Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

V Red Alert je misia A Path Beyond, nie je to o strielacke, ale o Real Time Strategii.

Je to aj misia zo starej stratégie Red Alert a podľa jej mena bola nazvaná nová hra, 3d strielačka, mod z hry Renegade, ktorú hrám. Mrkni na ich web stránku http://www.apathbeyond.com

 

Je to také ťažké pochopiť? :lol:

 

Určite nie. Pozri si ešte raz ukážku z hry RA: A Path beyond:

A toto je ukážka z originál Renegade:

A takto vyzeral kedysi boj v stratégii Red Alert:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: Clovek vymysli temu, ze co prave hra a takto to zneuzit na hadky typu ja tu hru poznam lepsie ako ty :) Parada ;)

Presne :) A pritom je to úplne odveci keď sa vraví o niečom inom ;)

 

Prosim, som odchovanec RA, takze je jasne, o com vravim ja.

Máš v tom poriadny mišum, alebo nechceš pochopiť aký je rozdiel medzi C&C Red Alert, C&C Renegade a RA: A path Beyond. To sú tri odlišné hry, jediné čo ich spája som popísal vyššie, nebudem to opakovať. Nikto tu netočí o stratégií C&C Red Alert, v ktorej sa akože vyznáš, ale o svete v ktorom sa to odohráva a aké nové hry z jej prostredia existujú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja hravam Red Alerta odkedy asa prvy raz objavil na Slovensku, takze v pruipade A Path Beyond mi automaticky napadne misia z RA a nie nieco, co ani vyslovit nedokazem!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani nemusim , tam kde ja hram sice nie je tak pekne ako na offiku ale napriek tomu je to wow , to ze hrajes na offiku este neznamena ze si lepsi ako ktorykolvek hrac na ne-offiku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To som netvrdil a ani tvrdit nebudem - kedze je to blbost.

 

len na officu mam 100% toho co wow ponuka a tak ako to ma byt. Bez lagov, bez roznych uprav a hlavne nie xy mesiacov za poslednym patchom :lol:

 

Sam som par neofic serverov vyskusal pred tym ako som zistil ze to nema moc vyznam. Pravda, bolo to uz davno (vyse roka dozadu), takze je mozne ze sa situacia radikalne zlepsila.

 

Moje skusenosti s neoffic :

za tyzden som x-krat vytvaral novy char. Vacsinou preto, ze server proste zanikol, alebo mal odozvu 2S. A najvacsi problem - strasne malo ludi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s tym suhlasim ako na offiku to je ine , ale zas na serveri kde hram funguje uz vyse 1 a pol roka a hraje tam cca 200 hracov je najnovsi patch , ale pre mna to staci hrajem ju na odreagovanie lebo ak by som chcel mat super vybavu tak by som ju musel hrat cele dni v kuse ....

btw kolko sa plati na offiku ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, mne 200 ludi pride dost malo :) To nemas problem zohnat ludi do instancii? Nehovoriac o raidovani vo vyssich leveloch. Ved to mas 100 ludi na frakciu.

Tolko ludi ja stretnem ked sa prejdem po Ironforge :lol:

Ja to tiez hrajem, len ked mam cas, a dost pochybujem ze sa niekedy dostanem na koniec, pozbierat si komplet vybavicku. Na to proste nemam cas. Mozno preto hravam na Roleplaying servery :)

Mesacne to stoji podla toho akym sposobom platis. Najdrahsie vychadza pre-paid card, co je nejakych 1200 na 2mesiace. Potom ak platis kreditkou, tak je to podla obdobia ktore zaplatis od 11euro po 13euro za mesiac ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najdrahsie vychadza pre-paid card, co je nejakych 1200 na 2mesiace. Potom ak platis kreditkou, tak je to podla obdobia ktore zaplatis od 11euro po 13euro za mesiac :lol:

Až toľko platiť za onlinovku? :) A najmä keď je na nete toľko super free onlinoviek... WoW je stále len ciciak peňaženky, pokiaľ nie ste skalný fanúšik tak sa to vôbec neoplatí a ani tá onlinovka nestojí za to...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Až toľko platiť za onlinovku?

Ked to porovnam s tym kolko platim mesacne za ostatne veci, tak mi to az tak vela neprijde. Pokial niekomu 600sk mesacne vyciciava penazenku, tak nech ju naozaj nehra...

ja tych 600korun momentalne necitim

 

A najmä keď je na nete toľko super free onlinoviek..

napr? :lol:

 

ani tá onlinovka nestojí za to...

by ma zaujimalo preco :)

Ja ju hravam a praveze mam pocit, ze stoji hodne za to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja ju hravam a praveze mam pocit, ze stoji hodne za to.

Pokiaľ si už kúpime hru, prečo ťahajú peniaze ešte za každý mesiac v multiplayeri? Je to len obyčajné vyciciavanie hráčov. My ponúkame multiplayer na NetStorme každému zadarmo, žijeme z reklám na stránke a dá sa to utiahnuť. WoW nie až taká pecka za tie prachy každý mesiac. Keď hráš wow tak ten jeden mesiac sa dá, ale celý rok, tak je to spolu dosť peňazí... A zbytočne - hovorím pokiaľ nie si veľký fan, čo súdim že ty si. :lol:

 

napr? :)

psst :) sleduj moje príspevky o hrách... väčšinou sem hádžem free hry (posledne RA:APathBeyond)

 

ak ale hľadáš len MMORPGčka, tak pár poznám:

 

Pirate Tales

Obrázok

 

Legend of ares - viď nižšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

žijeme z reklám na stránke a dá sa to utiahnuť.

A dalo by sa to utiahnut, keby si musite platit serverovy cluster, s naozaj kvalitnym pripojenim + technicky personal k tomu + ludi ktory by sa starali o vyvoj (aj mimo expansion packov pribudaju do wowka nove veci) + ....

Nezabudaj, ze wow ma momentalne okolo 8 000 000 aktivnych uzivatelov. To asi tazko porovnavat s vasim netstormom. Rozsahovo ste niekde uplne inde.

Prevadzka takej sluzby nieco stoji. A keby ma pri kazdom logovani otravovala nejaka poondena reklama, tak by blizzard v mojich ociach hodne klesol.

 

Ja nepotrebujem MMORPG len preto aby som nejake MMORPG hral. Ja potrebujem nieco co ma zaujme, co mozem hrat bud hodinu denne, alebo cely den, podla toho kolko mam casu. Nieco co ma aj PvP a PvE. Kde, ked nemam naladu sa grupovat robim solo questy. Silne pozadie pribehu. WoW ma zaujalo.

Ja nemam problem si za sluzbu zaplatit, pokial je kvalitna. Som si pozrel Tales of pirates a bohuzial z tej stranky sa toho vela vycitat neda. A podla wikipedie ponuka naozaj len slaby odvar z toho co ma wow. A obrazky ti

ez moc vabne nev

zeraju :lol:

a ze size "about 286 MB"... to so 7GB wow asi tazko porovnavat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A dalo by sa to utiahnut, keby si musite platit serverovy cluster, s naozaj kvalitnym pripojenim + technicky personal k tomu + ludi ktory by sa starali o vyvoj (aj mimo expansion packov pribudaju do wowka nove veci) + ....

Nezabudaj, ze wow ma momentalne okolo 8 000 000 aktivnych uzivatelov. To asi tazko porovnavat s vasim netstormom. Rozsahovo ste niekde uplne inde.

Prevadzka takej sluzby nieco stoji. A keby ma pri kazdom logovani otravovala nejaka poondena reklama, tak by blizzard v mojich ociach hodne klesol.

Rozsahovo možno, ale my udržujeme našu hru už desať rokov aj s patchmi (teraz verzia 10.79), za tú dobu ju hralo tiež dosť veľa hráčov po celom svete. Nikdy sme ani cent nevytiahli od hráčov, aj keď sme niekoľko krát menili servre, hardware, webhosty. Pomaly ale iste hru neskôr preorientujeme do úplne nového kabátu a zase nikto nebude chciet mesačné poplatky. Reklamu máme len ako google adds na stránke, v hre nič nie je samozrejme.

Práve to, že WoW hrá toľko veľa hráčov, je fakt nechutné koľko na tom zarábajú. Kľudne by im na prevádzku stačil poplatok symbolické euro na hráča (nestačí im osem melónov euro na mesiac?!) - ale tu ide o biznis - no nepredaj niečo čo sa hráčom ľúbi. :lol:

 

Ja nepotrebujem MMORPG len preto aby som nejake MMORPG hral. Ja potrebujem nieco co ma zaujme, co mozem hrat bud hodinu denne, alebo cely den, podla toho kolko mam casu. Nieco co ma aj PvP a PvE. Kde, ked nemam naladu sa grupovat robim solo questy. Silne pozadie pribehu. WoW ma zaujalo. Ja nemam problem si za sluzbu zaplatit, pokial je kvalitna.

To, že si za hru platíš (a koľko) ju nerobí kvalitnejšou. Pozri sa sem je tam prehľadný rebríček najlepších MMORPG hier aj s krátkym infom a na stránke je aj niekde aj cenník služieb pre porovnanie. Nehovorím, že wow je shit oproti ostatným titulom, pre skalného fandu komu nezáleží koľko za ňu vysolí je to ok - ale všeobecne sa automaticky nezaraďuje na prvé miesto. Ďalšie lepšie tituly sú Dark Age of Camelot, City of Heroes/Villains, Eve Online, EverQuest II, Final Fantasy XI, Guild Wars, Lineage 2, Star Wars Galaxies (len 2$!), The Matrix Online. Samozrejme každému vyhovuje ten svoj.

Myslím, že len amazon.com hodnotil tento mesiac WoW docela slušne - druhé miesto. Prvé obsadil Anarchy Online Shadowlands Expansion Pack a tretie Star Wars Galaxies: An Empire Divided. Je si z čoho vyberať, ale zase je nemožné aj všetko naraz hrať. :)

 

Som si pozrel Tales of pirates a bohuzial z tej stranky sa toho vela vycitat neda. A podla wikipedie ponuka naozaj len slaby odvar z toho co ma wow. A obrazky ti

ez moc vabne nev

zeraju ;)

a ze size "about 286 MB"... to so 7GB wow asi tazko porovnavat ;)

Ja sa ospravedlňujem, game editovala môj príspevok a snažila sa upraviť druhý obrázok a zmenila i link a názov - ten druhý obrázok nepatrí k Tales of Pirates ale k Legend of Ares - to je dosť obľúbená free MMORPG (inak obe sú hlavne PvP, LoA je aj PvE s dosť dobrými questami). Tales of Pirates som osobne nehral tak to neviem posúdiť, len z review, krátkych filmečkov z hry a screenshotov viem povedať že sa jedná o nový druh anime-manga MMORPG, niečo na šťýl final fantasy ale vo svete pirátov. Zato Legend of Ares je klasickejšia MMORPG hra, poviem o tom viac tu. Upravím ten príspevok a LoA teda postnem sem. :)

 

******************************************

 

Legend of Ares

 

 

Vo svete LoA stoja dva národy proti sebe - Impérium a Aliancia. Ani jeden z národov sa nejaví ako zlý alebo dobrý, každý má to svoje čaro pre ktoré sa hráč rozhodne bojovať. Hra sa orientuje práve na tento konflikt - vojny oboch národov, preto je aj v názve grécky boh vojny. Hráči sa zlučujú do klasických guild a bojujú PVP oproti ostatným nepriateľským guildám.

 

Obrázok

 

Hráči majú k dispozícii vývoj do levelu 160 kde už pri leveli 30 dochádza k veľkým zmenám v hernom štýle. Čo sa týka tried postáv, tak na výber sú 4: Rytieri, Kopijníci, Lukostrelci a Kúzelníci, prevažne ľudská rasa (inú som si v hre nevšimol, takže neviem iste či vôbec existuje aj iná ale na iných servroch možno hej). Podľa toho koľko nepriateľov zabiješ alebo koľko krát teba zabijú ti stúpa či klesá rank.

 

Obrázok Obrázok Obrázok

Je tam veľa monstier, aj bossov, takže PvE by mal byť ťiež zaujimavý.

 

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Je tu strašne veľa vecí, delia sa na zbrane pre rôzne triedy - meče, luky, kopie, čarodejnícke palice, potom výzbroj - trup, rukavice, helmy, boty, opasky, prstene, apod., no a samozrejme rôzne prídavné bonusky a lektvary. Dajú sa vymieňať, ponúkať, hľadať prípadne aj ukradnúť - tak ako to bežne býva zvykom ;)

 

Obrázok

 

Hra sa začala na kórejských servroch, bola veľmi obľúbená a teraz je aj v severnej amerike (demeter) a v číne. Myslím že už aj v Európe sa spúšťa herný server. Myslím že patrí k vyššiemu priemeru čo MMORPG svet ponúka a výhodná free možnosť naskytuje hráčom hru vyskúšať bez zbytočných nákladov. Hráčska komunita je naozaj široká, skoro na každom servri je vždy veľa hráčov Odporúčam server demeter.

 

Obrázok

 

******************************************

 

Momentálne nehrám žiadne MMORPG, toto leto som zasvetil RPGčku Gothic2: Night of the Raven. Popri iných online hrách hrám práve toto neonlinovské kráľovské RPG, kolegovia v práci len krútia hlavou - "zase ten havran?!" ;) Keď ho dohrám tak napíšem krátke review. Inak sa stále teším na nový RA: APB novými jednotkami a novým enginom, vyjde čoskoro toto leto. Potom dám vedieť. Bude to čoskoro popri pripravovanej RA:AR najlepší renegade mod s novým enginom W3C.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rozsahovo možno, ale my udržujeme našu hru už desať rokov aj s patchmi (teraz verzia 10.79), za tú dobu ju hralo tiež dosť veľa hráčov po celom svete.

Ale to je nieco uplne ine. Rozsahovo ste niekde uplne inde. Napr. blizzard za battle.net nepyta ani halier. Problem je je ten, ze wow, ako kazde mmorpg je narocne na vybavenie... o to viac, ked ty ho hra take mnozstvo hracov.

Blizzard si snazi udrzat iste renome. Nemoze menit servery mirnix-dirnix... pochop ze on nemoze mat hosting na nejakych 3rd party strojoch. On potrebuje vlastne zariadenie.

 

Jasne ze z toho maju extremne mnozstvo prachov. Jasne ze im ide o biznis. Boli by blbi, keby sa z toho nesnazili vytazit co najviac. Ale ocividne vytvorili dobry produkt, ked je taky popularny.

A vies ako to robi vacsina 'free' mmorpg? Ze mas free accounty a subscription accounty, a mas napr nastaveny level cap na free accounty. Alebo niektore itemy nemozes pouzivt vo free accountoch, pripadne si za realne peniaze mozes nakupovat itemy z hry <- toto su podla mna este vacsia svinstva, pretoze prinasaju nerovnost medzi hracmi.

 

To, že si za hru platíš (a koľko) ju nerobí kvalitnejšou.

To som nikde nepisal. Ja som pisal, ze pokial je titul kvalitny, nemam problem zanho platit.

 

 

Pozri sa sem

Sranda ze wow tam nema ani overview... dost relevantny clanok. ale podme postupne

Dark Age of Camelot - platis si.

City of Heroes/Villains - 13euro mesacne

Eve online - 15 euro mesacne

...

...

 

 

Takze ide o rovnakych 'vyciciavacov' ako blizzard. Dalej to je len o osobnych preferenciach.

 

Legend of Ares

Tak podme ako porovnanie medzi free a platenou hrou.

Hned prvy obrazok je pekny - premium item - na to aby som tento item mohol dostat, si musim siahnut do penazenky :lol:

 

WoW s BC ma level cap 70.

Hratelne Rasy : Orc, Undead, Trolls, Taurens, Blood Elfs, Humans, Dwarfs, Night Elfs, Gnomes, Draenei

Classy : warrior, druid, shaman, mage, warlock, hunter, paladin, rogue

pricom vdaka talen three (podobne ako skill three v d2) je kazda trieda hratelna roznymi sposobmi

 

Kazdy sa ma moznost naucit 2 zakladne profesie : mining, blacksmithing, engineering, skinning, leatherworking, enhanting, jewelcrafting, herbalism, alchemi

a vsetky druhotne profesie : first aid, cooking, fishing.

 

Ohladom zbrani/brneni/lektvarov je asi zbytocne sa pozastavovat. A je samozrejeme, ze niektore veci ti niekto proste musi vyrobit nejaka profesia.

 

Wow ma implementovany LUA (skriptovaci jazyk), pomocou ktoreho si mozes robit vlastne mody do user interfacu, set-up macra

 

Nejdem tu rozoberat dungeony, raidy, areny, battleground a samozrejme normalne questovanie... pretoze to je pisanie na xy stran

wowscrnshot071107222754gx8.th.jpg

wowscrnshot080407182737xl2.th.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasne ze z toho maju extremne mnozstvo prachov. Jasne ze im ide o biznis. Boli by blbi, keby sa z toho nesnazili vytazit co najviac. Ale ocividne vytvorili dobry produkt, ked je taky popularny.

Práve na to som apeloval a to mi vadí na wow a podobných hrách. WoW je prevažne obľúbená medzi mladými, a od detí ťahať takto nehutne prachy je fakt veľmi hnusné. Starši vedia aspoň posúdiť, či sa im to oplatí, ale zblbnuté decká hrajú prevažne kvôli kamarátom a do nemoty. Keby ten výťažok aspoň šiel na dobrú vec,... ale pochybujem.

 

A vies ako to robi vacsina 'free' mmorpg? Ze mas free accounty a subscription accounty, a mas napr nastaveny level cap na free accounty. Alebo niektore itemy nemozes pouzivt vo free accountoch, pripadne si za realne peniaze mozes nakupovat itemy z hry <- toto su podla mna este vacsia svinstva, pretoze prinasaju nerovnost medzi hracmi.

Ale vyjde to lacnejšie... A máš možnosť rozhodnúť sa. Nesuspendujú ti konto keď platiť nebudeš, ani ti nezamedzia to čo si si predtým zaplatil. Nebudú z teba žobrať prachy každý mesiac aby sa vôbec mohol lognúť.

 

Takze ide o rovnakych 'vyciciavacov' ako blizzard. Dalej to je len o osobnych preferenciach.

Niektorým titulom stačia aj dva doláče na mesiac (Star Wars galaxies). Nie všetci sú vyciciavači, niektorí akceptujú, že nie je treba vyťažiť viac než treba.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priemerny vek hracov wow je 28rokov :lol: A podla toho co stretavam v hre tomu aj dost verim :) Tolko k detickam.

 

Keby ten výťažok aspoň šiel na dobrú vec,... ale pochybujem.

Ide do sukromnych ruk. Ako vsetko co slobodne zaplatis. Kablovka, mobil, kino.....Je to entertainment ako kazdy iny za ktory si platis, nic viac, nic menej 

Blizzard vytvoril produkt, ktory sa ludom paci, nechapem preco by mal ist vytazok niekam inam.

 

Ale vyjde to lacnejšie... A máš možnosť rozhodnúť sa

V principe narazis na moment ked mas moznost bud zacat platit alebo stagnovat na danom levely. Lebo bez platenia nemas sancu v PvP, guildy ta nezoberu do neskorsich casti hry...

WoW tiez nemusis platit, nikto ta nenuti. Je to tvoje slobodne rozhodnutie. Ak prestanes platit, tak blizzard zarucuje ze minimalne 6mesiacov tvoj ucet ostane netknuty... A doteraz este nezmazali ziadny ucet kvoli neplateniu.

A mas 14dni trial aby si sa rozhodol, ci ti wow stoji za to platenie.

 

Niektorým titulom stačia aj dva doláče na mesiac (Star Wars galaxies). Nie všetci sú vyciciavači, niektorí akceptujú, že nie je treba vyťažiť viac než treba.

A mozno to je tym, ze nie vsetky mmorpg su take atraktivne a musia vyuzit vsetky sposoby ako prilakat ludi. Podla mna je chyba sa pri vybere zabavy a oddychu rozhodovat hlavne na zaklade cien.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ide do sukromnych ruk. Ako vsetko co slobodne zaplatis. Kablovka, mobil, kino.....Je to entertainment ako kazdy iny za ktory si platis, nic viac, nic menej 

Blizzard vytvoril produkt, ktory sa ludom paci, nechapem preco by mal ist vytazok niekam inam.

V principe narazis na moment ked mas moznost bud zacat platit alebo stagnovat na danom levely. Lebo bez platenia nemas sancu v PvP, guildy ta nezoberu do neskorsich casti hry...

WoW tiez nemusis platit, nikto ta nenuti. Je to tvoje slobodne rozhodnutie. Ak prestanes platit, tak blizzard zarucuje ze minimalne 6mesiacov tvoj ucet ostane netknuty... A doteraz este nezmazali ziadny ucet kvoli neplateniu.

A mas 14dni trial aby si sa rozhodol, ci ti wow stoji za to platenie.

A mozno to je tym, ze nie vsetky mmorpg su take atraktivne a musia vyuzit vsetky sposoby ako prilakat ludi. Podla mna je chyba sa pri vybere zabavy a oddychu rozhodovat hlavne na zaklade cien.

Je jasné, že herný priemysel nie je žiadna charita a je to tak ako to platí všeobecne na trhu služieb a produktov. Ale fakt nemôžem skryť svoj prirodzený odpor k titulom z ktorých sa urobil obyčajný nástroj ako zarábať na hráčov.

 

Preto fandím viac hrám ktoré vypýtajú peniaze od hráča len raz, multiplayer sa poskytuje bezplatne alebo len s veľmi symbolickým poplatkom. Pokiaľ hra stojí za to, obe strany sú spokojné. Po istom čase sa hra uvoľní ako free source takže skalný fanúšikovia si môžu urobiť vlastné mody a pokračovať vo vývoji ako je im libo (ako napríklad Freespace, Renegade či NS).

 

Ale dosť už, odchádzame od témy, som prekvapený že nepadol moderatorský zásah :lol:

Tak sa pochváľ, darkman, v akom si štádiu vo WoW? Aký máš level, triedu, v akej si guilde a či plánuješ hrať aj v budúcnosti. A či si skúšal aj iné MMORPG.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preto fandím viac hrám ktoré vypýtajú peniaze od hráča len raz, multiplayer sa poskytuje bezplatne alebo len s veľmi symbolickým poplatkom.

Ach, ja mam taky pocit, ze ty mas problem pochopit rozsah mmorpg. Sam blizzard od cias Diablo I prevadzkuje battle.net, online sluzbu zadarmo, ktora umoznuje hrat ich produkty online. Preco je zadarmo? Pretoze prevadzka tejto sluzby nevyzaduje nejake ohromne naklady.

Preco je standardny multiplayer v 99% zadarmo? Z toho isteho dovodu.

Sami sme mali CS server, a ten server pri asi 16 napojenych ludoch zral z 2Ghz stroja asi 3% CPU a nejakych 30mb RAM. 

Toto je aj dovod, preco su CS stroje zadarmo - su nenarocne a ich prevadzka sa da v pohode utiahnut z reklamy. 

Teraz, WoW server na ktorom hravam ma 15 000 aktivnych pouzivatelov.

Tych serverov je len v europe tolkoto : http://www.wow-europe.com/en/serverstatus/

Pre porovnanie : pre battle.net ma blizzard na cely svet 4 servery.

Uz konecne vidis ten neskutocny nepomer? A to si treba este uvedomit ze WoW je stale vyvijany, nove dungeony pravidelne pribu

daju v patchoch

 Hra ako taka vyzaduje support,

hraci vyzaduju support.......

Preto je drviva vacsina kvalitnych a rozsiahlych MMORPG platenych - lebo prevadzka hentych veci nieco stoji. A neda sa to platit z predaja samotneho WoW, lebo ten jedneho dna na to urcite nebude stacit (a vazne neviem, ci by na to stacil aj teraz). A z coho to chces potom platit? Z dalsich produktov, ktorych vyvoj tiez nieco stal?

 

Tak sa pochváľ, darkman, v akom si štádiu vo WoW? Aký máš level, triedu, v akej si guilde a či plánuješ hrať aj v budúcnosti. A či si skúšal aj iné MMORPG.

Lvl 42 Dwarf Hunter http://armory.wow-europe.com/character-she...el&n=Duerut

 

Ine MMORPG som zatial neskusal. ako fanusik warcraft serie som isiel do wowka a zatial nemam cas/dovod skusat nieco dalsie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov