Skočiť na obsah

Ochrana tradičnej rodiny


alamo

Odporúčané príspevky

ze rodicia sice vzdelanie maju, ale svojim detom ho nedopriali je podla mna dost opodstatnena otazka, tak ako druha, ktora sa pyta, co bude s deviatimi potomkami, ak sa rodicia pominu, nakolko budu pripraveni na zivot, ako sa dokazu uplatnit v dospelosti, ak teda budu chciet zit medzi ludmi a nie v lese..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze rodicia sice vzdelanie maju, ale svojim detom ho nedopriali je podla mna dost opodstatnena otazka, tak ako druha, ktora sa pyta, co bude s deviatimi potomkami, ak sa rodicia pominu, nakolko budu pripraveni na zivot, ako sa dokazu uplatnit v dospelosti, ak teda budu chciet zit medzi ludmi a nie v lese..

 

Kedze vsetko na tomto svete je zalozene na peniazoch, tak asi nemali zaco im to vzdelanie dopriat. A mozno je to uplne inak....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 No našťastie je takýchto zadubených patriarchov ako tento "veľká hlava rodiny" , nie veľa. Našťastie pre ich trocha jednoduchšie manželky. Našťastie pre ich možné ďalšie deti, z ktorých urobil mentálnych chudákov , ktorí sa nebudú vedieť na svet  pozrieť inak ako ich "vševedúci" otec.

 

 

Ja si myslím, že takýto nápad môže mať iba zakomplexovaný muž, ktorý si nie je istý sám sebou.

 (úplne jedno akú školu má aj tak mu to nepomohlo)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna to video pobavilo - chalan ani nevie kolko ma rokov,ale vie, ze tak ako jeho perfektny otec bude aj on viest svoje deti - ale s kym? So sestrou ? Ta ma 25 rokov? A zaco? Bude si aj on vediet vybavit davky? Ci este budu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 No našťastie je takýchto zadubených patriarchov ako tento "veľká hlava rodiny" , nie veľa. Našťastie pre ich trocha jednoduchšie manželky. Našťastie pre ich možné ďalšie deti, z ktorých urobil mentálnych chudákov , ktorí sa nebudú vedieť na svet  pozrieť inak ako ich "vševedúci" otec.

 

 

Ja si myslím, že takýto nápad môže mať iba zakomplexovaný muž, ktorý si nie je istý sám sebou.

 (úplne jedno akú školu má aj tak mu to nepomohlo)

 

Mna to video pobavilo - chalan ani nevie kolko ma rokov,ale vie, ze tak ako jeho perfektny otec bude aj on viest svoje deti - ale s kym? So sestrou ? Ta ma 25 rokov? A zaco? Bude si aj on vediet vybavit davky? Ci este budu?

 

Hehe, to normalne fungujes tak, ze si musis vymysliet nejaku krkolomnu teoriu, aby si na nu dokazal napasovat svoje, predom nachystane odpovede? :)

 

Ma tu niekto z vas nejaku rovnicu na spravne usmernovanie svojich deti, aby boli v zivote stastne a nemali problemy s existenciou?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ma tu niekto z vas nejaku rovnicu na spravne usmernovanie svojich deti, aby boli v zivote stastne a nemali problemy s existenciou?

 

Rovnicu nie, ale takto sa to na beton nerobi

 

http://zpravy.idnes.cz/policie-marne-hleda-nemocnou-divku-rodina-svou-chatrc-na-zimu-opustila-1mz-/krimi.aspx?c=A111018_120450_plzen-zpravy_alt

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, my nosime deti fararom, aby sa na nich mohli odbavovať.

 

A potom sa chodite stazovat na fararov, ze vyhoveli "vasim" poziadavkam?

 

 

Toto je ukazka sposobu starostlivosti o dieta zo strany tradicnej rodiny?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A potom sa chodite stazovat na fararov, ze vyhoveli "vasim" poziadavkam?

Nie naopak. My ovce pľujeme na matky že sa o svoje deti nevedia starať keď takto dopadli. A velebime toho farara a pravidelne mu prispievame na zveľaďovanie fary.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie naopak. My ovce pľujeme na matky že sa o svoje deti nevedia starať keď takto dopadli. A velebime toho farara a pravidelne mu prispievame na zveľaďovanie fary.

 

No teda mate pekne zariadene v tom svojom salasi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)

 

milý info, zjavne si v tom Ryanovom mierne sarkastickom príspvku nespoznal tvoje vlastné argumenty, ktorými si oponoval v téme o cirkvi, konkrétne kde si nazval matku farárom zneužívaného dievčaťa kupliarkou a farára pedofila takmer za baránka božieho, len zblúdilého - jeho ovce vo farnosti Nevidzany ho za nevinnú osočenú ovečku považujú dodnes. :klobuk:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)

 

milý info, zjavne si v tom Ryanovom mierne sarkastickom príspvku nespoznal tvoje vlastné argumenty, ktorými si oponoval v téme o cirkvi, konkrétne kde si nazval matku farárom zneužívaného dievčaťa kupliarkou a farára pedofila takmer za baránka božieho, len zblúdilého - jeho ovce vo farnosti Nevidzany ho za nevinnú osočenú ovečku považujú dodnes. :klobuk:

 

Ale mila game......poznal som to nemaj obavu a preto som mu aj tak odpisal. V nasom salasi na zodpovedne matky (rodica) neplujeme. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale mila game......poznal som to nemaj obavu a preto som mu aj tak odpisal. V nasom salasi na zodpovedne matky (rodica) neplujeme.

Klames, cim porusujes prikazanie. Ty si krestan? Takych pripadov kedy na nich plujete je neurekom.
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://slovak.statistics.sk/wps/portal/0c0355d8-6148-40af-b7da-81df25041482/!ut/p/b1/hZHLdoJAEES_xQ8wDG9YDk-HxyDMgMKGYyBRQISIivD1MTluY3pVi6rTXbeZjNky2Wl3q_a7S9WddkfGYbLqvX0bi_YNvLGcIksCxwqKyvEPzSR1KntGh0bLJHk_3IguIFJKAguKEA_ni2rCysI36grL5eV8nKZ2aDOyyUwnES4NVebUgwNRPQcl1vWhg3I_-nkQAYpG_1ZvaFVo-GC8f23UPvjI7qPuehzR-dt92Dn6ISyqxt3mTt06haLZk7i2T20mVekZIQWY-aXFkUfEa_BVVEHWxFT1p6tTDVaptbOoKOe98smTbtlXxSjZyyv3KRt9I6q3I8zPG6PxF0zKZJmchzJSNI2FAMiiAZATG6FNVBa4HEOZLRByUk89mps5qucI4RpyOObuwIhn7K1CTC1EMcZ-ozqsF4_UbGa_jkeYdjvpo5DcqtMhSru9Oyx-HpBJfy4UwMOQPgy6DVeC7AGgeLYIEFzFkRryPID8bx6GYUi8JAF2wlkA8awNcBwDEMnPPPhjIPgvv3kWBufAnZpuKvV1YmxHOvXBjCFWjymr6wc8DSefNnNArZh19UvgFe010tI7MdIR1wkeSsj6M_mBdCfmTCl11qQkrG_eHX9GrA9t1742BiUioqaKCeED6iuGIqI5zsO6Kt33nbg66lCj6zg4PHu9OPwfrhsme1mdSk_DK_S_hhds8aprP5i-VVhlqo7iJ0FLuFh8A0fwk_o!/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/

Trochu dlha je ta URL, hadam ju system skrati :)

ale nie toto som chcel, statistici zverejnili a doplnili data za minuly rok
-Rozvodovost stupala konstantne od r. 1954 priblizne do r. 2006 ked dosiahla vrchol, od r. 2010 sa znizuje. Tento udaj vsak moze trochu zavadzat, pretoze vyjadruje pomer k 1000 obyvatelom a nie k poctu uzavretych manzelstiev, ktory sa do roku 2001 znizoval

-Plodnost dosiahla na svoje dno niekedy r. 2002, odvtedy mierne stupa /teraz sme priblizne na urovni r. 1997

-Potratovost klesa 26,4% (2005), 22,1% (2014)
-Stredna dlzka zivota sa od r. 2005 u muzov predlzila o viac ako tri roky, u zien o dva. Vo veku nad 85 rokov vsak na 1000 muzov stale pripada viac ako 2600 zien /aspon si dedkovia maju z coho vyberat :)

+ kopa dalsich zaujimavych dat

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Klames, cim porusujes prikazanie. Ty si krestan? Takych pripadov kedy na nich plujete je neurekom.

 

Daj ich sem....ma ozaj zaujma ta kopa oplutej casti zodpovednych rodicov, zo strany krestanov. Vdaka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Napr. nedavna kauza s tym fararom zneužitym dievčaťom. A podobnych pripadov je X.

 

Tak o tych X-kach toho vela neviem (co sa tyka zodpovednosti rodica), ale o tej matke ma asi lepsie vedomosti ta potrhla poslankyna, ktora skor napada zodpovednost farara, ako matky.....mozno to posudzuje podla seba. Tebe sa asi javi spravanie matky ako zodpovedne....mne teda opacne. Neviem cim to je. Podla mna jej mali decko zobrat a vec je vybavena.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pámboh s nami a zlé preč! 

 

/ ako rád vravieval pán duchovný Ján Ponicenus-Ponický v Čachtickej pani Joža Nižnáskeho /

 

 

:please:

hah! keby som to nečítala na vlastné oči, neverím, že toto napísal bohabojný láskyplný mysliaci kresťan ... a som presvedčená, že nie som sama  :doh:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám dobré správy, priatelia! Minulý týždeň som na rodinnej oslave spočítal všetky deti z blízkej i vzdialenej rodiny a počet sedí na chlp presne, nechýba ani jediné. Pán Chromík sa asi pomýlili, keď počas kampane AZR vraveli, že homosexuáli nám budú kradnúť deti ak nezmeníme ústavný zákon. Alebo nás pán Chromík jednoducho oklamali. :zubiska:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov