Skočiť na obsah

Ochrana tradičnej rodiny


alamo

Odporúčané príspevky

:zubiska: homoparom nic nebrani si zaobstarat svoje dieta..a mnohi svoje dieta maju..problem je, ze to dieta si nemoze adoptovat partner biologickeho rodica, aj ked sa o dieta stara ako o vlastne..a to to ide, informator, ak by si homosexuali mohli adoptovat deti v drvivej vacsine by to bolo dieta ich partnera :zubiska:

o odlozene deti v decakoch nema nik zaujem /teda ak nepocitame tyzden pred Vianocami, kedy ich tam zahadzame hrackami, ze sa vyhrabu az o rok najskor/  hnusne, ale pravdive..

 

a uprimne ja by som lutovala to dieta z decaku , ktore by si homopar adoptoval..nie kvoli tym, ktori si ho adoptuju ..ale kvoli ostatnym..to by bol taky drobnohlad, ze az..stacilo by, ze by malo dieru na ponozke a bol by ohen na streche

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, takze tie netradicne rodiny by boli sama rozpravka....co sa tyka starostlivosti o deti.....

 

s tym druhym odstacom ja mozem iba suhlasit....a co sa tyka tych moznych dier, tak jediny recept na zaplatanie tych dier, je podla teba umoznenie homo parom adoptovat si dieta, ktore tu dieru  zivotom v tradicnej rodine zazilo?.....teda recept z prveho odstavca....

 

nemylim sa......tradicna rodina (otec a matka) su tu ponimane, ako totalne zlyhajuce zoskupenia.....

 

:neviem:

záhada... už je nás tu hodne, čo nestačíme sledovať tvoje myšlienkové akrobacie, vážne :D

na tieto konštatovania si ako došiel a z čoho?

len nepovedz, že si reagoval na mňa, neexistuje - nič z toho čo mi prisudzuješ, som nikdy nenapísala, ani v tom príspevku, ani v ostatných ďalších v tejto téme. :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:zubiska: homoparom nic nebrani si zaobstarat svoje dieta..a mnohi svoje dieta maju..problem je, ze to dieta si nemoze adoptovat partner biologickeho rodica, aj ked sa o dieta stara ako o vlastne..a to to ide, informator, ak by si homosexuali mohli adoptovat deti v drvivej vacsine by to bolo dieta ich partnera :zubiska:

o odlozene deti v decakoch nema nik zaujem /teda ak nepocitame tyzden pred Vianocami, kedy ich tam zahadzame hrackami, ze sa vyhrabu az o rok najskor/  hnusne, ale pravdive..

 

a uprimne ja by som lutovala to dieta z decaku , ktore by si homopar adoptoval..nie kvoli tym, ktori si ho adoptuju ..ale kvoli ostatnym..to by bol taky drobnohlad, ze az..stacilo by, ze by malo dieru na ponozke a bol by ohen na streche

 

ok....aj ked sa doteraz tu viedla debata o adopcii deti homoparom v zmysle deti z DD, tak ma potom partner rozvedeneho manzelstva, ktory nemal vo vychove dieta, pravo na svoje dieta po umrti biologickeho rodice z homo zvazku, na vratenie svojho dietata do vlastnej opatery?....alebo teda ta adopcia (ak bude povolena) mu toto pravo zakazuje, lebo adopcia je nad toto pravo.....to uz ale nie je "eticky" problem, ale pravny a upieranie prava biologickeho rodica na svoje dieta...ci nie?....

 

 

:neviem:

záhada... už je nás tu hodne, čo nestačíme sledovať tvoje myšlienkové akrobacie, vážne :D

na tieto konštatovania si ako došiel a z čoho?

len nepovedz, že si reagoval na mňa, neexistuje - nič z toho čo mi prisudzuješ, som nikdy nenapísala, ani v tom príspevku, ani v ostatných ďalších v tejto téme. :ahooj:

 

no tak na rovinu....nikde si to vyslovne nenapisala, ale tvoj "likvidacny" ton smerom k tradicnej rodine a s tvojich obhajovani homozvazkov a argumentovani o milujucom pare, ako jedinej moznej zachrane blahobytu deti, sa dral na povrch, ako ropa v Kuvajte.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak na rovinu....nikde si to vyslovne nenapisala...

 

ďakujem.

skutočne som nikde nič také, čo mi prisudzuješ z luftu tam vyššie, za celé tie roky v tejto téme nenapísala.  čo sa týka "tónu"... ten si si vysvetlil tiež nie správne, skús ešte aj to prehodnotiť :) ďakujem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok....aj ked sa doteraz tu viedla debata o adopcii deti homoparom v zmysle deti z DD, tak ma potom partner rozvedeneho manzelstva, ktory nemal vo vychove dieta, pravo na svoje dieta po umrti biologickeho rodice z homo zvazku, na vratenie svojho dietata do vlastnej opatery?....alebo teda ta adopcia (ak bude povolena) mu toto pravo zakazuje, lebo adopcia je nad toto pravo.....to uz ale nie je "eticky" problem, ale pravny a upieranie prava biologickeho rodica na svoje dieta...ci nie?....

 

 

ako ze to dieta sa tu bude pohadzovat ako lopticka??

ak to dieta bolo adoptovane..tak biologicky rodic dal povlenie k adopcii..a ak to dieta vychoval partner druheho biologickeho rodica..tak preco preboha by to dieta malo ist k biologickemu rodicovi, ktory sa svojich rodicovskych prav vzdal?? ha?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ďakujem.

skutočne som nikde nič také, čo mi prisudzuješ z luftu tam vyššie, za celé tie roky v tejto téme nenapísala.  čo sa týka "tónu"... ten si si vysvetlil tiež nie správne, skús ešte aj to prehodnotiť :) ďakujem :)

 

nic neprehodnotim....nemenim nazor zo dna na den, a tak isto som to presvedcenie nenadobudol s tvojich 2-3 prispevkov....nieco na sposob teba a tvojho nazoru na mna....:)

 

ako ze to dieta sa tu bude pohadzovat ako lopticka??

ak to dieta bolo adoptovane..tak biologicky rodic dal povlenie k adopcii..a ak to dieta vychoval partner druheho biologickeho rodica..tak preco preboha by to dieta malo ist k biologickemu rodicovi, ktory sa svojich rodicovskych prav vzdal?? ha?

 

vies o com pises?.....ak to dieta bolo adoptovane?....biologicky rodic si moze svoje ieta adoptovat.....ved som ti jasne napisal a dal priklad rozvedenho manzelstva.....necitas s porozumenim?... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nic neprehodnotim....nemenim nazor zo dna na den, a tak isto som to presvedcenie nenadobudol s tvojich 2-3 prispevkov....nieco na sposob teba a tvojho nazoru na mna.... :)

 

:) nie nie, ty nemeníš názory zo dňa na deň, len ich musíš zakaždým vysvetľovať a dementovať a oblúkom sa vracať späť, argumenty zvyčajne na vode :)

ale nie - vieme, aké máš názory, konkrétne v tejto téme celkom iste, zvyčajne zajasáš, ke´d nájdeš článok, čo sa ti hodí, ovšem  trochu nedomýšľaš a skutočne to porozumenie pokrivkáva - ovšem preto, lebo máš v mysli zabetónované čosi, a cez to vlak nejde... nevidíš za tým človeka.... je to zaujímavé, lebo za tvojimi príspevkami je toho človeka vidieť. teda kto chce, vidí.

 

ako teraz s Hellé - už zasa musíš korigovať, pretože si v podstate napísal vec... miluješ svoje deti, ale iné deti sú leda tak pohadzované medzi domovmi a pestúnmi a tradičnými rodinami a adopciami... za tým všetkým sú ovšem ľudia. cítiaci ľudia.

 

v tejto téme mám viac než 50 príspevkov, to je ad. 1.

ad. 2 - názor na teba som trochu prispôsobila za celé tie roky asi dvakrát - nemenila, prispôsobila, ale nie na základe tejto témy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ne necitam..mi to napis pomaly, alebo nakresli :zubiska:

 

odpovedal som ti na to, (ako si ty nastolila) ze cely problem s adopciou homoparom nie je dieta z DD, ale adoptovanie si dietata partnera z toho homozvazku, ktory je biologickym rodicom dietata, druhym partnerom...teda partnerom rodica dietata.....tak som ti odpisal, ze (ak by tie adopcie boli povolene), tak adoptovanie si toho nebiologickeho rodica, je nad pravo biologickeho rodica na vzatie si dieta do naspet opatery?....myslel som tym rozvedene manzelstvo, v ktorom sa spravidla dieta rozhodnutim sudu da  do starostlivosti jedneho z bilogockych rodicov...ak teda napr. v tom homozvazku biologicky rodic dietata zomie, tak je potom pravom na adopciu odobrate pravo dietata na biologickeho rodica a biologickemu rodicovi je odoprete pravo vziat si svoje dieta do svojej starostlivosti...myslis, ze odobratim dietata pri rozvode, je druhemu biologickemu rodicovi automaticky prikazane, ze sa musidietata vzdat a suhlasit s adopciou?....

 

 

:) nie nie, ty nemeníš názory zo dňa na deň, len ich musíš zakaždým vysvetľovať a dementovať a oblúkom sa vracať späť, argumenty zvyčajne na vode :)

ale nie - vieme, aké máš názory, konkrétne v tejto téme celkom iste, zvyčajne zajasáš, ke´d nájdeš článok, čo sa ti hodí, ovšem  trochu nedomýšľaš a skutočne to porozumenie pokrivkáva - ovšem preto, lebo máš v mysli zabetónované čosi, a cez to vlak nejde... nevidíš za tým človeka.... je to zaujímavé, lebo za tvojimi príspevkami je toho človeka vidieť. teda kto chce, vidí.

 

ako teraz s Hellé - už zasa musíš korigovať, pretože si v podstate napísal vec... miluješ svoje deti, ale iné deti sú leda tak pohadzované medzi domovmi a pestúnmi a tradičnými rodinami a adopciami... za tým všetkým sú ovšem ľudia. cítiaci ľudia.

v tejto téme mám viac než 50 príspevkov, to je ad. 1.

ad. 2 - názor na teba som trochu prispôsobila za celé tie roky asi dvakrát - nemenila, prispôsobila, ale nie na základe tejto témy :)

 

Hellle nemusim nic vysvetlovat, pretoze ona ma asi problem pochopit to, co sama napisala.....podla nej nie je problem s adopciou deti homoparom z DD, ale problem je v  nemoznosti adoptovat si partnerom dieta, ktore si donesie do zvazku biologicky rodic....ja som jej na to odpisal a ona asi "necitala s porozumenim"....

 

a vidim, ze ty tu stale operujes adopciou deti z DD......takze, ked teda hetero nechcu adoptovat z DD, tak jedinym riesenim su homozvazky a ich schopnost absorbovat deti z DD.....myslis, ze tie deti by potom isli na dracku?....nebud smiesna... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samozrejme, ze rozvodom sa nik nevzdava rodicovskych prav..adoptovat sa daju iba deti, ktore su pravne volne, a teda sa ich rodicia vzdali..ano, stane sa, ze rodic zomrie a dieta ostava vo vzduchoprazdne..pravnom, kde sa druhy rodic prav nevzdal a partner zosnuleho rodica nie je adoptivnym rodicom dietata..bavime sa teraz o hetero paroch...no je to pripad od pripadu...prihliada sa v prvom rade na zaujem dietata...niekedy sa vrati k biologickemu rodicovi, niekedy ma blizsi vztah s partnerom rodica..o co ti ide? krv nie je voda??..mali by sa take deti furt vratit k druhemu rodicovi biologickemu, aj ked k nemu ist nechcu? ci?

 

no fakt by sa mali nejako tradicne rodiny podporit...aby sme si tu meuseli lamat hlavu nad takymito imaginarnymi vecami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,    kedze si nepochopil tak este raz   Tradicna rodina ma plno problemov,  druha tradicna rodina s jedinym rodicom tiez.  A  riesenie adopcie homosexualmi nijako nepomaha ani jednej ani druhej tradicnej rodine. Ani zakaz ani povolenie im zivot nezmeni.

A aby toho nebolo malo, tak este aj tam kde je tradicna rodina tvorena po rozvode tak tam RKC ju odsudzuje.      A  snaha pomoct tradicnej rodine napriklad  tym co chce Istanbulsky dohovor je torpedovana.  

 

Cize v tejto teme ide aj o to ze ti co najviac kricia za tradicnu rodinu jej minimalne nepomahaju a skor skodia.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samozrejme, ze rozvodom sa nik nevzdava rodicovskych prav..adoptovat sa daju iba deti, ktore su pravne volne, a teda sa ich rodicia vzdali..ano, stane sa, ze rodic zomrie a dieta ostava vo vzduchoprazdne..pravnom, kde sa druhy rodic prav nevzdal a partner zosnuleho rodica nie je adoptivnym rodicom dietata..bavime sa teraz o hetero paroch...no je to pripad od pripadu...prihliada sa v prvom rade na zaujem dietata...niekedy sa vrati k biologickemu rodicovi, niekedy ma blizsi vztah s partnerom rodica..o co ti ide? krv nie je voda??..mali by sa take deti furt vratit k druhemu rodicovi biologickemu, aj ked k nemu ist nechcu? ci?

 

no fakt by sa mali nejako tradicne rodiny podporit...aby sme si tu meuseli lamat hlavu nad takymito imaginarnymi vecami

 

no ja som tvoju reakciu pochopil tak, ze ty si za to, aby sa adopcia dietata nadradila nad pravo biologickeho rodica.....aby sme si zasa rozumeli.....matka si po rozvode z hetero donesie do svojho zvazku z homo dieta, ktore jej bolo zverene do starostlivosti...po case umrie a ta jej partnerka by mala mat pravo na adopciu toho dietata?...ak je toto ten problem s adopciou, tak potom ten druhy biologicky rodic nema ziadne pravo uz na svoje dieta?....lebo ja som to takto pochopil, ze to myslis.....ci nie?....

 

 

informator,    kedze si nepochopil tak este raz   Tradicna rodina ma plno problemov,  druha tradicna rodina s jedinym rodicom tiez.  A  riesenie adopcie homosexualmi nijako nepomaha ani jednej ani druhej tradicnej rodine. Ani zakaz ani povolenie im zivot nezmeni.

A aby toho nebolo malo, tak este aj tam kde je tradicna rodina tvorena po rozvode tak tam RKC ju odsudzuje.      A  snaha pomoct tradicnej rodine napriklad  tym co chce Istanbulsky dohovor je torpedovana.  

 

Cize v tejto teme ide aj o to ze ti co najviac kricia za tradicnu rodinu jej minimalne nepomahaju a skor skodia.

 

tradicna rodina je iba jedna....to co ty sem davas, ako druha tradicna rodina, je neuplna rodina...to je rozdiel....a nikto tu nechce pomahat tradicnej alebo neuplnej rodine, ale kazdy sa tu vyjadruje k detom....takze este raz....si presvedceny, ze homozvazky by absorbovali deti z DD?.....kedze uz ta tradicna rodina je v "krize"....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podla poctov v neuplnej rodine zije rovnaky pocet deti ako v uplnej. a je tak dlhodobo, ako vidis je to uz tradicia. a ked uz sa ma pytas, tsk odpoved mas o par prispevkov vyssie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Informator, comu z vety, ze adoptovat sa mozu iba pravne volne deti nerozumies??

 

Alebo dobre, hej..vsetci tepli uzavru hetero manzelstva, v tomto tradicnom prostredi pocnu deti a potom zdrhnu s nimi za svojimi homo druhmi, a tie decka si tito adoptuju proti voli druheho rodica....a takto postupom casu..to pojde. Tvoji pravnuci nielenze si budu moct zobrat partnera rovnakeho pohlavia..ba priam budu musiet..

 

A na druhej strane..

 

Takisto kvoli podpore tradicnej rodiny, budu zakazane uradne rozvody cirkevne zosobasenym parom a kazda katolicka rodina, ktora nema do 5 rokov od uzavretia sobasa aspon 3 deti.bude mat dalsie pridelene z domova.

Problem vyrieseny.

 

 

Este ta trapia nejake imaginarne problemy??

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj božínku, informator nechápe iróniu, to nemôžeš takto :(

 

ja som ovšem vôbec nepochopila toto od informatora, lebo pozerám dokola, ale nebolo čo pochopiť :(

- už si tu nad tým lámem hlavu hodne dlho, ani netuším, komu je to adresované,

ale keď mne, tak zasa klasická odpoveď na niečo, čo odo mňa nikde nikdy ohľadne tejto témy neodznelo - a krk na to dám, že ani od nikoho iného.

je to zasa z luftu chytená nejaká imaginárna informácia a výkrik do tmy.... nikto, vôbec nikto  tu netvrdil to, na čo tu a takto akože odpovedáš, dear - nikto:

 

 

a vidim, ze ty tu stale operujes adopciou deti z DD......takze, ked teda hetero nechcu adoptovat z DD, tak jedinym riesenim su homozvazky a ich schopnost absorbovat deti z DD.....myslis, ze tie deti by potom isli na dracku?....nebud smiesna... :)

 

napadá mi na to len tak originál záhorácky: he??!!  :ermm:
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podla poctov v neuplnej rodine zije rovnaky pocet deti ako v uplnej. a je tak dlhodobo, ako vidis je to uz tradicia. a ked uz sa ma pytas, tsk odpoved mas o par prispevkov vyssie

 

neries tu kolko zije deti v uplnej rodine a kolko v neuplnej (toto sa da vyriesit, alebo minimalizovat,  roznou formou)....co to ma spolocne s poziadavkou homoparov na adopciu deti?....vyriesi to problem deti z DD?....to ma zaujma....lebo ak nie, tak naco ta agitacia?....

 

Informator, comu z vety, ze adoptovat sa mozu iba pravne volne deti nerozumies??

 

Alebo dobre, hej..vsetci tepli uzavru hetero manzelstva, v tomto tradicnom prostredi pocnu deti a potom zdrhnu s nimi za svojimi homo druhmi, a tie decka si tito adoptuju proti voli druheho rodica....a takto postupom casu..to pojde. Tvoji pravnuci nielenze si budu moct zobrat partnera rovnakeho pohlavia..ba priam budu musiet..

 

A na druhej strane..

 

Takisto kvoli podpore tradicnej rodiny, budu zakazane uradne rozvody cirkevne zosobasenym parom a kazda katolicka rodina, ktora nema do 5 rokov od uzavretia sobasa aspon 3 deti.bude mat dalsie pridelene z domova.

Problem vyrieseny.

 

 

Este ta trapia nejake imaginarne problemy??

 

ze sa daju adoptovat iba pravne volne deti, je vseobecne znamy fakt.....ale tento tvoj prispevok, na ktory som reagoval, vyznieva nejako inak....

 

 

homoparom nic nebrani si zaobstarat svoje dieta..a mnohi svoje dieta maju..problem je, ze to dieta si nemoze adoptovat partner biologickeho rodica, aj ked sa o dieta stara ako o vlastne..a to to ide,

 

 

https://www.freespace.sk/tema/5772-ochrana-tradi%C4%8Dnej-rodiny/strana-25?do=findComment&comment=273775

 

....napisal som asi toto.....kedze kazde dieta ma dvoch biologickych rodicov, tak v tom homozvaku, je teda jeden rodic biologicky a druhy je "prispievatel" do spolocnej kuchyne...takze na zaklade toho statusu pripsievatela ma pravo na adopciu, pred pravom druheho biologickeho rodica, na svoje dieta?.....dodal som, ze je to rozvedene manzelstvo biologickych rodicov.....a ak by sa teda chceli riadit tvojou "radou" o nejakom zdrhnuti za svojim homo partnerom a pritom by vzali aj dieta, tak tym predsa nezanika pravo druheho biologickeho rodica na svoje dieta.....a nakoniec by sa jednalo o unos, a to je uz ina kapitola.....no a priklad s tou cirkevnou pomocou tradicnej rodine, je viac usmevny, ako realisticky.... :)

 

 

 

jaj božínku, informator nechápe iróniu, to nemôžeš takto :(

 

ja som ovšem vôbec nepochopila toto od informatora, lebo pozerám dokola, ale nebolo čo pochopiť :(

- už si tu nad tým lámem hlavu hodne dlho, ani netuším, komu je to adresované,

ale keď mne, tak zasa klasická odpoveď na niečo, čo odo mňa nikde nikdy ohľadne tejto témy neodznelo - a krk na to dám, že ani od nikoho iného.

je to zasa z luftu chytená nejaká imaginárna informácia a výkrik do tmy.... nikto, vôbec nikto  tu netvrdil to, na čo tu a takto akože odpovedáš, dear - nikto:

 

 

napadá mi na to len tak originál záhorácky: he??!!  :ermm:

 

 

co nemozes pochopit?....ozaj to citanie s porozumenim?....alebo sa opytaj mna, kedze som to ja napisal, aby som ti to objasnil...teraz ani neviem na co narazas.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne som tam napísala, čomu nerozumiem, pýtam sa tam na veci, ktoré si napísal neadresne a úplne do vzduchu o niečom, čo nikto netvrdil v celej téme... a nebudem sa pýtať  ešte raz.
fakt nie.

 

 

neries tu kolko zije deti v uplnej rodine a kolko v neuplnej (toto sa da vyriesit, alebo minimalizovat,  roznou formou)....co to ma spolocne s poziadavkou homoparov na adopciu deti?....vyriesi to problem deti z DD?....to ma zaujma....lebo ak nie, tak naco ta agitacia?....

to je dobrá otázka, tá posledná... riešiš krážom krážom požiadavky homopárov na adopciu detí v krajine, kde nie je povolené ani len partnerstvo homopárov, kde otázka adopcií z DD homopármi je kdesi v nekonečne, kde najprv musí dozrieť spoločnosť k tomu, aby vôbec prijala, že žena smie byť prezidentom, že existujú homosexuáli a je to niečo, čo nedokážu ovplyvniť, že rodia v tradičných rodinách, že sa raz po nejakých asi  troch nasledujúcich generáciách možno povolia registrované partnerstvá a až potom dakedy možno oficiálne adopcie ako v iných krajinách, kde sa s ostatnými tu uvedenými otázkami už dávno vysporiadali.

 

a nehovor, že "žena - prezident" sem nepatrí, patrí, to je základ tej slávnej tradičnej rodiny, o ktorej tu je reč.

v krajine, kde strýkovia budú voliť kohokoľvek, len aby nemuseli voliť ženu,

sme tak nesmierne ďaleko od otázky adoptovania detí homopármi, ako odtiaľto stred našej galaxie.

 

riešiš to, akoby sa to malo začať zajtra, a nechceš počuť a prepočúvaš akékoľvek iné názory, motáš to tu dokola, raz nás takmer pozabíjaš odpoveďami na imaginárne príspevky, ktoré tu nikdy neboli, potom si najedovaný, že by mohli adoptovať, potom si najedovaný, že nebudú vyprázdňovať Detské domovy, potom že nebudú adoptovať nebiele deti... potom že nič také nikdy nebude a podozrievaš tu kdekoho, že chce, aby si brali odložené deti z domovov...

 

tomuto nerozumie už asi nikto.

dear informator, ... prosím pekne.

a ešte raz:  nikde vo svete sa nebijú ani povolené homopáry o povolené adopcie, týka sa to hodne málo detí, tam kde to ide, si prinesú do páru svoje deti alebo vyriešia ináč...

a u nás konkrétne v tejto krajine, sa to týka 0,00 detí ešte veľmi dlho :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre.....uznanie homozvazkov a dat ich do jednej roviny z heterozvazkom, predchadza adopcii deti...tym som ti vysvetlil svoje "protiadopcne" tazenie?....a uved mne tu, kde som ja vycital alebo nejako hanil-branil v tom, aby mali homozvazky svoje deti"....teda dieta, ktoreho biologickym rodicom by bol jeden z nich?....zavadzas a podsuvas mne tu nejaku divnu hru........ :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alan Thuring je geniálny matematik a kryptograf, logik, ktorý rozlúštil nemecký kód Enigma a veľmi masívne tým posunul víťazstvo spojencov v druhej svetovej vojne.

mal jedinú chybu - bol homosexuál.

cez vojnu bol potrebný, po vojne neprijali jeho homosexualitu...  po vojne ho prenasledovali a doslova donútili k samovražde.

r. 1966 začali udeľovať Thuringovu cenu za prínos v informatike, ale geniálnemu matematikovi tým život nevrátili.

 

jeho pamiatke sa v roku 2009 britský premiér Gordon Brown verejne ospravedlnil.

 

je to najčernejší fľak na veľkom britskom kráľovstve.

 

a narodil sa samozrejme v tradičnej rodine.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved vravim....za vsetko zlo moze tradicna rodina......aj za narodenie niekoho.....podla mna aj Mengele bol sexualne uchylny....a tiez sa, si myslim, narodil v tradicnej rodine....a aj Freddy sa narodil v tradicnej rodine....a vela dalsich...len tu ja ich nejako hanim?.....kazdy z nich ma svoju cestu zivotom.....ale urcite by som nebol za to, aby si aj oni mohli adoptovat dieta z DD....a urcite tiez boli milujicimi ludmi.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

kedze kazde dieta ma dvoch biologickych rodicov,

 

jaj toto

 

no nie nema...teda nie pravne..predpokladala som, ze homoludia by skor uprednostnili umele oplodnenie neznamym darcom, ako by do toho tahali niekoho ineho..pripadne "pomoze" kamarat, ktory nie je v rodnom liste dietata zapisany, ale samozrejme, ked ty mas v hlave iba tradicnu rodinu, tento sposob ti asi nenapadol..moja chyba, sorry

 

 

tak ze si to zhrnme  bo uz je v tom chaos..informator, povazuje za tradicnu rodinu iba matku, otca a deti..z tejto rodiny pochadza vsetko dobro /narozdiel od game, ktora si podla informatora mysli uplny opak/

 

neuplne rodiny sa daju celkom lahko poriesit, ale tradicne rodiny to nie su

 

homosexualov povazuje za uchylnych, ale napriek tomu im nezakazuje mat svoje deti...ale v pripade, ze homorodic zomrie homopartner musi dieta vratit biologickemu rodicovi, aj keby to mal byt neznamy darca zo spermobanky alebo niekto, kto dal dieta na adopciu

 

adoptovat deti z domovov by homosexualom zakazal ale aj tak by ho nasralo, ze by tie deti vlastne nechceli..

 

psychologov ma za sarlatanov , ale niekedy sa mu ich vyplody hodia..

 

zabudla som na nieco? :zubiska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no áno... zrejme je to v kocke všetko podstatne :-)
len tu to milý informator trochu vážne zašmodrchal:

....napisal som asi toto.....kedze kazde dieta ma dvoch biologickych rodicov, tak v tom homozvaku, je teda jeden rodic biologicky a druhy je "prispievatel" do spolocnej kuchyne...takze na zaklade toho statusu pripsievatela ma pravo na adopciu, pred pravom druheho biologickeho rodica, na svoje dieta?
.....dodal som, ze je to rozvedene manzelstvo biologickych rodicov.....a ak by sa teda chceli riadit tvojou "radou" o nejakom zdrhnuti za svojim homo partnerom a pritom by vzali aj dieta, tak tym predsa nezanika pravo druheho biologickeho rodica na svoje dieta.....a nakoniec by sa jednalo o unos, a to je uz ina kapitola.....no a priklad s tou cirkevnou pomocou tradicnej rodine, je viac usmevny, ako realisticky.... :)


reálne prípady, s ktorými informator pri tradičnej rodine akosi nepočíta
/ prvý prípad poznám 38 rokov - dieťa z tej rodiny má dnes toľko rokov, dieťa z druhej rodiny má asi 12 - resp. dve deti, jedno bolo adoptované z domova, jedno nosila náhradná matka /:

sú heterozväzky, kde platia tie isté podmienky, aké pán informator nastolil pre homozväzky - viem si predstaviť tie prekvapené tváre darcu spermií či náhradnej matky, keď im prinesú desať - pätnásťročné dieťa,
lebo zostal len partner v danom heterozväzku, ktorý sa nepodielal fyzicky na výrobe daného dieťaťa, ten druhý náhodou zomrel, ušiel, rozviedol sa, odcestoval na druhý koniec sveta začať nový život... :doh:

len dva podobné príklady, aké uvádzaš pre ilustráciu problémov s deťmi z homorodín... ale možností je oveľa viac, život je hodne rozmanitý a prináša spústu možností:

1.
v tradičnom manželstve muža a ženy žena je plodná, muž neplodný, použijú sperma od neznámeho darcu, majú dieťa, otec - manžel je zapísaný ako otec, tvoria dokonalú tradičnú rodinu bez akéhokoľvek zádrhelu...
keď náhodou žena umrie /alebo sa teda rozvedú/ - čo s dieťaťom? vrátia ho do spermobanky, zoberú otcovi, lebo nie je "skutočný" otec, hoci v skutočnosti je skutočným otcom dieťaťa, nie neznámy darca zo spermobanky?

2.
tradičné manželstvo, rodičia nemôžu mať spolu det, tu je žena dôsledkom chorôb v detstve neplodná, využijú náhradnú matku s manželovými spermiami... po narodení ako rodičia zapísaní ako matka a otec manželský pár, ktorému vynosila dieťa cudzia žena za odmenu. či za plat.
manžel zomrie /alebo sa manželia rozvedú/, matke zoberú dieťa a vrátia ho žene, ktorá dieťa donosila, lebo vajíčko skutočne vychovávajúcej milujúcej matky z ich tradičnej rodiny pri plodení nehralo úlohu?

:)

milý informator, ty, ktorý nadovšetko miluješ svoje dieťa, v tých tvojich prípadoch zaobchádzaš s deťmi a rodičmi a s ľuďmi ako s vecami, kde nie je cit, nie je láska, nie je výchova, nie je súdržnosť, nie je rodina tvorená akýmikoľvek možnými spôsobmi v láske a porozumení.

ale to je škoda písať, teraz na to napíšeš nejakú úplne divnú vec ako odpoveď na niečo, o čom som vôbec nepísala, tradične, a budem za toho posledného červa, čo s tebou hrá nejaké ktovieaké imaginárne hry... jediná odpoveď - nehrám žiadne hry. to ty tu šachuješ s ľuďmi a ich citmi a deťmi ako krabicami ... ovšem na túto tému sa hry nehrajú. :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..........predpokladala som, ze homoludia by skor uprednostnili umele oplodnenie neznamym darcom, ako by do toho tahali niekoho ineho..pripadne "pomoze" kamarat, ktory nie je v rodnom liste dietata zapisany, ale samozrejme, ked ty mas v hlave iba tradicnu rodinu, tento sposob ti asi nenapadol..moja chyba, sorry

 

 

tak ze si to zhrnme  bo uz je v tom chaos..informator, povazuje za tradicnu rodinu iba matku, otca a deti..z tejto rodiny pochadza vsetko dobro /narozdiel od game, ktora si podla informatora mysli uplny opak/

 

neuplne rodiny sa daju celkom lahko poriesit, ale tradicne rodiny to nie su

 

homosexualov povazuje za uchylnych, ale napriek tomu im nezakazuje mat svoje deti...ale v pripade, ze homorodic zomrie homopartner musi dieta vratit biologickemu rodicovi, aj keby to mal byt neznamy darca zo spermobanky alebo niekto, kto dal dieta na adopciu

 

adoptovat deti z domovov by homosexualom zakazal ale aj tak by ho nasralo, ze by tie deti vlastne nechceli..

 

psychologov ma za sarlatanov , ale niekedy sa mu ich vyplody hodia..

 

zabudla som na nieco? :zubiska:

 

ad.1

takto akosi som to tu aj ja prezentoval.....vo svojich reakciach som pisal o tom, aby mali homopary svoje deti...teda homo pan by si nechal donosit dieta zene, ktora by bola oplodnena jeho semenom a homo dama by sa nechala oplodnit nejakym darcom ejakulatu....nech si obchoduju zo svojim dietato....hoci pravne by bola adopcia druhym partnerom aj tak problematicka....

 

ad.2

nikde som tu ani lan nenaznacil, ze vsetko dobro pochadza s tradicnej rodiny...iba som zdoraznoval to, ze tradicna rodina, je predurcena na plodenie a rodenie deti...ty to vidis inak?...

ad.3

neuplne rodiny(teda ich vznik) sa daju riesit nejakou formou, aby sa oplatilo zostavat v spolocnom zvazku....teda otec a matka...

ad.4

a co je podla teba sex. orientacia na partnera jednakeho pohlavia?....napis sem svoju odbornu "fabulaciu"......a zakazat mat niekomu dieta(pokial je reprodukcie schopny) sa da ako?....

ad.5

ak biologicky rodic zomrie a dieta je splodene formou spermobanky, tak ten zomreli rodic ma predsa pokrvnych pribuznych...ci nie?...to je predsa osetrene zakonom, takze dieta nie je nutne pchat okamzite do DD....

ad.6

uz som to tu raz niekde napisal...ano ja stale povazujem psychologov za sarlatanov, ale nie z dovodu ich dehonestacie, ale z dovodu, ze hoci vedia pomenovat problem, tak ho nedokazu vyliecit a teda ich uporna snaha o to aby ich niekto bral ako lekarov nie je namieste.....takze ich liecebne metody su sarlatanstvo.....

ad.7

ak som na nieco zabudol, tak dopln....

 

len dva podobné príklady, aké uvádzaš pre ilustráciu problémov s deťmi z homorodín... ale možností je oveľa viac, život je hodne rozmanitý a prináša spústu možností:

 

1.

v tradičnom manželstve muža a ženy žena je plodná, muž neplodný, použijú sperma od neznámeho darcu, majú dieťa, otec - manžel je zapísaný ako otec, tvoria dokonalú tradičnú rodinu bez akéhokoľvek zádrhelu...

keď náhodou žena umrie /alebo sa teda rozvedú/ - čo s dieťaťom? vrátia ho do spermobanky, zoberú otcovi, lebo nie je "skutočný" otec, hoci v skutočnosti je skutočným otcom dieťaťa, nie neznámy darca zo spermobanky?

 

2.

tradičné manželstvo, rodičia nemôžu mať spolu deti, využijú náhradnú matku s manželovými spermiami... po narodení ako rodičia zapísaní ako matka a otec manželský pár, ktorému vynosila dieťa cudzia žena za odmenu. či za plat.

manžel zomrie /alebo sa manželia rozvedú/, matke zoberú dieťa a vrátia ho žene, ktorá dieťa donosila, lebo vajíčko skutočne vychovávajúcej milujúcej matky z ich tradičnej rodiny pri plodení nehralo úlohu?

 

:)

 

milý informator, ty, ktorý nadovšetko miluješ svoje dieťa, v tých tvojich prípadoch zaobchádzaš s deťmi a rodičmi a s ľuďmi ako s vecami, kde nie je cit, nie je láska, nie je výchova, nie je súdržnosť, nie je rodina tvorená akýmikoľvek možnými spôsobmi v láske a porozumení.

 

ale to je škoda písať, teraz na to napíšeš nejakú úplne divnú vec ako odpoveď na niečo, o čom som vôbec nepísala, tradične, a budem za toho posledného červa, čo s tebou hrá nejaké ktovieaké imaginárne hry... jediná odpoveď - nehrám žiadne hry. to ty tu šachuješ s ľuďmi a ich citmi a deťmi ako krabicami ... ovšem na túto tému sa hry nehrajú. :klobuk:

 

1.

tie umele oplodnia (v hetero zvazku) su z dovodu akeho?.......

 

2.

to pouzitie manzelovych spermii na oplodnenie nahradnej matky, je z dovodu akeho?.....

 

v tejto teme si vylozene inakohujerkou a mne tu davas rady, ako sa ja mam v tejto teme o milovani deti spravat?.....ved ty si viac zaujata, ako to pripisuje mne.....a uz som ti tu niekde bol napisal....nepoucila si sa z jednania sex.uchylakov v "milovani" deti v cirkvi?.....ked sa ti to hodilo na dehonestaciu RKC, tak si bola sama ochota, ale teraz ides vlastne kritizovat opatrnost pri adopciach deti sex.uchylnou castou spolocnosti...lenze to uz nie je o cirkvi, takze je to teraz v poriadku.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov