Skočiť na obsah

Ochrana tradičnej rodiny


alamo

Odporúčané príspevky

A kto im to ide zakazovat ak nie krestania? Kto vymysla to referendum? Tak co zas trepes za nezmysly... Co veta z tvojej klavesnice to blud a klamstvo.

 

Ano, moralne pravo je silny argument. Ten najsilnejsi. To ale samozrejme katolik chapat nemoze kedze on sa nim neriadi.

 

Na 6x polozenu otazku uz by odpovedala aj opica. 3x som ju polozil ja, 3x game. Cize obidvom sa nam prisnilo ze sme sa ta nieco pytali, vsak? Ty sa hras ze tu otazku nevidis, tak tie dristy o prekrucani si nechaj pre seba a prestan klamat. Zopakujem ti to, robis zo seba hlupaka. Proste na to nemas odpoved a teda vsetko co si doteraz pisal je len ucelove zavadzanie a propaganda bez stipky logiky.

 

Takze ak sa odhodlas odpovedat prosim, ak nie tak nemusis reagovat kedze je to zbytocne zasieranie temy.

 

Ja sa nepytam na to, co sa ide(?( niekym niekomu zakazat, ale sa pytam, kto komunite LGBT doteraz zakazoval nejakym zakonom spoluzitie?

 

Ak teda ziadas, aby som odpovedal na otazku 6x(?) mne polozenu, tak najskor ale musis mne odpovedat na moju otazku, lebo inak ten tvoj(ich) "silny" moralny argument nie je nicim inym iba prdom vo vetre!! Teda temu vlastne zasieras ty a spol.

 

PS. A ta otazka s tvojej strany je "preco som proti uzatvaraniu manzelstiev medzi osobami jedneho pohlavia"?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako kto im zakazoval? Ved im to zakazuje ustava (manzelstvo) a na registrovane partnerstvo zakon nie je lebo ho zatrhol parlament. Takze ta tvoja otazka je uplne hlupa.

A na to som ti uz mimochodom odpovedal, tak naco sa zas hras? Bud citaj poriadne alebo sa uc chapat pisany text.

 

Preco si proti uzatvaraniu homo manzelstiev sa ta nikto nepytal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako kto im zakazoval? Ved im to zakazuje ustava (manzelstvo) a na registrovane partnerstvo zakon nie je lebo ho zatrhol parlament. Takze ta tvoja otazka je uplne hlupa.

A na to som ti uz mimochodom odpovedal, tak naco sa zas hras? Bud citaj poriadne alebo sa uc chapat pisany text.

 

V poriadku....teraz je to tam "uzakonene", ale ked zacala LGBT s kampanou za zorovnopravnenie spoluzitia osob jednakeho pohlavia z uzakonenym spoluzitim medzi hetero, tak to tam nebolo....ci ano? Ak to tam teda nebolo (akoze ani nebolo), preto sa aj pytam, kto im zakazoval nejakym zakonom spoluzitie dovtedy? Co je na tejto mojej zvedavej otazke hlupe?

A na toto si my neodpovedal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja neviem, ty si z osobitnej? Uplne vazne sa pytam. Alebo to len robis naschval.

 

Ved vyssie ti pisem. Zakazuje im to predsa zakon, tym ze nic take ako registrovane partnerstvo ani homo manzelstvo nepozna.

Zakon o registrovanom partnerstve v parlamente bol ale nepresiel.A manzelstvo je zakazane v Ustave. Bavime sa tu o legislative.

Tak sa este raz spytaj kto im zakazuje.

 

A ty este niekedy odpovies?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som otvorila týždenný okresný reklamný plátok, ktorý strkajú či človek chce či nechce každú sobotu do schránok, a hneď na druhej strane dvojstránkový rozhovor s nejakou dámou, mala tam fotku, meno som nečítala, len prebehla dve otázky zo začiatku a jedno z konca: samozrejme, že pôjde na referendum zaškrtnúť trikrát áno, a vyzýva každého, komu záleží na tradičnej rodine, aby to spravil tiež.

 

a otvorím noviny na nete, a ďalšia hlava do pečiva:  Vladyka Ján Babjak: sexuálna výchova na školách je deštrukčná

 

ale ani pán vladyka nemá gule nazvať toto referendum referendom proti homosexuálom ... pretože tým, že zopár kúskov homosexuálov nemôže uzatvoriť pevné partnerstvo, nech ho nazveme už akokoľvek, tradičnú kresťanskú rodinu nestmelí, tá buď je stmelená, alebo nie je.

a zasa ich najviac bantuje klasicky sex. ten straší v podaktorých veriacich hlavách priam príšerne.
 

 

sexuálna výchova v školách sa konala aj za socizmu, a koná sa aj teraz, to len pečivové hlavy odmietajú vedieť, v rámci biológie minimálne. a deti vstrebávajú vedomosti, podávané primerane ich veku, rovnako ako z matematiky a geografie a slovenčiny, výchovu k manželstvu a rodičovstvu kresťanské deti na hodinách náboženstva a nekresťanské na etike.

ale je rozhodne pre pečivovcov dramatickejšie čítať v košickom korzári /je to tu kdesi nalinkované a dokumentované/ výmysly chorých hláv o vynucovaní  predvádzaní sexuálnych polôh na prednáške o sexe v zš :doh: ... o ktorej správe každý okrem bigotných fanatikov vedel už po prečítaní článku, že je to kravina až na půdu.

 

 

sexuálna výchova a osveta mala svoj kladný výsledok, rapídne sa znížil počet interrupcií a neželaných tehotenstiev, a to nielen u nás, ale v každej krajine, kde sa sexuálna výchova a osveta začala dostávať do povedomia a k mladým. /google/

 

ale v pohode, keď budú chodiť domov tým, ktorí zaškrtli na sexuálnu výchovu "nie", tehotné trinástky a štrnástky a pätnásťroční tatkovia, ktovie, koho budú viniť.

a nie že nebudú chodiť, budú. sexuálnu výchovu budú deti dostávať naďalej na ulici a od spolužiakov, či sa to tradičným rodičom bude páčiť, či nie.

 

ad dve:

úplne v pohode nech ide kto len chce zaškrtnúť svoje trikrát áno, smiešne je, že sa tým absolútne nič nezmení ...

homosexuáli ani predtým nemohli vytvoriť registrované partnerstvá a manželstvá, a nebudú môcť ani potom, a nemohli ako priznaní homosexuáli adoptovať deti, a nebudú môcť ani potom ... a 6 mega eur bude vyhodených von oknom, ale to je v našej krajine malina, a dušička tradičných rodín bude na mieste ...

 

akurát, že akýkoľvek výsledok referenda neukončí v tradičných rodinách narodenie klasických 4 - 5 % homosexuálov /google/

neukončí zvyšujúci sa katastrofálny alkoholizmus a nezamestnanosť tradičných rodičov /google/,

neukončí týranie detí /google/:  týraním trpí v tejto krajine minimálne 20, podľa ďalších výskumov sociológov cca 30% detí

neukončí rozvody - ktovie, aké rodiny okrem tradičných sa rozvádzajú, keď tu iné ani nie sú, len tradičné - a tých rozvodov nových manželstiev je v tejto krajine 41% ...  /google/ :hmmm:

 

:klobuk:

 

-----------------------------

no a teraz ešte tá otázka, ktorá / priznávam, nepočítala som, koľkokrát, ale odznela tu pre infa (vo viacerých variáciách, podstata rovnaká) - a samozrejme aj pre kohokoľvek iného - viackrát :) /

 

AKO ohrozujú partnerstvá /nazvime ich akokoľvek/ homosexuálov konkrétne v ústave zabetónovanú tradičnú poctivú kresťanskú rodinu?

 

a k tej otázke dávam do pozornosti:

presne túto istú otázku dostal okrem iných obrancov referenda aj guru všetkých obrancov, pán poslanec Jozef Mikloško, ktorý na svojom blogu agituje štýlom: " Za štyri týždne treba trikrát zaškrtnúť áno! "

 

a ani pán poslanec, ktorý vyzýva národ k tomu, že TREBA TRIKRÁT ÁNO nedokázal odpovedať. čosi blábolil o vyrušovaní, konkrétne takto:  

 

Pokiaľ s tým stále nevyrušujú

ostatných, nepokladajú to za hlavný problém Slovenska, nepropagujú to mládeži, potom normálnu rodinu neohrozujú. Keď však, ako napísala R. Ocílková, v Stratégii pre ľudské práva, ktorá sa tri roky draho rodila, je tejto téme venovanách 155 strán, tak je to choré!

 
odpoveď hodná poslanca NR SR ... nedokázal odpovedať, ako vyrušujú, kto čo propaguje a ako, ako ohrozujú tradičnú rodinu, čo konkrétne je choré ... blábolil nezmysly a neodpovedal dodnes. hoci mu tú otázku položili viacerí, verejne, viackrát.
 
tak:
otázka je položená znovu, je tam napísaná červene,  aká bude odpoveď ? pán Mikloško nedokázal odpovedať. :klobuk:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oni tu kampan prepiskli o dost uz teraz, asi nepatrali po prikladoch z minulosti, kedy sa to nevyplatilo. Druha vec je, ze 99,9% z komunikacie referenda zo strany AZR tvoria lzi a zavadzanie. Som celkom zvedavy, nakolko sa necha slovenska spolocnost zmagorit. Bude to sice dost drahy, ale na druhej strane osozny prieskum. Chudaci pojdu na referendum, urobia kriziky a este na to budu hrdi. My ostatni sa dozvieme, kolko ludi je totalne mimo bezne chapanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja ozaj neviem o co ide - ale tipnem ucast 15 percent - a aj to je pruser na eurovolby nepride ani to.

 

U nas najvacsi pruser - kamarat je predseda turistov - ma byt prechod stolick. vrchmi - malo to byt v tedy ked je referendum - lebo inokedy to nemaju kde dat - dalsi tyzden maju prechod planinou - proste je problem. ja ani neviem vcom  - na co potrebuju mesto. Primatorka zamietla termin - kvoli tomu ze vela ludi bude v komisii a nemoze sa zucastnit turistiky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja neviem, ty si z osobitnej? Uplne vazne sa pytam. Alebo to len robis naschval.

 

Ved vyssie ti pisem. Zakazuje im to predsa zakon, tym ze nic take ako registrovane partnerstvo ani homo manzelstvo nepozna.

Zakon o registrovanom partnerstve v parlamente bol ale nepresiel.A manzelstvo je zakazane v Ustave. Bavime sa tu o legislative.

Tak sa este raz spytaj kto im zakazuje.

 

A ty este niekedy odpovies?

 

Zakazuje im to zakon, ktory neobsahuje to, ze im to povoluje?....no tak na toto staci ozaj osobitna skola...neviem teda kto z nas dvoch ju absolvoval :( . 

 

 

.................

 

akurát, že akýkoľvek výsledok referenda neukončí v tradičných rodinách narodenie klasických 4 - 5 % homosexuálov /google/

neukončí zvyšujúci sa katastrofálny alkoholizmus a nezamestnanosť tradičných rodičov /google/,

neukončí týranie detí /google/:  týraním trpí v tejto krajine minimálne 20, podľa ďalších výskumov sociológov cca 30% detí

neukončí rozvody - ktovie, aké rodiny okrem tradičných sa rozvádzajú, keď tu iné ani nie sú, len tradičné - a tých rozvodov nových manželstiev je v tejto krajine 41% ...  /google/ :hmmm:

 

:klobuk:

 

-----------------------------

no a teraz ešte tá otázka, ktorá / priznávam, nepočítala som, koľkokrát, ale odznela tu pre infa (vo viacerých variáciách, podstata rovnaká) - a samozrejme aj pre kohokoľvek iného - viackrát :) /

 

AKO ohrozujú partnerstvá /nazvime ich akokoľvek/ homosexuálov konkrétne v ústave zabetónovanú tradičnú poctivú kresťanskú rodinu?

 

a k tej otázke dávam do pozornosti:

presne túto istú otázku dostal okrem iných obrancov referenda aj guru všetkých obrancov, pán poslanec Jozef Mikloško, ktorý na svojom blogu agituje štýlom: " Za štyri týždne treba trikrát zaškrtnúť áno! "

 

tak:

otázka je položená znovu, je tam napísaná červene,  aká bude odpoveď ? pán Mikloško nedokázal odpovedať. :klobuk:

 

 

 K tej prvej casti.....tym co si chcela povedat?....referendum je o tom, co tu ponukas?

 

K tej druhej casti....zle polozena otazka....najskor treba poznat dovody-argumenty  zo strany LGBT.  Preto som aj ziadal to od teba resp. Ryana Giggsa. Taktiez nechapem, preco tam strkas slovko krestanska rodina....je rozdiel medzi ateistickou rodinou a krestanskou rodinou v pripade spolocneho nazoru na tuto ziadost LGBT?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Napĺňanie potrieb partnerov

 
Základné potreby ženy:
 
Žena potrebuje, aby ju muž miloval s nežnosťou sa o ňu staral a poskytoval jej bezpečie a istotu.
Žena potrebuje partnera na konverzáciu – diskusiu.
Žena očakáva od muža otvorenosť a poctivosť.
Žena potrebuje, aby muž prevzal zodpovednosť za finančné zabezpečenie rodiny.
Žena túži po tom, aby muž bol dobrým otcom, odovzdaným svojej rodine.
 
Základné potreby muža:
 
Muž potrebuje nájsť v žene kamaráta, spoločníka a partnera.
Muž očakáva od ženy, že vytvorí príjemný domov.
Muž potrebuje od ženy obdiv a úctu.
Muž potrebuje sexuálne naplnenie.
Muž potrebuje vedľa seba príjemnú a krásnu ženu.

 

http://www.alianciazarodinu.sk/preco-chranit-rodinu/ako-na-stastne-manzelstvo/

 

Z toho mi vychadza, ze muz potrebuje kamosku, vystavnu blondynu, ktora povysava, umyje riady, da mu obcas zasukat a este ho bude obdivovat. Taky tradicny sexizmus :)

 

a este ina otazka:

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

oh..teraz som velmi zneistena..aj ja som podla toho skor muz ako zena... :zubiska:

 

Základné potreby ženy:
 
Žena potrebuje, aby ju muž miloval s nežnosťou sa o ňu staral a poskytoval jej bezpečie a istotu. ....ciastocne..viem sa o seba postarat aj sama
Žena potrebuje partnera na konverzáciu – diskusiu. .... nie..na to mam kamosky a forum
Žena očakáva od muža otvorenosť a poctivosť.....  moj muz je uzavrety..a poctivy ehm uz tiez nebol :zubiska: 
Žena potrebuje, aby muž prevzal zodpovednosť za finančné zabezpečenie rodiny.   ...no plati ciastocne /pri mojom mizernom plate/ ..ale zlata kreditka furt potesi, co si budeme klamat
Žena túži po tom, aby muž bol dobrým otcom, odovzdaným svojej rodine.   .. to asi hej, ne? kde uz som sa s nim rozhodla tu rodinu zalozit, ale neglorifikujem samozrejme veci..ani ja sa nepovazujem za Matku roka..je to len cast mojho zivota ne jediny zmysel zivota  ako pre clenov Aliancie /zda sa mi/
 
Základné potreby muža:
 
Muž potrebuje nájsť v žene kamaráta, spoločníka a partnera.  ved hej..vsetko v jednom..to som ja :smilieee: 
Muž očakáva od ženy, že vytvorí príjemný domov.   domov vytvarame obaja
Muž potrebuje od ženy obdiv a úctu.... ak si ho zasluzi ma ho mat ...a ja tiez
Muž potrebuje sexuálne naplnenie.    a ta druha polovica ludstva ma iba naplnat???
Muž potrebuje vedľa seba príjemnú a krásnu ženu.   esteze ten moj znesie vedla seba aj vtipnu a inteligentu a lenivu...idem mu kupit flasu ? ci radsej kvety???  
 
 
boze, chcem vidiet manzelky clenov Aliancie..urcite splnaju vsetky predpoklady... :cotisisi: 
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

K tej druhej casti....zle polozena otazka....najskor treba poznat dovody-argumenty  zo strany LGBT.  Preto som aj ziadal to od teba resp. Ryana Giggsa. Taktiez nechapem, preco tam strkas slovko krestanska rodina....je rozdiel medzi ateistickou rodinou a krestanskou rodinou v pripade spolocneho nazoru na tuto ziadost LGBT?

 

:)

 

slovo "kresťanská" je tam schválne, do referenda sa mohutne zapája slovenské kresťanstvo - zjavne ti to uniká .... ale nevadí, nemusíš k tomu ani čítať nič iné, keď už nesleduješ dianie, stačí čítať v tejto téme nalinkované odkazy k referendu o tradičnej rodine - stručne ti to zopakujem, zjavne to nesleduješ:

KBS, rímskokatolícka cirkev, východná gréckokatolícka cirkev, čítanie pastierskych listov v kostoloch, letáky a propagačný materiál v kostoloch, rozdávaný na hodinách náboženstva pre deti, strašenie väznením rodičov v kostoloch na východe krajiny, angažovanie sa kresťanov, veriacich, ktorí sa v každom médiu hrdo stavajú k svojej kresťanskej viere a zároveň ku kladnému postoju k danému referendu: od Chromíka po Vašečku a Mikloška celá plejáda kresťanov, vrátane hlboko angažovanej kresťanky Ray-Tukovej, s materiálom hlboko milujúcom blížneho svojho. ... atd.

 

ad. 2. áno, často.  rozdiel je v postoji k LGBT už aj medzi fanatikmi, zadubencami a bigotnými kresťanmi a kresťanmi, ktorí používajú mozog a myslia aj na to, že homosexuál sa môže narodiť do ktorejkoľvek rodiny, a že aj homosexuál je človek, možno hneď ten skvelý človek v susednej ulici. miluj blížneho svojho. :flowers:

 

ad 3. ... vďaka, info :)

takže na 7x položenú otázku zasa žiadna odpoveď.

zrejme nemáš žiadnu, rovnako ako pán poslanec NR SR Jožko Mikloško, a celá plejáda ďalších opýtaných kresťanov a mohutných hrdých podporovateľov referenda  :)  :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boze, chcem vidiet manzelky clenov Aliancie..urcite splnaju vsetky predpoklady... :cotisisi: 

 

 

tiez rozmyslam, ze aku nesikovnu aliancnu nymfu musi mat Chromik doma, ked ma cas na take somariny :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.alianciazarodinu.sk/preco-chranit-rodinu/ako-na-stastne-manzelstvo/

 

Z toho mi vychadza, ze muz potrebuje kamosku, vystavnu blondynu, ktora povysava, umyje riady, da mu obcas zasukat a este ho bude obdivovat. Taky tradicny sexizmus :)

 

 

oh..teraz som velmi zneistena..aj ja som podla toho skor muz ako zena... :zubiska:

 

 

tiez rozmyslam, ze aku nesikovnu aliancnu nymfu musi mat Chromik doma, ked ma cas na take somariny :)

 

Preco.jpg

 

:)

 

slovo "kresťanská" je tam schválne, do referenda sa mohutne zapája slovenské kresťanstvo - zjavne ti to uniká .... ale nevadí, nemusíš k tomu ani čítať nič iné, keď už nesleduješ dianie, stačí čítať v tejto téme nalinkované odkazy k referendu o tradičnej rodine - stručne ti to zopakujem, zjavne to nesleduješ:

KBS, rímskokatolícka cirkev, východná gréckokatolícka cirkev, čítanie pastierskych listov v kostoloch, letáky a propagačný materiál v kostoloch, rozdávaný na hodinách náboženstva pre deti, strašenie väznením rodičov v kostoloch na východe krajiny..........

 

ad. 2. áno, často.  rozdiel je v postoji k LGBT už aj medzi fanatikmi, zadubencami a bigotnými kresťanmi a kresťanmi, ktorí používajú mozog a myslia aj na to, že homosexuál sa môže narodiť do ktorejkoľvek rodiny, a že aj homosexuál je človek, možno hneď ten skvelý človek v susednej ulici. miluj blížneho svojho. :flowers:

 

ad 3. ... vďaka, info :)

takže na 7x položenú otázku zasa žiadna odpoveď.

zrejme nemáš žiadnu, rovnako ako pán poslanec NR SR Jožko Mikloško, a celá plejáda ďalších opýtaných kresťanov a mohutných hrdých podporovateľov referenda  :)  :klobuk:

 

Aky je ale rozdiel medzi ateistickou a krestanskou rodinou, co sa tyka jednakeho pohladu na tuto otazku? Napis prosim ta.Ddakujem.

Co sa tyka angazovania sa krestanskych cirkvi v tejto "manzelskej story", tak je to preto, lebo je organizovanejsia a ma  moznosti informovat  a tiez im to prikazuje ich ucenie. 

K tomu straseniu väzenim rodicom....no tak ak teraz odmietnes posielat svoje dieta na povinnu hodinu v skole (napr. na hodinu nauky o dejinach) mam dojem, ze si to pekne odseries....mozno aj s nejakym nepodmienecnym trestom alebo aj odobratim potomka. Tak ake pak strasenie?? Mozes si to vyskusat uz aj teraz.

 

Fanatici a zedubenci  su podla mna ludia, co sa snazia presadit spoluzitie  spoluobcanov z komunity LGBT na sposob manzelstva. Poplietli si (som to uz spomenul) prirodzene s prirodzenim :( . 

 

A na tu otazku, co sa tu tak vehementne s nou ohanas, ti teda odpoviem takto.... "poctivej krestanskej, a nielen krestanskej, rodine toto nijako neublizi, ale ublizi to manzelstvu, ako institucii, ktora je aj v zakone o rodine pomenovana, ako zakladna bunka spolocnosti." Pretoze na zaklade tohoto buchania na otvorene dvere, zo strany LGBT, sa bude musiet casom bud zrusit cely zakon o rodine, alebo sa zrusi manzelstvo ako celok - teda vsetko co s nim suvisi. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zakazuje im to zakon, ktory neobsahuje to, ze im to povoluje?....no tak na toto staci ozaj osobitna skola...neviem teda kto z nas dvoch ju absolvoval :( .

No ocividne ta tvoja na to nestaci. Ustava nie je zakon?

 

A na tu otazku, co sa tu tak vehementne s nou ohanas, ti teda odpoviem takto.... "poctivej krestanskej, a nielen krestanskej, rodine toto nijako neublizi, ale ublizi to manzelstvu, ako institucii, ktora je aj v zakone o rodine pomenovana, ako zakladna bunka spolocnosti." Pretoze na zaklade tohoto buchania na otvorene dvere, zo strany LGBT, sa bude musiet casom bud zrusit cely zakon o rodine, alebo sa zrusi manzelstvo ako celok - teda vsetko co s nim suvisi.

Ako konkretne to ublizi manzelstvu? To ze mu to ublizi si uz pisal. Ja sa pytam ako? Manzelstvo sa nezrusi to je blud. Len sa tam vsunie ci ubudne jedna veta.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

milý info :)

 

ešte tú otázku rozveďme trochu viac ... zjavne sa ti ťažko odpovedá, ale tomu sa nečudujem ... krížom slovenským netom z proreferendistov doteraz skutočne nikto neodpovedal konkrétne. dokonca sa zdá, že slovo "konkrétny" nie je vôbec ani len v slovníku.

všetci "proreferendisti" / ospravedlňujem sa za slovo, ale je pomerne krátke a výstižné /  vrátane takých kapacít ako Mikloško, Palko, huráaktivista Chromík, radikálna Tutková, aktivisti, bežní diskutéri, komentátori a blogeri kdejakého smeru ... čakajú zázrak:

 

niečo ako bojujme za referendum, bojujme za trikrát áno, a svet sa zmení, stane sa niečo nevídané, slnko bude viac svietiť, rodiny sa budú zrazu milovať, agresívni otcovia sa zmenia na baránkov, a nastane svetový mier ...

 

toto píšem síce s nadsázkou, samozrejme, ale pri dlhodobom sledovaní celkovej kampane, komentárov, článkov a blogov nielen jednostranne tieto závery z očakávaní automaticky vyvstanú. od referenda čakajú iniciátori a podporovatelia zázrak.

 

je to hodne zvláštne, nie? :)  milý info, možno sa budeš tváriť, že nechápeš, o čom píšem, nevadí ... uľahčím ti to ďalšími otázkami:

 

takže k tej pôvodnej otázke a k Ryanovej otázke celá širšia paleta otázok k tomu rozvracaniu tradičných rodín / aby sme sa nezacyklili a nevystrkovali slovo "kresťanských", zostaneme na tvoje prianie pri "tradičných rodinách" a ich ochrane pred fuj homosexuálmi ... a pred sexuálnou výchovou:

 

ako podľa teba, zástancu referenda, zabráni trebárs aj úspešné referendum rozvracať  tradičné rodiny ... ako?
deň po bude menej ožranov?

bude menej týraných detí?

bude menej rozvodov?

bude viac práce? zníži sa nezamestnanosť?

hladové doliny budú mať vyššie výnosy žita?

zmení sa ľudská povaha?

bude sa rodiť menej homosexuálov v tradičných rodinách?

bude zrazu každý kto ich "nemá rád" na "inakších" ľudí milší? bude zrazu každý milovať blížneho svojho?
ako konkrétne referendum zabráni rozvrátiť tú tradičnú rodinu ?
úplne konkrétne vážne: ako?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k tomu obrazku -dost kostrbaty preklad z rustiny :)

 

Alebo skôr caption picture. Ten pán na obrázku vyzerá celkom inteligentne, nechce sa mi veriť, že by zo seba robil na verejnosti vola prirovnávaním sexuálnej orientácie ku psychickým poruchám.

BTW: 

24ytumx.jpg

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ryan 

Ako konkretne to ublizi manzelstvu? To ze mu to ublizi si uz pisal. Ja sa pytam ako? Manzelstvo sa nezrusi to je blud. Len sa tam vsunie ci ubudne jedna veta.

 

Ved som ti to napisal.....bud sa zrusi zakon o rodine alebo sa zrusi manzelstvo ako celok. Neviem, co ja na tomto nepochopitelne. Pises, ze je to blud a zrusia sa (prerobia-vlozia) tak dve (?) vety. Mozno mas pravdu, ale ako vies, ze tie 2 vety nespravia to, co ja popisujem? Podotykam, ze sme stale v rovine legislativnej.

 

game

........ milý info, možno sa budeš tváriť, že nechápeš, o čom píšem, nevadí ... uľahčím ti to ďalšími otázkami:

 

takže k tej pôvodnej otázke a k Ryanovej otázke celá širšia paleta otázok k tomu rozvracaniu tradičných rodín / aby sme sa nezacyklili a nevystrkovali slovo "kresťanských", zostaneme na tvoje prianie pri "tradičných rodinách" a ich ochrane pred fuj homosexuálmi ... a pred sexuálnou výchovou:

 

ako podľa teba, zástancu referenda, zabráni trebárs aj úspešné referendum rozvracať  tradičné rodiny ... ako?
deň po bude menej ožranov?

bude menej týraných detí?

bude menej rozvodov?

bude viac práce? zníži sa nezamestnanosť?

hladové doliny budú mať vyššie výnosy žita?

zmení sa ľudská povaha?

bude sa rodiť menej homosexuálov v tradičných rodinách?

bude zrazu každý kto ich "nemá rád" na "inakších" ľudí milší? bude zrazu každý milovať blížneho svojho?
ako konkrétne referendum zabráni rozvrátiť tú tradičnú rodinu ?
úplne konkrétne vážne: ako?

 

na prvu otazku odpoviem tymto videom (ak mas cas si pozri)

 

https://www.youtube.com/watch?v=sk5hNzNIBYI

 

dalej......

tie ostatne otazky su pouzitelne v nejakych inych temach, pretoze nemaju nic spolocneho s referendovou problematikou. To neznamena ale, ze by som na ne nemal odpoved.

 

 

a toto je odpoved na deviatu (ak dobre pocitam) otazku:

 

 

 

...............

Na toto nebezpečenstvo, že dieťa sa stane jedným z obchodných artiklov, symbolicky upozorňovali figuranti s modrými a ružovými nákupnými košíkmi, v ktorých mali uložené bábiky. Ako sa vyjadrila jedna účastníčka demonštrácie, sympatizantka ľavice: „Súhlasila som s manželstvom párov rovnakého pohlavia, ale GPA ma skutočne šokovalo!“

Premiér Manuel Valls sa snažil ešte v piatok navodiť dojem, že nie je proti čomu protestovať vyhlásením, že GPA zostane vo Francúzsku zakázané tak, ako je to doteraz. Demonštranti toto vyhlásenie považovali však za pokrytecké, nakoľko je stále v platnosti obežník ministerky spravodlivosti Christine Taubirovej, ktorým vyzýva príslušné úrady k legalizovaniu detí narodených pomocou praktiky GPA v zahraničí.

Denník Le Point pripomenul Vallsovi jeho vlastné slová, ktoré predniesol v roku 2011 ešte ako kandidát v primárkach socialistov, kedy sa vyjadril v prospech GPA a nazval túto prax „nevyhnutným pokrokom.“ Štátny sekretár Pascale Boistard nazval La manif nebezpečným hnutím a tmárstvom.

Hnutie je v médiách a politikmi často obviňované z homofóbie, avšak jedným z hlavných partnerov celého podujatia bol aj portál Homovox zdržujúci homosexuálne cítiacich ľudí nesúhlasiacich so zákonom Taubira. Jedným z hlavných rečníkov bol aj hovorca hnutia a homosexuál Jean Pierre Delaume–Myard: „Homosexuál môže myslieť aj na iné veci, než je jeho sexualita. Že La manif pour tous prispelo k zvýšeniu homofóbie? To nie je pravda. Myslíte, že dúhové pochody robia pozitívny obraz o homosexualite? Dámy a páni politici, majte odvahu povedať nie lobby, ktorá vás manipuluje! My homosexuáli odmietame byť príčinou zákona, ktorý zabije rodinu!“

 

zdroj:

http://www.hlavnespravy.sk/vo-francuzsku-vysli-do-ulic-davy-na-vyzvu-hnutia-la-manif-pour-tous/383211

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz je to znacne nechutne cely ten cirkus..nech uz je po tom referende..mna dnes hned zrana rozculil teno komentar k blogu na Sme 

 

Ozaj, bol by homosexuálny pár

 

schopný vychovávať zverené dieťa k heterosexualite? A mali by takíto "rodičia" na to vôbec vôľu a chuť? Synček, my žijeme takto, ale ty si hľadaj dobré dievča na založenie rodiny, splodenie detí...? Alebo by ho svojím príkladom viedli k napodobňovaniu, takému prirodzenému medzi obyčajnými rodičmi a deťmi, a teda by si hľadal najskôr partnera? A len keby mu to veľmi nechutilo, možno by sa zheterosexualizoval... Podobne to platí o dcérkach, ktoré by v lesbickej rodine dokonca mohli mať aj svoju biologickú matku (na jednu noc alebo pár nocí sa obetovala pre rodinu a proti svojej prírode spárila s hocikým, len aby počala). Nechcem si totiž ani predstaviť, že by lesbický pár vychovával malého chlapca a gayovia malé dievčatko. To by tie deti museli byť už celkom popletené. A museli by mať domáceho učiteľa alebo domácu učiteľku - v detskom kolektíve by boli zožraté, a to nielen spolužiakmi, ale aj pedagógmi a ďalším personálom. Najlepšie, keby ani nevychádzali z bytu či domu, kvôli susedom. Akceptujem, že výnimočne môže vychovávať dieťa aj homosexuálny pár, napr. pri tragédii v rodine, keď povedzme bratovo dieťa osirie. Ak sú tam neprerušené rodinné väzby a sirota má so strýkom pekný vzťah, je možno lepšie uprednostniť rodinu pred detským domovom alebo cudzími pestúnmi. Výnimka potvrdzujúca pravidlo - ale nie zákon.
 
 

Čítajte viac: http://blog.sme.sk/diskusie/2386119/1/podla-ustavy-homosexuali-nie-su-mensina.html#ixzz3Pd5lhOeB

 

 

:cotisisi: 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a pri tom celý ten žlčovitý výlev má jedinú podstatnú myšlienku:
 

... A museli by mať domáceho učiteľa alebo domácu učiteľku - v detskom kolektíve by boli zožraté, a to nielen spolužiakmi, ale aj pedagógmi a ďalším personálom. Najlepšie, keby ani nevychádzali z bytu či domu, kvôli susedom.

 

... čiže aj podľa autora je jasné, že nie je problém v tom , v akej rodine sa dieťa s láskou vychováva, ale v ľuďoch okolo.

to je alfa a omega celého tohto cirkusu.

susedia, človek človeku. deti sa podučia od dospelých, doma, v tej tradičnej rodine, že sa z niekoho treba vysmievať. a dospelí vychovávatelia a učitelia budú žrať deti z inej rodiny. akejkoľvek inej rodiny, ktorá sa im nehodí do krámu, z tej  deti zožerú. fuj.

 

tradičná rodina podľa sociologičky: http://www.sme.sk/c/7602302/tradicna-rodina-neexistuje-tvrdi-sociologicka-filadelfiova.html

 

 

dalej......

tie ostatne otazky su pouzitelne v nejakych inych temach, pretoze nemaju nic spolocneho s referendovou problematikou. To neznamena ale, ze by som na ne nemal odpoved.

 

čiže, chápem, asi to bolo priveľa otázok, tak to zhrňme do jednej otázky, keďže tú odpoveď máš, info , buď tak dobrý a podeľ sa s nami, nevedomcami:

 

čo teda ty a podľa teba ostatní proreferendisti očakávate, že sa zmení v "tradičnej rodine" po referende, nech už referendum dopadne akokoľvek?

 

:klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz je to znacne nechutne cely ten cirkus..nech uz je po tom referende..mna dnes hned zrana rozculil teno komentar k blogu na Sme 

 

 

Čítajte viac: http://blog.sme.sk/diskusie/2386119/1/podla-ustavy-homosexuali-nie-su-mensina.html#ixzz3Pd5lhOeB

 

 

:cotisisi: 

 

Za tieto, podla teba, nechutnosti sa podakuj LGBT a jej podporovatelom :kvet:  .....no su aj nazory opacneho razenia, ako tie tvoje a maju aj trochu logiky.....kuk sem dolu....

 

https://www.youtube.com/watch?v=nad__h5k62Q

 

 

................

 

čiže, chápem, asi to bolo priveľa otázok, tak to zhrňme do jednej otázky, keďže tú odpoveď máš, info , buď tak dobrý a podeľ sa s nami, nevedomcami:

 

čo teda ty a podľa teba ostatní proreferendisti očakávate, že sa zmení v "tradičnej rodine" po referende, nech už referendum dopadne akokoľvek?

 

:klobuk:

 

Ja mam svoj pohlad na toto tazenie LGBT a v tradicnej rodine sa po kladnom vysledku (pre mna) referenda nezmeni nic.....po zapornom vysledku (pre mna) referenda sa zacne legislativny chaos v zakone o rodine, ako celku......a zacne sa spostupnou degradaciou rodiny, ako zakladneho clanku  spolocnosti....skratka sa vsetko zmeni, ako napr. po "dvojickach" v US.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vidim, ze utok na prvu signalnu sa v pripade subjektu "informator" podaril. Kampan zabrala, subjekt pocituje strach a obavy, nic nebude ako pred siedmym februarom, cely svet sa obrati naruby, spolocnost sa zosype ako domcek z kariet, vitazni homosexuali budu za asistencie NWO a riaditela zemegule na ulici pretahovat chudata deti a mozno umrie aj maciatko.

 

No a my ostatni budeme este dva tyzdne citat, pocuvat a sledovat tuto kampan /ak na to ovsem budeme mat gule a zaludok/.

 

Ako dobre, ze nemame priamu demokraciu, vsak by sme sa tu do roka pozabijali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pises, ze je to blud a zrusia sa (prerobia-vlozia) tak dve (?) vety. Mozno mas pravdu, ale ako vies, ze tie 2 vety nespravia to, co ja popisujem? Podotykam, ze sme stale v rovine legislativnej.

Prave preto ze sme v legislativnej rovine tak na tom co pises nie je nic pochopitelne. A viem to tak, ze sa tam nema ako ani preco stat to co pises. Ved predsa aj ked sa zakon zmeni, stale bude platny. To co platilo doteraz bude platit nadalej. Len sa rozsiri o dalsie veci.

A ani v nelegislativnej sa nic nezmeni. Tradicne manzelstvo ostane tradicnym tak ako doteraz a nijako mu to neublizi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...............

No a my ostatni budeme este dva tyzdne citat, pocuvat a sledovat tuto kampan /ak na to ovsem budeme mat gule a zaludok/.

 

Ako dobre, ze nemame priamu demokraciu, vsak by sme sa tu do roka pozabijali.

 

Nikto ti nekaze pocuvat a sledovat, to s cim nesuhlasis a suhlasis naopak s moznostou, ze takymto ludom -

 

http://www.tvnoviny.sk/domace/1782817_farar-z-nevidzian-dostal-za-sexualne-obtazovanie-skolacky-podmienku

 

-bude mozne v budusnosti zverovat deti na moznu adopciu uz legalne a nebudu sa musiet "infiltrovat" do roznych spolocenskych postaveni  :nono:

 

Prave preto ze sme v legislativnej rovine tak na tom co pises nie je nic pochopitelne. A viem to tak, ze sa tam nema ako ani preco stat to co pises. Ved predsa aj ked sa zakon zmeni, stale bude platny. To co platilo doteraz bude platit nadalej. Len sa rozsiri o dalsie veci.

A ani v nelegislativnej sa nic nezmeni. Tradicne manzelstvo ostane tradicnym tak ako doteraz a nijako mu to neublizi.

 

Ved ide prave o to, o co sa potom rozsiri.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.. takymto ludom [..] -bude mozne v budusnosti zverovat deti na moznu adopciu uz legalne a nebudu sa musiet "infiltrovat" do roznych spolocenskych postaveni 

 

WTF? Ten farár bol evidentne pedofilný heterosexuál, ak obťažoval dievča, alebo nie? Takí si môžu adoptovať dieťa aj za súčasných podmienok, na nijaké zmeny v legislatíve čakať nemusia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov