Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

v sucasnosti hravam len 2 hry...

 

1. TRAVIAN - to hravam dlhodobo uz od leta :lol: teraz uz na 3 severoch

2. NHL 2008 - to som nedavno dostal na tu hru chut a dost ma to chytilo aj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HMm prave vcera mi skoncilo wowko, ale ja som ho nehral uz asi od zaciatku noveho roka (Chudak moji milovani Blanici nemali healera :lol: ) ale ten efekt keby ste vedeli, zrazu som mal tolko volneho casu a stihal som spravit tolko vela veci. Hmm asi koncim uplne s wow, este neviem isto, predsa je to srdcovka ale hlavne strasny pozierac volneho casu.

 

Ale inak v poslednom case mastim OGame

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jouzin ogame sem hrál taky, ale protože mi tam pořád někdo dával moje lodě a suroviny do sběru;) , včetně silvestrovské půlnoci, tak

... ale vrátil sem se k jedné takové komornější - Age of Expansion

 

Nějak sem si neuvědomil, že do téhle sekce patří i webovky, tak tu něco uvedu, třeba se někomu

něco z toho bude líbit - Melior Annis, WebGame

něco ze třídy - StarGate webgame, Mystical Wars

(taky něco kutím, třeba z toho časem něco bude :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som dohral C&C Tiberian Sun a idem si zahrat jeho datadisk: "Firestorm"

 

Po tejto gameske bud C&C 3 alebo nieco ine....napriklad tuto spominany UNREAL......akoze peckova gamesa....uz som ju presial snad 1000krat....ale vzdy je to nieco nove a hlavne pod najtazsou obtiaznostou a v tej padnutej lodi ISV Kran je to nehorazny horor.......najkonkretnejsie aj mam na mysli pasaz, kde ma clovek zdrhnut pred nekonecne vela Skaarj a potom v rychlosti zapnut silove pole, aby nepresli....no kraaasa.

 

A este uvazujem aj o hre: "Hostile Waters"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hostile waters? To som kedysi hral, aj ma to ak sa dobre pamätám celkom bavilo, len som to odložil a potom sa k tomu nevrátil... :lol:

A Unreal jedine na Unreale - aby to malo tú správnu šťavu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Tak ja som zas prestriedal - momentálne mám rozohraté dve hry:

- Deus Ex

- Praetorians

 

Aj keď začala zas škola, to sa k nim asi moc nedostanem... :lol:

 

EDIT: A na NHL '93 som skoro zabudol :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som si odohral ďalšiu krátku mapku v UFO: Aftershock a stala sa mi tam zaujímavá vec:

 

všetci vedci z HQ na orbitálnej stanici opustili labáky a so zbraňami v ruke obsadili veliteľský mostík. jeden z nich predstúpil a vysvetlil situáciu:

 

"přinášíme vám poselství Vesmírných lidí. mír musí být udržen za jakoukoliv cenu. musíte odložit zbraně, jinak budou použity i proti vám."

 

potom vypukla prestrelka medzi vzbúrenými vedcami a teamom kyborgov - veteránov s ťažkým vybavením, ktorí pribehli z ubikácií. teraz nemám žiadneho vedca a výskum klesol na 0%, JA TOHO SPAMERA BLÁZNIVÉHO DORAZÍM!!!

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov