Jump to content

Zábavné linky a srandovné videá

game
 Share

Recommended Posts

Ludia.....JA NEMOZEM......tak ked som TOTO zbadal...som skoro odpadol od smiechu zo stolicky :lol: :) :) ;)

Ak ste fanusikovia Simpsonovcov...tak je to NUTNOST vidiet!!!

Môj názor na zákony šarie poznáte.

Ale sú aj "perly" v západnom svete.

www.dumblaws.com

len nech vám prehliadač blokuje popup okná, ináč to bude strašné.

Niektoré z nich:

Kanada - nastupovať do lietadla počas letu je zakázané

Alabama - vysmrkať sa vo vetre je zakázané

Aljaška - je protizákonné pozorovať losy z lietadla

Arizona - poľovať na ťavy je zakázané - mať doma viac ako dva umelé penisy sa nepovoľuje

Arkansas - zákon stanovuje, že učiteľkám, ktoré si strihajú vlasy nakrátko, nebude zvýšený plat.

Delaware - pokus dať do záložne vlastnú drevenú nohu sa kvalifikuje ako priestupok

Florida - udržiavať sexuálne styky s dikobrazom je zakázané

Indiana - muži, ktorí ustavične niekoho bozkávajú, nesmú nosiť fúzy

Iowa - bozkávanie nesmie trvať dlhšie ako 5 minút

Utah - zakazuje sa súlož v zadnej časti sanitky, ktorá je na ceste k chorému

Anglicko - muž smie močiť na verejnosti len v prípade, že tak urobí na rezervné koleso svojho auta a pravú ruku má pritom položenú na vozidle

Dánsko - nikto nesmie naštartovať auto, kým je niekto pod vozidlom

Francúzsko - majiteľ svine sa dopustí trestného činu, ak svoje zviera pomenuje "Napoleon"

Grécko - ak je muž prichytený na verejnosti pri bozkávaní ženy, môže byť odsúdený až na trest smrti

Škótsko - opiť sa, ak vlastníte kravu, je porušením zákona

Švajčiarsko - v byte je zakázané splachovať záchod po 22 hod.

Nie je to síce ktovieako vtipné, ale rozum sa nad tým pozastavuje:

Ak sa niekto opije v drese so štátnym znakom, hrozí mu pokuta

celý článok

vyberám tento odsek:

Ak je niekto v drese so štátnym znakom špinavý, opitý, vulgárny, či si dres roztrhá a neposlúchne napomenutie policajta, hrozí mu až 200 tisícová pokuta.

toto je menej vážne ... keď niekoho baví používať sivé bunky :) :

http://hadanky.chytrak.cz/

a ešte trošku vás tu povzdelávam ;)

ako hovoria rozumní ľudkovia: nie je potrebné mať v hlave, len treba vedieť, kde hľadať ... ;) :

http://www.quido.cz/Objevy/

všetky možné aj nemožné objavy a patričné historky k nim .... :lol: ;)

:) /... a musela som vyskúšať nových smajlíčkov... /

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

• Similar Content

• game
      By game
      japonský testík, japonci sú podivíni všetci koľko ich je ... ale nedajme sa odradiť, poďme sa hrať  :)

keď ste "starí", nič si z toho nerobte, testík a váš mozog vás presvedčí o opaku - a keď iné nie, aspoň potrénuje postreh :)

tak hurá na to:

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

/game najprv neprečítala poriadne zadanie, tak blbla ... na druhý nábeh mala 33 ročný mozog :D /

a teraz vy, dámy a páni! :)
    • Sniper
      By Sniper
      Sledujete nejaké reality show?
      Ja osobne nie, a tie uputávky v médiach mi už pijú krv. Najmä Vyvolených je plná riť, teraz som čosi zavetril o nejakom milionárovi pre nevestu či čo... :lol:
      Superstar nedávno skončila, vraj to už nebolo také dobré ako vlani :)
    • Sniper
      By Sniper
      Nejdem písať o tej relácii, ale chcem písať o tom čo sa dá na ulici zažiť (najmä ak je pri tom sranda):

Stalo sa to dávno pred rokmi, nejako začiatkom 90-tych rokov, si pamätám ako po ulici išiel nejaký cyklista a na vodítku držal vlčiaka, ktorý bežal zarovno s ním. Cyklista išiel po ceste, pes po chodníku. Ako to býva občas zvykom na chodníkoch rastú zasadené stromy a inak to nebolo ani v tomto prípade. Cyklista to zobral normálne po ceste ale vlčiak to zobral samozrejme inou stranou. A keďže ich spájalo vodítko inak to dopadnúť nemohlo. Psovi div krk nevykrútilo a cyklistovi tak zvrtlo "volant" že sa zrúbal na zem. Keď vstával tak na psa vyčítavo pozrel so slovami: "Čo robíš?!" Chudák pes len kukal :lol:
    • weirdo
      By weirdo
      pozerate niekto tuto show? ja som vcera zacal a skvele som sa bavil, jojka si vybrala skvely format, na konkurze cakala vidlacky a zadarilo sa jej v nejednom pripade :)
    • Sniper
      By Sniper
      Do vysielania ČT sa nabúrali hackeri, odvysielali jadrový výbuch

Do vysielania Českej televízie (ČT) sa v nedeľu nabúrali "televízni hackeri", ktorí vydesili divákov odvysielaním záberov jadrového výbuchu nad českými horami. V rámci programu Panorama, ktorý je zostavený zo záberov živých kamier prevažne z lyžiarskych stredísk, sa zrazu v záberoch na jedno zo stredísk objavil atómový hríb. Polícia už zistila, že išlo o akciu tajného umeleckého združenia Ztohoven, ktoré v minulosti stálo za viacerými podobnými recesistickými či šokujúcimi činmi.

Ako morbídny vtip to nemalo chybu :lol: ale v dnešnej dobe terorizmu to moc srandovné možno pre niektorých nebolo.

Video je tu:

[gallery=image]1187[/gallery]

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy