Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

Ja hram teraz pre neuspech Sims 3ky, ktoru moj compik nezvladal , Sims 2ku - zvierata. budujem si za domov solidny cintorin domacich milacikov. kto to ma furt krmit???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

znova som sa vratila k Sims 2

donedavna som este drtila HEROES OF MIGHT AND MAGIC III a CAESAR IV /stare ale dobre :lol: /

tie novsie veci alebo verzie ma akosi neoslovili, asi som uz pristara na ucenie sa niecoho noveho :)

 

spominam na obdobie zpred par rokov, ked som jednemu ajtakovi robila grafiku na pocitacovu hru, ktoru vytvaral...no skoda ze sme to vzdali, mozno by sme uz zarabali tazke prachy :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 mesiacmi...

Oplati sa nasporit.

Sice si clovek moze na nete precitat vylevy na rozne bugy, ktore hra obsahuje (a to obsahuje, nepopieram), ale ten pocit z jazdy vsetko vynahradi. Je to snad prva zavodna hra, pri ktorej mi nevadi bojovat v strede pola. A to som F1 hravam od F1GP (ak neratam Accolade formulky :rolleyes:). A moment, ked som s mojim Toro Rosso (v ktorom zacinam svoju hviezdnu karieru) vydrel (a to doslova) prve bodiky bol asi najlepsi aky som v racingovke zazil. Dalsim velkym plusom je, ze aj tim si je vedomy svojich moznost a tak od teba nikto z TR necaka prve miesta, ale v klude sa uspokoja s 12tym miestom. Po desiatom mieste mi racing engineer nadsene krical do vysielacky '10th place, brilliant driving!"

 

Ci PC, alebo PS3? Pokial mas PC, co to utiahne v high detailoch, tak urcite PC verziu. A to hlavne kvoli tomu, ze urcite vyjdu nejake user tweaky (uz nejake vychadzaju), ktore inde ako v PC verzii nepojdu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no PC mám grafiku nvidaa 8500gt, cpu intel quad core q9505...hádam by to išlo slušne :rolleyes: ale zas ten volant mám k PS3 (logitech driving force gt)...no uvidím :)

ale ako aj čítam recenzie tak má hra slušné hodnotenia - väčšinou medzi 85-90 a to dávno mala hraz prostredia F1 tak dobré skóre a ľúbi sa mi, že to nie je vyslovene hardcore simulácia ale taká "normálka"...ale koniec koncov, kto z nás môže vedieť ako sa presne správajú monoposty v F1, obzvlášť, keď ich vidím tak akurát na obrazovke a vyskúšať si ich može len hŕstka ľudí na svete

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ono je to hlavne v tom,

že pekný čas si všetci dali od F1 pokoj

(teda aspoň čo sa konzol týka, PC neviem)

sadli k "rysovacím doskám"

a dali si na tom záležať

 

nie ako je tomu u PES, FIFA, NHL, . . .

každý rok nová časť

pokrok síce je, ale stále je to len evolúcia a nie revolúcia

 

možnože by sa Ti to oplatilo na PC

a na PS3 nové GranTurismo,

kt. by v tejto podobe nebolo hanbou ani pre PS4

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ono hej, spomínané GT5 pekne ide do extrémov, obávam sa, že keby som ju mal neviem kde začať, tak rozsiahla je hra,heh...ale myslím si, že GT5 bude parádna, zaisto vrchol PS3! inak pokiaľ viem, tak posledná F1 na PC bola F1 Challenge 99-02, potom F1 vychádzala len na PS2/PS3/PSP...no a minulý rok najprv codemasters vydala na Wii, keďže boli asi v časovom zhone...ale som rád, že práve oni dostala licenciu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že pekný čas si všetci dali od F1 pokoj

(teda aspoň čo sa konzol týka, PC neviem)

Na PC este dlhsie, kedze odkedy ma Sony licenciu neboli na PC nijaka normalna F1 (ak neratam user mody do rFactoru), takze poslednu F1 na PC si clovek uzil v roku 2003.

 

ale zas ten volant mám k PS3 (logitech driving force gt)...no uvidím

Ak mas volant na PS3, tak 100% ber PS3. Na klavesnici si to neviem predstavit hrat.

Ja si to uzivam na PC s TrackIR a nema to chybu.. moznost volne sa pozerat po okoli je na nezaplatenie. :rolleyes:

 

...ale koniec koncov, kto z nás môže vedieť ako sa presne správajú monoposty v F1, obzvlášť, keď ich vidím tak akurát na obrazovke a vyskúšať si ich može len hŕstka ľudí na svete

Ked vidim/citam zazitky 'obycajnych' ludi, co dostali moznost zajazdit si na F1 (hlavne motoristicki novinari), tak mam pocit, ze 100% simulator by vsetci strasne rychlo olutovali. Vsak pretekari maju roky praxe, kym dostanu moznost co i len otestovat F1.

V tom je krasa tychto hier, ze sa clovek moze aspon virtualne dostat medzi par vyvolenych :)

 

Tesi ma, ze tam Codemasters urobili aj drobnosti ako, moznost menit sklon kridla 2x za kolo, moznost menit rezim motora, f-duct..

 

A GT5 bude asi prva hra, ktoru budem PS3 zavidiet :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj tak je najlepšia formulová hra GeneRally :)

 

Len škoda, že tam môže súťažiť maximálne len 6 monopostov naraz.

Trebalo by nejakú novšiu verziu s update :)

 

Mňa chytilo v poslednej dobe staré-dobré GeneRally

 

Skvelá fínska hra z roku 2002, ktorá zaberá len 2 MB :)

 

Obrázok

 

Paráda :rolleyes:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ako tak pozerám,

že budú vychádzať update-y

 

BUGS & ERRORS OFFLINE

 

-Pitstop exiting hesitation (see targa thread for temporary solution) (ALL FORMATS)

-Race results not portraying actual results (ALL FORMATS)

-Tyre punctures occur far too frequent (ALL FORMATS)

-AI blue flag issue, they get disqualified (ALL FORMATS)

-AI Fuel: AI qualifying slower then race start (ALL FORMATS)

-AI ghosting cars (ALL FORMATS)

-AI erratic swerving (in race when heating tyres isnt necessary)(ALL FORMATS)

-AI drivers not pitting at all in a race. (ALL FORMATS)

-Sound delay on shifting (ALL FORMATS)

-Split timing would be Usefull on screen. (ALL FORMATS)

-Sector 3 times don’t stay up, you can’t ever see your sector 3 (ALL FORMATS)

-Slight lag on controls of car (ALL FORMATS)

-Camera bug in time trial when exiting and rentering session head/hands disaapears TBC (ALL FORMATS)

-Tyre availability bug in practice sessions, e.g., no Primes available in P2 image (ALL FORMATS)

-Cars not being serviced in the pits and just sitting there, causing user to reset race if teammate is stuck. TBC (ALL FORMATS)

-Pit limiter auto on regardless of setting. (ALL FORMATS)

-wet times too fast , almost identical to dry times !??! (ALL FORMATS)

- too much grip in the rain (ALL FORMATS)

- too much grip with Intermediate/full wets (ALL FORMATS)

- live timer doesn’t show personal best sector times (ALL FORMATS)

- third soft/hard tyre set not available in qualifying (ALL FORMATS)

- penalties given to player when ai hit you and also far too sensitive in certain forced situations (ALL FORMATS)

-Freezing and locking up often (XBOX360)

-Sustaining damage has no effect on performance on user or AI cars (ALL FORMATS)

-Remove hidden anti spin mechanic car doesn’t feel right (or give option on/off) (ALL FORMATS)

-IN/OUT laps not counted in lap count for sessions (ALL FORMATS)

-Users reporting Corrupt Save Data (ALL FORMATS)

http://www.thegamingreview.com/2010/09/f1-2010-hit-by-major-bugs/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj tak je najlepšia formulová hra GeneRally :rolleyes:

 

Len škoda, že tam môže súťažiť maximálne len 6 monopostov naraz.

Trebalo by nejakú novšiu verziu s update :)

 

Suhlasim, hlavne ked si vytvoris mapku (a zarata kazde druhe kolecko :))

btw. kedysi som robil slovensky preklad do toho mozno ho este mam :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dnes som zacal

Obrázok

 

Zobudili ste sa na hrade, a jedine co si pamatate je, ze sa volate Daniel. Postupne zistujete, ze hrad je 'jemne' temny a 'jemne' strasidelny. S priserami, ktore hrad obyvaju mozete bojovat..no...nijako. Jedinou moznostou je utekat a skryvat sa (napr. v skrini, alebo v tme). A kedze nieste ziaden superhrdina, tak vam veci naokolo zacnu pomaly liest na mozog, obraz sa vam zacne deformovat a zacnete mat k zombikom este aj halucinacie.

Jedinou moznostou ako si zachovat zdravy usudok je svetlo, ale toho je v utrobach hradu neskutocne malo, a tak je jeho jedinym zdrojom vasa olejova lampicka s (velmi) obmedzenymi zasobami oleja, a par sviecok, ktore ste pomocou kresadiel boli schopny zapalit.

Svetlo ale pritahuje monstra a tak si ho clovek nemoze dovolit prilis.

Takto sa postupne predierate hradom a snazite sa zistit, ze kto vlastne ste a co sa vlastne udialo.

 

To vsetko +perfektna hudba +perfektna atmosfera = poriadny survival horror.

 

Nieje 'horsi' zazitok ako pri skryvani sa pred monstrom v tme cumiet do steny (kedze pozeranim na monstra sa rapidne zhorsuje vase dusevne zdravie), a pocuvat v sluchatkach ako okolo vas pobehuje, vrieska...odporucam kazdemu

 

http://www.youtube.com/watch?v=RYeCwtksTgU

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov