Skočiť na obsah

FreeSpace Grammy hlasovanie


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 16
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • RoSo

    4

  • Vic

    2

  • cizy

    1

  • aljak63

    1

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

bad_guy:

 

tie piesne mohli vyzerať úplne ináč - prebiehali tú dlhšiu dobu nominácie - času na to bolo viac než dosť - ja som vybral tie, ktoré sa objavili najčastejšie - nie je to môj výber - je to výber členov fóra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takyto vyber ma stavia pred tazkosti, ale hlasoval som:

 

spevak: Mercury

skupina: Queen

spevacka: -

piesen: -

 

 

(Moj vyber:

 

spevak: Ray Charles

spevacka: Aretha Franklin

skupina: The Rolling Stones

piesen: Paul McCartney "Yesterday"

gitara: Eric "Slow Hand" Clapton

rytmicka gitara: Pete Townshend

basova gitara: Paul McCartney

drums: Keith Moon

piano / hammond: Keith Emerson)

 

Pri takomto vybere bolo tazke rozhodnut sa pre vhodnu volbu spevacky a piesne. Jedine hlasy vznikli bez problemu: F. Mercury a Queen, patria medzi klasikov, este U2 ok, ale ostatne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ovplyvniť nominácie a voľby mohol každý member v tejto téme. Pozorne si prečítajte každý príspevok, prezrite si jednotlivé nominácie a poprípade si zistite, aké nominácie ste navrhli vy. Spočítajte, ktoré mená dostali najviac nominácii a či postúpili do hlasovania právom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

táááááááááááááák som sa po dlheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej dobe vratil na toto forum a moje hlasy vypadaju takto:

James Hetfield

Avril Lavigne

Metallica

a Nothing Else Matters

 

btw. k tej piseni, mohlo by to byt aj Unforgiven, Fade to black, One, ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Spevak - Freddie Mercury z ponuknutych moznosti jednoznacne. Ci uz hlasovym rozsahom, osobnostou, alebo tym co dosiahol. Superi celkom vyrovnani, aj ked kazdy z nich je uplne iny typ, ten Williams tam posobi medzi nimi jak greenhorn.

 

Spevacka - toto je teda nic moc vyber. Najlepsia spevacka je z tychto moznosti jednoznacne Madonna, aj ked som hlasoval za Smatanovu, lebo som jej fanusik :lol:. Tie zvysne ani nestoja za rec. Avril? Ale prosim vas. Sarah Connor??? .... a Sarah McLachlan? to kto je preboha?

 

Skupina - Oasis medzi takymito velikanmi nema co hladat. Zvysne skupiny su legendy, hlasoval som za Queen.

 

Najlepsia piesen - pekny vyber. Hlasoval som za The Final Countdown. S touto pesnickou som vyrastal. Je neskutocna, hymnicka a enormne plna energie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov