Skočiť na obsah

Parlamentné voľby 2020


Sniper

Parlamentné voľby 2020  

13 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorú svorku budete voliť?

    • smeráckych tunelárov, zlodejov a hlavne trhača faktúr!
      0
    • Sulíka alebo to, čo zo SaS zostane
      0
    • Matoviča, nech ich tam rozbije všetkých!
    • zabávača Danka
    • Kokotlebu
      0
    • Boriskove rodiny
    • Bélov charakter
      0
    • hlinených križiakov
    • iných maďarov (teda tých čo nemajú Bélov charakter)
      0
    • Kiskuuuu!
      0
    • Brblavého s tým potetovaným čo o LSD rozprával
      0
    • .. a nech už idú do prdele všetci!!!


Odporúčané príspevky

Takze robopol tam aj  pripnes nejaky nazor? Pr. myslim si presne to iste ako ti smeraci? Myslis si to, ci nie? Ci si nam chcel odkazat  aby sme volili smer?  Ci Blaha je hovado? 

 

Co si chcel robopol povedat? Nic?

 

Ak nic tak si myslim,ze si nizsie ako Blaha. Nie na kadidatke, ci pracoviskom -ludsky a o je uz co povedat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty najskor odloz flasku, ked píšeš do politiky. Matovič je kašparko, ktorý chce "zatočiť" a pritom sam kradne. Už lepšiu grotesku nevymysli nik na tomto sveta ako ju vymysli príroda...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

****************

 

https://www.google.com/maps/@48.6818136,20.1240725,3a,16.7y,106.72h,95.73t/data=!3m6!1e1!3m4!1sIgOJx19LAMoW96ikfYvs9w!2e0!7i13312!8i6656

 

Na pravej strane to funguje a je tam socialna poistovna, okresny urad a VsZP. Na lavej strane fuka vietor. Komu patri lava strana? Nikoho 20 rokov nezaujima.

 

Takze ukradol, tu plochu, ten Matovic? Ci ten hotel? Sa vygrcni co Blaha - ty si ho tu dal bez nazoru co si o tom myslis. 

 

 

Ked niesi *************, tak za ktorym slovom co tam na videu povedali si stojis? Ja sa ti ospravedlnim. Ak mas pravdu. Ale beries za seba cele video, nie ze kupil nejaku plochu. Napises, ze to bolo nevyhodne pre Trnavu(ci stat - ktory uradnik to podpisal) a prisla o 5 eur.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ******* som  mohol este skryt, aby si ukazal ,kde kradol? Sam si napisal ,ze kradne, tak ukaz sa - vertomu ak to tu ukazes tak ti dam za pravdu a sa ti ospravedlnim. Zlodejstvo aspon za 10 000 eur. Hodnota auta.

 

Ja z trnavi niesom - teda to tam nepoznam. Ty poznas a dvoverujes Blahovi, Alebo si z Trnavi a to poznas.  Retard

 

 

Robopol, dal si tu video Blahu a odteraz dokaz ,kazde jeho slovo. Ja ti dam zapravdu ci ti budem odporovat.


. Matovič je kašparko, ktorý chce "zatočiť" a pritom sam kradne. Už lepšiu grotesku nevymysli nik na tomto sveta ako ju vymysli príroda...

Teda ,ze kradne si o tom presvedceny a  vies to aspon popisat lepsie ako Blaha.  Ak nevies si retard.


Ved si obhaj svoje video. Ci si chcel len pospinit? Ci to ani nechapes? Aky v tom rozdiel?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teoreticky mozu ale sa mas ukazat co si zac. Ci ty si nic ani seba si nevazis,alebo vazis a beries len peniaze?  Co si zac?, ja som tu dal svoje meno. myslim si ze je to len nedorozumenie. Nikddy som ta nebral ako hovado. 

 

Teda esta raz vysvetli preco si tu dal to video?


Prislo ti to pravdive ci smiesne, ci chcel si niekomu pomoct? Ved to vysvetli.

 

 

Poslal si to ty, tak sa ktomu Blahovi - videu postav ako obcan slovenskej narodnosti. Teda ako chlap. Orlik mal pesnicku obcan ceskej narodnosti - mne sa to pacilo ja som to pocuval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a s nadávkami je koniec. už dosť.

vážne stojí za to tu kdekomu nadávať, jeden je u teba odpad, jeden hovado, stačilo. kvôli politike?
nadávajme politikom, ktorých si volíme, nie jeden druhému.

 

kto povie, koho názor je tu ten jediný správny?

diskusia, vážení, poprosím.


najkrajšie na tejto poslednej kampani je - najkrajšie v úvodzovkách!, že je takmer výlučne založená na osočovaní politikov navzájom.

chyba tu je jedna veľká - to vedia všetci, čo sa zaoberajú reklamou, ale málokedy to berú do úvahy:

keď sa niekto postaví pred kameru a začne hovoriť, že xy je babrák a nevoľte ho, lebo má pozemky a kradne, človek si zapamätá meno toho babrák... to je bežné. kto to hovoril, vyšumí.

presne takto zaúčinkovalo toto video o Matovičovi... kto nesledoval Blahu doteraz, nebude ani odteraz. je to len ksicht, ktorý ohovára niekoho iného. mimochodom toto robí aj Matovič, aj Harabin, a ešte kdekto...

Kotlebovi stačí nahovoriť tam kdesi okolo Žiliny, že sem nevpustí hordy migrantov, ľudia ho idú hromadne voliť. akoby sa tie hordy už tlačili na hranice. zvysoka na nás kašlú, ale to voličom neprekáža.

píšem preto, lebo známa zo Žiliny pomaly každý deň presviedča telefonicky mamu, aby aj ona volila Kotlebu, lebo v Žiline ho bude voliť kdekto.

ovšem to je ženská, ktorá má dodnes farebný obraz Mečiara na stene...
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale kdeže, vysvetlim to ale nie pre truhlikov ako si ty. matovič ma plne usta mafie, kradnutia, podvodov, chodi lepit plagatiky, robi rôzne obštrukcie. No a teraz sa našiel niekto zo smeru, čo upozornil, že aha Matovič, ten čistý človek, ten má teda niekolkomilionové majetky prepísané na ženu. Isteže zarobil si to poctivo, mne je jasné, že to je nechutné celé. JA mam teraz podľa tu tajtrlíkov dokázať, že ich ten Matovič nemá? Alebo, že nebral nejaké milionové príspevky pre 4 ludí? To môže iba slimák s tou jeho tekutionou v mozgu napísať, že som  utajený smerák a okamžite nadávať ako zmyslov zbavený.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dúfam že ten truhlík teraz nie som ja : )

ešte k tej veci:
ako v skutočnosti si tu ešte niekto vážne myslí, že v politike tu má niekto skutočne skutočne čisté ruky? tu ako všeobecne TU, u nás.
alebo mu čisté zostanú?

ale áno, verím, že si o Matovičovi spústa ľudí myslí, že fúúúú, ten im ale dáva. pche. väčšina ľudí tomu aj verí, že Ten alebo Henten je čistý.

nuž pretože už nejaký piatok na svete som, viem, že nie, preto tentokrát absolútne nemám koho voliť.
a KDH voliť nebudem nikdy. ani keby zostali jediní.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a s nadávkami je koniec. už dosť.

vážne stojí za to tu kdekomu nadávať, jeden je u teba odpad, jeden hovado, stačilo. kvôli politike?

nadávajme politikom, ktorých si volíme, nie jeden druhému.

 

 

Game ak som ti povedal ze si odpad, sa ospravedlnujem. Mohlo sa to stat. Nie priamo jej ci volicom tych stran. Robopol, aj je mu by som sa rad ospravedlnil. Ale nejde.

 

Ja budem voli KDH.

 

Robopolovi sa ospravedlnujem - ze som na neho pouzil spinave slova. V podstate aj to mali zmazat. Respektivne ja nenapisat. 

 

Ak som pouzil horsie slova voci komukolvek? Komu to pomohlo? Nikomu. 

 

------------

Ale ja si to mysliet budem - len to nenapisem. Videl som cloveka velmi sikovneho - ja som odoberal Zmenu - roky. Sa ma dnes opytal kto najviac zabil ludi. Bol som triezvy , chcel som mu povedat tu kulturnu revoluciu v Cine tam to asi bolo 70 milionov, potom Stalin cez 20 milionov. Vtom momente ak sa ma to spytal, som nevedel naco sa ma pyta.  Sikovny a spolahlivy clovek - podla mna vylagrovany mozog.  Mna dnes tou otazkou zaskocil a tymi nazormi. Je to slusny a dobry clovek. Sikovny robotnik. Inak ja som mu aj pred dvoma tyzdnami povedal, nech sa vykasle na konspiracne videa, alebo, nech serie na USA, ze ich nenavidi mu to nijak nepomoze. 

 

Este tyzden tu bude robit. Je to slusny a velmi dobry pracant. Ako mu tu ameriku(co ublizuje svetu) vymlatit zhlavy? Chcem mu pomoct. Chcem on ma uz skoro 50 rokov, aby si to prestal mysliet. Ja som si to iste myslel kym som mal 20 rokov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Problém dnešnej politiky je už v samotnom začiatku ako tto funguje. Ja osobne neverím, že sa tam vlastne dostane človek, čo neporušil zákon, niekoho neobtiahol. resp. tam nejde preto, aby zbohatol. Ak je niekto bohatý, može si kupiť reklamný priestor, poukazovať na rôzne kauzy, klamat v novinách v tv, všade. Potom si ľudia idú voliť z tejto sebranky. Ja nejdem voliť nikoho, pretože nesúhlasím s celým systémom, tak ako je postavený, tak ako je skorumpovaný, nesúhlasím ani s touto dobou, kde najviac priestoru majú hlupáci, klamári a neschopáci, pretože majú peniaze. žiadne skutočne riešenia nepriniesli, tak aby skutočne niečo fungovalo a nebolo treba riešiť 20 rokov tieto klamstva.

 

Ak by som volil, volil by som Kisku, ale nie som prresvedčený o tom, že robil len málé podvody. No nejak intuitívne cítim, že ten človek tam nejde primárne zas kradnút. To je celé a či slimaci somnou súhlasia ma netrápi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preco si to tam dal? V podstate - kludne,lebo si myslim, ze z polovice je to pravda. A my ostatni na 100% co si zac. Povedz pravdu. Ta oslobodzuje ,ludia ju aj tak si domyslia.

 

 

Kludne napis, ako ja , ze som to nasiel na priestore. a chcel som upozornit. Ale upozorni aj seba aby si chcel sa dat do normalu.Ak to raz das - si za tym stoj,ci povedz to je blbost.

 

Blahove videa davat na hocijake forum - to znaci nejaky defekt. Alebo si za nimi stoj.

 

Zmenit nazor mozes. a je to normalne,nemusis to robit ze ta niekto nazve hanlivo. Dolezite ze si to uvedomis.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Politika je "umenie možného". Vybrať si vraj môžme iba z toho, čo je. Väčšina voličov pozná kandidátov len z médií. Takže sa pri voľbách rozhodujeme z nášho pohľadu o virtuálnej realite, keď dávame hlasy tým, ktorých poznáme len z médií. Lenže popularitu a imidž politikom môžu vytvárať médiá len u ľudí bez kritického myslenia. A dnešné médiá preferujú úroveň poslucháča s IQ húpacieho koníka. Asi aj preto, že takáto úroveň má najvyššiu sledovanosť. 

 

Pre mňa nie je sklamaním výber dnešných kandidátov. Ja som zažil sklamanie hneď po roku 1989, keď národ volil Mečiara. Nechápal som, či sú Slováci slepí, alebo hlúpi. Veď už vtedy bolo zrejmé, čo je Mečiar za existenciu. Potom som pochopil, že Slováci nie sú ani slepí ani hlúpi. Že väčšina voličov sú oportunisti. A tento fakt určuje našu politickú scénu dodnes. Predsa iba my, voliči, dávame mandát politikom vládnuť. A akých sme si zvolili, to vypovedá len o nás samých..

 

Ak nejaký arogantný človek, ktorého ambície sú väčšie, ako jeho schopnosti, získa hlasy voličov, koho je to chyba?  Ak si však postavím otázku koho voliť oportunisticky, čo z jeho voľby získam ja, uhol pohľadu sa zmení a morálka ide nabok. To je potom tá typická  "voľba srdcom " miesto rozumu. Rozum by nás totiž usvedčil z oportunizmu, ale srdce nie.  

 

Častým motívom voľby nejakého demagóga je frustrácia voliča. Frustrácia je obyčajne motivovaná závisťou a osobným neúspechom, za ktorý si väčšinou môžu voliči sami. Priznať si to je však ťažké. Omnoho jednoduchšie je nájsť vinníka. Politici to vedia, a tak ponúkajú vinníkov. Obyčajne politikov z opozície.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pavol Hardos pise o kandidatke OLaNO

 

 

--- Pod obyčajným náterom, neobyčajné veci!

O OĽaNO sa omylom hovorí ako o náhodnej zbierke osobností umného manažéra ľudských zdrojov. Tento dojem je nesprávny. Až na naivné výnimky rôznych aktivistov a ochranárov, sú to prevažne ľudia zo siete radikálnych kresťanských až fundamentalistických hnutí. Nie sú to bežní kresťania, akých sú na Slovensku stotisíce, sú to ľudia, čo presadzujú veľmi široko chápanú úlohu náboženstva vo verejnom živote. Chcú podriadiť zákony platné pre všetkých svojím menšinovým náboženským doktrínam. Vedia, že v priamej politickej súťaži neuspejú, že ich fundamentalizmus nezdieľajú ani ostatní kresťania na Slovensku. Vedia, že ich referendum z 2015 malo mizernú účasť*.

Je im preto jasné, že aj nejeden sympatizant OĽaNO by s tým mohol mať problém - ostatný prieskum, ktorý to meral, ukázal, že ich sympatizanti sa nevyznačujú zvláštnou pobožnosťou. Mohli by sa zľaknúť a utiecť k iným stranám, ktoré tiež hlásajú, že zatočia s korupciou. Preto je pre nich nutné vytvárať dojem neorganizovanej nezávislosti, k čomu im slúžia aj spomínané výnimky-naivky a rôzni oportunisti.

OĽaNO, napriek tomu, že mnohí, vrátane mňa, sme o nich hovorili ako o dezorganizovanom subjekte bez štruktúr, má svojím spôsobom jestvujúcu paralelnú štruktúru. Len to nie je strana, ale neviditeľné podhubie kresťanských aktivistov, spolkov a hnutí. Žijú v symbióze s Matovičovou sro-čkou, dodávajú jej neformálne, to, čo Matovič nemá: štruktúru, organizáciu a kádre.

Inými slovami, OĽaNO je politický úd kresťanizmu na Slovensku.

A nie, nie je to len o prítomnosti otvorene extrémistickej Kresťanskej únie na kandidátke.

Pri odhadovanej vysokej účasti (povedzme, že bude 65% alebo viac) znamená cca 20%-ný výsledok, že je naozaj ťažké získať vyše 3% krúžkov a preskočiť poradie na kandidátke. To sa podarí len najlepšie zorganizovaným a najsilnejším menám.

Čiže ak sa v súčasnosti OĽaNO prisudzuje odhadom 40 kresiel, je vysoko pravdepodobné, že väčšina poslancov postúpi do parlamentu podľa poradia na kandidátke. Nemá zmysel sa tváriť, že netušíme, kto sa tam dostane. Tušíme, len si zatvárame oči. Ľahšie sa nám usmieva a spí. Lenže to vyzerá, že prvých 30 mien z kandidátky sa do parlamentu dostane takmer určite. Mali by sme sa s nimi zoznámiť.

Tí z vás, čo trpia nespavosťou, ďalej nečítajte.

Považujte toto za trigger warning, vločky moje drahé.

Čiže som sa šiel pozrieť.

Č. 4 netreba obzvlášť predstavovať, predsedníčka extrémistickej Kresťanskej únie: „predsedníčka Slovenskej spoločnosti pre rodinu, spoluzakladateľka Fóra života a hrdá patrónka projektu „Zachráňme životy“ na pomoc tehotným ženám v núdzi a ich deťom. Presadzuje ochranu života, rodiny a práv rodičov vychovávať svoje deti podľa svojho svedomia.“ Prvá na zozname “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 5, aktivista proti hazardu. Je tiež vedení na zozname “Kresťanskí kandidáti”.

To znie super, čo to je, pýtate sa.

Je to zrejme výsledok Matovičom ohlásenej platformy kresťanov v politike. Kresťanskí kandidáti na svojom webe linkujú a zdieľajú aj program Kresťanskej únie, hoci väčšina z nich kandiduje ako za OĽaNO ako nezávislí kandidáti a nie sú členmi KÚ.

Títo kandidáti sa zaväzujú, že vláda OĽaNO: „Nepríjme registrované partnerstvá; Nedovolí adopcie detí pármi rovnakého pohlavia; Neschváli Instanbulský dohovor; Neuvoľní drogovú politiku; Nezruší sociálne istoty; A nezmení postoj Slovenska k nelegálnej migrácii“.

O ich postoji k interrupciám vo vyratúvaní zásadných vecí cudne mlčia, ale môžete hádať. To sú ľudia, ktorí by kriminalizovali aj umelé oplodnenie (už taký návrh raz predložili), nieto ešte interrupcie. Chcú trestať ženy za ich rozhodovanie o tom, kedy a ako budú tehotné.

Poďme ďalej.

Č. 15, právnička, o sebe vraví: „Ochrana života nenarodených detí, podpora rodín a dôstojnosť v starobe sú podľa nej oblasti s veľkými medzerami, kde sa dá mnohé vylepšiť. Súčasne pôsobí ako dobrovoľníčka Národného pochodu za život.“ Tiež sa zamyslela o slobode a vraví: “Sloboda dnes začína byť v obmedzovaná. Tento trend prichádza paradoxne z EÚ, napríklad v oblasti slobody prejavu, slobody vierovyznania, výchovy detí alebo obmedzenia legálnej držby zbrane. Slobodu si musíme neustále brániť.” Na zozname “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 16, právnik, protikorupčný aktivista. Na zozname “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 17, ekonomický analytik, živnostník, bývalý hovorca Aliancie za rodinu. Na zozname “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 18, učiteľ, umelec, „ponuku kandidovať do NR SR berie ako Božie pozvanie pretaviť svoje hodnoty aj do najvyšších miest.“ Na zozname “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 19, architektka, starostka obce. „Ako poslankyňa chce podporovať legislatívu, ktorá bude v súlade s kresťanskými hodnotami.“ Na zozname “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 21, aktivista, študent, na zozname “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 22, Generálny sekretár Slovenskej evanjelickej aliancie, na zozname “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 23, predsedníčka odborového združenia sestier a pôrodných asistentiek, starostka obce, zaradená na zozname “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 24, teológ, je členom Apoštolskej Cirkvi v Košiciach. “Kresťanskí kandidáti”. Lídri kresťanských spoločenstiev „Naša voľba“ ho v minulosti odporúčali v komunálnych voľbách.

Mimochodom, tí istí lídri v týchto voľbách odporúčajú krúžkovať Mareka Krajčího (142), Eduarda Hegera (143), Richarda Vašečku (141) a Annu Záborskú (4). O čo sa stavíme, že práve títo sa zvládnu prekrúžkovať?

Č. 25, je teológ, geograf, pastor cirkevného zboru. Podpredseda Rady Bratskej jednoty baptistov v SR. Člen KÚ. “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 28, psychologička, aktivistka. Medzi jej hodnotové piliere patria aj „Kresťanské hodnoty – členka Fóra života, podporujem ochranu života a pomoc najviac ohrozeným​“. Krajská koordinátorka Fóra života. Je tiež členkou Komunity sv. Jána Krstiteľa, Spoločenstva Ladislava Hanusa, Fóra pre verejné otázky a členkou správnej rady poradne Alexis. A samozrejme, “Kresťanskí kandidáti”.

Č. 29, sa okrem iných aktivít (kulturistika) v závere svojho profilu na webe OĽaNO vyzná, že „veľmi silné sú pre mňa myšlienky súvisiace s vierou a Bohom.“ Pri googlení mena zistíte, že sa v 2013 tešil z výhry Kotlebu, čo neskôr popieral. Bol tiež v Slobodnom vysielači a besedoval aj s Rostasom. Haj hou.

-

Nikto netuší, čo si o tomto všetkom myslí taký Naď, Mikulec, Kyselica, alebo Kučera, hoci posledne menovaný sa už stihol vyznať z obdivu k Orbánovmu režimu. A ani Boh a 5 minút googlenia vám neprezradia, kde stoja napr. Milan Potocký (č.11), alebo Erik Ňarjaš (č.14). Pročka som googliť neskúšal.

Ale možnože tých niekoľko schopných a nebigotných naiviek z predných lavíc vyšlú do exekutívy, takže postúpia ďalší v poradí na kandidátke. Nuž len čísla 32, 34, 36, 38 sú tiež “Kresťanskí kandidáti“ a mňa už definitívne opúšťa chuť ďalej čítať a googliť si o nich viac. To ponechávam už ako dobrovoľné cvičenie pre čitateľa.

Ale opäť, aby nezvnikol mylný dojem. Problém vôbec nie je v tom, že kandidáti sú kresťania. Kresťania sú na kandidátkach všetkých slovenských politických strán (áno, sprava doľava, bez výnimky). Toto však nie sú obyčajní kresťania, toto sú ľudia, ktorí chcú základné princípy spolužitia politickej komunity podriadiť svojmu extrémnemu náboženskému výkladu.

Takýchto ľudí nájdeme v každom svetovom náboženstve. Keď získajú priveľký vplyv alebo odvahu, počujeme a vidíme ich v správach, ako páchajú nepekné veci, ktoré vás obvykle dostanú na titulky. A oprávnene ich odsudzujeme.

Nikto nespochybňuje, že Smer a fašistov treba poraziť a odstaviť. Ale aby to nebolo víťazstvo pyrrhovo, víťazstvo, v ktorom stratíme aj to, za čo bojujeme - slobodný a spravodlivý štát pre všetkých. Lebo s mentalitou “teraz my”, ako sme videli aj v Poľsku, môžete odovzdať moc ľuďom, ktorí jej vonkoncom nie sú hodní.

---

Záverom: Kopec ľudí volí OĽaNO, mysliac si, že dávajú hlas proti korupcii. A pritom hlasujú proti reprodukčným právam, právam menšín a rodovej rovnosti.

(*Kontrolná otázka: prečo asi tak silno v OĽaNO tlačia na zníženie kvóra pre referendá?)

https://www.facebook.com/pavol.hardos/posts/10157406432537991

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no neznamená to, definitívne... čo už je v tomto živote definitívne okrem konca... že znovu a stále je to tak, že nie je z koho voliť,
nie je, aj keď sa Matovič už vyjadruje ako premiér, je si tým istý, som práv kdesi videla....
bude možno premiérom jednej z najkratšie panujúcich vlád, možno tromfne Radičovú.

a pche, dnes sme mali v schránke nejaký plátok že .... Harabinoviny.... netuším, čo tam ten nešťatný ochmelka bez hanby píše,

okamžite sa použili na čistenie zemiakov.


neexistuje človek, ktorý nemá aspoň oriešok masla na hlave.... a v politike vôbec nie. nikdy také nebolo, nebude, nie je, nikde.
stále nemám koho voliť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vladnut nevie nikto z celej "demokratickej" opozicie....Kiska, Truban, Beblavy, Hlina no a tento ich buduci premier Matovic....to je zostava klientov z psycholiecebne a niekto je tam aj moznym klientom v Leopoldove.....prajem im uspech vo volbach a aj z ustavnou vacsinou....hlavne Matovicovi a tej jeho s.r.o.  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no.... keď sa nad tým trochu zamyslíme, pán Matovič vlastne skutočne zrejme nevie, ako vládnuť : )
ani len riešenia nemá, len poukazovania... nechcem mu ubližovať, ale takto hovidím už nejakých 20 či koľko rokov tam robí divadlo... ok, poukazuje :)

doprajme mu, možno motyka vystrelí .... raz sa to už musí predsa stať :D
 


A čo je potom Hlina?
Tomu boli "Obyčajný" málo, alebo veľa?
Zdrhol do KDH..
Budú s KDH teraz tý "umiernený", alebo fakt už "čiernoboľševici"?

Hlinu nechceli v KDH ani KDH, či sa mýlim? akosi títo prelietaví vtáci mi nie sú po chuti, ani jeden.
a kresťanskými programami ani KDH, ani nikto iný.... to predsa nemôže byť v tomto štáte dánskom priorita, celú krajinu treba najprv natriasť do gatí.
na to KDH nemá. ani žiadny rigidný kresťanský program, ani príliš liberálny program.... zlatá stredná cesta,.... kto?
 

 

vladnut nevie nikto z celej "demokratickej" opozicie....Kiska, Truban, Beblavy, Hlina no a tento ich buduci premier Matovic....to je zostava klientov z psycholiecebne a niekto je tam aj moznym klientom v Leopoldove.....prajem im uspech vo volbach a aj z ustavnou vacsinou....hlavne Matovicovi a tej jeho s.r.o.  :)

jop, vieme, pán čo rozosielal dnes Harabinoviny na čistenie krumpľov, ten by vedel vládnuť celkom iste :)
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

haha, aj noviny som držala v ruke osobne aj so šupkami od erteplí.

jop... a vyskakuje mi v mobile na YT so svojimi geniálnymi šotmi, to už aj Matovič je lepší, keď pricvakáva plagátiky na brány :)


no nič. stále nemám koho voliť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov