Skočiť na obsah

Nukleárny výbuch v Čechách


Sniper

Odporúčané príspevky

Do vysielania ČT sa nabúrali hackeri, odvysielali jadrový výbuch

 

Do vysielania Českej televízie (ČT) sa v nedeľu nabúrali "televízni hackeri", ktorí vydesili divákov odvysielaním záberov jadrového výbuchu nad českými horami. V rámci programu Panorama, ktorý je zostavený zo záberov živých kamier prevažne z lyžiarskych stredísk, sa zrazu v záberoch na jedno zo stredísk objavil atómový hríb. Polícia už zistila, že išlo o akciu tajného umeleckého združenia Ztohoven, ktoré v minulosti stálo za viacerými podobnými recesistickými či šokujúcimi činmi.

 

Ako morbídny vtip to nemalo chybu :lol: ale v dnešnej dobe terorizmu to moc srandovné možno pre niektorých nebolo.

 

Video je tu:

 

[gallery=image]1187[/gallery]

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 13
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    5

  • chorche

    5

  • Sniper

    3

  • JohnnyXPN

    1

Top prispievatelia v tejto téme

naopak ... namiesto "šírenia poplašnej správy" to Česi začínajú prijímať ako memento, ako ľahko je dezinformovať a ako ľahko nás média majú možnosť zaviesť kam len potrebujú, ukázať čo len chcú a skombinovať čo sa im zachce

zrejme na to nájdu nejaký paragraf, ale s manipuláciou nekritických konzumentov všetkého, čo na blikavej obrazovke ukážu, je to tak - atómový výbuch vážne zrejme málokto zobral, ale človek je tak všeobecne stádovitý tvor ... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

atómový výbuch vážne zrejme málokto zobral

Keď narazili lietadlá do WTC kto to vážne bral ako teroristický útok?

V dnešnej dobe sa nič nedá vylúčiť. Hrozba terorizmu je reálna po celom svete, a nie je nemožné aby sa teroristi dostali k atómovej bombe a niekde v Európe ju odpálili. Našťastie toto riziko je veľmi nízke.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie som blb, viem, kto to má na svedomí

 

písala som o tom, čo sa objavuje medzi ľuďmi : ... ľudová tvorivosť je zvyčajne okamžitá a toto je ten prípad, tam hore som to napísala :

po prvom hneve na hackerov sa verejná mienka otočila proti médiám, ktoré rovnakým spôsobom môžu vďačnej diváckej či poslucháčskej verejnosti naservírovať čo len chcú.

 

o nič viac nejde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto posúdi, čo je objektívne spravodajstvo ?

 

v dnešnom svete "dôležitých" správ stačí jeden pripentlený obrázok, či vhodne umiestnené slovo a médiá nás majú tam, kde nás chcú mať ...

 

otázka prečo by to robili sa týka napríklad minimum každej druhej reklamy, každej supersprávy, čo práve britskí vedci objavili, či že konzumovanie tretieho krúžku z dážďovky v Číne vyliečilo celú dedinu z rakoviny ...

 

prečo ? pre uhorkovú sezónu, pre pozeranosť, pre prachy z reklám - a to je silný motív ...

 

také je to jednoduché

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priklad je hore. Je objektivnou realitou to, ze nejaky jadrovy hrib v Cechach bol? Nie. Tak preco by nas tym objektivne sopravodajstvo malo balamutit? (Ak sa tam zasa nenasackuju nejaki hackeri....)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čomu sa dnes nedivím :)

 

jeden po pivnej oslave, druhý po nedostatočnom spánku, tretí s bolením hlavy a bolením vôbec :)

debata ako hrom :lol:

 

všimli by sme si vôbec nejaký atómový výbuch ? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 6 mesiacmi...

Keď narazili lietadlá do WTC kto to vážne bral ako teroristický útok?

Ja som teda tomu hneď veril. Nevypadalo to na počítačovú grafiku.

Vtedy sme ešte mali BBC World. A tí moderátori neboli takí dobrí herci, aby to zahrali.

Akože sa zľakli, alebo sú šokovaní. To na ČT mi teda dosť pripadá ako počítačová animácia. ;-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov