Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

"Hram" sa s PMDG 737NG, Boeing 737/800-900 addon pre Microsoft Flight Simulator X.

 

Obrázok

 

 

Ta 'hra' prisla s asi 3000 stranami manualov povacsinou priamo od Boeingu. Takze program na druhu polku leta je jasny :rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie som zatazeny na hry, na starom pc s taktom 2.6 GHz mam vsak nainstalovanu vykopavku Hidden & Dangerous 2 plus datadisk Sabre Squadron a tu si rad zahram aj dnes :rolleyes: Sice to nemam s cim porovnavat, ale podla mna a na tu dobu to bola vymakana takticka strielacka a dnes ju prejdem aj s nozikom v ruke :innocent:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

pred nejakym tyzdnom som dohral Mass Effect 2. Hral som to odznova len preto, aby som dostal Kelly Chambers do postele. Po hodinach a hodinach hrania sa mi to nakoniec podarilo :)

 

 

a tiez som si cvakol aj tento obrazok:

 

post-2334-0-77784600-1315692084.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

ta F1 2011 je fakt super doporucujem.

Skusil som Duke Nukem Forever a nejako ma to az tak neoslovilo. Kedze kedysi Duke bol moja srdcovka ked som este chodil na zakladnu.

Kazdopadne pocitam dni do Battlefieldu 3.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

ja hravam tak rok aj 2 mesiace DARKORBIT , je to v phode hra ale ... podstivo sa to da hrat akurat tak ze do toho ludia davaju tak 200 e tyzdenne alebo vacsina ludi ( aj ja ) si kupi za 10 e bota co hra za vas a stale ste o krok v pred pred platiacimi hracmi :D .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

naozaj.. ja na delte.. Etu som nestíhala.. mala som toho dosť teraz už len jeden svet.. máte tam už divy sveta my staviame o dušu moja Ally je prvá v rebríčku..minulý rok v auguste.. tak to si už skúsený hráč.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov