Skočiť na obsah

Ako ste na tom so športom?


cizy

Odporúčané príspevky

na zakladke som behavala kratke trate a vytrvalostne...v tom som bola dobra :)

aj v skakani cez kozu :)

 

na strednej sutaze na konoch...

 

no a teraz uz vlastne nic.. v zime korcule, a zacala som znova plavat /rozbita po vcerajsku, kondicka je nulova :lol: / a v lete inline..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozerám, že som prispel , ale nie poriadne

 

takže, dalo by sa povedať, že k športu mám celkom kladný vzťah

 

súťažne som hrával futbal

najprv na krídle a potom pravého beka

sem tam som zaskakoval aj v zálohe

 

hlavne, keď sa naháňala kondička

bola sranda

 

pasívne sledujem keď sa dá :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skusala som tanec, nebavilo ma :)

karate nebavilo ma

gymnastiku ako krpec som asi rok vydrzala, alebo pol roka chodit

 

a potom som par rokov hrala volejbal, iste obdobie aj za Slaviu UK, potom som s tym sekla

 

od detstva sa korculujem, hlavne inlajny, aj ked posledne 2 roky som to zanedbala, ale uz sme sa dohodli 3 baby ze budeme chodit pravidelne :)

 

aaaaa od jesene hravam kazdu nedelu bedminton, vyzera to byt oddychovka, ale pokial hra clovek ozaj dravo a rychlo, tak sa dost nabeha ;)

 

aaa posledne tyzdne som zacala este 2krat do tyzdna fitko, po hodine, pod dohladom trenera

 

aaa od stvrtku zacinam snowboarding :lol:

 

a taha ma tenis ale to asi uz cez tyzden nestihnem, ked mam aj skolu ;)

cize to necham na leto

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a zabudla som.. sice to nie je sport, ale vsetko co vo mne rozprudi krv a nuti ma vyvinut fyzicku aktivitu je u mna sportom :lol:

 

takze spolocenske tance :)

akoze taka "čača", to je teda zaberak, cele kolo pretancovat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snazime sa so sportom vzajomne tolerovat, ja ho prilis nedrazdim a on ma nemrzaci.

 

viac - menej pocas celeho roka jazdim na bicykli, myslel som ze to bude kazdy rok slabsie, no napodiv ma to zacina viac a viac bavit. ked mi bude v kolenach pukat tak, ze zacnem rusit susedov, seknem s tym.

ak je cas, hravam stolny tenis - iba pre potesenie, chvilkovo. v detstve som bol clenom stolnotenisoveho klubu, nejaky svih mi v ruke ostal.

 

ostatne nema zmysel rozpisovat - bolo by to na smiech, snad okrem zapasenia s lenivostou - to je poriadna makacka. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hraval som akurat hokejovu ligu..ale nic svetoborne (aj ked som dostal diplom za 3.najlepsieho strelca :))

hokej som hraval takmer kazdy den...s koruculami, bez korcul..vzdy a vsade :) potom sa uz zrazu nikomu nechcelo...a vsetci prestali chodit hravat..a tak cakam na den kedy si znovu zahram :lol:

a okrem toho inline korculovanie...ked sa da tak casto chodim..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ja som celkom sportove kladivo, ale aspon na nieco som nebol lavy a to bol oplavanie, tri roky som hral vodne polo za Slaviu UK...treningy boli 5 krat tyzdenne 2 hodiny nepretrziteho plavania....

hh

mohol by si hodiť nejakú tú foto v bielej, modrej alebo žeby nebodaj v červenej čiapočke

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

hmmm.....ja som tiez partil a partim k tym co na sport viac pozeraju.....

na zaciatku studia vysky som hraval dost basket - az do roztrhania tela :lol: potom som presiel do posilky

 

a Doll mi pripomenula - aj ja som tancoval - tusim 3 roky. aj som bol na sutaziach....to bolo ale davno

 

inak ked sa najde cas, tak idem na turu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

viac - menej pocas celeho roka jazdim na bicykli, myslel som ze to bude kazdy rok slabsie, no napodiv ma to zacina viac a viac bavit.

V podstate som asi na tom tak isto.Minulý rok som sa začal bicyklovať a zatiaľ ma to drží :) .Oslovilo ma to natoľko,že na biku jazdím aj do práce /cca 4 km/.Tento pohyb mi vyhovuje,lebo človek vidí pekný kus prírody,je na vzduchu a vyčistí sa mu lebeňa :) .

P.S.: valcik,koľko najazdíš km za rok :lol: ...cca

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

každý rok najazdím na bicykli niekoľko tisíc km, hlavne počas jesene. tento rok je trocha upršaný, tak sa trocha flákam no vždy na konci augusta ma to ťahá viac a viac do prírody, tak kilometre naskakujú. :-)

 

mám v okolí svojho bydliska viac obľúbených lesných cestičiek, cez ktoré obieham okolité obce, (a robím si prestávky na pivo : ) a tam najazdím dosť kilometrov, pretože bicyklovanie po prírode vie človeka úžasne pohltiť. niekedy som bol sám prekvapený, keď som sa večer mrkol do mapy a zrátal kilometre, ktoré som prešiel. vždy sa na prvých kilometroch trocha zadýcham, no potom sa mi rozprúdi krv, chytím svoje výletné tempo a už len sledujem okolie, zosadnem až keď mám nepríjemne otlačený zadok. :lol:

 

chrust, mrkni si túto tému na našom fóre, je venovaná cyklistike a mám pocit, že by si tam mohol dopísať niečo zaujímavé. :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už dosť dlhú dobu chodím takmer pravidelne ráno behať

takže s kondičkou je to už o dosť lepšie,

ale mám nefutbalových kamrátov a to mi veľmi chýba

už dlhšiu dobu cítim, že by som sa potreboval vyblázniť s loptou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ani nehovor my sme tak traja-štyria z celej bandy čo by si zahrali futbal. Už som nehral ani napamätám, v Trnave niečo vybavíme a pôjdeme si zahrať. Nech zistíme aký je v tebe Cesc :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som sa skor nazval

Lee Dixnom, Phillipom Lahmom alebo tak nejak

ale nebránim sa aj tomuto pomenovaniu

niečo budeme musieť zorganizovať ešte v októbri

síce dala by sa aj hala, ale trávička je trávička

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po trávičke sa nechodí po trávičke sa smeje :lol:

Trávnik je určite lepší keď sa bude dať halu môžeme nechaá na zimu nech sa trošku rozbehám na tráve v hale je to väčšia makačka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som hral futbal, 3. ligu, ale zo zdravotnych dôvodov som stal dlhu dobu, potom už bolo ťažke vratiť sa späť, zvlašť, keď sa k tomu pridala škola (VŠ). Takže som s tym sekol. Teraz už len rekreačne, tak 3x do tyždňa, plus raz do tyždňa florbal aj keď som mal teraz zlomenu nohu, tak som vysedaval doma. Ako inak, zlomil som si ju na futbale. Veľa najazdim na bicykli, zhruba každy 2.-3. deň, niekedy idem do lesa na horaku, no väčšinou cesta, podľa nalady. Na cesťaku dam zakaždym tak 100-150 km, na horskom zhruba polovicu, ale s riadnym prevyšenim. Občas ine športy, keď je čas a priležitosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Futbal som síce pravidelne aktívne nehrával, ale v telocvični som býval s loptou dobrý.

Momentálne je to posilňovňa, bicykel a turistika... Dosť veľa sa nachodím a nemám problém sa presúvať pešo. S tou posilňovňou rozmýšľam, že sa zúčastním na nejakej súťaži kondičných kulturistov. Uvidíme... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Konečne je teplo a dá sa ísť korčuľovať ... keďže miesta, kde som sa chodil korčuľovať po minulé roky sú rozkopané (robí sa nejaké potrubie), tak som sa poobzeral po niečom inom a veruže som aj našiel - asi 4,5-kilometrový okruh (cca 2 x 2,25 km - tam a späť), aj keď veľká časť z toho sa ide po ceste (ale našťastie len jedno-smerka), ale takmer po celý čas kvalitný chodník bez nejakých prasklín alebo nerovností - no radosť sa korčuľovať, no len cez týždeň to už nebude asi až tak super - keďže po tých cestách už budú chodiť aj autá. No nevadí - ale som rád, že konečne sa dá niekde ísť korčuľovať aj v tejto Prievidzi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nejak som zaktivnela :lol:

 

zima:

- snowboardovanie /tuto zimu sa zacalo, skoda ze nie od zaciatku sezony, pretoze ma to zacalo velmi bavit :) - zial sezona ukoncena vyvrtnutim kolena a dennodennym mastenim a bandazovanim/ - kazdopadne najblizsia sezona bude travena co najcastejsie na svahu

- plavanie /na plavarni/

 

slnecne dni pocas roka:

- inline

- bike /od minuleho roka celkom aktivne - niekolkohodinove slapanie vie prijemne znicit/

 

celorocne:

- posilnovna /snazim sa 2-3x do tyzdna/

- badminton /1x do tyzdna/

 

zavodne nicomu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posilnovna-pravidelne

plavanie-nepravidelne

bikejoring- chceme zacat ale Lila este nema postroj a ked ho bude mat tak uz bude moc teplo. dufam ze sa podari aj nejaky pretek na jesen.

 

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov