
- Prihlásiť sa
- alebo
- Zaregistrovať sa
-
Fotky
-
Štatistiky členov
3 593
členov2 578
Najviac prítomnýchNajnovší člen
job18
Registrácia -
Štatistiky Fóra
3,9k
tém337,1k
príspevkov
-
Daj vedieť priateľovi
-
Najnovšie témy
-
-
Najnovšie príspevky
-
Pridal slimak · Zverejnené
Podu v skleniku som zamulcoval, a to nie ani kvoli straty vody vyparovanim. Polievat treba rano,ked je chladnejsia poda. Ale kvoli aby sa poda neprehriala. Inak dnes som som sklenik aj cely zatienil, hodil nan karton. Sused preraba dom, ma odpad karton, zobral a zakryl sklenik. Tepolota o 17:00 som meral. Na slnku cca 50 stupnou(taka a vyssia by bola aj skleniku, tu skolaboval teplomer - ukazoval ako ruske totemy na benzinkach) , teplota vzduch vtedy podla shmu 33,7 a teplota v skleniku bola 33,1. Inak zena bola u rodicov v mestskej casti Revucka, A povedala na ich papriky, baranie rohy, maju odomna, moje priesady, ze uz maju 7-10cm plody. Normalne papriky maju plno plodov. Ja jej verim a vsom je rozdiel. Oni maju potok 3 metre od sklenika, Sklenik je pod velkym orechom. A maju vedla horu, teda unich a vlete zapada slnko o 16.00,max17.00. Zajtra dam fotku mojich paprik. Tri som vysadil aj vonku, na tie fotku davat nebudem, tie co su von, su asi take ako ked som ich vysadil, dal som ich pod jablon, nepolievam a .. -
Pridal iskra · Zverejnené
Tesár čierny alebo ďateľ čierny https://sk.wikipedia.org/wiki/Tesár_čierny je stálym obyvateľom tatranských lesov a bežne sa vyskytuje aj v okolí Štrbského Plesa. -
Pridal Tono · Zverejnené
"bordelu je všade dosť" mal som samozrejme na mysli tú sieťku. -
Pridal iskra · Zverejnené
...máš zmysel pre humor... užovka nespravila bordel v prírode...užovka je užitočná a neškodná, ktorá pomáha udržiavať biologickú rovnováhu...to nedisciplinovaní ľudia robia bordel v prírode...asi im nedochádza, že správať sa zodpovedne je základ, že ochrana prírody..., je základom pre udržanie života a zdravého prostredia... -
Pridal Sniper · Zverejnené
Poznám niekoľko Ukrajiniek, pracujú väčšinou v baroch a reštaráciách, po slovensky vedia úplne plynulo, keby mi nepovedali, že sú z Ukrajiny, tak si myslím, že sú Slovenky a za tých niekoľko málo rokov sa integrovali oveľa lepšie ako istá menšina, ktorá to nedokázala za celé stáročia.
-
-
Najnovšie zápisy v blogoch
-
-
Najnovšie komentáre v blogoch
-
Pridal Tomáš · Zverejnené
Presne tak. Že proste budem večne bez peňazí a budem len prežívať. -
Pridal Proteus · Zverejnené
Dalo sa schudnut, kebyze chudnes konstantne postupne. Lenze ty si taka tlchuba, ze to uz asi ani pravda nie je. Chcel som, chcel by som... Najhorsie slovne spojenie. Nechaj si to pre seba. Tym nas nezatazuj. -
Pridal Sniper · Zverejnené
Takže si predpokladal, že 8 mesiacov nebudeš žrať a vďaka tomu schudneš o 40 kilov? Tak si to myslel? -
Pridal Tomáš · Zverejnené
Zistil som že nijako. Len teoreticky to vyzeralo že sa dá. Že budem furt bez peňazí, tým pádom nebudem jesť, bude energický deficit a schudnem. Ale vždy sa nejako dostanem k peniazom a to už dokopy nejde. -
Pridal Sniper · Zverejnené
A oproti 1. septembru je to o koľko menej? Či do mája stále času dosť? Si presne v polovici a neschudol si nielenže polovicu toho, čo si mal schudnúť, ale neschudol si vôbec nič! Aké vyžraté prasa si bol pred 4 mesiacmi, rovnaké vyžraté prasa si aj dnes. Ako chceš v novom roku schudnúť za 4 mesiace 40 kilov, keď si nebol schopný schudnúť v starom roku za 4 mesiace ani 20 kilov?? Však do mája času stále dosť, že ty tlčhuba?
-
-
Najviac príspevkov
-
Sniper
33665 -
game
33494 -
tyso
15036 -
aljak63
12010 -
Tomáš
11927
-
-
Populárne príspevky
-
1
Tono
4 -
2
Sniper
1 -
3slimak
1
-
-
Najaktívnejšie témy
-
-
Najviac zobrazení
-
-
Najnovšie odznaky
-
maximilianx33 získal odznak
One Month Later
-
maximilianx33 získal odznak
First Post
-
maximilianx33 získal odznak
Week One Done
-
dangyc získal odznak
Week One Done
-
dangyc získal odznak
Conversation Starter
-
-
.FS
