Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

World of Warcraft - Cataclysm

http://www.youtube.com/watch?v=zNSB2-8zcDs&hd=1

 

Zavislost opat nastupuje, a to este mam 13dni nevybranej dovolenky :D

 

hmm u mna uz aj skoncila po 1 mesiaci hrania a vratil som sa k Eve online :lol:

 

Nejako ma to nechytlo ako som cakal ale neviem ani ddruha postava ktoru som dal na 85 ma nechytla. Takze bud uz wowko kaslem alebo budem hrat ako kedysi ze kazdy 2-3 mesiac si zaplatim hru na jeden mesiac trosku zabavim a potom zase na 2-3 mesiace pauza.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Medal of Honor, cakal som, kym klesne cena :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=y9DzKZOfbd0&feature=fvst

 

Afganistan, talibanci, Cecenci, teroristi ... mozno na konci chytim aj Ladina ci ineho superzloducha :)

 

a tiez som zobral Mass Effect 1 aj 2, po cesky. Skvela grafika, ale k nim sa tak skoro asi nedostanem. Snad to stihnem nez vyjde trojka.

 

A vacsinou kazdy den nejaku tu hodinku s priatelmi Team Fortress 2, L4D 1+2 alebo CoD MF 1+2 :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

dohravam Mass Effect 2, zacal som poslednu samovrazednu misiu.

 

Ako Shepardova som dovtedy flirtoval takmer s polovicou posadky, ludmi aj mimozemstanmi, muzmi aj zenami, ale do postele som nakoniec dostal len Jacoba Taylora. Keby som len vedel, ze mozem zbalit aj Kelly Chmbersovu ... :doh:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XI2ELAmhA_I

 

Teraz aby som to hral odznova, uz len kvoli tejto scene :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hehe, hlavne si sem mohol hodit tvoju Shepardovu - nech vieme, ako si predstavujes sexi tvrdu zensku :doh:

 

Co sa mna tyka - akurat obcas starinku EU3. Ale po poslednej bete je dovedena snad to uplnej strategickej dokonalosti a este stale dokaze poriadne prekvapit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obavam sa, ze Shepardovej zadok a helma su cisty erar :)

 

Ale v kazdom pade, skoda ze ma ta hra nejak prilis nechytila za srdce...a ze Zaklinac sa meni na slideshow :doh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Opäť som sa dostal k FreeSpace, a tentoraz sa zdá, že nadlho :detektiv: Ten FS Open ja fasa vec, keď človek vie využiť všetky možnosti :innocent: Aj Fórum ma prestalo baviť :rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov