Jump to content

Úsmevné príhody


Sniper
 Share

Recommended Posts

Nejdem písať o tej relácii, ale chcem písať o tom čo sa dá na ulici zažiť (najmä ak je pri tom sranda):

 

 

Stalo sa to dávno pred rokmi, nejako začiatkom 90-tych rokov, si pamätám ako po ulici išiel nejaký cyklista a na vodítku držal vlčiaka, ktorý bežal zarovno s ním. Cyklista išiel po ceste, pes po chodníku. Ako to býva občas zvykom na chodníkoch rastú zasadené stromy a inak to nebolo ani v tomto prípade. Cyklista to zobral normálne po ceste ale vlčiak to zobral samozrejme inou stranou. A keďže ich spájalo vodítko inak to dopadnúť nemohlo. Psovi div krk nevykrútilo a cyklistovi tak zvrtlo "volant" že sa zrúbal na zem. Keď vstával tak na psa vyčítavo pozrel so slovami: "Čo robíš?!" Chudák pes len kukal :lol:

Link to comment
Share on other sites

Keď sme išli do Paríža (školská akcia), tak sme sa zastavili prvé ráno v Štrasburgu. Odstavili sme autobus len tak na ulici na boku a rozložili raňajky na brehu rieky (predsa nebudeme cestovať nalačno, že?). Ako svitalo, mesto sa prebúdzalo k životu a míňalo nás čoraz viac bežcov, čo si vyšli hneď zrána zabehať. Samozrejme pútali sme pozornosť, ale čo už. :lol: Haluz bola, keď jeden okolobežiaci preskúmal našu ŠPZ a bez toho, že by zastal vybafol: "Čo nového v Senci, há?" a pokračoval ďalej... Kde všade a za akých okolností človek nestretne krajana ;) :) :)

Link to comment
Share on other sites

To ja mám zážitky cez mobilný telefón.

Asi pred 2 rokmi mi volal jeden cudzinec, že si cez internet písal s nejakou Kaťou. Prišiel ju na Slovensko navštíviť a tak mi volá, aby sme sa stretli. Keď som mu povedala, že neviem, o čom hovorí a už vôbec nie som Kaťa, myslel si, že sa zapieram, aj keď nevedel, prečo. ;) Poslala som ho do internetovej kaviarne, aby si overil číslo, ktoré mu poslala. Neskôr volal ešte raz, či som si to nerozmyslela.

Koncom minulého roka mi zase volal Cyperčan z USA, že jeho sestra zamestnáva na Cypre môjho chlapca (mimochodom, som už takmer 4 roky vydatá a nemám chlapca) a ja tam tiež chcem ísť pracovať. Vôbec mu nevadilo, že neviem, čo odo mňa chce. Nepomohol ani argument, že mám doma ročné bábätko. Akurát ho trochu zmiatlo, že som mala bývať nejakých 50 km od Bratislavy a ja som mu zahlásila, že bývam 400 km ďaleko (v tom šoku mi iné číslo nenapadlo). Nakoniec si dal povedať, že nikam nepôjdem, ale zdalo sa mi, že sa urazil, keď som si nechcela zobrať jeho telef. číslo. :)

Ale všetko to začal jeden Slovák. V jednu krásnu nedeľu mi volal a potom poslal SMS, aby som sa mu ozvala. Zvedavá som vyťukala jeho číslo a on na mňa vybehol, kedy a kde som si kúpila telefón, lebo jemu pred pár dňami ukradli telef. s týmto číslom a mám mu ho vrátiť. :lol: Vtip bol v tom, že ja som mala ten telef. už 2 roky a kúpil mi ho (vtedy ešte budúci) manžel riadne v predajni. A dorazilo ma, keď vyhlásil, že on si telef. kúpil v Euroteli a tam mu dali číslo začínajúca na 0907. Aj ja, technický antitalent, som vedela, že v Euroteli mu také číslo dať nemohli, len on si to nechcel dať vysvetliť. :) O pár minút mi volal policajt. Tiež chcel vedieť, odkiaľ mám telef. Po chvíli volal späť. Overil si u operátora, kto a kedy ten telef. kúpil a chcel si iba potvrdiť, že môj manžel je tá dotyčná osoba. Potom sme už mali pokoj, ale celá krásna nedeľa bola v kýbli.

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Síce stalo sa to včera, ale ešte dnes som sa na tom smial.

Včera jeden kolega v lochu machroval že má nový zapaľovač, taký modrý s nápisom Verným zákazníkom. Na to prišiel ďalší kolega, pozrel na ten zapalovač a a spýtal sa: "Ty si Verný zákazník v Modrej ustrici?"

(Kto nevie čo je Modrá ustrica nech si pozrie Policajnú akadémiu :))

Ten s tým zapaľovačom hneď stíchol :lol:

Link to comment
Share on other sites

tento pohlad sa mi naskytol ked som sa pred par dnami vecer vracal v bratislave na trnavskom myte podchodom domov:

 

Obrázok

 

 

neviem si predstavit odkial az ten kontajner museli ti blazni vlacit, kedze nablizku nie su ziadne taketo velke umiestnené

:lol: :) :) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Kamaráti si raz boli fúknuť za kino a chytili ich tam policajti, tak ich zobrali na stanicu.

Vypočúvali ich a chceli vedieť odkiaľ majú ganju.

Asi po 10 otázke typu:" Kto Vám dal tu marihuanu???"

sa Freďo postavil a povedal : "Neznámy páchateľ."

Link to comment
Share on other sites

 • 5 months later...

Dnes sme šli so stokou do školskej krčmy písať triednu kroniku. Po chvíli si k nám prisadli dvaja chlapi, lebo nemali miesto. Jednému tiekla slina z úst. Ten druhý nám dal pajdu ako sponzorský dar na kroniku, objednal nám čaj s rumom a dal mi prachy, nech niečo hodím do jukeboxu :) Prisadol si tretí, dohadoval sa tam s nimi o ceste do Nórska, ako budú zarábať 400,- za hodinu vyrábaním sadrokartónu. Odošiel a prišiel ďalší, do uší si dal mp3 a s neuveriteľným zanietením nám do kroniky kreslil akési tetovanie so skrytým významom :) Ale tá pajda ma úplne dojala ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

 • 2 years later...

Tak za úsmevný príbeh možem považovať aj moj výlet v Poprade. Boli sme v jednom nemenovanom podniku / nebudem mu robiť reklamu :lol: / O niečom sme sa tam bavili a zrazu prišla reč aj na vtedy plynovú krízu aj Jaslovské Bohunice ... a dajako nás počúval jeden týpek a opýtal sa nás že či vieme že prečo sa ten blok v Bohuniciach odstavil, kamoš vraví nie neviem a on mu teda odpovedal lebo boli vadné ... a kamoš z pokojom "angličana" ty si vadný :) :) ... ja som nemohol a do takého smiechu som vybuchol ;)

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

(máme garáž mimo bytu)

tatko šiel do garáže zaviesť auto

zaparkoval pre garážou

otvoril garáž

vytiahol z garáže bicykel

zamkol garáž

nasadol na bycikel

takmer vrazil do auta pre garážou :)

Link to comment
Share on other sites

 • 5 months later...

dnes v latkovom obchode nakupovala jedna zenska s malym chlapcom, ktory sa tam zjavne desne nudil, tak sa k nemu zohla predavacka a aby ho zabavila, sa ho pyta - ty mas urcite pekne meno a nevolas sa jozko... ako sa volas? a maly zduty zahlasil - jozko! :) predavacka ocervenela a ja som sa rehlila do rukava... :)

 • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Malý mal povedať, že Onur.

 

A náhodou, Ďoďko, je celkom milé a Ďoďo celkom sexy meno :-) a Jozef, až také "pekné", že ho na pohľadnici prezentujú.:-)

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Kolegyňa chcela volať do banky, ale v roztržitosti vyťukala číslo domov.

Keď to zdvihla mama, tak z kolegyne vyhrklo: mami, a ty tam čo robíš?!!

Zdesenie muselo byť v prvom momente určite na oboch stranách.

 

 

a kolegovi sa podaril tiež jeden kiks ...

... chcel sa rýchlo pozdraviť, predstaviť aj pýtať, až to napokon skončilo takto: haló, kto tu ?

Link to comment
Share on other sites

 • 5 months later...

jedna kamoška (nazvem ju hoci Zuzka) mala takú mamu, čo ju musela aj v 26 rokoch poslúchať ako keby mala o 10 menej, mama z nej ťahala všetky jej myšlienky, slová a skutky minulé i budúce...skrátka jej nedala dýchať a všade, ešte aj v robote ju kontrolovala (mimochodom, Zuzka sa nejak v tom veku odhodlala sa osamostatniť, a aj sa jej to podarilo, neskôr aj tá jej mama uznala, že je to tak lepšie). No a raz tá mama opäť volala Zuzke do práce, a zdvihla to kolegyňa, Zuzka práve bola niekde vybehnutá. A tá milá pani sa predstavila priezviskom, ktoré mali so Zuzkou rovnaké, a spýtala sa, či je tam niekde jej dcéruška. lenže kolegyňa zle rozumela, počula, či je tam niekde jej ceruzka. Bolo jej síce divné, že Zuzka volá kvôli takej hlúposti, že kde má ceruzku, ale do telefónu odpovedala podľa pravdy, že áno, leží tu na stole...Chvíľu trvalo, kým obe pochopili, že ide o omyl, ale musela to byť hrozná sranda.

Alebo môj bývalý švagor mal kolegu, ktorý sa volal Sliepka, a raz im do roboty volal nejaký zákazník, nejaký pán Kohút, i predstavil sa, no a predstavil sa aj ten kolega...zákazník sa dopálil a v domnení, že ten si z neho uťahuje, tresol slúchadlom.

Alebo: neviem, či je to pravda, ale hovorilo sa, že v istej nemenovanej spoločnosti robil nejaký pán Hujsy, ktorý bol rpe svoju neznášanlivú povahu dosť nepopulárny. A tento pán mal taký zvyk, že keď niekto volal, zdvihol slúchadlo a povedal len svoje meno, žiadne haló, či prosím alebo názov spoločnosti a potom svoje meno...a raz volal nejaký chlapík z východu, no a tento pán ako obvykle, povedal do telefónu svoje meno. A z druhého konca sa ozvalo: huj si ty! a cvaklo to.

Mne sa teraz tiež zadarilo...chodím k môjmu budúcemu zamestnávateľovi zoznamovať sa s programom a pod, a pravdaže, hovoríme spolu len po anglicky. Lenže ja nie som vôbec zvyknutá anglicky hovoriť, písať dokážem, ale pri priamej reči sa musím pekelne sústrediť, aby som mu rozumela a aby som aj ja povedala, čo chcem, a pravdaže poobede už som dosť unavená z toho a radšej ak nemusím, tak nerozprávam, lebo to už si neviem spomenúť ani na výrazy, ktoré poznám...lenže šéf mi chce kúpiť stoličku, takú, aby bola pre mňa pohodlná, no a kázal mi posadiť sa na jednu, čo už tam pre niekoho má, že či mi taká bude vyhovovať. A keďže bola super, tak som mu chcela povedať, že ok, takúto stoličku mi môže kúpiť, a že bude pre mňa naozaj pohodlná, lenže čo čert nechcel, stalo sa, a ja som namiesto "chair" povedala "church" - jasné, že som sa hneď chcela opraviť, ale šéf sa zasmial a povedal, že kostol je hentam vonku, ešte aj cez okno prstom na vežu ukázal...no, ostuda, ale čo už som mala robiť...iné mi neostalo, len sa tiež zasmiať sama na sebe...

 

- ty mas urcite pekne meno a nevolas sa jozko... ako sa volas? a maly zduty zahlasil - jozko! :) predavacka ocervenela a ja som sa rehlila do rukava... :innocent:

 

tak tento príspevok mi pripomenul čosi, čo svekruša rozprávala...

nebohý svokor sa volal Klement, čo je trochu neobvyklé meno. Toto sa udialo ešte keď boli pracujúci, no a tam, kde pracovala svokra, organizovali nejaký výlet pre zamestnancov+1... neviem už presne, ako sa to zomlelo, ale mali tam takého kolegu, čo bol známy tým, že si z každého pri každej príležitosti robil srandu. No a tento kolega poznal aj oboch mojich svokrovcov, a neviem prečo, ale práve na neho sa obrátila pani, ktorá mala na starosti zoznam účastníkov. A ten jej bez mrhnutia oka nadiktoval mená a priezviská oboch mojich svokrovcov, ale tá pani nechcela veriť, že sa svokor volá Klement, a nijako sa nedala presvedčiť v domnení, že ten si zasa z nej uťahuje...a tak zašla za mojou svokrou s tým, nech jej povie, ako sa naozaj volá jej muž, lebo ten a ten si z nej stále robí srandu a tvrdí jej, že sa vraj volá Klement...aké bolo jej prekvapenie, keď svekruša tiež povedala, že Klement...

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Náhodne vypočutý rozhovor v Piešťanskom Tescu, 14 februára. Okolo regálu s tými valentínskymi somarinami dookola chodili (asi) matka (cca 35) s dcérou (cca 14). Matka pomerne nešťastným tónom hovorí: "No čo také by som mu kúpila, čo by ho tak potešilo?" A dcéra zadrela: "Kúp mu pivo!"

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

Raz som sla s kamaratkami na sushi. Boli sme tri. Po cine sme sli na pivo. Sadli sme si do nejakeho baru, inak celkom pekneho, objednali a hulili (citaj: fajcili). A jedna kamoska, Nina... Inak, ach, hubu jej rozbit by bolo malo... Velmi vyrecna a zhovorciva, ale tak vysmesne. Velmi rada si vzdy vytypovala tych najvacsich podivinov a vykecavala s nimi. Alebo sa dala do reci s kazdym no ... a tentokrat v tom bare nadabila na Nemca. Typek mal uz co-to v krvi, ale ona tak veselo donho, no... Ona a dalsia kamaratka vedeli po nemecky. Ja trt makovy, len par viet. A typek bol vo svojej poctenej ozralosti ohluchnuty. Velmi ma ta cela situacia iritovala. Nina furt a furt len kecala s nim a bolo vidno, ze si z neho utahuje, ale typek kecal dalej, zetaty riadne, v divnom stave... No potom som sa aj mierne nasrala, ze ach, co to, ved aj ja viem nieco povedat po nemecky! Rozohnila som sa, ved som nejaky ten lev a pycha predchadza pad, a tak hovorim, ze aj ja viem nieco povedat a ze mu poviem vsetky tri vety, ktore viem po nemecky (viem samozrejme viac, ale chcela som byt neuveritelna vtipna, tak som si vybrala tri velmi konktretne). Kamaratky mu to pretlmocili a vtedy som spustila po nemecky:

 

"Chcem je*bat. Chces je*at? Som tehotna."

 

Nasledne sme stravili asi tak 30 minut tym, ze sme sa mu snazili vysvetlit, ze ja nie som prostitutka a len som sa snazila vtipne pochvalit svojou nemcinou. Medzitym nam stihol povedat, ze on ma zenu a deti niekde za horami, on je z poctivej rodiny, on na taketo veci nie, atd. Potom si ma s nechutou prezrel, ze on jednak zaujem nema, a jednak tu ani kvoli takymto sluzbam nie je. Potom nam ukazal fotky svojich deti. Potom si ma este raz prezrel, ale tak chlipne, az mi doslo, ze asi by aj siel, potom vyzeral, ze sa chce rozplakat, a nakoniec sme rychlo zaplatili a odtial zdrhli, a ja som bola v tvari taka cervena, ako paprika. Ale kamaratky sa na tom rehnili. A budu sa aj dodnes.

 

... A aby bolo jasne, ja nie som vzdy takato... je**uta... :mellow:

 • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bývalý kolega sa dostal za socializmu do Talianska. Nedalo im to, a navštívili uličku lásky v nejakom meste, len tak, aby mohli povedať ,že tam boli.Taliansky nevedeli, anglicky tiež nie....

Keď k nim pristúpila sociálna pracovníčka a ponúkla im svoje službyz so 6-kami na hrudi, nevedeli ako jej vysvetliť, že len očumujú.Bola neoblomná a keď už nevedeli, čo s ňou, tak ten kolega jej lámanou posunkovou rečou vysvetlil, že sú z chudobnej krajiny a nemôžu si to dovoliť, lebo všetky peniaze ,čo majú pri sebe by stačili len na "dnu", na "von" by im už neostalo.Nasledoval výbuch smiechu...ale zľavu im nedala :zubiska:

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

istý učiteľ sa -keď mal dobrú náladu - vychvaľoval, že vie maďarsky, trochu aj vedel, ale nič moc. pred žiakmi však hral akože vie. A raz tak sprevádzal triedu žiakov na výlet do Budapešti. A tak chodili po meste, až sa nejakej žiačke zachcelo cikať. A tak milý učiteľ zastavil nejakého miestneho obyvateľa a pekne po maďarsky najprv slušne pozdravil a potom sa ho snažil opýtať, že kde sú záchody...Ten človek sa rozčúlil a namiesto popisu cesty k záchodom mu div že nedal po papuli...a tak úkon zopakoval s nejakým iným miestnym obyvateľom. Pochodil podobne niekoľkokrát po sebe, až nakoniec mal šťastie, človek, ktorého zastavil, mu po slovensky vysvetlil, ako sa dostane k verejným WC, a nkoniec sa ho spýtal, že čo sa ho to vlastne pýtal, a učiteľ zahlaholil, že predsa kde sú záchody. A ten pán mu zahlásil:

Ba nie. Viete, čo ste hovorili? Že Dobrý deň, ty si hajzel!

Link to comment
Share on other sites

ked môj drahý robil v Žline, mal služobné auto... mne rozoznávanie áut veľmi nejde, ale obyčajne stačilo, že som na parkovisku našla veľké tmavé auto zo žilinskou značkou (nejako som si nevedela presne zapamätať číslo ŠPZ)... a raz som vybehla z TESCA na parkovisko a hľadala som auto so žilnskou značkou a oni všetky mali žilinskú značku ... hm, bola som v Žiline a nie v KE...

 

raz sme behali po parkovsiku a hľadali auto, nejako si ani jeden z nás nepamätal, v ktorom rade stojíme... ale že oproti parkuje policajné auto, to sme vedeli obaja... lenže policajti už odišli...

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bývalý kolega mal krásnu susedu. Aj záhrady mali vedla seba. Keď polieval na balkóne kvety a bola tam, vždy vytopil podsusedov :yes_yes: .

Raz, otočený chrbtom k plotu okopával, a jaksi mu ušlo a hlasno prdol. Jeho syn, beťár, využil situáciu a povedal: "Dobrý deň pani suseda", aj keď tam nikto nebol. Trvalo hodnú chvílu, kým sa odvážil otočiť sa, a hodnú chvílu, kým dobehol rehotajúceho sa syna...

 

V preplnenom autobuse stála krásna baba, bolo leto a prsiach mala tričko s mačičkami. Nedalo mu to, a začal konverzáciu, ktorá končila :" krásne mačičky, môžem pohladkať".... myslel si, že ju zatlačil do kúta, ale ona vypla trojky na celý autobus a povedala "nech sa páči"...stiahol chvost a onemel.

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

už s vás v obchode pomýlili s predavačkou? mne sa to tohoto roku stáva častejšie, ako by som chcela... :-)

raz sme boli v Hornbachu, môj drahý si obzeral nejaké nástroje a ja som pri ňom len tak obchendovala, zrazu pristúpil ku mne chlapík so starou vŕtačkou v ruke, že ju chce vymeniť za novú... najprv som naňho len tak divne pozerala, akože čo ja s tým, potom som pochopila, že si spojil moju žiarivo žltú mikinu s predavačmi Baumaxu a Baumax s Hornabachom, takže som mu vysvetlila, že sa mýli... asi 10 minút na to chcel odo mňa niekto, aby som mu našla akési skrutky, a keď ku mne prišiel tretí a nadýchol sa, že sa čosi opýta, tak tomu som už len z fleku zahlásila, že sme v Hornbachu a ja tu nepracujem!

asi mesiac na to sme nakupovali v TESCU, vyberala som si nejakú zeleninu a zrazu sa ma pýta mladý muž - a petržlen nemáte?

a v lete som vytiahla môjho drahého do obchodu, že mu kúpime nejaké nohavice, tak si ich skúšal v kabínke a ja som mu postupne nosila rôzne čísla a strihy... a nejaká pani na ploche ma zastavila, že - a plavky pre deti máte kde?

no proste, ako písal D'Ady v inej téme - milá, v kolektíve obľúbená... :-)

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak to si ty, čo si nevedela, kde máte fúriky.... :happyroll:

 

Nezvyčajná príhoda zo soboty.

Išli sme so synom prehadzovať pneumatiky. Zastavili sme sa na pumpe, že už nemá benzín.....

Pri vodičovi sú dve páčky, jedna na otvorenie nádrže, druhá na otvorenie kufru. Pomýlil sa , otvoril kufor miesto nádrže, takže sa musel vrátiť a potiahnuť správnu páčku. Mal na sebe mikinu s kapucňou, nezaviazanou, trčali z nej tie dlhé šnúrky na zaviazanie. Na zacapnutie kufra ho treba najskôr trochu otvoriť a potom zacapnúť.... Zafúkal vietor, šnúrku podfúklo do kufra, ale zastaviť sa to už nedalo..zabuchol. Ostal uväznený z lícom opretým skoro o kapotu a ja som z miesta spolujazca počul len "tatíííííí" a rehotal som sa. Keby bol na pumpe sám asi je tam dodnes

:zubiska: ,škoda ,že som si to neodfotil.

 • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

axelov čerstvý status s líškou, a otázka game na huňatý chvost vyvolali spomienku na časy keď som sa ešte ráno tešil do práce (tak dobre tam vtedy bolo :yes_yes: ) a jednu hádam vtipnú príhodu:

obedňajšia pauza, časť kolegov vo firemnej veľkovýkrmni, ja a tri kolegyne (nazvime ich A,B, a C) v jedálenskom kútiku chlípeme kávu a kecáme. ja s A už neviem o čom, B a C preberajú víkendové udalosti. zazvonil telefón, A to zdvihla, a hovorí doň "neni tu, ešte je na obede", o pár minút prichádza z obeda kolegyňa D, B práve rozpráva C o tom ako boli cez víkend na hríboch a v lese videla lišiaka. A oznamuje D: "hľadal ťa pán manžel" na čo plynule nadväzuje B opisom lišiaka: "nóó, mal taký dlhý našuchorený chvost!" ja s A vybuchujeme do smiechu, a D lakonicky zahlásila: "tak to potom nebol ten môj"

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

presťahovali sme chladničku a mikrovlnku= vymenili si miesta, jedno je v kuchyni, druhé v chodbe. Môj syn už dávnejšie si chcel zohriať mlieko, nalial ho do pohára, otvoril chladničku vložil dnu, chladničku zavrel a šmátral po zavretých dverách hladajúc otáčací gombík na nastavenie času...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

 • Similar Content

  • Sniper
   By Sniper
   Prdiacu tému už tu máme, ale keďže prdenie je iba demo, hodí sa diskusiu rozšíriť na full verziu takže je tu téma o sraní.

   Aké máte skúsenosti so sraním? Poznáte nejaké veselé príbehy alebo psychoterory týkajúce sa srania? Zážitky z dovoleniek, výletov, z krčiem a pod.

   Ja nikdy nezabudnem na prvý zážitok so sraním, to som mal asi 4 alebo 5 rokov a raz sa mi v škôlke chcelo strašne srať. Ale akurát vtedy nás na dozore mala jedna prísna učiteľka a ja som sa bál vypýtať, lebo na záchode sme už boli po svačine. Tak som to statočne držal, ale keď už som si myslel že mi riť roztrhne tak som nabral odvahu a som sa vypýtal. Učka ma našťastie pustila a ja som si to švácal rýchlo na záchod. Neskoro, posral som sa asi 3 metre od záchodovej misy, tak som zvyšok dňa musel čakať so zasranou riťou pokým mama pre mňa neprišla z roboty. Spodné gate som sa mal úplne od hovien a matka sa divila koľko som toho musel vysrať z tak malej rite. Odvtedy som sa už neposral.
  • alamo
   By alamo
   taká vec, sa vyskytla v téme o evolúcii..
   predstava že "Pán Boh", najprv stvoril svet, a potom na ňom porozhadzoval falošné fosílie "zo sandy"
   podľa mňa, by to bol dosť zlomyseľný zmysel pre humor

   takže - má Boh zmysel pre humor?
  • freesbe
   By freesbe
   Pekný deň,
    
   Chcel by som podeliť o moje krátke adrenalínové video
   http://www.youtube.com/watch?v=c1X2jhN38Kw
  • arwiel
   By arwiel
   hrabala som sa v starom denníku a dňa 2.decembra 2004 som si zapísala čo sme vtedy robili v škole... spisovala som si všetky možné nadávky a moji milí spolužiaci mi pomáhali... niektoré z nich:
    
   idiot imbecil hlupák dilino debil dement kretén perverzák magor koňomrd blbec stoka pako úchyl morgoth hovado pazgřivec buzík ichtyl chumaj kokod kozotrus odkundes výmet vyiebanec manták chudák mrzák prifajčenec peďák ťapák truhlík čurák hajzel ťuťko trtko svietiplyn chrapák chrapúň chrochták riťoplesk píp čúza rachetla fuchtla mrochtla suka hovnivál trasoritka
    
   /teraz som zvedavá, ktoré sa vykrížikujú/
    
   poznáte aj vy nejaké zaujmavé či milé? :lol:
  • Jozef50205
   By Jozef50205
   Len tak nezáväzne pokecať,potárať o všetkom čo život prináša, včitane srandičiek , vtipov, humorných situácii,poohovárať,poradiť a aj pomôcť / samozrejme v čom sa dá /, doporučiť najlepšie riešenie problému aj toho najchulostivejšieho, ako využiť svoje danosti v osobnom raste, osobne zaujmy a hobby, hudba a kultura vseobecne.
   Jednoducho všetko čo vas forumákov trápi, čo vás neminie a chcete sa vyžalovať a aj poradiť i pomôcť, ale aj vaše skusenosti pre ostatných,ako sa vyhnúť zbytočným problemom, pomôcť v škole s nejakou prácou, alebo skúškami, diplomovou prácou, ale i v praktických ručných a zručných záležitostiach, zohanť nejaku vec alebo možno podpisy znamych osobnosti , kapiel , spevakov, zohnať kontakty na určité organizácie a známych ľudí, znamych lekárov a terapeutov , doporučiť najlepšie zdravotnícke zariadenia podľa vlastných skúsenosti a skúsenosti najbližších.....
    
   Všetko o všetkom = čo nám forumákom môže pomôcť a poprípade zábaviť sa .... ;) :lol: :) :)
    
   A začnem teda ako prvý ------- Poradte mi :
    
   chcem kúpiť do mojej firmy 3 stolove PC - kvalitne, cenovo dostupne a pretoze nie som odborník poradte aj parametre....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy