Skočiť na obsah

SARS-CoV-2 - COVID-19 - koronavírus


slimak
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper,

V tejto téme sa venujte diskusii o pandémii. Táraniny o tom, ako máte kvôli Covidu sopel, píšte do témy Ta tak sme my - Corona moja.

Odporúčané príspevky

a to treba liudi nasilim nutit do vakcinacie?......ked je dobry imunitny system, tak netreba znasilnovat  a ospravedlnovat to kolektivnou imunitou a ochranou zdravia dotycneho, co v tomto pripade vobec nefunguje, takze je to klamstvo a podvod......nech sa da zaockovat ten, kto ma problem z imunitou a jeho zdravotny stav vyzaduje vakcinaciu, ale na dobrovolnom principe a za osobneho istenie lekara resp. vedeckeho experta o zaruceni bezpecnosti a hlavne ucinnosti aplikovanej vakciny....poberatel podpisuje, ze suhlasi z vakcinou a je informovany o moznych rizikach, ktore ale nie su v tom prehlaseni popisane do detailu....ked nieco podpisujem, tak to potrebujem mat presne pravne a medicinsky osetrene.....alebo sa zaruci ten, co tu vakcinu picha do tela.....

a naco som isiel do nemocnice?.....viem ze pre teba je to nepochopitelne, ale zapal pluc sa lieci v nemocnici a beru sa antibiotika....a akeze som dostal lieky proti covidu, ked si tu niekde hore pisal, ze covid sa nelieci....alebo si zasa klamal?.....:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne,   a ty si odbornik na imunitu ?  Skutocne si vystudoval medicinu a nasledne mas atestaciu na imunologiu ?  A vies to co nevedia vedci ake su vsetky faktory priebehu covidu ?  Ak nie, tak laskavo prestan klamat a sirit nezmysly.  

A to ze zapal pluc bol sposobeny covidom ti nevadi ? ( btw, ten sa nelieci ATB ,tie liecia LEN bakterialne zapaly,  primarnym liekom su kortikoidy na zapal a tie maju vedlajsie ucinky  nasobne horsie ako vakcina. Ale  vtedy si uz asi nehral  na geroja a nepytal si sa na rizika a nezacal si spochybnovat vedcov.  Uz si drzal hubu a modlil si sa aby ti pomohli. Hrdina si len teraz, ked ti zachranili zivot. Teraz uz mozes pluvat na nich a klamat dalej.

Tak len pre zabavu, toto ti podavali :

https://www.liekinfo.sk/zaujimavosti/neziaduce-ucinky-kortikoidov

A keby si sa hral dalej na idiota, tak by si zomrel a vyhol by si sa tymto  vedlajsim ucinkom.

 

A kedze je jasne ze tomu nerozumies ani konsky ony, tak je jasne ze ani o povinnosti vakcinacie nemas ako rozumne rozhodnut.  A miesto toho aby si  to nechal na tych co to vedia posudit a riesil problemy kde mozes nieco rozhodnut  tak sa nechas ukolovat svojim fasistickym sefstvom. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nerob sa sprostejsi ako si.......ja som tu uz bol pisal co mi podavali....ATB, vitaminy a kortikoidy....a na geroja som sa nehral, pretoze ja na rozdiel od teba si dokazem odniest nasledky svojich rozhodnuti....ak sa k niecomu rozhodnem, tak som zmiereny zo vsetkyma to sa stalo aj pri tom zapale pluc......bolo mi jedno, ci sa vratim domov zivi alebo v rakve.....a ja neplujem na lekarov, ale na vedecku elitu, ktora je zoskupena v tzv. pandemickom konziliu a aj ich hlasne truby.....napr. ako si ty......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam dojem, ze klamstva siria iba tie osoby, co maju na tom, o com klamu, nejaky benefit.....ja nemam ziadny, tak nemozem o tom klamat.....skus nasmerovat svoje kretenske poznamky na vedecku elitu nasackovanu v pamdemickom konziliu, v ktorom su vsetci akterri nacucnuty na statny rozpocet a maju prijem aj z famapriemyslu.....takemu  "odbornemu" konziliu nemozem doverovat ani keby som bol mentalne na tvojom mentalnom suterennom stupni....co chvalabohu nehrozi.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozumiem romu tak, ze v konzumnej spolocnosti rozhoduju o vsetkom peniaze a veda je bytostne zavisla na donoroch, no a kto plati, ten "jede"......a bodku za mojou "doverov" k vedatorom v pandemickom konziliu bol netrestatelny(?) vykon chrapuna Jarcusku, ked sa na nejakej oslave  pretrcal bez nahubku a s pritomnej elity ho tam na fotkach nemal nikto.....trest nebol od nadriadenych elit samozejme,  ale ked sa plebs niekde ukaze bez tejto ochrany, tak sa rozputa medialne a odborne lyncovanie.....a nepochopitelne, vlastne s prihladnutim na uroven tzv. elit na SK pochopitelne,  je pre mna aj to, ako moze byt tento "moralny" vedecky vzor este stale clenom pandemickeho konzilia.....toto je vykricnik na kredite vedeckej moralnej urovne.....srat na nich!!!!!......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Opatrenia, obmedzenia a spôsoby riešenia pandémie sú prakticky totožné všade na svete, podobne ako na Slovensku. Zhadzovanie elít je tým pádom nonsens, keďže zatiaľ nikto nič lepšie nevymyslel, ale možno je to účelové. Máš teda pocit, že by bol svet riadený Reptiliánmi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

56 minutes ago, informator said:

konzumnej spolocnosti rozhoduju o vsetkom peniaze a veda je bytostne zavisla na donoroch

ved to,  ale ty podla mna klames z lasky k svojmu kostolnikovi.   Ale ak je toto pravda a dostavas za svoje klamstva fidorky, tak zabijas za fidorky.

Ale inak svetu  nechapes,  tomu ako funguje veda uz vobec.  Nie kazdy je hajzlik ako ty, ale vo vede to vlastne nie je podstatne. Je uplne jedno kto financuje vyskum, podstatne je ze zverejnuje okrem vysledkov aj data a metodiku. A tu moze skontrolovat a zopakovat kazdy.  A tak na podvody sa pride, ani ivermectinova studia neprezila reviziu.  Nase poznatky sa casom vyvijaju a to co nechapes je ze doporucenia sa robia na zaklade "najlepsich DNES  dostupnych udajov".

BTW a inak pochybujem ze vobec vies kto je v pandemickej komisii a co doporucila.  Ty mas len pokyn ze mas na nich nadavat,  si len menegeleho pomocnik a nie si schopny si taketo drobnosti najst.  Ty len dostanes svoju davku pomyji a mas  potom sracky rozdelovat podla rozdelovnika.   A ako sam hovoris, za peniaze.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Sniper napísal:

Opatrenia, obmedzenia a spôsoby riešenia pandémie sú prakticky totožné všade na svete, podobne ako na Slovensku. Zhadzovanie elít je tým pádom nonsens, keďže zatiaľ nikto nič lepšie nevymyslel, ale možno je to účelové. Máš teda pocit, že by bol svet riadený Reptiliánmi?

suhlasim, ze obmedzenia a opatrenia + - su podobne na celom svete, ale moralna uroven vedeckych (a nielen vedeckych) elit, je diametralne odlisna na SK a vo svete.....kto chce byt autoritou, ci uz vedeckou, justicnou, politickou, spolocenskou a pod. , tak sa ma spravat sposobom poplatnym tomu, co presadzuje...... a ano mam pocit, ze nie svet, ale na SK urcite, je spolocnost riadena tym, co hore pises......cim viac obeti, tym viac penazi od donorov....

tyso

o pandemickom konziliu sa tu neoplati drat prsty na klavenici.....je to skupina amoralnych zvratenych reprezentantov "vedeckej elity"  na SK......a ked tak ich prirovnam k moralnemu kreditu toho "mojho" kostolnika, tak som hrdy na to, ze je tu, na rozdiel od tej poplatnej skupinky pandemickych chrapunov v komisii.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moralna uroven vedeckych (a nielen vedeckych) elit, je diametralne odlisna na SK a vo svete.....

Ak morálku hodnotíš počtom vodných diel proti neočkovaným ako vo Francúzsku alebo nábojmi ako na Filipínach, tak tu sme na tom ešte celkom dobre.

Inak polovica neočkovaných po prekonaní Covidu nemá žiadne protilátky
https://www.teraz.sk/slovensko/vyse-polovica-neockovanych-proti-covi/599453-clanok.html


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 6 hodinami, tyso napísal:

vrah  o moralke kaze............. no jo slovensky fasista.

myslis Jarcusku  z pandemickeho konzilia?......tak ano, je to moralny suteren a s takymto clenom spolupracuju bez hanby a niekto ho este aj zvelebuje...ako napriklad ty.....

Sniper

co ma spolocneho vodne delo v tom Francuzsku z moralkou tamojsiej pandemickej komisie?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nieco zvlastne. 

https://www.facebook.com/MinisterstvoZdravotnictvaSR/posts/219298967040416?hc_location=ufi

Na fotke vidite ministra zdravotnictva. Bosnaka, Sustera, Misika, Kollara. 

Bosnak z dat bez patosu(SaS) vcom sa dlhodobo mylil, ze Bratislava je zaockovana to je iny svet a vRevucej budu umierat. realita je ina. Aj v Revucej zomrel(ci umieraju) 27 rocny chalan,cakali dieta. Vraj mal cukrovku,ci bol ci nebol zaockovany uz mi je jedno(nepoznam ani nechcem o onom rozpravat,lebo nepoznam) ,zomrel.  Bosnak, ze semafor funguje. Vsetci vieme,ak sa vlna blizila k Bratislave ho zrusili, prestali ist autobusy -zrusili skoly aj v Revucej. Snad uz pochopili aj bratislavcania,ze revucanou vrutulniky nedovazaju do bratislavy. Bosnak,ale aj tu tyso to tak vykresloval. Teda vedome klamali. uz mesiac predtym na zaklade Presova bolo jasne ake to bude aj v Bratislave.

kollar - Doteraz sme sa mali vsetci premorit. On aj odhadol kedy bude vrchol, na konci novembra. Raz prskal,ze zatvorili bratislavske skoly, a o tri dni ze to bolo potrebne. Nie nebolo to potrebne.

Suster - matematik NBS - som tu ukazal na jeho praci s kalkulackou, ze ako je spravodlive zodvodnit zivnostnikov, ze ani s tou kalkulackou mu to nejde. ze tomu nerozumie. Suster odhadol,ze mrtvych po delte,co uz asi konci bude 30 000 mrtvych(dajme tomu on to mysle a tak je to spravne naviac ako normalne,zatial ich je asi 6 - 7 tisic). To tvrdil na konci septembra. Dal som video veda pomaha aka bude delta vlna.

https://www.aktuality.sk/clanok/wzskrgy/ako-prezit-vianoce-nepite-s-cudzimi-odkazuje-vedec-v-januari-sa-zrejme-nakazime-vsetci-podcast/

Zvlastne je mi, ze toto ide este niekomu radit. Ano minister ma tam aj Pavelku - a to uz je iny kojot. z tych troch 4roch si vie asi svoj omyl priznat mozno kollar. poucit sa - to ostatne...

Inak co ma najviac tohto tyzdna zaujalo.

https://slovensko.hnonline.sk/16873342-ako-su-na-tom-slovaci-s-protilatkami-na-covid-odbornici-prezentuju-vysledky-studie

Bratislava na tom vysla najlepsie,tak zlomte vaz. Vystup ich ,je to horsie ako si mysleli, co si mysleli nevieme.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Británia a Francúzsko hlásia rekordné počty nakazených.

https://svet.sme.sk/c/22810084/francuzsko-a-britania-eviduju-rekordny-pocet-nakazenych.html

Ale podľa predbežných dať to v Británii zatiaľ vyzerá, že Omicron spôsobuje o 70% hospitalizácií menej ako Delta. V tomto prípade je skôr lepšie, keď sa Omicron tak rýchlo šíri, vytlačí Deltu a celá pandémia postupne vymizne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol pozitívny a išiel sa zabávať. Hrozí mu pokuta 13000 eur v prepočte, prípadne 2 roky väzenia:

https://www.teraz.sk/zahranicie/mladik-isiel-do-klubu-napriek-pozitiv/600658-clanok.html

Keď takýto trest hrozí v jednej najdemokratickejšej krajine sveta, aký trest by dostal v našej "fašistickej" krajine, informator?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rozmyslam, ze konecne si najdem cas a oprasim moje grafy. Ale ma to vobec zmysel pri tom informacnom pekle, co vladne na slovensku?

Vlada sa sekla v pocte znizenia hospitalizovanych "iba" dvojnasobne. Predbezne vysledky sa totiz neaktualizovali dotatocnymi. Vrchol 5. decembra bol teda vyssi, lebo v predbeznych vysledkoch nestihli pridat vsetky prirastky, zatial co na Vianoce nestihli odcitat vsetky ubytky. Naco taketo nezmysly vynasat do grafu....

Tyzden - Dáta bez pátosu: Prosba konzíliu – spoľahlivé, aktuálne dáta

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsetky tu davane grafy su klamlive a zavadzajuce, pretoze pandemicka komisia a vladna zostava pouziva loz, ako pandemicku pracovnu metodu.......je to moje osobne presvedcenie a moj nazor.....su to vsetko najvacsi hoaxeri, ale hlavne, ze s tejto svojej argumentacnej aktivnej oblbovacky, idu vinit a sudit oponentov....kua, co mi to len pripomina?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, pripomina to debila co riskoval svoje zdravie na zaklade “praudy” a prehral. Zjavne si neschopny o sebe rozhodovat a dokazal si to. A tvoje nadavky na komisiu su urazky idiota. na polutovanie v lepsej nalade a na nakopanie pre obtazovanie v horsej nalade.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov