Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/22/2023 in all areas

 1. Dnes v Trebišove 0 °C/-8 °C, sneh. Ranná prechádzka má tiež svoje čaro, dodá energiu na celý deň...
  1 point
 2. Dnes 1 °C/-3 °C, nasnežilo.
  1 point
 3. V podstate si ma vystihol. Áno som slaboch. To, či sa človek v živote orientoval správne nezávisí len od toho, či mu to prinieslo materiálny zisk, ale aj uspokojenie. Ak človek robí niečo tvorivé, sám vie koľko spravil chýb a omylov. Potom musí byť zhovievavý ku všetkým, lebo inak by sa musel hanbiť aj sám za seba. Diskusie ohľadne klímy obyčajne reflektujú nedostatok odbornej erudovanosti. To síce nie je problém, väčšina z nás nie sme odborníci. Čo vo mne ale vyvoláva strach je, že diskutujúci si uzurpujú právo na "objektívnu" pravdu a politici, ktorí pochopili ich nálady získavajú volebné preferencie. Zástancovia "absolútnej pravdy" vždy orientujú vývoj spoločnosť k totalite. Som znechutený zo súčasnej politickej situácie na Slovensku a teraz sa hanbím za to, že som príslušníkom národa, ktorý si dobrovoľne zvolil falošné modly.
  1 point
 4. Dnes posledna praca na zahrade. Zasadili sme cesnak. Zena sa vypytala zo skoly,prisla 12:30 asi oducila vsetko,ale aby tam nemusela sediet do 15.00. Zajtra uz bude mrznut. Dnes bolo teplo, neviem kolko u nas stanica uz tyzden nedava ziadne info. Ba vraj bolo 7,2 ked svietilo slnko bolo teplejsie aspon pocitovo. Karfiolov bolo 3,5 mensich.
  1 point
 5. Šikana, akékoľvek násilie je hrozné. Je nutné zbystriť pozornosť, byť ohľaduplný, veľa s deťmi rozprávať, a čím skôr zasiahnuť, zabrániť šikane, násiliu. Deti sú najviac zraniteľní, bezmocní, potrebujú vedieť, cítiť, že sú ľúbené, že môžu sa stále zdôveriť, že sme tu pre nich. Verím, že sú dobrí ľudia, ktorí sú všímaví, nie sú ľahostajní, a snažia sa zo všetkých síl pomôcť a zabrániť šikane, násiliu. Stáva sa žiaľ, že aj keď dieťa je šikanované , aj keď sa o tom vie, nájdu sa ľudia, ktorí pre svoje sebectvo, pre zbabelosť, tutlajú, nepomôžu, ale tak aj ten, čo šikanuje, aj ten, čo nepomôže, koná zle, ich pričinením, bolo, je.. nešťastných detí, a žiaľ končí sa to aj tragicky... Deti ľúbme, a dbajme na to, aby boli šťastné...vychovávajme ich, buďme príkladom, pomôžme im stále zo všetkých síl... nemajú to ľahké v živote, nie stále je to bezstarostné šťastné detstvo..
  1 point
This leaderboard is set to Bratislava/GMT+01:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy