Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

kazdu noc, prvu hodku, vykonavam kopec cinnosti okrem spanku :D

 

teraz sa smejem, ale asi to nie je uplne sranda...najcastejsie, zobudim sa na to, ze po mne lezie nejaky hmyz, posadim sa, vezmem mobil, svietim si na postel a hladam, zvacsa pavuka...pripadne sa mi nieco zda, strasne sa nalakam a prebudim sa s tepom ako po behu..rozpravanie zo sna bezna vec u mna ... chodenie po byte uz menej caste...trva to kratko, zvacsa sa po chvili uvedomim

 

neviem ci je to normalne alebo je to znak niecoho, co by mal zacat clovek riesit

 

mozno si myslime, ze v noci s telom odpociva aj mozog, opak je vsak pravdou...videla som dokument, kde na zaklade studii zistili, ze v noci pracuje mozog ovela ovela viac, ako pocas dna

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdu noc, prvu hodku, vykonavam kopec cinnosti okrem spanku :D

 

:D to patrí skôr do erotiky. :-)

 

chodenie po byte uz menej caste...

 

 ak budeš mať bábo doženieš ..  :)  

a aj neskôr, keď budeš mať dospelé deti . :D

 

počas týždňa spím pokojne, cez víkendy (z piatka na sobotu a zo soboty na nedeľu) pokiaľ syn nezaparkuje s autom pred domom , ten spánok je  prerušovaný,   môže  syn vravieť,  že:" spí pokojne .." . som nastavená ako budík s alarmom ... :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

dlhé roky som spávala ako medveď s výnimkou veľmi stresujúcich období, ale s pominutím stresov sa aj spánok vždy upravil. V poslednej dobe sa v noci aj 2 - 3x zobudím. Chvíľu mi potom trvá, kým zaspím. nemôžem povedať, že by som vôbec nespávala (hoci aj také noci občas sú), ale nie je to ono. Môže to byť aj liekmi, ktoré musím brať, je tam jeden z možných vedľajších účinkov aj poruchy spánku, tak dúfam, že keď to doberiem, ruka bude ako nová a spanie zasa ako kedysi. Zato Flinstone si ešte ani neľahne, a už chrápe a to doslova. Jediný liek na to je pre mňa dať si štuple do uší.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hah, ja som opluskovala Vilmin príspevok :) ...  lebo je to úplne ako u nás, s tým rozdielom, že som bola vždy zlý spáč ...
zaspať problém, prebúdzanie v noci, ale hlavne zaspať ...

v poslednom desaťročí- pätnásťročí už úplná úplná katastrofa ...

 

pred štyrmi rokmi som prestala bojovať sama a nespať, Zolpidem a štuple do uší to istia - občas ... ani to nie vždy, ani tabletky

a štuple vždy nezvládnu všetko ...  -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja to mám naopak, roky som mala problém rýchlo zaspať, prevaľovala som sa v posteli a premýšľala, zato dnes padnem do postele a za chvíľu spím.... potom ma zobudí mačka, nakŕmim ju alebo pustím von a spím ďalej... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Kristepane to dokážeš toľko lehniť? Ja po nočnej idem spať o 7:00 a som hode pred 11:00. Dávaj si budík a vstávaj pred obedom, čo to máš potom za režim dna? 

 

 

Ty spis po nocnej 11 hodin???

tak tu sa musím Tomáša zastať, v jeseni a zime dávam niekedy po nočnej tiež cez 10 hodín :thumbsup: a nepríde mi na tom nič zlé alebo zvláštne. zvyšok roka tak 8 - 9, podľa toho ako sa mi chce a ako silno svieti slnko do okna...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja väčšinou zaspim asi meter od postele. Manželka mi závidi, vraj ako macko mistra Beana...lusk prstami a koniec. Ale mávam obdobia trvajuce možno 2 týždne, keď sa zobudim okolo druhej. Vtedy, ak sa pokušam znova zaspať, tak za hodinu som pár krat rezignoval. Liek na to bez predpisu je u mňa horalka. Skratka, idem do kuchyne, zblajznem ju a meter od postele spim. Preto kupujem horalky nie po jednom kuse, ale po jednom kartone.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaaaaj, najlepsie tak ako tento vikend. Lahnes do spacaku, konare stromov osvetluje ziara ohna, spovzdiali este zneju hlasy a gitary...

 

to az potom doma ti chrbat povie "ale postel je postel" :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hah .. odhliadnuc od chrbta, ktorému ani len "posteľ nie je ako posteľ" , som nikdy nevedela priveľmi spať v prírode ... tá príroda bola párkrát stan, kedysi veľmi dávno, keď ešte nebol až taký problém spať, ale aj tak ... posteľ je posteľ  : )

 

ono to dobre znie, rada si o tom prečítam, je to úžasne romantické a paráda, ale príroda sú pre mňa aj hady, kliešte, a podobné pliagy, a môže ma presviedčať kto len chce, že "tu nie sú" :)

v prírodnom prípade totiž ja prichádzam na ich teritórium, ruším im kruhy, takže majú nárok mi vliezť kamkoľvek :)

 

 

no a tak všeobecne: nie, nespávam dobre, ani s domácimi, a niekedy ani s umelými uspávadlami, dokonca, takmer celý život s tým mám problém ... a je tak fajn dobre si pospať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa večer neskutočne driemalo, poslúchla som svoje telo a šla som spať, ale aspoň 5x som sa v noci zobudila, a ešte k tomu aj také divné zmätené sny som mala. Brrr!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

so spaním stále väčšie problémy, práve som si to tu prečítala od začiatku... vždy som mala problémy so spaním, ale po dlhom trápení som pred pár rokmi zapojila doktora a Zolpidem, a neskôr aj štuple... ešte pred časom som tu písala, že Zolpidem a štuple to istia.

tie časy skončili, neistia nič.

zaspať je stále väčšia katastrofa, zaspávam aj s liekmi v najlepšom prípade kedysi nadránom, niekedy vôbec nie.
a čo je vskutku hodne zaujímavé - úplne rovnako je na tom kamarátka, bývalá kolegyňa, aj moja mama... to nezávisle na sebe z času na čas dvihneme telefón: ako si spala? ja vôbec. ja tiež nie.
 

starosti, choroby, stresy, lieky, bolesti, všetko dokopy. spať je úžasné. len keby to šlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov