Skočiť na obsah

Zábavné linky a srandovné videá


game

Odporúčané príspevky

intuitívne myslenie je to, kde viac dominuje vycítenie, intuícia je opak naučených a dobre odskúšaných pravidiel....

 

zo stránky : http://www.ii.fmph.uniba.sk/~filit/fvi/intuicia.html :

 

intuícia - poznávanie nesprostredkované logickým uvažovaním a nezávislé od zmyslovej skúsenosti, napr. extáza, vcítenie sa a pod. Intuíciu považuje za prameň poznania najmä intuitivizmus.

 

intuitivizmus - filozofický smer, ktorý pokladá intuíciu za prameň poznania. Hlavnými predstaviteľmi sú: Schelling, Schopenhauer, Bergson.

:)

 

ešte z najnovších výskumov:

 

V súčasnosti väčšina psychológov tvrdí, že ľudská intuícia vyplýva z toho, že ľudský mozog zhromažďuje podstatne viac informácií, ako je schopný vydať. No v momente, keď to nevyhnutne potrebuje, ich dokáže využiť.

 

 

ten druhý link som schválne neuvádzala... to mal byť nečakaný bonus :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nieco pre potesenie panskeho oka pri kukani futbalu :lol:

 

damy mozu kukat na futbalistov

 

WARNING! eroticky content. kto nerad, nekukat. ak je to moc nevhodne, vopred sa ospravedlnujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HardCORE rodinku PE Cigáňov asi už poznáte z post-fora

 

tu je

ďalšia časť z názvom NoS

do takej 1min 50se, treba trochu vyžhaviť zvuk, lebo je tam slabšia kvalita

potom to je OK, ale po 5 min je to zase tichšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

perfektné na zistenie Vašej schopnosti rozoznávať farby

je to celkom sranda keď pri vyššých leveloch na to čumíte a za každú cenu chcete objaviť to skryté čislo

 

click

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie som si istý, či tento link už nebol aj na tomto fóre, ale vyhľadať sa mi ho nepodarilo... A bolo by škoda nepozrieť si, odkiaľ čerpal Fico svoju

Mám dosť, ako to vystihli už toľko rokov pred ním... Aspoň vidieť, že čerpá zo zvykov "starých štruktúr"... Vraj "...aby všetci mali všetko...a dostaneme sa k tomu tým, že nikto nebude mať nič..." alebo "...ak nemáš na svojej strane ukrivdených, ublížených a neschopných, tak to dlho nepovedieš..." :) :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov