Skočiť na obsah

Nespravodlivo rozdelené výhody


Tomáš

Odporúčané príspevky

Ako ze preco daju kruhace na obchvaty a rychlostne cesty? Aj podla mna by to malo byt mimourovnove ze ked ides po obchvate nech nerusene ficis 90-tkou a nie takto ze kazdy kilometer je kruhac ako vjazd do mesta aby si spomalil aj prednost daval uplna zdrzovacka premavky...

 

Je to inac offtopic takze admini to asi presunu tento a prispevok nadomnou do temy o cestach...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera som siel cez tvoj kraj. Mate krasne cesty. Tie kruhace aj mna zdrzovali.

 

je to nespravodlive - rozhodli sa robit tunele a kradnut a ty bud rad - bol si niedy sto dvesto km a vychod? Asi nie, vies si predstavit cestu od Novych zamkov po Lucenec?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie dalej ako 100km od nasho regionu som bol iba po zeleznici a dialnici takze tie udajne zle cesty na vychode poznam iba z medii. Ale tie kruhace som kritizoval od zaciatku ako tu cestu robili! A je este novsia cesta okolo Sladkovicova smer Senec. Ale zase tam nadrbali kruhace! Bud mali dat mimourovnove alebo klasicke pluskove proste po hlavnej nech mozes nerusene suvislo jazdit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov