Jump to content
 • Blog Statistics

  172
  Total Blogs
  524
  Total Entries

REALITNÉ KANCELÁRIE

 • entries
  4
 • comments
  0
 • views
  1,638

Kariéra v Rh+ - úspech, kolektív a zábava


realityholdingzilina

306 views

 Share

Realitná kancelária Reality holding+ ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť pre cieľavedomých ľudí, s možnosťou kariérneho postupu a tvorby vlastného tímu. V duchu motta „Váš úspech v realitnom podnikaní je aj našim cieľom“ zabezpečuje profesionálne školenia pre nováčikov, s úmyslom, urobiť z nich profesionálov. Školenia prebiehajú pod taktovkou najúspešnejších zo siete Rh+. Aj keď teória je prínosná, najviac skúseností prinesie prax, preto každý začínajúci maklér pracuje pod vedením staršieho makléra, ktorý mu poskytuje užitočné rady.

http://realityholding.sk/ponuka-prace/

Cieľom každého je úspech, no ten sa nedostaví, pokiaľ sa oň nezapríčiníte. Ak budete všetky činnosti vykonávať podľa rád skúsených a s pozitívnou myšlienkou, že to dokážete, odzrkadlí sa to na Vašom vystupovaní, či už pri telefonickom alebo osobnom kontakte, a tým aj na úspešnosti. V skratke, všetko treba brať pozitívne. Aj neúspech Vás posunie ďalej, dá Vám nové skúsenosti a pomôže do budúcnosti.

Veľmi veľkou výhodou je práca v kolektíve, či už v rámci pobočky, alebo vlastného tímu. Každý maklér má možnosť vytvoriť si vlastný tím, s ktorým úzko spolupracuje. Spolupráca je dôležitá pre rozbeh nováčikov ale aj pre maklérov, ktorý potrebujú pomôcť pri riešení komplikovaného predaja. V rámci podporovania tímového ducha sa usporadúvajú firemné akcie, spojené s dobrým jedlom a množstvom zábavy, v rámci jednotlivých pobočiek, ale aj celej siete Rh+.

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy