Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

jej, ved to som hraval aj ja davno. to ma celkom bavilo, cela ta seria rainbow six. ale neviem od toho najst CDcka uz doma. neviem ci to tu este mam vobec u seba. pozicaj mi to niekedy cizy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som znovu nainstaloval DUNE 2000, je to prva hra, ktoru som kedysi davno uspesne nainstaloval (zazrak, ze to islo, ja som bol vtedy este strasna lama), ale z nejakeho dovodu som ju vtedy nepresiel, tak to chcem napravit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Brat ma stále nahovára, aby som hrala WoW

Pamätám si (ak si dobre pamätám), že svojho času distribútor Interplay v herných časopisoch spravil prakticky navlas rovnakú reklamnú kampaň na WoW ako aj Conlict FreeSpace. Štýl stránky bol rovnaký, len obrázky a texty boli iné, pochopiteľne :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

podarilo sa mi na novo stiahnuť GoW2, pretože predchádzajúci mi pri jednej pasáži sekol a mohol som si ísť pískať

ani opätovné napálenie, resp. prepálenie nepomáhalo

 

takže

Obrázok

bude rušný víkend :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dohral som teraz:

 

Doom 3 - Resurrection of Evil

Matrix - Path of Neo

BioShock

F.E.A.R. - Extraction Point

Prey

A v poslednom rade brutus dobra game a velmi ma prekvapila: Half-Life 2 - Episode 2 (Odporucam kazdemu...a hlavne tym, co si to mozu vypeckovat na full details)

 

A co teraz idem hrat? Asi: C&C - Tiberian Sun

 

APROPO Deus Ex: Lepsia FPS hra este nevysla!!! A za tym si budem stat dovtedy, kym ju niekto neprekona. Ci uz dejovo, hratelnostou......to je jedno...ma svoje osobne kuzlo a v mladosti ked som to uz nemohol hrat dalej mi doslova svietili oci ( akoze baterka ) akoze som sa hral na toho agenta :)

Proste geniaaaaaaalna.

 

CIZY...dame si Zyme? :lol:

 

A inac aky styl hrania si mal? Offense, alebo si nikoho zo zaciatku nestrielal? Ja som to hral tak, ze prvy clovek koho som odbachol, bola agentka na letisku v lietadle, kde bol tam aj ten John Lebedev a mal si si teraz vybrat, ze koho zabijes. Respektive nespravis nic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov