Skočiť na obsah

Čo práve hráte?


RoSo

Odporúčané príspevky

valcik

Settlers II: 10 Anniversary je spica. Daleko lepsie ako tych poslednych xy settlerov, v ktorych podla mna 'vylepsenim hernych mechanik' rozbili ten tradicny settler feeling.

Stara dobra dvojka, len v novom kabate.

 

Jouzin

Ja som kedysi davno hral Medieval : Total war, a celkom ma to chytilo (aj ked nemozem povedat ze by sa mi moc darilo :lol: ). Teraz som skusil demo Empire : Total War, ktore bolo fajn na navnadenie. Potom som videl akcnu ponuku na Steame, a neodolal som. V Medieval II sa mi uz dari trosku viac, aj ked som v mojej prvej kampani (ktoru teraz hram) neodhadol upkeep na armadu, takze moja Svata Risa Rimska pomaly, ale iste smeruje do krachu :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stara dobra dvojka, len v novom kabate.

presne tak! :-)

pôvodnú dvojku som pre pár rokmi zakúpil v nejakom hypermarkete za výpredajovú cenu, ale dnes mám problém rozbehať to pod WinXP. preto ma novinka od Ubisoftu veľmi potešila, i keď produkty Ubisoftu nemám príliš v láske..

 

okrem toho, stala sa mi kuriózna vec. pred pol rokom som si kúpil CD s veľkým nápisom Settlers 2: 10 Anniversary, no nevšimol som si podtitulok "Vikings". som pako, kúpil som datadisk, ktorý mi doteraz leží v poličke. :lol:

 

preto sa na túto hru teším dvojnásobne, dúfam že to mašinka utiahne..

 

edit:

ostatné pokračovania som úspešne odignoroval, okrem Settlers II nepoznám žiadnu inú časť tejto série.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som tych Settlersov hral na NTB, v ktorom je uchvatna GMA 950, takze by to malo byt v pohode. Vazne pochybujem, ze mas nieco horsie :lol:

 

ostatné pokračovania som úspešne odignoroval, okrem Settlers II nepoznám žiadnu inú časť tejto série.

Ja som skusal tusim IV, ale ozaj len chvilku. Co si pamatam, tak do toho zapojili uz moc tych klasickych RTS prvkov. Odstranili cesticky, stavanie budov len na urcitych miestach, tusim ze aj armadu si ovladal priamo....

Proste to uz neboli settleri.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JJ settlers rulez :lol:

 

Napr ja mam Settlers 2 stale na kompe to je proste klasika, mam aj to desiate vyrocie a este velmi sa mi paci Settlers 3 ta je tiez super.

 

BTW mam problem mam Settlers 3 Gold a neviem preco ale nechce mi to prehravat hudbu :) Zvuky vsetky ostatne idu ale hudba nic :) Mali ste tiez taky problem alebo aspon nejaka ta skusenost rada ? Dik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz hrávam Starship Troopers, hra spravená podľa oboch filmov, je to celkom premakané, ale niektoré misie sú až zbytočne moc ťažké :lol: nebavia ma hry, ktoré si musím milión krát reštartovať (keby to aspoň netrvalo 2 minúty) aby som to aspoň raz prešiel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Warzone 2100 - domovská stránka projektu s odkazmi na download, informáciami a nápovedou

 

jedná sa o realtime stratégiu. hra bola pôvodne vyvíjaná spoločnosťou Eidos Interactive (Pumpkin Studios), no nedotiahli to úplne do konca. v roku 2004 preto uvoľnili práva na hru, software prešiel pod licenciu GNU-GPL a projektu sa chopila parta nadšencov. neskôr Eidos uvoľnil aj hudobnú stopu a pôvodné videosekvencie. z domovskej stránky projektu môžte stiahnuť hotovú hru, ktorá bola uvoľnená v máji 2009 vo verzii 2.2.1 Final (cca 50MB) a originálne videosekvencie vo forme addonu (cca 160MB).

 

- prekvapil ma skvelý príbeh (postapokalyptický)

- na výskum čaká viac ako 400 technológií, pomocou ktorých si zostavujete a vylepšujete vlastné bojové vozidlá, vznášadlá, lietadlá či pechotu. jednotky si navrhuje každý sám, podľa svojej predstavy. skladajú sa z rôznych typov podvozku, trupu a zbraňovej nástavby.

- prepracovaný je systém povyšovania jednotiek, vycvičené výsadkové skupiny v zastaralých vozidlách môžte recyklovať a veteránov posadíte do nových, modernejších strojov, ak je to potrebné. povyšovanie jednotiek je zdĺhavé a má viacero stupňov.

- veľký dôraz je položený na rozmanité využitie rôznych typov bojovej jednotky. nepostačí vám len jedna supervycvičená armáda tankov. musíte ju podporiť artilériou proti opevneným obranným bodom, lietadlami, vznášadlami či rýchlymi výsadkovými vozmi proti pechote.

- hoci má hra viac ako 10 rokov, má skvelý grafický kabát

- hra obsahuje ohromne rozsiahlu kampaň pre jedného hráča, i multiplayer

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman,

práve pozerám, že tú hru vydalo Atari. pamätám si ešte z 8bitov titul F-16 Strike Eagle a ako si teraz čítam recenziu k spomenutej hre, zdá sa mi že vývoj odvtedy o malý chlp pokročil. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

F16 Strike Eagle som drtil ako besny ked som bol krpec :lol: Rovnako aj Strike Commander. Tie hry nemali chybu.

 

Totok je daleko viac hard-core, 90% cudlikov je simulovanych, rovnako aj vsetky rezimy palubnych pocitacov...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

momentálne tak trošku striedam Civilizáciu 4, Thief: The Dark Project a rozohral som si aj FreeSpace, skúšam, ako mi to pôjde na najvyššej obtiažnosti, keď naposledy to na harde vcelku šlo (a zatiaľ napočudovanie mi to ide Obrázok )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

kedysi strategie - zacinala som hrou dune, dune II, command conquer a jeho verzie... odchodom stareho kompu do vecnych lovist som prisla o age of empires.. :lol: kupou noveho a intalaciou programov som prisla k mystery case files od big fish.. madam fate, interpol, pribehy "od agathy christie" a mozem povedat, ze moja anglictina sa hrou vylepsila, naucila som sa kopec novych slovicok.. na zaciatku som vkuse preklikavala do lexikon-u, teraz hram bez slovnika.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

YoVille na FB

Pet Society na FB

FarmVille naGB

FarmTown na FB

Restaurant City na FB

NfS Most Wanted

The Sims 2 rocne obdobia

The Sims 3

Need for speed Carbon

 

toto secko mam rozohrate a sporadicky nepravidelne sa k tomu vraciam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Hmm tak za chvilu mam Dragon Age Origins. Tesim sa na to. Bude to zatial take dobre navnadenie pred Diablom 3 na ktore sa velmo tesim. Ale ten Dragon Age Origns vuzera fakt nadherne. TO budu zase nedospate noci ach jo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov