Skočiť na obsah

Ochrana tradičnej rodiny


alamo

Odporúčané príspevky

Samozrejme som cakal ze nebudes schopny jedineho argumentu. Ja ich mat nepotrebujem, pretoze ja sa o nic nezasadzujem. Nechodim s transparentmi po namestiach. Ja som polozil iba otazky, a potrebujem snad na otazky argumenty? Este som take nieco nikdy nevidel, nepocul a nezazil.

Zasadzujes sa tu o nico ty aj s tou svojou kumpaniou a nie ste schopni sformulovat jednu rozumnu vetu a jednoznacne obhajit stanovisko.

Takze ano kritizujem pretoze je to opravnene a uplne legitimne. Potrebujem totiz vediet preco by som mal to referendum podporit. Iba sa nad tym kriticky zamyslam ale odpovedi sa mi nedostava.

 

A miesto odpovedi iba alibisticky hadzes horuci zemiak spat na druhu stranu. Takze tvoj argument je ten ze ved ani ty ziaden nemas. To nie ja, to ty. Az nato ze mne ziaden poskytnut netreba.

 

A ked uz napises ze na otazku napr. Ci zasahuje toto cele do tvojho manzelstva (Hribova diskusia) sa neda odpovedat ano/nie, tak to uz je vrchol demagogie, alibizmu a ludskej hluposti v jednom.

Alebo ako zasiahne do tvojho manzelstva (do ktorehokolvek), resp. ako zasahuje v inych krajinach uz uzakonene registrovane partnerstvo, resp. ako ublizi adopcia detom takymi parmi, na to doteraz nikto rozumne neodpovedal.

 

Z toho celeho je teda jasne ze ani neviete co chcete, preco to chcete. A teda je to ciste ucelovu zalezitost s nejakymi postrannymi, mozno politickymi, ideologickymi, nabozenskymi ci sektarskymi pohnutkami. Gratulujem.

Vam to strnganie klucov ako vidim ublizilo naviac. Za komunistov ste tu mali raj.

Takze ak na toto nedokazes odpovedat, tak radsej mlc. Iba tu sam seba blamujes a robis zo seba hlupaka.

 

Inak odporucam ti do pozornosti jeden film, v teme o filmoch som o nom pisal. Tyka sa to prave tejto aktualnej slovenskej temy. Ty aj tvoji kamarati budete na konci filmu zazivat orgasticke stavy. To ti garantujem. Absolutna ochrana tradicnej rodiny...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale predsa ti dam argument. Neznizim sa na vasu uroven ze aj ked ziadny neexistuje tak budem zahmlievat a klamat. A to dost nepriestrelny.

 

Existuju totiz staty kde napriklad funguje registrovane partnerstvo uz par piatkov. A su aj take kde je zlegalizovane manzelstvo ludi rovnakeho pohlavia. A skusenost ukazala ze to NIJAKO neovplyvnuje tradicne hetero rodiny a manzelstva. Britsku rodinu totiz neruinuje fakt ze sa Elton John ozenil s muzom a zije s nim. Ani to ze vychovavaju deti.

Takze fakty su jasne a nevyvratitelne. Vyzera to tak, ze to je len posledny zufaly vykrik chorej, skostnatelej, skandalmi zmietanej cirkvi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O akom nedodanom argumente z mojej strany to vravis?.....vravis o alibizme....a podobnych nezmysloch. Sak teda zacni od Adama a vypot zo seba nejaky zmysluplny "element", ktory bol pouzity zo strany LGBT na potvrdenie  ich ziadosti, pre zlepsenie podmienok ich osobneho zivota. Oni prisli prvy, tak museli mat nejake podklady. Ten tvoj priklad s UK, je zalozeny na obycajnom ekonomickom prinose, pre statnu kasu tej ktorej krajiny. Ale ja chcem vidiet, preco sa tak zacalo zaujimat o to papierove spoluzitie LGBT. Ze by to bolo v zaujme ozaj setrenia statnych prostriedkov?.....taka humanita sa mi nepozdava. Tebe to staci, ako nepriestrelny argument? 

 

Skusenost s registrovanym partnerstvom ci manzelstvom osob jednakeho pohlavia sa ziskal kedy......za poslednych 10-15 rokov? Z jedneho "vzoroveho" manzelstva EJ a spol. si robis nejaku statistiku uspesnosti? To svedci o com? Jedine tak o tvojom pohlade na svet okolo seba. Nic viac a nic menej :( .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som si to trochu pozrel(cez 12 minut).

 

Chcel som si robit poznamky - nenapisal som ani ciarku - tam sa pozastavila nad nejakym vyrokom - zena sa nenarodi -zena sa stava. Ale nepoznam vyznam co dalej pisala.

 

Ak to doposial niekto dopozeral - dovtedy nic nieje - nechapem - ved - zena sa stava az v nejakom veku.

 

A skoncil som to  - on to ma rad malo prepecene - islo o lesbu, a chalan sa kupal a on do do telefonu - ona sa teraz kupe -

 

To je spolok cvokov?

 

Nikto ti nekaze to pozerat cele....nepozeral si, ale hned odsudzujes. V tom videu neslo o akesi hanobenie niekoho, ale o stratu filozofie toho, co teraz este sa nazyva manzelstvo, rodina a veci s tym suvisiace. Naco je teda papier o uradnom posvateni spoluzitia medzi komunitou LGBT, ked je to vsetko len otazka casu, kedy sa to vsetko zosype? Ved doteraz ich nikto nediskriminoval, tak preco ten humbuk?........diskriminacia, paradoxne, ale moze zacat po uznani ich "prava" na ten papierom uzakoneny manzelsky zvazok.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.Ten tvoj priklad s UK, je zalozeny na obycajnom ekonomickom prinose, pre statnu kasu tej ktorej krajiny

Ja som sa pytal na ine. Zase zahmlievas. Odpovedaj na polozene otazky, nie na vlastne preludy.

Nepytal som sa preco to tam uzakonili ale ako to ublizilo tradicnej rodine resp. spolocnosti.

Mas nejaky padny dokaz ktory potvrdzuje tvoju ekonomicku teoriu? Lebo je to dalsi nezmysel. A aj keby to tak bolo (akoze nie je) tak v com je problem ze to ekonomicky pomoze krajine.

 

Skusenost s registrovanym partnerstvom ci manzelstvom osob jednakeho pohlavia sa ziskal kedy......za poslednych 10-15 rokov? Z jedneho "vzoroveho" manzelstva EJ a spol. si robis nejaku statistiku uspesnosti?

Ty rozumies tomu co znamena slovo priklad? Nie nerozumies. EJ je jediny na svete resp. v Britanii registrovany? A Britania je jedina krajina?

 

Statistika "uspesnosti" je postavena na skusenosti. Keby to bol taky velky problem aky sa tu snazis vykonstruovat, tak uz davno su v tych krajinach masove prejavy nevole. To je dostatocny dokaz. A 10-15 rokov je dost na overenie toho ze to funguje.

 

Naco ma s tebou clovek diskutovat, ked nerozumies ani zakladnym pojmom resp. 3/4 veci si vymyslis? A hlavne vobec, ale vobec si neodpovedal na co som sa pytal. Uz to ale ani neocakavam, je jasne ze tie kecy o nejakej ochrane rodiny su ciste klamstvo a robite to cisto ucelovo resp. niektori ste sa nechali jednoducho zmanipulovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len na okraj:  ordinariát ozbrojených síl sa pridal, na sociálnych sieťach kolujú listy a návody, ako nastrašiť čo najviac ľudí, aby šli podporiť myšlienku zachovania prirodzenej a tradičnej rodiny, pastierske listy sa pripravujú, Tibor Javor vypisuje burcujúce blogy, kampaň je v plnom prúde.
len ... stále nikde ani slovo o tom, ako spolužitie / partnerstvo, či čokoľvek dovolia dvom ľuďom narodeným ako homosexuáli vytvoriť, nech sa to nazýva akokoľvek / dvoch homosexuálov naruší fungovanie tradičnej rodiny.

 

Výzvu zverejnili na webe Ústredia ekumenickej pastoračnej služby. „Chceli by sme Vás vyzvať a povzbudiť, aby ste sa zúčastnili 7. februára na referende a podporili myšlienku zachovania prirodzenej rodiny a manželstva, ako aj práva rodičov na výchovu svojich detí podľa svojho presvedčenia,“ napísali vojenský ordinár, biskup František Rábek a generálny duchovný Ozbrojených síl a ozbrojených zborov SR Marian Bodolló.

Spomínaná výzva nepochádza z ministerstva obrany. „Ministerstvo obrany nevyzýva príslušníkov Ozbrojených síl SR, ani zamestnancov rezortu obrany k účasti na pripravovanom referende o manželstve a rodine,“ upozorňuje hovorkyňa rezortu obrany Martina Balleková.

Stránku Ústredia ekumenickej pastoračnej služby nespravuje komunikačný odbor ministerstva, ale predstavitelia Ordinariátu Ozbrojených síl a ozbrojených zborov SR. „Nejde teda o výzvu, ani odporúčanie predstaviteľov ministerstva obrany,“ dodala Balleková.

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/340352-vojenski-duchovni-vyzvali-na-ucast-na-referende/

 

ešte raz pán ordinár Rábek :

Ordinár František Rábek si myslí, že ohrozenia rodiny prichádzajú najmä cez médiá a ponuky blahobytu. Človek si podľa neho musí proti tomu vytvoriť obranné mechanizmy.
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/339692-cirkev-utoky-na-rodinu-prichadzaju-cez-media-a-ponuku-blahobytu/

 

tak už nie homosexuálne páry rozvracajú tradičnú rodinu ? rozvracia sa predsa len sama ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som sa pytal na ine. Zase zahmlievas. Odpovedaj na polozene otazky, nie na vlastne preludy..........

 

Ty rozumies tomu co znamena slovo priklad? Nie nerozumies. EJ je jediny na svete resp. v Britanii registrovany? A Britania je jedina krajina?

 

Statistika "uspesnosti" je postavena na skusenosti. Keby to bol taky velky problem aky sa tu snazis vykonstruovat, tak uz davno su v tych krajinach masove prejavy nevole. To je dostatocny dokaz. A 10-15 rokov je dost na overenie toho ze to funguje.

Naco ma s tebou clovek diskutovat, ked nerozumies ani zakladnym pojmom resp. 3/4 veci si vymyslis?..........

 

Ja viem ze si sa pytal na ine.........ale ja ti nemozem odpovedat, ked nezacnes od "Adama".

 

 

Sak teda zacni od Adama a vypot zo seba nejaky zmysluplny "element", ktory bol pouzity zo strany LGBT na potvrdenie  ich ziadosti, pre zlepsenie podmienok ich osobneho zivota. Oni prisli prvy, tak museli mat nejake podklady. Ten tvoj priklad s UK, je zalozeny na obycajnom ekonomickom prinose, pre statnu kasu tej ktorej krajiny. Ale ja chcem vidiet, preco sa tak zacalo zaujimat o to papierove spoluzitie LGBT. Ze by to bolo v zaujme ozaj setrenia statnych prostriedkov?....

 

.....ake su teda tie ich (tvoje?) argumenty?.....mna tu poucujes a obvinujes z akejsi zahmlievacej taktiky a ty sa tu snazis o co?

 

EJ a spol. je zatial jediny znamy par, co si adoptoval deti. S toho vychadzas, ako bezproblemovom spolunazivani?....hlavne ze rozumies prikladom :( .

 

Statistika uspesnosti, je vysledkom tejto skusenosti?

 

A o akych zakladnych pojmoch to rozpravas (mozno ich mame kazdy ine) a v com si vymyslam?....ved napis konkretne....vdaka.

 

 

len ... stále nikde ani slovo o tom, ako spolužitie / partnerstvo, či čokoľvek dovolia dvom ľuďom narodeným ako homosexuáli vytvoriť, nech sa to nazýva akokoľvek / dvoch homosexuálov naruší fungovanie tradičnej rodiny.

 

Naco je teda komu statny suhlas na spoluzitie, ked je to vsetko uz asi out.......je to trapna siruacia zo strany LGBT a ich protezantov :( .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Naco je teda komu statny suhlas na spoluzitie, ked je to vsetko uz asi out.......je to trapna siruacia zo strany LGBT a ich protezantov :( .

 

out ... :)

 

tak keď out, prečo tá zdesená hrôza pred zväzkom zopár poctivých homosexuálov, ktorý rovnako platia dane, pracujú, bývajú, platia úvery, platia za bývanie, plyn a vodu, chodia do školy, vzdelávajú sa a vytvárajú hodnoty pre svoju krajinu ako ktorýkoľvek iný poctivý heterosexuál či ktorýkoľvek poctivý občan krajiny?

 

a prečo tá agitka z každej strany, kampaň graduje, ešte je len december, aj tu evanjelickí biskupi vyzývajú na účasť na referende napríklad.

 

 

pekné, ale prečo teda neexistuje a nie je nikde spomenutý jediný skutočne všetko prebíjajúci argument zo strany AzR, RKC, evanjelickej cirkvi a ostatných kresťanských cirkiev a vydesených aktivistov tradičnej rodiny,

 

ktorý raz a navždy jasne povie, AKO spolužitie dvoch slušných ľudí narodených hrou génov, osudu, čohokoľvek s inou sexuálnou orientáciou naruší fungovanie tradičnej rodiny ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono v skutocnosti neexistuje ani realna poziadavka na potvrdenie takeho spoluzitia. Nieco take musi prejst legislativnym procesom a zatial som nezaregistroval ani len navrh. Aliancia za rodinu zacala malovat certa na stenu a pritom nam vsetkym na stenu, zrejme nechtiac  vymalovali zahradu pozemskych rozkosi od Hieronyma Boscha. Na otazku, cim by pripadny navrh na spoluzitie ludi s inou orientaciou ohrozil ohrozil fungovanie tradicnej rodiny odpovedat nemozu, lebo na nimi bez rozmyslu vyfabulovany problem sa proste odpovedat neda. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja viem ze si sa pytal na ine.........ale ja ti nemozem odpovedat, ked nezacnes od "Adama".

:) Viem ze nemozes kedze odpoved neexistuje.

Zacat od Adama? Myslis ten incest? To naozaj pridava cirkvi a rodine na doveryhodnosti. :)

 

 

No ale hlavne ta prva otazka v referende je absolutne bezpredmetna a uplne zbytocna. A vymyslel ju tam dat uplny idiot.

Kedze podla novelizovnej ustavy je odpoved jednoznacna.

 

Uz aj to je dokaz o nepricetnosti a absurdnosti celej tej aliancie. To sa naozaj neda brat vazne ani ako recesiu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono v skutocnosti neexistuje ani realna poziadavka na potvrdenie takeho spoluzitia. Nieco take musi prejst legislativnym procesom a zatial som nezaregistroval ani len navrh. Aliancia za rodinu zacala malovat certa na stenu ...........

 

Aliancia a aj nealiancia vychadza zo skusenosti v zahranici...tak ake malovanie?...jedine tak zo strany LGBT :( .

 

out ... :)

 

tak keď out, prečo tá zdesená hrôza pred zväzkom zopár poctivých homosexuálov, ktorý rovnako platia dane, pracujú, bývajú, platia úvery, platia za bývanie, plyn a vodu, chodia do školy, vzdelávajú sa a vytvárajú hodnoty pre svoju krajinu ako ktorýkoľvek iný poctivý heterosexuál či ktorýkoľvek poctivý občan krajiny?

:) Viem ze nemozes kedze odpoved neexistuje.

Zacat od Adama? Myslis ten incest? To naozaj pridava cirkvi a rodine na doveryhodnosti. :)

 

Tak este raz, pre vas dvoch.........ake argumenty su take zavazne a dolezite pre to, aby si LGBT narokovalo to co si narokuje?...dakujem za sem posunutie tych argumentov!!

 

A co sa tyka toho cirkevno-manzelskeho incestu s Adamom a spol. tak  ty ako ateista to nemusis brat. Tak ale zacni od prabunky, ktora sa asi tiez reprodukovala nejakym "incestom"....zaciatky su vzdy tazke.  :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z akych skusenosti?

 

Oni proste chcu urcitej skupine ludi preventivne zakazat uzatvarat manzelske, alebo partnerske zvazky. Bol by som zvedavy, ako by sa v aliancii tvarili, keby pred tradicnou svadbou isla ina skupina ludi organizovat referendum, ci sa ti dvaja /muz a zena/ mozu zobrat. Ja by som bol za, ak uz ma referendova verejnost niekomu kecat do sukromneho zivota a sukromnych rozhodnuti, tak kazdemu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A co sa tyka toho cirkevno-manzelskeho incestu s Adamom a spol. tak ty ako ateista to nemusis brat.

Brat to neberiem. Problem je ze krestania ano. A potom idu diktovat nieco inym o sexe ci rozmnozovani? Katolicky farar ide kazat o manzelstve? Co on o tom vie? To su co sa moresy.

 

Zase sa zbabelo vyhybas odpovedi. Cize vlastne tomu vobec nerozumies. Alebo si len pokrytec.

 

Narokovat si narokuju lebo na to maju pravo. Skor akym pravom idete vy krestania niekomu nieco zakazovat?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z akych skusenosti?

 

Oni proste chcu urcitej skupine ludi preventivne zakazat uzatvarat manzelske, alebo partnerske zvazky. 

 

Co mas proti prevencii?.............a mas pravdu, ze "oni" chcu zakazat (spravnejsie je asi prekazit) uzatvaranie  LGBT manzelstiev resp. parnerskych zvazkov, na sposob manzelstva. No nikde sa nesnazia zabranit tejto skupine v spoluziti.....ci ty mas ine poznatky? 

 

Zase sa zbabelo vyhybas odpovedi. Cize vlastne tomu vobec nerozumies. Alebo si len pokrytec.

Narokovat si narokuju lebo na to maju pravo. Skor akym pravom idete vy krestania niekomu nieco zakazovat?

 

Nevyhybam sa odpovedi....no ked chcem odpovedat, tak musim vediet aj na co mam odpovedat. Ty tomu vracis "nevedomost", ci pokrytectvo,  ja zasa zodpovednost.

 

Teda si to narokuju, lebo na to maju pravo. Fajn. Tak ale odkial to pravo? Na akom zaklade si oni postavili tento svoj stred vesmiru? Na kazde pravo musia byt aj argumenty tej skupiny co zida toto pravo pre seba. samozrejme tie argumenty musia nat aj logiku a nie iba si narokovat nieco podla akehosi prava. Kazdy ma pravo na pracu, ale bohuzial kazdy ju mat nemoze....alebo ano?.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z rozhovoru s politológom Grigorijom Mesežnikovom, o kdečom, otázka a jeho pohľad na diskomfort pre prakticky všetky politické strany ohľadne AzR a referenda - otázka konkrétne na referendum a Alianciu za tradičnú rodinu:

 

Môže referendum Aliancie za rodinu ovplyvniť politickú scénu? Budú sa snažiť politici využiť toto referendum vo svoj prospech?

 

„Zatiaľ sú politické aktivity skôr chabé. Podľa mňa referendum vytvára pre všetky významné strany nekomfortnú situáciu. Dokonca aj z pohľadu KDH, ktoré rámcovo podporuje postoj Aliancie za rodinu v otázkach manželstva a tradičnej rodiny, a presadilo novelizáciu ústavy.

Aj pre KDH je to niečo nadbytočné, navyše to komplikuje vzťahy medzi stranami. V tomto prípade nemôžu ostať úplne nečinné, ale zatiaľ nevidím výraznú snahu KDH, aby na tom získavalo voličov. Dokonca si ani nemyslím, že k tomu dôjde. Tým, že referendum bude na začiatku roka a na Slovensku je politická pamäť pomerne krátka, ku koncu roka sa na to zabudne. Pre Smer je to veľmi nekomfortná situácia a má problém zadefinovať svoj postoj.

Kultúrne Smer nie je progresívna strana a sociálna demokracia je tu len nálepka. Oni majú konzervatívne názory v mnohých veciach. Je to strana tradičných voličov a tradičných postupov, ktorá používa „ľudové“ vysvetlenie v mnohých kultúrnych a etických otázkach.

Smer síce hovorí, že referendum je legitímny prostriedok, ale ak by bol výsledok pozitívny pre Alianciu pre rodinu, tak by to pre Smer nebolo veľké víťazstvo. Kedže Smer je formálne súčasťou sociálno-demokratických štruktúr, ich partneri v Európe by ich určite nechválili za to, že na Slovensku sa presadzuje legislatíva v úplnom rozpore so sociálno-demokratickým krédom a to za vlády jednej strany.

Je to kauza, ktorá spoločnosť rozdeľuje. Nenechajme sa zmiasť výsledkami prieskumov verejnej mienky spred roka, keď sa značná časť verejnosti priklonila k týmto konzervatívnym riešeniam. Nemyslím si, že toto ľudia považujú za natoľko dôležité, aby sa zúčastnili na referende.

Z hľadiska politických strán ten polarizujúci efekt referenda nie je natoľko výhodný, aby mohli svojich voličov mobilizovať, Smer určite nie. Pre KDH je to niečo, čo oni už splnili pre svojich voličov. Pre Most-Híd by to mohlo byť problémom, lebo oslovuje aj časť liberálnych voličov, najmä medzi Slovákmi. Ja predpokladám, že nakoniec to kvórum nebude a potom sa všetci budú snažiť na to čím skôr zabudnúť.“ 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nevyhybam sa odpovedi....no ked chcem odpovedat, tak musim vediet aj na co mam odpovedat. Ty tomu vracis "nevedomost", ci pokrytectvo, ja zasa zodpovednost.

Nebud smiesny. Tvojou zodpovednostou je klamat? Ty si veriaci krestan?

Si obycajny klamar a demagog. Uz ti bola (okrem inych) napr. X-krat polozena ta ista jednoznacna a jasna otazka nielen mnou, tak akoze nevies naco mas odpovedat... Take balamuty si nechaj pre niekoho kto ti ich zozerie. Robis tu zo seba akurat hlupaka. Ale ak to tebe nevadi..

 

Maju na to moralne, splolocenske pravo. Analogia s pracou je uplne zcestna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z rozhovoru s politológom Grigorijom Mesežnikovom, o kdečom, otázka a jeho pohľad na diskomfort pre prakticky všetky politické strany ohľadne AzR a referenda - otázka konkrétne na referendum a Alianciu za tradičnú rodinu:

 

Meseznikov je politolog a nie nejaky nejaky "expert" na sexualne spoluzitie komunit z LGBT. Takto to vypada ked sa "experti" z inej oblasti pchaju do poblemu v inej oblasti :( . Z jejo nazoru si mozu brat nieco pre svoju existenciu akurat politicke strany a nie rodina. 

 

Nebud smiesny. Tvojou zodpovednostou je klamat? Ty si veriaci krestan?

Si obycajny klamar a demagog. Uz ti bola (okrem inych) napr. X-krat polozena ta ista jednoznacna a jasna otazka nielen mnou, tak akoze nevies naco mas odpovedat... Take balamuty si nechaj pre niekoho kto ti ich zozerie. Robis tu zo seba akurat hlupaka. Ale ak to tebe nevadi..

 

Maju na to moralne, splolocenske pravo. Analogia s pracou je uplne zcestna.

 

Obvinujes ma s klamstiev....tak ma teda z nejakeho konkretneho obvin a nezovseobecnuj. Som veriaci krestan....ty si ateista?

A ja ozaj doteraz neviem, na co mam konkretne odpovedat. Preto aj chcem, aby si sem podal ten silny argument zo strany LGBT, na zaklade ktoreho ziadaju to, co ziadaju.....teda aby sa ich spoluzitie postavilo na uroven manzelstva medzi hetero parom a mali aj rovnake prava, a aj povinosti, ktore su uvedene v zakone o rodine (manzelstve). 

Mne ta ich ziadost pripada, ako keby im niekto doteraz branil v spoluziti, ale o tom sa nikde nepise, ze mali tento problem.....ci? Moralne a spolocenske pravo (tebou spominane), je preto asi nejaka clona....cico :(.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obvinujes ma s klamstiev....tak ma teda z nejakeho konkretneho obvin a nezovseobecnuj.

Čo si si zas vymyslel? Napisal som ti konkretne v čom. Miesto odpovedi prekrucaš. To je to konkretne klamstvo. Tak buď komunikuj normalne alebo vôbec. Neviem načo sa tu hraš?! Konkretnu otazku si dostal asi 6x. Tu istu! Tak na ňu maš konkretne odpovedať. A keď ani po 6x položenej otazke nevieš načo maš odpovedať, tak to je už na navštevu lekara.

 

 

Mne ta ich ziadost pripada, ako keby im niekto doteraz branil v spoluziti, ale o tom sa nikde nepise, ze mali tento problem.....ci? Moralne a spolocenske pravo (tebou spominane), je preto asi nejaka clona....cico :(.

Aka žiadosť? Ďalši tvoj vymysel. Ty si videl niekde podanu nejaku formalnu žiadosť?

 

A nie, tie prava nie su žiadna clona ale fakt. A teda argument. Aj to zakazovanie zo strany kresťanov. Diskriminacia. A to kresťanstvo kaže niečo ine. Ste najväčši pokrytci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no hlavne, ze poniektori z nich su kompatibilni s malymi chlapcami :P

 

To su asi ti, co ich teraz chcu dostat  legalnou cestou do vychovy....sa ukazuje, ze aj s tvojou pomocou :( .

 

Čo si si zas vymyslel? Napisal som ti konkretne v čom. Miesto odpovedi prekrucaš.

 

Aka žiadosť? Ďalši tvoj vymysel. Ty si videl niekde podanu nejaku formalnu žiadosť?

 

A nie, tie prava nie su žiadna clona ale fakt. A teda argument. Aj to zakazovanie zo strany kresťanov. Diskriminacia. A to kresťanstvo kaže niečo ine. Ste najväčši pokrytci.

 

Dobre, tak sa teda priklonim k tvojej predstave, ze si polozil mne otazku a ja nechcem na nu odpovedat....aby si prestal s mojim obvinovanim s prekrucania. Ale ta poprosim, aby si ju zopakoval nech je aktualnejsia.....vdaka.

 

Ked ja nieco od niekoho pozadujem, tak je namieste aj zdovodnenie toho, co pozadujem. A je to jedno, ci to prehlasujem formou akejsi agitacie na nejakych manifestaciach, alebo to podavam ako okolkovanu ziadost na patricne miesto k vybaveniu.

 

Ten tebou podany argument na moralne a spolocenske pravo, je ten tvrdy argument LGBT? A kto tejto doteraz diskriminovanej skupine ludi branil v spoluziti? Ak ozaj tak bolo (ci je) za to mozu krestania? Krestanstvo kaze nieco ine.....hm....si teolog na volnej nohe?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A kto im to ide zakazovat ak nie krestania? Kto vymysla to referendum? Tak co zas trepes za nezmysly... Co veta z tvojej klavesnice to blud a klamstvo.

 

Ano, moralne pravo je silny argument. Ten najsilnejsi. To ale samozrejme katolik chapat nemoze kedze on sa nim neriadi.

 

Na 6x polozenu otazku uz by odpovedala aj opica. 3x som ju polozil ja, 3x game. Cize obidvom sa nam prisnilo ze sme sa ta nieco pytali, vsak? Ty sa hras ze tu otazku nevidis, tak tie dristy o prekrucani si nechaj pre seba a prestan klamat. Zopakujem ti to, robis zo seba hlupaka. Proste na to nemas odpoved a teda vsetko co si doteraz pisal je len ucelove zavadzanie a propaganda bez stipky logiky.

 

Takze ak sa odhodlas odpovedat prosim, ak nie tak nemusis reagovat kedze je to zbytocne zasieranie temy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov