Ryan Giggs Zverejnené 26. August, 2018 Zverejnené 26. August, 2018 Jasne, že sme mafiansky štat. V tomto ma pravdu. Veď najväčši mafian je hlavou štatu, tak bodaj by sme neboli. Prečo keď unikli dokumenty ešte pred nim, napr. na Kaliňaka, či aj na ďalšie osoby, nevykrikoval že sme mafiansky štat? Kde bol vtedy? Vyhlasoval dotyčneho za hrdinu. Mafianskym štatom sme sa podľa neho stali až keď niekto nabonzoval naňho. Čiže keď niekto pusti do eteru daňove tajmstvo na ineho, je hrdina, ale keď naňho tak je mafian? To je ten tvoj moralny vzor? Nemecky sud vie čo? To čo napisal bulvarny platok v Nemecku? Mysliš, že keby to bolo naozaj potvrdene, že by nas Nemci prosili o spolupracu? A pozyvali by si tam ministerku na kus reči a koordinaciu postupu? To si fakt taky hlupy? :) Veď už davno by s nami robila EU cirkusy. Tajne služby nevedia nič, policia nič, ani ta nemecka, ale ty aj s tym užernikom čo sa mu ryješ do zadnice, vy už ste všetko vyšetrili, už aj stihate a už ste aj odsudili. Lebo vy viete všetko, poznate okolnosti a vidite do vyšetrovacich spisov. :D Počas Valkovej vraždy bol ministrom Lipšic a vo vlade dnešna opozicia. Mali na to skoro 2 roky. Prečo ju nevyriešili? A ten naš užasny system dopusti, aby on robil objhajcu obvinenemu. Byvaly minister, ktory mal info z prvej ruky. Toto vam nikomu nevadi? Ked je toto možne, ako sa môžete čudovať, že sa tu deju take veci ako sa deju? Keď tu jeden porušuje zakony a nikto s tym nič nerobi, prečo by nemohol druhy? Mne je z vas tak smiešno, a zaroveň ľuto, keď si myslite že voľby a pripadne opozicia vo vlade niečo zmeni. Veď už tu boli, a zmenili čo? Bohužiaľ hlupy Slovak nepochopi, že oni su všetci jedna banda, ktora sa buď navzajom kryje, alebo vydiera a že vymeniť figurky nestači. 1
informator Zverejnené 26. August, 2018 Zverejnené 26. August, 2018 Informator, nerozumiem: Je v poriadku, ze Fico uprednostnuje zaujmy Mosky pred zaujmami Slovenska, staci aby sa tym netajil? poslanec Fico nie je momentalne pre mna, ako politik, zaujimavy....ale mozes napisat, ake aktivity poslanec Fico robi v prospech Moskvy na medzinarodnom fore......ja som v pripade volby prezidenta volil naposledy mensie zlo, no uz to robit nebudem a nikdy nedam hlas nejakemu neznamemu "posukovi", s ktoreho sa vyklulje neskor totalny politicky idiot a ignorant a to nepisem o tom jeho patetickom predvadzani sa.......clovek sa vzdy musi poucit na svojich chybach a ja nie som taky hlupak, aby som chybi opakoval...a s tym "netajenim sa" poslanca Fica sympatiama k Moskve je predsa to, ze hoci tie sympatie verejne prejavuje, tak sa k svojej vlasti (ked bol premierom) spraval na medzinarodnom fore sposobom, ktory sa neda s tym Kiskoidnym ohovaranim a protislovenskym vystupovanim porovnat..... 1
smiley Zverejnené 26. August, 2018 Zverejnené 26. August, 2018 Ale hlavne, nesprava sa ako slovensky prezident. To je ta najvacsia tragedia. A com sa podla tebv nesprava ako slovensky prezdent? Nevykrikuje "na straz" , alebo co ti chyba?
slimak Zverejnené 27. August, 2018 Zverejnené 27. August, 2018 Prečo keď unikli dokumenty ešte pred nim, napr. na Kaliňaka, či aj na ďalšie osoby, nevykrikoval že sme mafiansky štat? Kde bol vtedy? Vyhlasoval dotyčneho za hrdinu. Mafianskym štatom sme sa podľa neho stali až keď niekto nabonzoval naňho. Čiže keď niekto pusti do eteru daňove tajmstvo na ineho, je hrdina, ale keď naňho tak je mafian? To je ten tvoj moralny vzor? Precital som si zatial,len tolko a odpoviem. Prva veta a druha veta.OK Kde bol minister financii ? Prokurator? Tu boli veci vytahovane od statu. Danoveho uradu. U Kalinaka to robil chalan z banky a ako viem je trestne stihany. Bol ten chalan a je rieseny? Rayen? Je rieseny Fico? A uz pochopis a spravne vo vete das privlastok ake konanie je mafianske a statne - kto zneuziva moc a jemu sa to prepecie? U kalinaka samozrejme islo o bankove tajomstvo. Ja som ta mal za rozumneho cloveka. Alebo aj mam,ale tvoje videnie nechapem. Mafiana Kalinaka stat brani - riesi ten trestny cin robi to aj v inych kauzach? MaFIANOVYCH KAMARATOV STATNA ZLOZKA BRANI - CI NEROBI TO TAK?
informator Zverejnené 27. August, 2018 Zverejnené 27. August, 2018 nas "dobry anjel" Kiska je otraseny smrtou US senatora (udajneho bojovnika za slobodu)........... Kisku smrť McCaina hlboko zarmútilaPrezidenta SR Andreja Kisku hlboko zarmútila správa o smrti Johna McCaina. Napísal to na sociálnej sieti Twitter. V statuse v anglickom jazyku McCaina opísal ako „muža odvahy, silných princípov a neúnavného bojovníka za hodnoty, ktoré zdieľame na oboch stranách Atlantiku“. Zároveň jeho rodine a blízkym poprial úprimnú sústrasť. ............a Trump tohoto hrdinu nejako nevelebi...preco je u Kisku tento politik hrdina a u Trumpa to v hodnoteni skripe? https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/481863-trump-odmietol-ocenit-zosnuleho-senatora-mccaina/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox
tyso Zverejnené 27. August, 2018 Zverejnené 27. August, 2018 pretoze trump nezabuda:), kritikov nema rad ani po smrti. to je zjavne clovek tvojho gusta. 1
informator Zverejnené 27. August, 2018 Zverejnené 27. August, 2018 mozno mas pravdu....ale co ked tymto vlastne Trump naznacil, ze ako moze byt hrdina clovek, co zabijal pri okupacii(?) suverenneho statu?.....Kiska tomu vravi bojovanie za spolocne hodnoty....ja ti teda neviem Bohumile, co je hrdina,,,ten co brani vlast alebo co ineho prepadne a tymto sposobom brani vlas a jej hodnoty.... da sa toto nejako liberalno demokraticky desifrovat?... :(
tyso Zverejnené 28. August, 2018 Zverejnené 28. August, 2018 o com hovoris? o akej okupacii? ze ty si zase nejaku rusku prpagandu cital?
informator Zverejnené 28. August, 2018 Zverejnené 28. August, 2018 su Hospodarske noviny, dennik "N" a SME konspiracne weby?....lebo ja som si odtial hlavne zistoval, kto bopl v minulosti ten kiskov vzor odvahy a hrdinstva a som sa odtial dozvedel, ze hrdinom sa stal vo Vietnamskej obcianskej vojne v 60-tych rokoch 20 storocia....tam teda bojoval za hodnoty, ktore "zdielame" na (podla nasho "Dobreho anjela") oboch stranach Atlantiku?....mne preto nejde do "gebule" ten Kiskov rebricek sirenia spolocnych hodnot a ich obrana cez tretie krajiny... :( no ale podla Kisku je to hrdinstvo....a ako vidiet aj podla teba.....robite obaja peknu propagandu demokracii....a ked nieco nevyjde, tak nezabudnete na vnutorneho nepriatela a hladanie vonkajsieho "zaskodnika".... :)
tyso Zverejnené 28. August, 2018 Zverejnené 28. August, 2018 pozri su veci ktore rusofilni fasisti nechapu. ale aj tak je mi divne ze nadavas na marxistov a zaroven aj na tych co im branili sa rozpinat. ak si vsak doteraz o nom nepocul, tak co sa vlastne divim.
informator Zverejnené 29. August, 2018 Zverejnené 29. August, 2018 vidim, ze stale kracas v tieni neomarxistickej ideologie....hladas nepriatela....co uz s tebou, zda sa, ze si pre nas demokratov nepouzitelny .... nadavam na co?.....na marxistov a zaroven na tych co im branili v rozpinavosti? Vysvetli ako si na to prisiel?
informator Zverejnené 20. September, 2018 Zverejnené 20. September, 2018 Kiska sa citi odstrceny?...... https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/484919-kiska-prijal-zastupcov-koalicie-na-rokovanie-o-ustavnom-sude/ ........mam dojem, ze bez neho by tento marazmus na US nebol, takze ho kludne mozu vysackovat z evidencie potrebnych... :)
informator Zverejnené 27. Október, 2018 Zverejnené 27. Október, 2018 vyzera to na pekny vikend......."Dobry anjel" je usvedceny, ze pozemok ziskal neopravnene.....obciansko pravny spor je v jeho neprospech...a teraz dufam nastupi trestnopravne konanie a mozno notar co prepisoval pozemok bude potrestany....ak samozrejme nezacne "kvakat" o celom prevode pozemku casovo ohranicenym troch dni.... slovensko je ozaj mafianskym statom... :)
Vilma Flinstonova Zverejnené 27. Október, 2018 Zverejnené 27. Október, 2018 teeeda, fakt som potešená a dúfam, že rozsudok nadobudne právoplatnosť bez nejakých obštrukcií, lebo od toho hada vystane všetko.Info, v tejto téme s tebou úplne súhlasím. Vôbec nechápem, ako toho chlapa niekto môže obdivovať, uznávať a voliť. Veď nič dobré pre túto krajinu neurobil. Skôr naopak.ešte keby tak chcel byť aj trestne zodpovedný za to, čo napáchal. lenže on sa tam bude držať ako kliešť, aby sa vyhol zodpovednosti. A vždy sa nájdu ľudia, ktorých obalamutí tým svojím pohľadom do nebies (pri ktorom sa mi všetky chlpy ježia a pokúša sa o mňa mizerere) a patetickým vzdychaním (pri ktorom na mňa ide zimnica a brušné kŕče). A klamstvami a falošnými rečami. Skratka mu neverím ani čo dýcha. 1 1
informator Zverejnené 28. Október, 2018 Zverejnené 28. Október, 2018 konspiracne media si ale hlavne vsimaju konstatovanie sudcu po vyneseni verdiktu, v ktorom odpovedal na otazku novinara......"ako by sa spraval on, ak by bol na mieste p.prezidenta".....v pripade vrazdy Kuciaka a jeho snubenice a stav vo vysetrovani nuly (Kocnera) sa popisuje od zaciatku, ale preslapy, ktore prezident urobil v "dobrej viere", sa ignoruju.....skratka "dobry anjel" je iba dalsou obetou a nie protagonistom podvodu... :(
Vilma Flinstonova Zverejnené 28. Október, 2018 Zverejnené 28. Október, 2018 tak že je obeťou podvodu, nech hovorí koňovi, ved to aj absolvent pomocnej školy s ľahším stupňom oligofrénie vie, že ak sa taký pozemok predáva za 2 litre, tak tam niečo nebude v poriadku. tak akáže obeť? Dobre on vedel, čo kupuje a dobre to on mal vyšpekulované, ako k pozemočku prísť. Aj predtým - len sa o tom nevie - obtiahol nejakú osobu o penzión podvodom, vid dolu. Tak akáže obeť? ten má toho toľko na rováši, že keby to bol nejaký Fero z Hornej Dolnej, už by bol v Ilave. A teraz si Kiskovi stúpenci idú hľadať palicu na bitie sudcu, ktorý sa neposral pred vyhrážkami ani zastrašovaním. Dúfam, že to odvážny chlapík ustrojí a ten had konečne dostane, čo mu patrí.
tyso Zverejnené 28. Október, 2018 Zverejnené 28. Október, 2018 vilma tak skusim racio:1. skodoradost ked nieco nevyjde neoblubenemu politikovi je normalna. ale trochu zo brani pozriet sa na vec nestranne.2. samotny rozsudok povazujem za ok, ak franc je majitel ktoreho okradli, tak je spravne ze ho ziskal spat.3. slo o obciansky spor a ak doslo k podvodu, tak cakam trestne oznamenie kisku na predajcu, ak ho neda tak to bude divne a bude to argument proti nemu.4. aj policia a prokurator by tu mali konat ex offo. aj ked je zrejme uz cin premlcany 5. vilma ak niekde vidis ze media maju nieco zakazane, tak ide na 99 percent o hoax. zakazat moze nieco sud, rozhodne nie prezident. a ak tomu veris, tak uz rozhodne nechod na prezentacie predaja hrncovinformator, daj trestne oznamenie. v tejto faze moze byt kiska obet, spolupachatel alebo nezucastneny. ale to ze sudca bol zaujaty a ani sa tym netajil je skandal.
Vilma Flinstonova Zverejnené 28. Október, 2018 Zverejnené 28. Október, 2018 vilma tak skusim racio:1. skodoradost ked nieco nevyjde neoblubenemu politikovi je normalna. ale trochu zo brani pozriet sa na vec nestranne.2. samotny rozsudok povazujem za ok, ak franc je majitel ktoreho okradli, tak je spravne ze ho ziskal spat.3. slo o obciansky spor a ak doslo k podvodu, tak cakam trestne oznamenie kisku na predajcu, ak ho neda tak to bude divne a bude to argument proti nemu.4. aj policia a prokurator by tu mali konat ex offo. aj ked je zrejme uz cin premlcany 5. vilma ak niekde vidis ze media maju nieco zakazane, tak ide na 99 percent o hoax. zakazat moze nieco sud, rozhodne nie prezident. a ak tomu veris, tak uz rozhodne nechod na prezentacie predaja hrncovinformator, daj trestne oznamenie. v tejto faze moze byt kiska obet, spolupachatel alebo nezucastneny.ale to ze sudca bol zaujaty a ani sa tym netajil je skandal.proti 1 - 4 nemôžem namietať, ale k 5:na prezentácie hrncov ja srdečne kašlem, na takom čomsi som bola naposledy pred 20 rokmi. Potom už ma na také čosi nikto nedostal.ty si naozaj myslíš, že si v mediách môžu slobodne a beztrestne vyjadriť svoj názor aj odporcovia Kisku a jeho priaznivcov? Potom by si mal skôr ty obmedziť svoju účasť na podivných akciách. Isteže nikde nemôže byť vycapené "Osoby X, Y, Z...nebudú prispievať a ak prispejú, neuverejní sa im ich príspevok, inak bude s nimi rozviazaný pracovný pomer" či tak podobne. Ale že v našich médiách aspoň vo väčšine sa prezentujú len a len priaznivci Kisku a jeho podporovateľov, je nesporné. A tiež že všetko sa prezentuje tak, aby to v ľuďoch vyvolávalo dojmy ako to vyhovuje kiskovcom. Ved to je do očí bijúce, že ešte aj moderátori evidentne držia stranu opozičným a Kiskovcom, nekladú im otázky, pri ktorých by sa určite zapotili, kým koaličných idú riam roztrhať na kúsky. Viď Strižinec (už tam nie je, ale ved on sa dakde zasa vynorí, a svojho "anjela" podporí). Kiska by mohol byť hoci aj 5-násobný recidivista, čo má na svedomí životy X ľudí, stále sú ľudia, ktorí jeho zločiny vidieť nechcú a zatvárajú pred nimi oči.nakoniec, aj na FB mažú a blokujú príspevky vypovedajúce o tom hadovi v nepriaznivom svetle, a ak tam niečo aj je, dlho sa to tam neudrží. Oznámenia stretnutí ľudí s podobným zmýšľaním ako mám ja, sa mažú, takže sa ľudia, ktorí by tam inak aj prišli, jednoducho nedozvedia. Na rozdiel od Mládeže Sorosovrj nás nikto finančne nepodporuje a ani nás nikto zvonka nedotuje ani nič podobné.Vôbec nechápem, ako ho niekto môže obhajovať. 1. volebný podvod - jednako viac minul ako bolo dobvolené a jednako z nedovolených zdsrojov2. daňový podvod - ako len sa zlostil, ked sa na to prišlo! ked sa vytiahli nejaké špatnosti na Kaliho, to bol hrdinam kto to vytiahol, a teraz kto vytiahol tu tieto veci na neho, tak už nebol hrdina, ale zloduch? A to kde sme? ved keby nemal čo skrývať, vôbec by ho to nezlostilo. A tá jeho dodatočná účinná ľútisť, dovoľ sa mi drsne zasmiať, hahaha! Tomu bolo ľúto akurát to, že ho prichytili. A tie jeho výhovorky, najprv že nevedel, že takto sa to nemá, potom že on vôbec nemal potuchy o tom, no skrátka ako v 5. triede osobitnej školy...3. využil jednoduchých ľudí, ktorých pomocou svojich nebankoviek obral o všetko. Toto pravdaže je aj chyba tých chudákov, ale ruku na srdce, ak niekto je rozumu jednoduchšieho a nemá kam z konopí, dúfa aspoň v tú hlúpu pôžočku a v to, že snád to nejako splatí...úroky v takých spoločnostiach sú úplne nekresťanské, niečo o tom viem, spočítala som si, že istá spoločniosť, ktorá už dnes neexistuje, si účtovakla úrok necelých 40, slovom štyridsať %!!! To sa ti vidí fér?4. v Dolnom Kubíne za babku kúpil bytovku, odkiaľ vyhnal na ulicu jej obyvateľov, a bolo mu srdečne jedno, čo s tými ľuďmi bude, toto robí dobrý anjel??? To robia dobrí a čestní ľudia, ktorí chcú blaho občanov Slovenska??? A ešte jedna maličkosť. Píšeš o škodoradosti. Niečo pravdy v tom byť môže, ale oveľa viac ide o spravodlivosť a o to, aby zo scény zmizol človek, ktorý Slovensku robí veľmi zlé meno a všetkých Slovákov namáča do sračiek až po uši, nielen tých, čo ho volili. Keby hocikto, kto taký zločin spáchal, bol potrestaný po zásluhe, by ma to rovnako potešilo, ale tentokrát o to viac, že nejaký iný podvodník zavarí niekoľkým ľuďom, a tento tu zavaril a zavára celému národu a kým tam bude, neprestane škodiť. A dúfam, že sa nestane premérom, lebo to by asi bolo horšie ako ked bol rpremiérom Mečiar. ten aspoň nevydal náš ľud napospas hordám neandertálcov a nepodporil vojenské základne u nás ani rpesuny vojenskej techniky cez naše územie...to až Dzurinda s tým začal, ale to už som mimo témy.
tyso Zverejnené 28. Október, 2018 Zverejnené 28. Október, 2018 vilma, prezident nema taku moc a cokolvek ho poskodi to fico povie verejne a pravda uverejni. ak to fico nehovori a pravda nepise tak preto ze to je loz a zrejme lahko dokazatelna. a ako skodi? v skutocnosti skodi danko ale kiska hovori normalne, je celkom bezny v eu. 2
Vilma Flinstonova Zverejnené 28. Október, 2018 Zverejnené 28. Október, 2018 ja viem, že prezident nemá výkonnú moc, ale chodí po svete a tam prezentuje Slovensko. A prezentuje ho tak, že ani jeden prezidnet žiadnej civilizovanej krajiny tak o krajine, ktorú riadi, nerozpráva. USA: Amerika je skvelá krajina. Rusko: Milujem Rusko, je to úžasná krajina. Francúzsko: Naša krajina má skvelú históriu a je nádherná. A náš, ten povie: Slovensko je mafiánky štát.Namietneš, že má pravdu. Aj keby, nijaký iný prezident nekydá na svoju krajinu, nijaký iný prezident nešpiní meno krajiny, ktorú má chrániť! A to mi celkom stačí na to, aby som si ho nevážila. A tie jeho kauzy ešte pridávajú. Ak sme mafiánska krajina, potom on je HLAVNY KMOTOR.A že by v dôležitých medzinárodných otázkach vyjadroval vôľu väčšiny Slovákov, to ani náhodou.Nemôžem mu odpustiť ani to, že nás vlečie do vojny a do sebazničenia.
slimak Zverejnené 28. Október, 2018 Zverejnené 28. Október, 2018 Sme mafiansky stat. Ty Vilma nemas sancu nic s tym robit. Ani key si pochopila a chcela to zmenit. Mozno volby. Opravujem sme super stat. Milujem Vilmu. Vilma je problem tohto statu. Vilma je vacsina.To iste. Vedie nas do raja.
tyso Zverejnené 29. Október, 2018 Zverejnené 29. Október, 2018 vilma, kiska len drzi liniu vlady a snad len kotleba s nou nesuhlasi aspon verbalne. mozes mat pocit ze to je zle ale stale plati ze u nas zahranicnu politiku urcuje vlada. ale nemam snahu ta presviedcat, to nema vyznam. tema je inde a snazim sa racionalne komentovat dianie. a preto som upozornil ze ak v clanku je uvod ze o niecom maju zakazane novinari pisat tak ide o hoax. to moze platit v konkretnych novinach ale nie plosne. aspon zatial je slovensko v tomto ohlade slobodne. 1
doll Zverejnené 29. Október, 2018 Zverejnené 29. Október, 2018 Vilma, treba viacej sledovať vyjadrenia prezidenta. Máš prehľad o všetkých vyjadreniach iných prezidentov? Čerpas z akého zdroja? Si zaujatá, to sa potom ľahko vidí iba to čo vidieť chceme. Každý prezident kriticky zhodnoti ak je čo, a chváli a vyzdvihuje ak má čo.Skús Google, možno Ťa sklamu aj iné hlavy štátov svojimi vyjadreniami.
D'Ady Zverejnené 29. Október, 2018 Zverejnené 29. Október, 2018 tak že je obeťou podvodu, nech hovorí koňovi, ved to aj absolvent pomocnej školy s ľahším stupňom oligofrénie vie, že ak sa taký pozemok predáva za 2 litre, tak tam niečo nebude v poriadku. tak akáže obeť? Dobre on vedel, čo kupuje a dobre to on mal vyšpekulované, ako k pozemočku prísť. Aj predtým - len sa o tom nevie - obtiahol nejakú osobu o penzión podvodom, vid dolu. Tak akáže obeť? ten má toho toľko na rováši, že keby to bol nejaký Fero z Hornej Dolnej, už by bol v Ilave. A teraz si Kiskovi stúpenci idú hľadať palicu na bitie sudcu, ktorý sa neposral pred vyhrážkami ani zastrašovaním. Dúfam, že to odvážny chlapík ustrojí a ten had konečne dostane, čo mu patrí. hehehe, ten, kto to pisal ani nevie, ze Dalvägen nie je sucastou mena majitelky (presnejsie povedane spolocnicky v s.r.o.), ale nazov ulice jej bydliska :D a ked mi niekto povie, ako sa da pozmenit vypis z katastra, tak sa s nim podelim o zisk... 1
informator Zverejnené 30. Október, 2018 Zverejnené 30. Október, 2018 5. vilma ak niekde vidis ze media maju nieco zakazane, tak ide na 99 percent o hoax. zakazat moze nieco sud, rozhodne nie prezident. a ak tomu veris, tak uz rozhodne nechod na prezentacie predaja hrncovinformator, daj trestne oznamenie. v tejto faze moze byt kiska obet, spolupachatel alebo nezucastneny.ale to ze sudca bol zaujaty a ani sa tym netajil je skandal. Mas pravdu, media nemaju nic zakazane, ale maju povinnost informovat a nie cenzurova (ignorovat ?) temu, co sa im nehodi do scenara...pretoze v tom pripade je to manipulovanie s verejnostou.. Maly priklad..... Podobne sa na Slovensku obmedzuje aj sloboda prejavu a právo na informácie. Netreba spomínať dezinformácie či pseudodiskusie RTVS, je však neuveriteľné, k akej cenzúre sa niektoré médiá uchyľujú, napr. keď J. Čarnogurský poukázal na verejné obstarávanie, vypísané na oficiálnej stránke armády USA k budovaniu vojenskej základe na území SR. Hoci ide o tému, ktorá sa bytostne dotýka suverenity SR, médiá sa pokúsili vytesniť ju zo spravodajstva. Pokus štátnych orgánov SR o vysvetlenie bol veľmi nepresvedčivý, ale aj keby J. Čarnogurský nemal pravdu, téma by mala byť predmetom verejnej diskusie, nie cenzúry. Miesto diskusie o vecnej téme sa však zopár novinárov pokúsilo odpútať pozornosť od témy osobnými útokmi voči J. Čarnogurskému.Dalo by sa spomenúť mnoho iných aktivít, ktorými sa na Slovensku reaguje na „ruskú hybridnú vojnu“ a každý, kto má iný názor na NATO, si ich musel všimnúť. Ak však všetky tieto kroky označí prezident za „nerobíme skoro nič“, tak si neviem predstaviť, ako by mal podľa neho vyzerať aktívny prístup. Zatýkanie? Tajné väznice pre „ruských agentov“? Lenže aj keď by vláda vyčlenila na boj s „hybridnými hrozbami“ hoc niekoľko plukov na ministerstve vnútra, nebude to stačiť, aby sa podarilo presvedčiť obyvateľov, že treba zbrojiť, viesť agresívne vojny na Blízkom Východe alebo vysielať vojská na ruské hranice. To, čo v spoločnosti potrebujeme, je skutočný dialóg o zahraničnej politike a nie „hybridná vojna“ proti odporcom militarizmu. http://www.srspol.sk/clanek-branislav-fabry-andrej-kiska-zahranicna-politika-a-hybridne-hrozby-14127.html Ja nemam dovod podat trestne oznamenie na Kisku.......prenecham to na prokuraturu, ktora by mala konat a teda ukazat svoju nezavislost ,po ktorej tak vola ak prezident..a sudca ta stve?...oznacil si to za skandal...popis v com sa spraval ten sudca, ako pises ty?...ja ho nezastavam, ale upozornujem na to, ze tento sudcov sukromny nazor po vyneseni verdiktu (asi podla zakona a dokazovania), je dolezitejsi, ako to,ze Kiska prehral obciansko pravny spor o vlastnictvo pozemku, ktory bol kupeny za podivnych okolnosti...ci konal sudca v zhode z akousi etikou, ktoru v tomto state nedodrzuje nikto (ani Kiska), mne osobne je srdecne jedno....aj ked si myslim, ze toto neopisuju media tak, ako sa to stalo.... .............. v skutocnosti skodi danko ale kiska hovori normalne, je celkom bezny v eu. Mas na mysli, ze Danko skodi viac lebo ma logopedicke problemy?....ja vidim, ze obaja maju v tomto smere spolocne tazkosti, takze tu nerob rozdiel......ak mas na mysli ich politicke vystupovanie a konanie, tak na rozdiel od prezidenta , je Danko sefom politickej strany a kona v zhode z jej programom, samozrejme su casto potrebne kompromisy, kedze strana je v koalicii.A ano, prezident sa sprava, ako je bezne v EU....preto sa aj asi cela EU otriasa v zakladoch. .a este nieco o nezaujatosti – nestrannosti prezidenta..... 5. Tzv. nezávislý kandidát na prezidenta5.1 téza: Andrej Kiska od začiatku svojej kampane sám seba deklaruje ako nezávislého kandidáta na prezidenta.5.2 dôsledky: Obávam sa, že s „nezávislosťou A. Kisku je to tak isto ako s jeho „nevedomosťou“ o vlastných bohatých kontaktoch so scientológmi.Dňa 23. marca v priamom prenose RTVS v relácii O 5 minút 12 sa totiž predseda SaS Richard Sulík preriekol (alebo sa chcel pochváliť?), keď vyčítal predsedovi KDH Jánovi Figeľovi, že si vraj na rokovaniach Ľudovej platformy KDH „nasilu“ presadilo ako spoločného kandidáta na funkciu prezidenta Pavla Hrušovského, hoci on navrhoval Andreja Kisku(!). Bez ohľadu na to, že sa pán Kiska dnes tvári, že túto ponuku odmietol, je to – rovnako ako to, že jeho kampaň organizuje Rado Baťo, bývalý volebný manažér SDKÚ-DS I. Radičovej – dôkaz jeho prepojenia na pravicové politické strany. Preto sa dnes vôbec nemožno čudovať, že všetci pravicoví kandidáti ho v druhom kole podporujú. Za čo im, ak by bol zvolený za prezidenta, bude dozaista aj patrične vďačný. Teda toto je tá „nezávislosť“ A. Kis https://www.noveslovo.sk/c/Dosledky_volebnych_tez_Andreja_Kisku ....nech ma tu zasa politruci z liberalnej uderky neodsudzuju, ze som pouzil linky "cudneho" razenia....nikde inde som nenasiel nejaku kritiku na Kisku...co svedci o zaujatosti konspiracnych a verejnopravnych medii...a alterativne sa tu nenosia :)
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz