Ryan Giggs Zverejnené 5. November, 2018 Zverejnené 5. November, 2018 Citovať vieš uplne skvelo. K tomu ti gratulujem. Ale na to som sa nepytal. V ktorom z tych odcitovanych bodov sa previnil a ktoru časť rozsudku to ovplyvnilo? Rozhodol nespravodlivo? Ano, ja viem, keby sa bol vyjadril, že toho užernika miluje, tak je každy ticho. Vtedy by bol nezaujaty. Ano, nemaš argument, tak su to nezmysly. Ako tradične. :) Aj keď na druhej strane je pravda, že k veciam ktorym nerozumieš, argument mať ani nemôžeš.
tyso Zverejnené 5. November, 2018 Zverejnené 5. November, 2018 invektivy a ziadne argumenty, ako obycajne. To ze sa nezdrzal a podla jeho nazoru by Kiska mal odist zo Slovenska bol prejav naklonnosti ? A v com je pravny problem :Z hľadiska poskytnutia ústavnoprávnej ochrany je treba postaviť na rovnakú úroveň vlastnícke právo pôvodného vlastníka a nadobudnutie vlastníckeho práva k nehnuteľnosti novým nadobúdateľom na základe jeho dobrej viery. Tým sa dostávajú do vzájomnej kolízie obidve ústavné hodnoty – princíp ochrany dobrej viery ďalšieho nadobúdateľa (princíp dobrej viery, dôvery v akty štátu a právnej istoty v demokratickom právnom štáte) a princíp ochrany vlastníckeho práva pôvodného vlastníka (princíp nemo plus iuris ad alium transfere potest quam ipse habet, t. j. nikto nemôže previesť na iného viac práv, než koľko sám má). Pokiaľ však nemožno zachovať maximum z obidvoch základných práv, treba prihliadnuť na princíp všeobecnej spravodlivosti, keď je nutné zvažovať všeobecné súvislosti tohto typu kolízie základných práv, ako aj individuálne okolnosti konkrétneho rozhodovaného prípadu. Vyššie riziko má niesť nedbalý vlastník než nadobúdateľ v dobrej viere, pretože tento nie je schopný sa nijako dozvedieť o tom, ako vec opustila vlastníkovu sféru a dostala sa na list vlastníctva prevodcu po zákonom určenom správnom (katastrálnom) konaní.(nález Ústavného súdu SR sp. zn. I. ÚS 549/2015 zo 16. marca 2016) Tu slo prave o koliziu dvoch prav a sudca uprednostil pravo povodneho vlastnika z roku 2001. Kiska rovnako uzival pozemok viac ako 10 rokov a ma to potvrdene LV. Ak sa teda ma prelomit rozhodnutie US, tak sudca ktory sa prejavil ako zaujaty nie je dobry zaciatok. Ale ak to povedie k tomu ze sa budu dat sudne zalovat dalsie podvodne vydrzania, tak to ma zmysel.
informator Zverejnené 6. November, 2018 Zverejnené 6. November, 2018 ............Vyššie riziko má niesť nedbalý vlastník než nadobúdateľ v dobrej viere, pretože tento nie je schopný sa nijako dozvedieť o tom, ako vec opustila vlastníkovu sféru a dostala sa na list vlastníctva prevodcu po zákonom určenom správnom (katastrálnom) konaní.(nález Ústavného súdu SR sp. zn. I. ÚS 549/2015 zo 16. marca 2016) Tu slo prave o koliziu dvoch prav a sudca uprednostil pravo povodneho vlastnika z roku 2001. Kiska rovnako uzival pozemok viac ako 10 rokov a ma to potvrdene LV. Ak sa teda ma prelomit rozhodnutie US, tak sudca ktory sa prejavil ako zaujaty nie je dobry zaciatok. Ale ak to povedie k tomu ze sa budu dat sudne zalovat dalsie podvodne vydrzania, tak to ma zmysel. dokazovanim sa zistilo, ze ten doktor nebol nedbalym vlastnikom a tym je setrenie skoncene a vec je dana do poriadku...alebo nie?.... sudca neuprednostil nikoho, ale dal vec, podla zistenych skutocnosti, pravne do poriadku... a cim sa prejavil sudca ako zaujaty?.... .............. na hypotetickú otázku Ta3 Radačovský odvetil: “Keby ja som bol prezidentom republiky a sudca, ktorýkoľvek iný, by zistil všetky skutočnosti a súvislosti tak ako ja, vzdám sa funkcie prezidenta republiky, nebudem sa uchádzať o žiadnu inú politickú funkciu, odídem do štátu, kde sa cítim dobre, napríklad do Spojených štátov amerických alebo Izraela a pozor, tým nechcem tvrdiť, že si vysoko nevážim americký alebo židovský národ, ale takto by som konal ja.“ ....tu je dokaz, ze sudca nebol zaujaty, ale vychadzal zo skutocnosti, ktore sa postupne objavovali pocas setrenia sporu....zaujatost sa da kvalifikovat iba pred pojednavanim a nie ked sa niekto dopracuje k niecomu pocas objasnovania sporu.....teda sudca si spravil obraz o moralnosti konania prezidenta pocas sporu a nie pred sporom samotnym....dve a dve su vzdy styri, co ale u teba je niekedy inak a potom sa zaklinas kritickym myslenim...:)
tyso Zverejnené 6. November, 2018 Zverejnené 6. November, 2018 ked niecomu nerozumies, tak to nemusis takto zdoraznovat.
informator Zverejnené 10. November, 2018 Zverejnené 10. November, 2018 kriticky myslis...ale aj prezident sa pohybuje v tvojej intelektualnej clone.. :) najnovsie nepodpisal zakon o dotaciach na "welnes pobyt" od zamestnavalov pre zamestnancov a odchadza na oslavu ukoncenia 1 vojny na Macron party...dufam, ze pozemok pod Eifelovkou nezmeni majitela....bo v dobrej viere sa moze stat hocico... :)
Vilma Flinstonova Zverejnené 10. November, 2018 Zverejnené 10. November, 2018 tyso, tá tvoja trocha práva evidentne drží stranu tvojmu obľúbencovi Kiskovi, hoci len sám Pánbožko vie, čo je na Kiskovi také skvelé. Konečne niekto, kto sa neposral pred Kiskom a jeho bohatým podporovateľom doma i vonku. Konečne niekto, kto ustál aj vyhrážanie a pokusy o zastrašovanie. To sú postupy čestného človeka, kto zastrašuje a vydiera? No podľa teba asi áno, ak torobia kiskovci. keby to robila opačná strana, by si inak spieval.Vo viacerých veciach tu na fóre som iného názoru ako informator, ale v tomto mu absolútne dávam za pravdu. Veď je to úplne logické.Okrádal? Áno. Podvádzal? Áno. Klamal? Áno. Ožobráčil a pripravil ľudí o bývanie? Áno. Dodržal volebný zákon? Nie. Mám pokračovať? To je u teba čestný a voliteľný politik? kriticky myslis...ale aj prezident sa pohybuje v tvojej intelektualnej clone.. :) najnovsie nepodpisal zakon o dotaciach na "welnes pobyt" od zamestnavalov pre zamestnancov a odchadza na oslavu ukoncenia 1 vojny na Macron party...dufam, ze pozemok pod Eifelovkou nezmeni majitela....bo v dobrej viere sa moze stat hocico... :) dopriala by som mu ten pozemok pod Eiffelovkou. To by sa Makarón nasmial!
tyso Zverejnené 10. November, 2018 Zverejnené 10. November, 2018 vilma, sucasny pravny stav mu nadrzuje a celkom jasne pisem ze suhlasim s vysledkom. ale je v rozpore s tym ako sa dnes bezne rozhoduje.
informator Zverejnené 13. November, 2018 Zverejnené 13. November, 2018 Prezident SR na svojom statuse vypotil tento pribeh...... ŠTÁT MÁ CHRÁNIŤ OBČANOV, NIE ICH ZASTRAŠOVAŤJe neprijateľné, aby štátne inštitúcie šikanovali ľudí za to, že slušne a pokojne ukázali svoju nespokojnosť. Sloboda prejavu, právo protestovať proti komukoľvek, no najmä proti tým, ktorí sú pri moci, sú základom našej demokratickej spoločnosti. Je povinnosťou štátu túto slobodu chrániť. Nie zastrašovať tých, ktorí si ju uplatňujú. V tomto prípade mladých ľudí, ktorí protestovali Za slušné Slovensko. Poslanec Fico sa nám cez české médiá snaží ukázať, že má stále moc a vie zastrašovať. Že slušní ľudia na Slovensku majú mať strach. Takáto šikana, obviňovanie organizátorov protestov z pokusu o štátny prevrat sú neodpustiteľné. Demokratická spoločnosť sa musí voči takýmto rečiam a krokom postaviť. Ako prezident spravím všetko pre to, aby sa slušní ľudia na Slovensku nebáli. .........ak by som nemal o jeho charaktere inu predstavu, v tomto pripade presvedcenie, tak mozno by som mu aj uveril, ze to, co popisuje mysli vazne. Mam teraz na mysli tu zvyraznenu cast jeho o jeho upornej snahe o ochranu ustavnych prav obcanov SR. A toto pise clovek, co verejne selektuje obcanov, ked prejavia svoj nazor....asi poslem "pozyvaci list" Kimovi tretiemu severokorejskemu, aby sem prisiel vypratat tento Augiasov chliev... :( No a to iniciativne zoskupenie „Slusneho Slovenska“ vraj ide robit dalsiu iniciativu....no ale ten J.Š., lider tejto neomarxistickej uderky, od marca nikde nepracuje a aj auto na cestovanie po slovensku mu musel zapozicat priatel (a priatel mu doplna aj PH do nadrze?)...vid yutube......., je vyrazne vierohodny.....idu vraj protestovat proti ich vysetrovaniu na policii....co su oni nejaka chranena rastlina?.....uz to vyzera tak, ze „Slusne Slovensko“ je na ulici a slusne a rozumne Slovensko na nich sa bavi....namiesto spajania rozdelenie....recept nasho p.prezidenta Kisku...gratulujem... :( 1
smiley Zverejnené 13. November, 2018 Zverejnené 13. November, 2018 V skratke: na Kisku nazor nezmenis, necho povie alebo urobi cokolvek (=si fantik) a organizatori protestov su podla teba neomarxisti, a teda je spravne, ze ich vysetruje NAKA (na Slovensku nie je ziadna korupcia, takze cim inym by sa mala zaoberat).
informator Zverejnené 14. November, 2018 Zverejnené 14. November, 2018 Kiska mne zatial nedal dovod, aby som zmenil nazor na jeho duchaplne prejavy o tom, ako sa on stara o respektovania slobody prejavu a roznych obcianskych prav....je to kovany laviciarsky "intelektual" a to je tzv. uzitocny idiot na jedno pouzitie pre neomarxistov a nebyt novembra 89, tak je uz teraz minimalne predsedom KSS v PP.....to mna ale ne..rie, pretoze aj taky ludia musia byt, inak by nevynikla ta slusnejsia a rozumnejsia cast ludi.... :) Fica tiez radim do Kiskovho radu, ale aj tam su nejake poschodia urovne intelektu a Ficko ho ma o nieco vyssie....co som ale nevedel pri volbe komu dam hlas v poslednych prezidentskych volbach...kazdy sa uci na chybach...aj ked je bezbolestnejsi sa ucit na chybach druheho, tak niekedy sa to vyvinie opacne :( A k tym nebojacnym bojovnikom proti korupcii som sa vyjadril preto tak, lebo na jednej strane kricia o tom ze sa nekona a ked sa kona, tak sa im to nepaci a citia sa prenasledovany.....statne a verejne institucie predsa mozu a musia konat iba v ramci zakona...alebo existuje na slovenska dalsia skupinka nepostihnutelnych?....
tyso Zverejnené 14. November, 2018 Zverejnené 14. November, 2018 informator, len tak pre skusku akej korupcie sa mohli dopustit? no skus zapojit fantaziu, pretoze nam slnieckarom zlyhala. aj keby im soros priamo na ucet poslal sekely,tak by to nebola korupcia. bola by to sice ich politicka smrt ale nie korupcia a ked policia vysetruje organizatorov protestu s niecoho co nemohli spachat tak to by si nazval ako?
informator Zverejnené 14. November, 2018 Zverejnené 14. November, 2018 cital si presne to, co bolo napisane v tom resp. v tych podaniach?.......ja nie.....tak sa nebudem k tomu vyjadrovat...jedine co ti mozem na to odpisat je to, ze cela ta neomarxisticka detska uderka zvolava ludi na namestia (ja netvrdim ze to nemoze) z dovodov o nekonani policie, korupcii na slovensku a pod....no ked sa policia ku nim zacne spravat tak, ako to oni ziadaju vo svojich prejavoch na verejnosti...teda zacne konat a presetrovat na zaklade podania trestneho oznamenia....je zrazu tato policia zneuzivana na ich zastrasovanie a sikanovanie.....ak by policia nekonala na zaklade podania, tak by predsa porusila zakon...ci to by bolo v poriadku?....mozno by potom "slusnaci" zacali kricat ze pozrite policia zasa podala dikaz o svojej totalnej neschopnosti....Kiska je podozrivy, ze spachal trestny cin pri kupe ukradnteho pozemku a to tu napodiv sa nezvolava ziadna lyncovacia akcia za slusnost....inak bol to pre mna divny pocit, ked som videl sediet prezidenta Kisku pred svojim obrazom, co visel v sudnej sieni za chrbtom sudcu....ak by sa toto udialo v ciilizovanej krajine mimo EU, tak z prezidenta Kisku sa razom stane zo dna na den obcan Kiska....uz ani grcat nemam silu s toho jeho spravania.......:(
D'Ady Zverejnené 14. November, 2018 Zverejnené 14. November, 2018 Okrádal? nie Podvádzal? nie Klamal? nieOžobráčil a pripravil ľudí o bývanie? nie Dodržal volebný zákon? Áno Mám pokračovať? Nie To je u teba čestný a voliteľný politik?ÁnoLutujem, ze uz nekandiduje :P
tyso Zverejnené 14. November, 2018 Zverejnené 14. November, 2018 informator, neviem sa rozhodnut ci si fanatik alebo neuveritelny hlupak. Ale kedze zase tvoje texty mi sposobuju zaludocne nevolnosti, tak si dam o d teba oddych
Tono Zverejnené 14. November, 2018 Zverejnené 14. November, 2018 Z diskusie, ktorú tu vediete je zrejmé, že selektívne hľadáte tie argumenty, ktoré sú v harmónii s vaším egom. Nejde tu vôbec o konfrontáciu názorov a faktov. Názory by sme si mali tvoriť na základe racionálneho uvažovania, opierajúc sa o pravdivé informácie. Ale to tak vôbec nefunguje, je to iba ilúzia. Politický názor je determinovaní prostredím, v ktorom sme vyrástli. V podstate sa dá voličská základňa na Slovensku charakterizovať dvoma typmi voličov a táto diferenciácia má kontinuitu už pred rokom 1989. Prvá „krvná skupina“ volila , Bilaka-Mečiara -Slotu-Gašparoviča-Fica-Danka a druhá „krvná skupina“ Havla-Dzurindu-Radičovú-Sulíka-Kisku. Nie je to voľba založená na racionálnych argumentoch. Každému z uvedených politikov môžeme niečo vytknúť. No „krvná skupina“ voličov je vždy zhovievavá k „prešľapom tých našich“ a neúprosne kritická k tým druhým. Celá vaša diskusia sa snaží opierať o argumenty, ale vaša voľba je iracionálna a bola rozhodnutá vaším egom už skôr, ako by to vyplynulo z vašej argumentácie faktami. 2
tyso Zverejnené 14. November, 2018 Zverejnené 14. November, 2018 tono co je selektivny argument na pripade vysetrovania korupcie u organizatorov protestov ? Aku korupciu tam vies najst ? Mozes ich podozrievat ze im niekto zo zahranicia dal peniaze, podobne ako podozrievam ze Rusko plati protesty proti NATO. Ale neobvinujem Palka z korupcie. Kiska je iny pripad, to ze mu neuznali DPH je danovy delikt, selektivne sa mozeme bavit o tom ake je to zle ale samotny fakt je jasny. Suhlasim s jeho postojmi ale to fakt nezaplatenia dane nemeni.
Tono Zverejnené 15. November, 2018 Zverejnené 15. November, 2018 tyso Samozrejme relevantné by mali byť skutky, na základe ktorých sa majú ľudia posudzovať. A v právnom štáte, ak sú skutky v rozpore so zákonom, tak ich aj trestať. To by malo platiť rovnako pre občanov, ako aj pre politikov. Ale to je iba teória. Podľa počtu odsúdených politikov za 28 rokov existencie právneho štátu sa zdá, že na Slovensku nebola a nie je takmer žiadna korupcia, žiadne zneužívanie moci, polície, súdnictva, ohrozovanie štátnych záujmov a ani žiadna iná vážnejšia trestná činnosť. Môžeme si teda gratulovať v akom štáte žijeme. Samozrejme sú ešte skutky, ktoré nemožno právne postihnúť a súvisia s morálkou. A práve tie by mali vystaviť politikom účet v ďalších voľbách. O tom som písal v predchádzajúcom príspevku, že voliči sa správajú buď iracionálne a ich voľba je výsledkom ich „krvnej skupiny“, alebo pragmaticky hľadajú výhody, ktoré by takouto voľbou získali. A to bez ohľadu na morálne, alebo trestnoprávne „prešľapy“ politikov, ktorých volia. Politici preto nemusia mať strach, že sa nadobro morálne zdiskreditujú v krajine, kde morálka je iba „útočiskom slabých“. Spoliehajú na „krvnú skupinu“ svojich priaznivcov ku ktorej, ako bonus, pribalia ponuku materiálnych istôt v podobe sľubov. V podstate je to prejav neúcty k voličom, ktorých pokladajú za nesvojprávnych idiotov. Ani sa im veľmi nečudujem. Výsledky slobodných volieb od roku 1989 im viac menej dávajú za pravdu. Nie politici, ale my sami sme príčinou stavu, v akom sa Slovensko nachádza. A politici nám tvrdia, že máme byť na čo hrdí. Nuž každý nech posúdi sám.
informator Zverejnené 15. November, 2018 Zverejnené 15. November, 2018 Lutujem, ze uz nekandiduje :P aj ja...... informator, neviem sa rozhodnut ci si fanatik alebo neuveritelny hlupak. Ale kedze zase tvoje texty mi sposobuju zaludocne nevolnosti, tak si dam o d teba oddych ano, som fanatik v tom, ze ked ma sklame osoba do ktorej som v urcitom case a v urcitom ocakavani niecoho ,vkladal doveru, tak je pre mna nadobro odpisana persona... a co sa tyka mojej hluposti, tak sa pozri do zrkadla a zamysli sa, preco si aj ty taky hlupak....predsa ty robis presne to, co aj ja, akurat ze ty prezidenta chvalis, lebo teba nesklamal a ja ho hanim, lebo mna sklamal resp. uplne podviedol....a daj si kludne oddych...mozno sa naucis vnimat aj oponetov, co maju diametralne odlisne nazory ako ty....
Tono Zverejnené 15. November, 2018 Zverejnené 15. November, 2018 V Českej republike bol vydaný zákon, podľa ktorého citujem „V zákoně se mimo jiné praví, že komunistický režim panující v Československu od 25. února 1948 do 17. listopadu 1989 byl zločinný, nelegitimní a zavrženíhodný (§ 2, odst. 1) a že KSČ byla (stejně jako podobné organizace založené na její ideologii) organizací zločinnou a zavrženíhodnou (§ 2, odst. 2).“ Na Slovensku sme sa nezmohli ani na podobný zákon. Ani sa nedivým, veď v slobodných voľbách po roku 1989 sme si dobrovoľne zvolili ľudí, ktorí vstúpili do tejto organizácie. Spomeniem len vrcholných predstaviteľov, ako bol Mečiar, Kováč, Šuster, Gašparovič. (Fico iba kandidoval). A tejto karmi sa nedá zbaviť generačnou výmenou politikov. Zostane tu s nami, ako odkaz „otcov zakladateľov“. Apelovať dnes na morálku predpokladá riadnu dávku celospoločenskej amnézie.
game Zverejnené 15. November, 2018 Zverejnené 15. November, 2018 kvapka OT :) (Fico iba kandidoval).Robert Fico bol členom KSS, to je o ňom známe, je to birmovaný komunista (to nie je pejoratívne, on sám to priznával svojho času), ako v jeho veku ešte spústa iných - v 60., ešte aj začiatkom 70. rokov sa k svätému prijímaniu a k birmovaniu dostalo takmer každé dieťa, že potom po osemnástke chcel robiť kariéru, je iná vec, ale Fico bol straníkom: 14. dubna 1987 vstoupil do Komunistické strany Slovenska (KSS), do které byl vybrán na základě výborných studijních výsledků, ambicí i vhodného původu.https://cs.wikipedia.org/wiki/Robert_Fico#Komunistick%C3%A1_strana_Slovenska je tiež známe, že o vstup do KSS požiadal r. 1983 Kiska, neprijali ho.
informator Zverejnené 15. November, 2018 Zverejnené 15. November, 2018 To o com pises?...Kisku neprijali?....za clena nie, ale je predsa zname (teda nam starsim), ze do KSS-KSC bolo povinnostou vyckat urcity cas...pocas tejto doby "neistoty" bola dana osoba vedena ako kandidat teda kadrova rezerva...toto podla teba Kiska nemusel absolvovat?....dopln si v tomto smere vedomosti...a inak povedane, ako by mohol byt Kiska svojho casu predsedom ZO ZSM v Nafta projekte v PP?.....
Tono Zverejnené 15. November, 2018 Zverejnené 15. November, 2018 game Apelovať na komunistickú minulosť politikov je pre mladých ľudí už niečo ako atavizmus. Vstup do KSČ pol prejavom čistého oportunizmu. Spomenul som to iba ako morálnu reflexiu z nedávnej minulosti. Človek sa predsa odvtedy geneticky nezmenil. Korene takéhoto správania siahajú hlboko do minulosti našich opičích predkov, monkey business. Môžeme vášnivo diskutovať o morálnych kvalitách Fica, Kisku, Danka... Ale argumentujeme tu preto, aby sme na verejnom fóre obhájili vlastný názor. (Politici si toto naše úsilie ani nezaslúžia). Ja tvrdím, že naša voľba je viac ovplyvnená iracionálnymi pohnútkami, ako reálnymi faktami. Preto som použil metaforu „krvná skupina“. Ak chceme počúvať vlastné ego, vykašlime sa pri voľbe politikov na argumenty a fakty a hoďme si mincou, koho zvoliť. Ak nám padne taká voľba, že by sme hod chceli zopakovať, tak voľme opak toho, čo nám padlo. Táto voľba je totiž v súlade s naším egom. 1
informator Zverejnené 15. November, 2018 Zverejnené 15. November, 2018 Tono ked pises o tom, ze na slovensku sa volili do politiky po r.89 komunisti, tak ja si mysli, ze to bolo asi preto, lebo tu nebola mimo clenov KSS ziadna tzv. schopna elita, ltora by bola schopna zvladat spravu veci verejnych....na rozdiel od CR.....zopar ich sice bolo, ale asi nedostatocne....ja som sa zameral na vtedajsieho "najslavnejsieho rebela" na slovensku, Carnogurskeho, kedze som totalne zaujaty voci vsetkemu co sa len mihlo okolo KSS-KSC....
Tono Zverejnené 15. November, 2018 Zverejnené 15. November, 2018 Tono ked pises o tom, ze na slovensku sa volili do politiky po r.89 komunisti, tak ja si mysli, ze to bolo asi preto, lebo tu nebola mimo clenov KSS ziadna tzv. schopna elita, ltora by bola schopna zvladat spravu veci verejnych...... To je argument, ktorí má logický základ. V tomto duchu sa dá argumentovať, že kto iní mal privatizovať štátne podniky, ako riaditelia a vrcholní komunistický manažment v podnikoch. Veď oni-súdruhovia mali najlepšie skúsenosti z riadením podniku a informácie, na základe ktorých mohli vypracovať privatizačný projekt. Nakoniec sa kvality ich privatizačných projektov prejavili v konkurenčnom prostredí, kde už nefungovalo plánované hospodárstvo, riadené ústredným výborom KSČ. A tak to aj dopadlo, podniky väčšinou zbankrotovali, alebo sa predali zahraničným investorom. Kto na tom finančne profitoval netreba uvádzať. Myslím, že ak by kupónovú privatizáciu riadila Ľuptákova svokra, nedopadlo by to omnoho horšie. Samozrejme pre občanov, nie privatizérov. Schopnosti riadiť štát vyžadujú zrejme menšie nároky, ako zachrániť podnik pred bankrotom. Zrejme sme ekonomickú transformáciu "prežili" nie vďaka politikom, ale napriek ním.
alamo Zverejnené 15. November, 2018 Autor Zverejnené 15. November, 2018 Základnou chybou každého "socializmu" je, že podlieha "poločasu rozpadu".. V dôsledku rozpadu sa premieňa - transmutuje, na veľmi toxický prvok menom "asocializmus".. Tento prvok dokáže zamoriť životné prostredie na veľmi dlhé roky.. Bohužiaľ.. Čím viac "socializmu", na jednu hromadu nahádžeme, tým je ten proces rýchlejší.. A "EÚ" prihadzuje na "hromadu" ako zdivená..Proste "fyzika"..https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/5/57/Einstein_-_Time_Magazine_-_July_1%2C_1946.jpg/220px-Einstein_-_Time_Magazine_-_July_1%2C_1946.jpg 1
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz