Skočiť na obsah

Ochrana tradičnej rodiny


alamo

Odporúčané príspevky

a ešte - informator na predchádzajúcej strane dolu:

 

 

 

Este na dovysvetlenie, preco som tento prispevok sem dal....game asi viac veri sex.uchylakom, ako rodicom deti pri zodpovednom pristupe k ockovaniu ich ratolesti.....ja zasa som opacneho nazoru....tak za tym nehladaj ozajstne obvinovanie game z obhajby tejto uchylackej druziny

 

.....malo to suvis s tvojim postojom a medzi mojim postojom k zakonnej povinnosti vakcinacie.

 

informator, pekne prosím, skús ešte raz. čo malo súvis s mojím postojom k zákonnej povinnosti vakcinácie?!

píšeš o tradičnej rodine, či sa neustále plácaš vo fantazmagóriách o nejakých sexuálnych legalizáciách? či obviňuješ zasa niekoho na základe nejakých podivných myšlienkových postupov ako tú chuderu matku zneužívanej dcéry?

 

ja viem, čo si tam písal, ani predsa nepíšem, že si obhajoval pedofila - čítaj už konečne prosím to, čo je napísané, nie to, čo ty za písmenkami vidíš.

 

či očkovanie a hlavne zodpovedný prístup k očkovaniu / teda zrejme ten tvoj liberálny neplošný a nepovinný / svojej ratolesti má súvis s pedofilmi a veriacimi v úchylákov, či o čo vlastne ide?  koho ja obhajujem, sexuálnych delikventov pedofilov, či koho?  a kde?! asi tak isto ako ty, milý informator.

 

môj názor tu ešte stále nie je, schválne, čakám, ako ďaleko zájdeš. 

bez toho, aby si poznal môj názor a z toho jediného doplnenia pár faktov do príspevku k Vilminej informácii si prešiel už pekne dlhú cestu.

odkiaľ berieš tú nehoráznosť obviňovať ma z nejakého podporovania či čoho delikventných pedofilov z jedinej doplňujúcej informácie a dokonca dávať to na roveň povinného a plošného očkovania?!

 

informator, pekne prosím, čítaj čo je napísané, potom hodne mysli, až potom píš.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Predchadzajuca disputa o pedofilovi bola z tvojej strany totalnym nedorozumenim, ked sa ti kazdy snazil priblizit realitu, taku aka je -co si ty pochopil ako obhajobu legalizacie pedofilie. Teraz to prebijas dalsim (uz rozsirenejsim) nezmyslom o tom, ze ak sa budeme k sexualnym mensinam pekne spravat, prerastu nam, chudakom - heterakom cez hlavu a sami sa potom staneme mensinou. Tuto pomylenu tezu tlacia do verejneho priestoru taki znalci ludskych vztahov a sexuality, ako Chromik a Kuffa. Ked to nezaberie, ocakavam ze pridete s teoriou, ze nezodpovednym mavanim carovneho prutika tejto tolerancie sa zo zien stanu chlapi (se vsim vsudy) z chlapov zeny a vsetko bude naopak. A to bude o dost horsie, ako ked sa volakedy jezibaba roztiekla na kolomaz, voda premenila na vino a princ na kamen. Popravde, ja sa celkom tesim, ze tito dvaja sexualni odbornici na cele zmateneho sprievodu su zatial mensinou..

 

 

ja viem aka je realita, len ty a tebe podobna seslost tu na fore mne vklada do ust to, co som nepovedal.......ked nieco napisem tak za tym si stojim, ale nebudem tu si privlastnovat nieco co ty povazujes za skutocnost....ja nepotrebujem nejakých moralnych poradcov na rozdiel od teba....mam na nieco svoj nazor, tak ho aj poviem-napisem...to ze sa tebe nepaci za to ja nemozem ......mozno by si mal skusit vymenit poradcu :(

 

 

informator, pekne prosím, skús ešte raz. čo malo súvis s mojím postojom k zákonnej povinnosti vakcinácie?!

 

píšeš o tradičnej rodine, či sa neustále plácaš vo fantazmagóriách o nejakých sexuálnych legalizáciách? či obviňuješ zasa niekoho na základe nejakých podivných myšlienkových postupov ako tú chuderu matku zneužívanej dcéry?

 

 

môj názor tu ešte stále nie je, schválne, čakám, ako ďaleko zájdeš. 

bez toho, aby si poznal môj názor a z toho jediného doplnenia pár faktov do príspevku k Vilminej informácii si prešiel už pekne dlhú cestu.

odkiaľ berieš tú nehoráznosť obviňovať ma z nejakého podporovania či čoho delikventných pedofilov z jedinej doplňujúcej informácie a dokonca dávať to na roveň povinného a plošného očkovania?!

 

informator, pekne prosím, čítaj čo je napísané, potom hodne mysli, až potom píš.

 

game, som myslel, ze ty pochopis spojitost mojej reakcie tu na tvoj príspevok v navaznosti na nasu predchadzajucu "polemiku" o zakonom prikazanej vakcinacii.

 

som sa asi zmylil.....takze "dosvetlim".....

 

z mojej reakcie ...."aky je rozdiel medzi zakonom prikazanou vakcináciou a dobrovolnou vakcináciou" (tak nejako znal ten príspevok)....si sa dokazala utvrdit, ze ja som proti vykcinaciam ako celku...mna to zarazilo...

 

no a ja som ti teda sem posunul moje "utvrdenie" sa, ze tymto svojim príspevkom, v ktorom si uverejnila aj to, ze pedofili su nieco podobneho, ako hetero si sa verejne priznala k legalizacii pedofilie, ake dalsej tolerovanej sex. uchylky.....takze jedna jedna.....ty si presvedcena o mojom antivakcinacnom presvedceni a alibizme....no a ja mam taky isty pohlad na teba v teme legalizacie pedofilov.. 

 

a to sa udialo vsetko iba z jedneho textu vytrhnuteho z celku....ty mas narok mna zaradit medzi alibistov a ja teba  nie?...ake jednoduche podsuvanie niecoho, co sa nestotoznuje s myslenim autora, ktore ale mozes pouzit na davastaciu oponenta....ci tak to nie je?

  • Odobrať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator

 

Tak daj nieco relevantne o tom, ako sa heterosexual kampanou premenil na homosexuala, lebo problem nastane vtedy, ked mas svoj nazor za ktorym si, ako pises -stojis, niecim podlozit ..a nemyslim tym podlozit ho dalsimi pocitmi. Pretoze zatial je tvoj nazor (hehe :) ) iba trapnou fantazmagoriou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

info,

to záleží aj od povahy, ak nemá násilnícke sklony, tak príležitosť nemusí hned urobiť zlodeja. tak ako každý hetero- nemusí hneď byť násilník, ktorý nemá svoje pudy pod kontrolou, aj takýto človek s - mierne povedané - podivnými vlastnosťami -  ešte nemusí byť násilník dávajúci priechod svojim úchylným chutiam.

Opatrnosti nie je nikdy nazvyš. Podobne ako keď sa ocitnem na mieste, kde je viac ľudí a držím si kabelku tak, aby mi nikto nemohol v nej šmátrať, tak isto a ešte viac by som bola opatrná, s kým nechávať svoju vnučku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator

 

Tak daj nieco relevantne o tom, ako sa heterosexual kampanou premenil na homosexuala, lebo problem nastane vtedy, ked mas svoj nazor za ktorym si, ako pises -stojis, niecim podlozit ..a nemyslim tym podlozit ho dalsimi pocitmi. Pretoze zatial je tvoj nazor (hehe :) ) iba trapnou fantazmagoriou.

 

Nechapem tvoju ziadost...ci co je to. Odkial si vycital, ze mam take schopnosti?......ale ak sem ty das navod na to, ako sa pozeranim na jablon da dosiahnut, ze sa ta jablon casom zmeni na hrusku, tak ja sem dam navod, ako sa da naplnit tvoja zvedavost ohladom premeny hetera na homosexuala.

 

 

info,

to záleží aj od povahy, ak nemá násilnícke sklony, tak príležitosť nemusí hned urobiť zlodeja. tak ako každý hetero- nemusí hneď byť násilník, ktorý nemá svoje pudy pod kontrolou, aj takýto človek s - mierne povedané - podivnými vlastnosťami -  ešte nemusí byť násilník dávajúci priechod svojim úchylným chutiam.

Opatrnosti nie je nikdy nazvyš. Podobne ako keď sa ocitnem na mieste, kde je viac ľudí a držím si kabelku tak, aby mi nikto nemohol v nej šmátrať, tak isto a ešte viac by som bola opatrná, s kým nechávať svoju vnučku...

 

To je v poriadku Vilma, ale si v prispevku napisala, ze taky clovek je skor na polutovanie, ako na odsudenie.....no na polutovanie su skor obete a nie on. To by sme teda mali lutovat aj toho zlodeja, alebo aj kazdeho násilníka v inej oblasti.......preco? Ja v tom vidim iba jednu pricinu na lutost (ak uz teda ma byt), ale to je treba ozaj asi potom lutovat kazdeho bez vynimky......."on za to nemoze, lebo to ma geneticky urcene".........myslis, ze toto je, ako diagnoza na pachanie niecoho protiprávneho-zlého, dostatocne na to, aby sme ho lutovali a tym padom seba obvinovali, ze mu nedokazeme pomoct v jeho "trapeni"?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeminedomine, pravdaže si to nemyslím, ak niekto urobí niečo zlé, musí niesť aj dôsledky svojho činu, a tiež si myslím, že ak je niekto pre spoločnosť nebezpečný, treba ho izolovať, najlepšie ho v tej izolácii aj liečiť. ešte lepšie by bolo, keby sa dalo rozpoznať, kto už je nebezpečný prv ako niečo spraví...Ak sa niekto nevie kontrolovať sám, tak nech ho majú pod kontrolou odborníci alebo hoc aj dozorcovia v base. ja viem, je ťažko rozpoznať, ekdy je niekto neškodný, a kedy už treba dozor...to je na tom celom najhoršie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeminedomine, pravdaže si to nemyslím, ak niekto urobí niečo zlé, musí niesť aj dôsledky svojho činu, a tiež si myslím, že ak je niekto pre spoločnosť nebezpečný, treba ho izolovať, najlepšie ho v tej izolácii aj liečiť. ešte lepšie by bolo, keby sa dalo rozpoznať, kto už je nebezpečný prv ako niečo spraví...Ak sa niekto nevie kontrolovať sám, tak nech ho majú pod kontrolou odborníci alebo hoc aj dozorcovia v base. ja viem, je ťažko rozpoznať, ekdy je niekto neškodný, a kedy už treba dozor...to je na tom celom najhoršie....

 

... presne tak, ako v akejkoľvek skupine a akejkoľvek spoločnosti,  a je úplne jedno, či robí zle mačovský heterosexuál, ktorý tyranizuje svoju rodinu či strieľa na manželku /takých prípadov stačí zagoogliť, bolo len na slovensku pekná kopa za posledné roky/, alebo sa neovládne pán farár pedofil, alebo akýkoľvek pedofil.

zlo dokáže robiť každý.

ale nie každý ho chce robiť.

 

a kto si myslí, že akúkoľvek tyraniu na druhom človeku a zvlášť na dieťati tu niekto akokoľvek ospravedlňuje čo len jedným slovom, a mieša do toho ochranné očkovanie a odsudzovanie matky dieťaťa zneužitého pedofilným právoplatne odsúdeným farárom, a odpovedá na názory, ktoré tu ani len neodzneli, žiaľ, to má v hlavinke hodne vážne pomotané

finito.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechapem tvoju ziadost...ci co je to. Odkial si vycital, ze mam take schopnosti?......ale ak sem ty das navod na to, ako sa pozeranim na jablon da dosiahnut, ze sa ta jablon casom zmeni na hrusku, tak ja sem dam navod, ako sa da naplnit tvoja zvedavost ohladom premeny hetera na homosexuala.

 

ty uz nechapes ani to, co si napisal pred dvoma dnami

 

Ked spolocnost vytvara podmienky pre zdravotne postihnutých (mentalne, mobilne), tak spolocnost predsa nemoze byt taka kruta aj k inak sexualne orientovanej casti spoluobcanov. Mali by ste mysliet na to, ze raz sa moze hetero stat mensinou a teraz "diskriminovane" mensiny, by sa spolu dohodli na pouzitie hetero iba na reprodukcnu cinnost...samozrejme by sa to aj kontrolovalo a pripustalo k "valovu" iba v case urcenom "zborom poverenikov" starajúcich sa o naplnenie stavu ludstva... ....slnieckarska logika

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeminedomine, pravdaže si to nemyslím, ak niekto urobí niečo zlé, musí niesť aj dôsledky svojho činu, a tiež si myslím, že ak je niekto pre spoločnosť nebezpečný, treba ho izolovať, najlepšie ho v tej izolácii aj liečiť. ešte lepšie by bolo, keby sa dalo rozpoznať, kto už je nebezpečný prv ako niečo spraví...Ak sa niekto nevie kontrolovať sám, tak nech ho majú pod kontrolou odborníci alebo hoc aj dozorcovia v base. ja viem, je ťažko rozpoznať, ekdy je niekto neškodný, a kedy už treba dozor...to je na tom celom najhoršie.

 

ked niekto vyvedie nieco zle, tak jesne ze je na mieste trest.......no ja som mal na mysli spolocensku existenciu pedofilie,ako tolerantnej uchylky.....je teda podla teba pedofilia spolocensky neakceptovatelna, alebo je v zaujme rovnosti a nediskriminacie ju korektne potrebne tolerovat....mas na to aky nazor?

 

... presne tak, ako v akejkoľvek skupine a akejkoľvek spoločnosti,  a je úplne jedno, či robí zle mačovský heterosexuál, ktorý tyranizuje svoju rodinu či strieľa na manželku /takých prípadov stačí zagoogliť, bolo len na slovensku pekná kopa za posledné roky/, alebo sa neovládne pán farár pedofil, alebo akýkoľvek pedofil.

zlo dokáže robiť každý.

ale nie každý ho chce robiť.

 

a kto si myslí, že akúkoľvek tyraniu na druhom človeku a zvlášť na dieťati tu niekto akokoľvek ospravedlňuje čo len jedným slovom, a mieša do toho ochranné očkovanie a odsudzovanie matky dieťaťa zneužitého pedofilným právoplatne odsúdeným farárom, a odpovedá na názory, ktoré tu ani len neodzneli, žiaľ, to má v hlavinke hodne vážne pomotané

finito.

 

tu sa ale bavime o pedofilii a nie o tom, kto na koho ide strielat....tak tu zasa nemiesaj nezmiesatelne...

 

uz si konecne uvedom, ze ja tu nikde nedavam do jedneho vreca pedofiliu a zakonnu povinnost ockovania....ako vzdy zasa si pouzila svoju schopnost poukazovania na nieco vytrhnute z kontextu. Uz som ti to vysvetlil, ze ako som myslel tento svoj "kotrmelec"....chcel som poukazat na to, ze ty si si vytvorila mienku o mne, ze ja, kedze som odporca zakonnej povinnosti vakcinacii, tak som tym padom aj odporca vakcinacii ako celku...no a ja som si zasa o tebe vytvoril mienku, ze kedze si sem dala to "ludske vysvetlenie" spravania sa pedofilov podla pedofila a nepridala is k tomu aj svoj osobny postoj-pohlad, tak si sa jasne (podla mna) dostala do pozicie obhajovania pedofilov, teda ich sposobu sex.zivota. Preco si teraz taka dotknuta mojim konstatovanim?.....ty si mozes o mne mozes vytvorit mienku na zaklade jednej vety a ja si o tebe nemozem tiez na zaklade jedneho tvojho "informacneho" prispevku?......tak este raz.......bolo to iba poukazanie na tvoju mna obvinujucu cinnost v teme o ockovani........ze by v tomto pripade "trafena hus" zagagala?..........ja som sa iba obhajoval, nic viac a ty si s toho spravila tretiu svetovu :(

 

 

ty uz nechapes ani to, co si napisal pred dvoma dnami

 

 

To, co si sem poslal, akoze mam schopnost vediet, ako sa z hetera stane homosexual, si vycital spôsobom, ako game....je to iba tvoja predstava, ze to tam je cierne na bielom.........  

 

"Ked spolocnost vytvara podmienky pre zdravotne postihnutých (mentalne, mobilne), tak spolocnost predsa nemoze byt taka kruta aj k inak sexualne orientovanej casti spoluobcanov. Mali by ste mysliet na to, ze raz sa moze hetero stat mensinou a teraz "diskriminovane" mensiny, by sa spolu dohodli na pouzitie hetero iba na reprodukcnu cinnost...samozrejme by sa to aj kontrolovalo a pripustalo k "valovu" iba v case urcenom "zborom poverenikov" starajúcich sa o naplnenie stavu ludstva... ....slnieckarska logika"

 

.............kedze ja nie som slnieckar, tak mam na iny pohlad. To znamena ze mam aj schopnost evolucnej zmeny na pockanie?.....slnieckari mozno maju a preto sa aj tak spravaju :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked niekto vyvedie nieco zle, tak jesne ze je na mieste trest.......no ja som mal na mysli spolocensku existenciu pedofilie,ako tolerantnej uchylky.....je teda podla teba pedofilia spolocensky neakceptovatelna, alebo je v zaujme rovnosti a nediskriminacie ju korektne potrebne tolerovat....mas na to aky nazor?

 

 

tu sa ale bavime o pedofilii a nie o tom, kto na koho ide strielat....tak tu zasa nemiesaj nezmiesatelne...

 

uz si konecne uvedom, ze ja tu nikde nedavam do jedneho vreca pedofiliu a zakonnu povinnost ockovania....ako vzdy zasa si pouzila svoju schopnost poukazovania na nieco vytrhnute z kontextu. Uz som ti to vysvetlil, ze ako som myslel tento svoj "kotrmelec"....chcel som poukazat na to, ze ty si si vytvorila mienku o mne, ze ja, kedze som odporca zakonnej povinnosti vakcinacii, tak som tym padom aj odporca vakcinacii ako celku...no a ja som si zasa o tebe vytvoril mienku, ze kedze si sem dala to "ludske vysvetlenie" spravania sa pedofilov podla pedofila a nepridala is k tomu aj svoj osobny postoj-pohlad, tak si sa jasne (podla mna) dostala do pozicie obhajovania pedofilov, teda ich sposobu sex.zivota. Preco si teraz taka dotknuta mojim konstatovanim?.....ty si mozes o mne mozes vytvorit mienku na zaklade jednej vety a ja si o tebe nemozem tiez na zaklade jedneho tvojho "informacneho" prispevku?......tak este raz.......bolo to iba poukazanie na tvoju mna obvinujucu cinnost v teme o ockovani........ze by v tomto pripade "trafena hus" zagagala?..........ja som sa iba obhajoval, nic viac a ty si s toho spravila tretiu svetovu :(

 

 

 

To, co si sem poslal, akoze mam schopnost vediet, ako sa z hetera stane homosexual, si vycital spôsobom, ako game....je to iba tvoja predstava, ze to tam je cierne na bielom.........  

 

"Ked spolocnost vytvara podmienky pre zdravotne postihnutých (mentalne, mobilne), tak spolocnost predsa nemoze byt taka kruta aj k inak sexualne orientovanej casti spoluobcanov. Mali by ste mysliet na to, ze raz sa moze hetero stat mensinou a teraz "diskriminovane" mensiny, by sa spolu dohodli na pouzitie hetero iba na reprodukcnu cinnost...samozrejme by sa to aj kontrolovalo a pripustalo k "valovu" iba v case urcenom "zborom poverenikov" starajúcich sa o naplnenie stavu ludstva... ....slnieckarska logika"

 

.............kedze ja nie som slnieckar, tak mam na iny pohlad. To znamena ze mam aj schopnost evolucnej zmeny na pockanie?.....slnieckari mozno maju a preto sa aj tak spravaju :(

 

Nie, pedofília nie je akceptovateľná. Vo všeobecnosti.

Ale povedz mi, ako by si izolovaL NEJAKéHO DOBRáKA, KTORý Má TAKé SKLONY, ALE Má ICH NATOľKO POD KONTROLOU, žE JAKžIV NIč NEVYVIEDOL A ANI SA NIJAKO NEPREJAVIL, DOKONCA ANI V KONTAKTE S DEťMI? A myslíš, že by bolo treba takého izolovať? Od detí určite áno, načo mu dávať pokušenie, od ľudí ako takých nie; ale ako by si to vedel, keď sa neprejavil? Možno že ani ten chlapík z PF,. Harkon, sa doteraz nijako neprevinil, a trpí jak kôň, lebo to o sebe vie, a vie, že to je zlé...ja neviem, čo by taký jedinec mal urobiť, aby bol normálny aj pei kontakte s deckaMI, na to by ti vedel odpovedať sexuológ.

Ale pýtal si sa ma, či je pedofília akceptovaTEľná. Nie je. teda žiadne také prejavy určite nie sú akceptovateľné. Ani žiadne iné zverstvá.

ja len sa snažím pochopiť niekoho, kto NIC ZLE NESPRAVIL a trpí tým, že nie je normálny a vie o tom a vie, že nikdy nemôže naplniť svoje túžby, lebo to by bolo zlé, veľmi zlé. Ale ak by tie svoje chute naplnil, už by som nemala pochopenie. tak ako keď niekto utýra decko, ženu, zvera, niekoho bezmocného, tak by ma nezaujímalo, že vyrastal v takých či onakých podmienkach a nezaujímalo by ma ani to, či má nejaké vrodené sklony, zaslúži trest, prísny trest, a tak isto aj pedofil, ktorý ublíži svojím konaním decku, už si nezaslúži pochopenie, ale trest. prísny trest. neviem, či som dostatočne odpovedala na tvoju otázku, ale tak nejak to cítim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma mne v reakcii neslo o akesi izolovanie niekoho, kto este nic nevyviedol....to sa proste neda......no da sa verejne odsudenie pedofilie, ako spolocensky nebezpecnej sex.uchylky a u game (minimalne u nej) som to nezaznamenal. Namiesto toho sa tu pouzivaju argumenty na akesi postavenie pedofilie na uroven sex. násilníka z hetero populácie. Pedofil je predsa obcan, ktory najde sexualne uspokojenie iba v sexe z detmi, tak je mi zahadou, ak niekto tvrdi, ze je to to iste nasilnicke konanie......ziadny rozdiel? A ak niekto tvrdi, ze sa to da ovladat, tak vedome zahmlieva stav veci. Tak isto, ako sa hetero zo zaujmom pozrie na sex. objekt ktory sa mu paci, tak isto sa pedofil zo zaujmom pozera na svoj sex. idol. Rozdiel je ale v tom, ze hetero si moze svoje sex chutky "splnit" roznymi cestami, no pedofil je odkazany iba na nejaku formu nasilia na svoje sex. ukojenie......inak to u neho nemoze fungovat (teda podla zakona).....nakoniec este dodam, ze prave s takýchto legalizacii sex. úchyliek mam obavy, pretoze kazda takato uchylka je vybocenie z normalu a je teda nepredvidatelna v spravani sa k okoliu....mam tym na mysli sexualnu stranku.


a este nieco pre sex.liberalov..... :(

 

 

24899856_1964526976898706_66140326428217

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vilma,   jedna poznamka.   Pokial sa pedofil neprejavi, tak to jednoducho nevies.   Nic zle ani nespravil ani nepovedal, tak ako chces zabranit aby bol napriklad veducim sportoveho kruzku ? 

A informator, kedze pozname tvoje nazory na pedofilneho knaza,  ktory svoje sklony prejavil   tak je vsetko jasne.   Mne z nich bolo na vracanie,  ty si na seba hrdy. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako chces zabranit aby sa taky clovek stal aj knazom?.....a akyze som to mal, ja "uboziak" a odporca legalizacie sex. úchyliek, nazor na konanie toho (ne)knaza?....som to schvaloval?....ak ano, tak daj sem nejaky dokaz, lebo ak nie, tak tu pises nezmysli....co aj pises :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako chces zabranit aby sa taky clovek stal aj knazom?.....

 

nijako... kým sa pedofil neprejaví... a to píše aj tyso, či už ide o vedúceho akéhokoľvek detského klubu, krúžku, domova, otca rodiny či kňaza:

   Pokial sa pedofil neprejavi, tak to jednoducho nevies.   Nic zle ani nespravil ani nepovedal, tak ako chces zabranit aby bol napriklad veducim sportoveho kruzku ?

 

problém je, že "radosti" pedofílie skúša kdekto, vrátane serióznych pánov politikov a kdejakých postarších pánov, ktorí od dobroty nevedia, čo by ešte skúsili /táto téma sa načala už aj v tej starej téme/

nielen pedofili, ktorí nedokážu zvodom odolať.

 

ešte jedno vysvetlenie:

je tu jedna prastará téma, venovaná vyslovene pedofílii, ale je už skutočne stará a nebudeme sa k nej vracať a nebudeme preraďovať ... toto je trochu širšia téma, zmestí sa do tradičnej rodiny v pohode... už len preto, že účasť ctihodných otcov rodín v pedofilných aktivitách je častejšia, než si ktokoľvek kedy myslel.

už len preto, že majster Chromík brojí proti homosexuálom, ktorí samozrejme akosi záhadne ohrozujú tradičnú rodinu, skutočne ohrozujúci  pedofili ho nechávajú chladným.

 

francúzi sa už v 70, rokoch nebáli točiť filmy na túto tému, na jeden z nich si vyslovene pamätám, ten film bol hodne hrozný. odvtedy sa podobné veci šíria spolu s korupciou v najvyšších, aj cirkevných kruhoch ako požiar.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma mne v reakcii neslo o akesi izolovanie niekoho, kto este nic nevyviedol....to sa proste neda......no da sa verejne odsudenie pedofilie, ako spolocensky nebezpecnej sex.uchylky

 

Ja by som bol aj za verejne odsudenie chripky, lebo je uz neskutocne, co sa tu deje a tiez sa mi nepaci, ze sa zemegula otaca doprava.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nijako... kým sa pedofil neprejaví... a to píše aj tyso, či už ide o vedúceho akéhokoľvek detského klubu, krúžku, domova, otca rodiny či kňaza:

problém je, že "radosti" pedofílie skúša kdekto, vrátane serióznych pánov politikov a kdejakých postarších pánov, ktorí od dobroty nevedia, čo by ešte skúsili /táto téma sa načala už aj v tej starej téme/

nielen pedofili, ktorí nedokážu zvodom odolať.

 

 

ešte jedno vysvetlenie:

 ........ už len preto, že účasť ctihodných otcov rodín v pedofilných aktivitách je častejšia, než si ktokoľvek kedy myslel.

už len preto, že majster Chromík brojí proti homosexuálom, ktorí samozrejme akosi záhadne ohrozujú tradičnú rodinu, skutočne ohrozujúci  pedofili ho nechávajú chladným.

 

Takze ked som v predchadzujucich príspevkoch tu niekde pisal, ze sex uchylaci sa vzdy snazia dostat tam, kde maju lahsi pristup k svojim moznym buducim obetiam....ktore samozrejme vzdy nemusia byt obetou, kedze sex uchylaci vsetci nie tiez su pedofilmi......tak div ma tu moralna generalita neukrizovala, ze zastavam fararov.

 

 

Teraz nechapem, preco sem montujes Chromika........ale ja mozem na tvoj príspevok napisat toto......pokial viem, tak je pravnik a podla mna preto nebroji proti pedofilom, lebo, ako aj tu sa pise, nemoze napadat niekoho za nieco pokial nic nespravil a homosexual sa neprejavil ako pedofilny spoluobcan.... je niekde uvedene, ze pedofilom sa planuje davat deti do starostlivosti formou pestunstva lebo adopcie?

 

Ja by som bol aj za verejne odsudenie chripky, lebo je uz neskutocne, co sa tu deje a tiez sa mi nepaci, ze sa zemegula otaca doprava.

 

Odpoved hodna tvojej logiky..... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no pardón :o... maestro Chromík je tvárou a precedom a hlavným rečníkom a iniciátorom neúspešného referenda a hlúpostí okolo tradičnej rodiny a jej ohrozovania kdečím, čo ju vonkoncom neohrozuje, maximálne v jeho hlave a kotrbách jeho ovečiek, a reční po kostoloch a píše do blogov nezmysly, toto je téma o ochrane tradičnej rodiny, nie a priori o pedofiloch (to je extra zdôraznené o príspevok vyššie), preto je tu Chromík.

logika.

 

čiže keď sa bude k deťom lísať a obťažovať práve sa prejavujúci pedofilný farár či pedofilný ktokoľvek, to je z hľadiska ochrany tradičnej rodiny a váženého pána Chromíka s titulmi vpredu aj vzadu zrejme ok, keď bude vychovávať deti sporiadaný vyrovnaný homosexuálny pár žijúci spolu v rodine dlhé roky, to je sodoma a gomora a rozvracanie Chromíkovej vysoko tradičnej päťdetnej rodiny z koreňov, a to je tak v poriadku, ano?

 

jednoduchšie je vyhodiť v osemnástke na ulicu chovancov z detského domova, a nestarať sa. v poslednom čase sa o tom aj u nás aj v česku článkuje hodne masívne, tam je to nedoriešené rovnako, deti končia na drogách a bez domova, bez budúcnosti, to pána právnika tradične rodinného nevzrušuje, hoci tam sú široké možnosti pre cituplného rodinne založeného právnika... len by nesmel mať zatemnený mozog.

 

mali by sa na to spýtať detí Eltona Johna, napríklad... myslím, že by ste boli všetci aj s Chromíkom desne prekvapení.

 

ešte do toho treba zamontovať liberálne očkovanie od buka do buka, odsúdiť a nazvať kupliarmi rodičov, ktorým pedofil duševne zmrzačil , psychicky poznačil či pre jednoduchosť prípadne uniesol, potýral a zabil dieťa, krása.

choďte do kelu. aj s Chromíkom.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to tema o rodine, ale ty zasa asi nevies(?) co si napisala..........

 

 

 

už len preto, že majster Chromík brojí proti homosexuálom, ktorí samozrejme akosi záhadne ohrozujú tradičnú rodinu, skutočne ohrozujúci  pedofili ho nechávajú chladným.

 

 

.........ja som iba reagoval na tvoj príspevok o ohrozovani rodin nejakym pedofilom a napisal som aj svoj nazor, ze preco Chromik mozne nevedie taku vojnu proti nim, ale "iba" proti homosexuálom a na Chromika si pis co chces

 

no a tento tvoj dokazny príspevok je o com?........

 

 

ešte do toho treba zamontovať liberálne očkovanie od buka do buka, odsúdiť a nazvať kupliarmi rodičov, ktorým pedofil duševne zmrzačil , psychicky poznačil či pre jednoduchosť prípadne uniesol, potýral a zabil dieťa, krása.

 

........ak sa to tyka mna, tak ja sa hlasim iba k tomu liberálnemu ockovaniu "od buka do buka".......a co sa tyka toho kupliarstva tak ja som nenapisal, ze matka toho decka je kupliarka, ale ze sa spravala ako kupliarka a nie ako matka......ziadna matka nebude chodit s prosikom za clovekom, co ublizuje jej decku....mozno u teba je to zo strany tej "matky" ok, ale u mna je to jej zlyhanie na celej ciare ako matky....tym ale nemam ziadnu snahu o nejake ospravedlnenie toho farara....to len aby si si zasa nieco nevyfabulovala.

 

A matku vôbec  nelutujem, ale lutujem to decko......aj ked teraz nevie kolko mala rokov....ci bola maloleta alebo neplnoleta a ci je vôbec podla prava medzi tym nejaky rozdiel. To je ale teraz jedno....normalna matka by s toho pedofila spravila fyzického mrzaka aj za cenu trestu. No ale ta matka asi nie je normalna matka....to na vysvetlenie, môjho nazoru na tu "matku", kedze tu stale sa dookola oznacujem za cloveka chrániaceho cin toho farara.......farara treba potrestat a matke vziat dieta...a hotovo!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Preco by si chcel vziat matke dieta? Za to, ze mu dovolila chodit do kostola?

 

Nie, ale za to, ze ho nechala tak dlhy cas napospas tomu fararovi, hoci po jej "prosikoch", aby prestal obtazovat jej dceru v tom pokracoval....matka bola presvedcena o jeho vine, tak mala konat osobne a nie chodit hladat pomoc od certa k diablovi....nemala na dvore krompac?....nie je to sice podla zakona na ochranu vinnikov, ale v pripadoch ked niekto nejako ohrozuje dieta, tak kto iny ako rodic, sa ma postarat o ochranu?.....no v jej pripade skor uprednostnila riesenie take, ktore nemalo pokazit jej povest a povest jej dietata....skratka ego zvitazilo nad ulohou matky (rodica).....

 

 

 

 

v tom clanku, ktory som precital iba ciastocne, pretoze si nebudem predplacat, takyto platok, sa nikde nepise o niecom, co by zmenilo moj nazor na konanie matky toho decka...

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, to ze ty nedokazes menit nazory na zaklade argumentov vieme dlho,  a tak to nebol ani urcene pre teba. To je zbytocne.

Ale pre zabavu zhrnme fakty:

Farar pisal nevhodne SMS maloletej.   O sexe sa nepise a tak predpokladajme ze k nemu nedoslo.   matka po zisteni  ho navstivila a poziadala aby prestal, ked to pokracovalo  tak sla na policiu.     Nasledne ju odsudila dedina, farara odsudili na podmienku a vrchnost ho presunula inde. 

Tvoje odsudenie farara prislo neskor, prve bolo odsudenie matky.     Nikdy si nenapisal co by mala robit ? Ist hned na policiu ?  Zbit ho ? 

 

Povodna diskusia tu sa ani nevenovala matke a fararovi ale tomu ako sa chovala dedina.  A napodiv jej spravanie bolo podobne tvojmu, odsudila rodinu.    A to ze je  nechutne, nespravodlive a nekrestanske  to nechapes a zjavne nemozes.

Howgh

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o tejto téme sme už písali ovšem inde, ale zostáva práve v tejto téme a "prizvaie" pedofilov do témy hodne aktuálna.

 

je pravda, že informator písal, že farára treba potrestať. tio písal. ale až potom - ovšem prvé bolo na zdesenie, koho považuje za kupliarku a prečo odsudzuje matku zneužívaného dievčaťa - že prečo, nemyslím, že napriek vysvetleniam, prečo matka išla najprv za farárom, až potom za políciou, a nie za farárom rovno so sekerou - nepochopil nikto.

 

v tej druhej téme som písala, že som sa na názor pýtala veriacich, známych a kamarátov, ktorí sú skutočne veriaci a  nielen, že chodia v nedeľu do kostola, ale svoju vieru aj žijú - ani jeden sa nenašiel, ktorý pochopil pochody informatorovej mysle.

 

informator zabudol na jednu vec - nech je to malá obec, či malé mesto, dedina, je úplne jedno... kňaz je tam hodne ústredná postava.

 

a kňaza ako človeka si buď dedina neobľúbi, keď je odťažitý, alebo obľúbi, keď sa s nimi kamarádíčkuje a chodí k svojim ovečkám na večere a popíjať a hrať karty a na klebety, čo konkrétne farár Kobida robil.

Dokázane.

Tým si ich zaviazal tak, že sa stal ich najlepším farárom a stáli by za ním vždy, tak ako stoja dodnes.

 

to je psychológia dediny a ten farár je dobrý psychológ a patrične si to užíval.

 

tam kdesi vyššie informator spochybňuje, či je celá dedina katolícka a či teda celá dedina stojí za ním ... v článku, v jednom z mnohých, je odpoveď:

600 hláv, všetci veriaci katolíci, keď jeden, dvaja, či desiati z celej deiny náhodou neverili svojmu farárovi, ale dievčaťu a jeho matke, je to kvapka v mori.

z celej dediny chodili s ním na súd dedinčania, dokonca sa pri ňom striedali...

a zaujímavé je, že farár dodnes chodí do Nevidzian k starým kamarátom na večere a zahrať si karty a poklebetiť, a oni ho vítajú ako hrdinu.

(stačí zahrabnúť v googli)

 

v takejto dedine si matka žijúca sama s deťmi poradila najlepším možným spôsobom - najprv zájsť za zdrojom problémov, a k tomu potrebovala v tejto dedine nesmierne veľa  odvahy,

keď nepomohlo, zašla na políciu.

 

informator si to predstavuje tak, že mala zobrať sekeru, a rozťať farára napoly... ju by zavreli minimálne za zabitie, farára by dedinčania ľutovali tak ako ho ľutujú teraz,  a informator by bol spokojný.

ovšem to takto nefunguje.

a informator, nepresvedčíš nikoho, že toto by bolo správne riešenie, ani veriacich katolíkov nie, a kupliarka je tá matka len v tvojich predstavách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov