Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

neviem, celé som to neodohral. s angličtinou som na tom biedne. prvých pár lokácií som si však skúsil, išlo to normálne, dokonca mi to padalo menej ako pôvodná originálna verzia. :-)

vyzerá to podľa mňa skvele, autor toho adonu pri tvorbe komunikoval s pôvodnými členmi tímu Black Isle, okrem toho už v minulosti vytvoril pár veľmi obľúbených a vydarených modifikácií. ja mám z toho dobrý dojem.

 

keď budem mať veľa času, určite sa k tomu posadím, ale viem že to nebude zábava na tri dni, tak to zatiaľ odkladám.

našiel som link na domovskú stránku autorov, tu je sekcia ktorá ponúka download najnovších verzií.

 

no mutants allowed

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Jagged Alliance 2: Wildfire

cizy, nenašiel si k tomu niekde češtinu alebo slovenčinu? ja už mám niekoľko rokov kúpenú originálku, práve nedávno som rozmýšľal že sa k tomu posadím, ale mám len anglickú verziu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

..zas som našiel vydarený freeware projekt. jedná sa o hru ByteAlity - Tower Defense, večer som sa k tomu posadil a verte alebo nie, od monitora som sa odlepil až nad ránom. :lol:

 

ak by to niekoho zaujímalo, tu je link na download z českého serveru freehry.cz:

Tower Defense, Byteality (2.6 MB)

netreba to inštalovať, stačí rozbaliť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Konečne Pes 2009. Je to zase krok dopredu, čo sa hrateľnosti a realnosti tyka. Prve dojmy - Ma oveľa lepšiu fyziku lopty (často sa nepredvidateľne odrazi od hrača) oproti minuloročnej edicii, už nekonči každa strela v brane, goly sa davaju omnoho ťažšie čo je len v prospech veci. Brankary su lepši, ale zaroveň občas spravia chybu, keď im vyklzne strela. Hrači maju lepšie pohyby, loptu už nemaju prilepenu na nohe, ale si ju pekne predkopavaju, samozrejme vylepšena grafika. Parada! Kam sa hrabe fifa?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veľmi dobre v skratke popísaný tento futbalík

súhlasím s Ryanom

takže pridávam ďalší titul

Obrázok

takže BurnoutParadise a WarHawk budú v skrini ešte chvíľu odpočívať

 

inak Be a Legend je šupa

pre FIFA orientovaných - nie neukradli sme vám mód ako vy kradnete nám

PES, resp. WinningEleven tento mód už mal (fantatista)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež pozeram, že Become a Legend je pecka, len ma nebavi tak často vysedavať na lavičke, pričom vždy keď som na ihrisku, som najlepši hrač. Chcelo by to noveho trenera, Mourinho ma asi nema v laske. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Obrázok

 

Zatial som len vysiel z Vaultu...ale doterajsie pocity - 10/10.

 

Ten moment ked som opustil Vault bol neskutocne silny zazitok. Denne svetlo vas oslepi a vy len pomalicky zacinate vidiet tu neskutocnu devastaciu co je na povrchu...Len som tak stal a pat minut na to civel...

 

http://i37.tinypic.com/vrrnuo.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, este jedno upozornenie pre ludi, co by si to planovali kupit (a aj pre tych, co si to len stiahnu, ale tych to az tak mrziet nebude). Fallout 3 ma celkom seriozne problemy s kodekmi (ci uz audio, alebo video). A to az takeho charakteru ze ja osobne som sa na Viste nedostal ani do menu. Po preskumani oficialnych for som zistil, ze tieto problemy sa vyskytuju aj na XP, na lubovolnom HW. Uzivatelia tam ponukaju rozne, miestami az alchimisticke, postupy ako fallout 3 rozbehat.

Ja som to minulu noc riesil do asi pol druhej v noci...bezuspesne. Skusal som asi vsetko co tam bolo popisane, a ani do menu som sa nedostal.

Spasil ma az dual-boot s XP, ktory som si dnes rozbehal.

Potom som zistil ze kamos ma rovnaky problem, ale v presne opacnom garde..vo viste slape, v xp nie.

 

Takze, ak to niekto planuje kupit, tak odporucam najprv stiahnut z netu a vyskusat ci to vobec pobezi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach jaj to by nebol fallout keby nebolo potreba aspon 10 patchov aby sa to dalo hrat... a este ked to dali bethesde ktorych dagrefall bol znamy tym, ze padal aj ked hrac fukol do monitora...no spanom bohom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

verím že to autori zvládnu a dotiahnu do konca.

 

v tomto je mi sympatický Blizzard, hry vydávajú až keď sú s výsledkom svojej práce spokojní, nie keď ich tlačí oddelenie marketingu.

 

táto trojka sa objavila na trhu pomerne rýchlo, zvlášť na takú rozsiahlu hru, na akú to vyzerá. určite nemali čas urobiť poriadny betatest, na opravách budú makať najmenej rok. potajomky dúfam, že popri tom vydajú aj nejaký datadisk. :-)

 

(Darkman, pozor na deficit spánku! : )

 

edit:

v prípade, že sa nedarí spustiť aplikáciu vo Win XP alebo Vista, treba skúsiť software od Microsoftu s názvom Microsoft Application Compatibility Toolkit 5.0. pomocou neho som rozbehol hru Need For Speed: Porsche Unleashed, ktorá mala nejaký probém s virtuálnou pamäťou vo Win XP. ACT 5.0 dokáže urobiť analýzu spusteného programu a myslím, že sa pomocou neho dá odoslať log na analýzu priamo do Microsoftu. (Billovi machri tam na to mrknú a pošlú riešenie. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov