Jump to content

Chýba energia

VibriT
 Share

Recommended Posts

Zdravím ľudkovia ;) Mám problém s ktorým by som si rád nechal poradiť od odborníka alebo niekoho kto to má už úspešne za sebou. V poslednej dobe sa cítim čoraz viac unavený, no proste nepoužiteľný. Mojim hnacím motorom bola do nedávna moja ranná kávička ale tá už nejak nejede :/ Možno by stačilo poriešiť nejakú náhradu len mňa nič nenapadá :( Vyskúšal som zelené čaje, guaranu a hoci čoo a nič. Neviete niekto náhodou o nejakom poklade?? Vďaka moc

značkovou, na akú tu už vibriT nenápadne umiestnil/a poloskrytú reklamu v inej téme... aj dve  :)

alebo sem za chvíľu nabehne iný nick z tej istej IP, a ponúkne nám energetickú "tyčku", ako to už veľmi nenápadne urobil/a v inej podobne účelovo založenej  téme ... zdá sa, že tu energia nechýba :)

skúsme z toho spraviť serióznu tému, keď už tu je :agree:

Chýba energia

(únava)

:)

- dodržiavať pitný režim (čistá voda)

- mať dostatok pohybu (chôdza, nejaký šport, proste hýbať sa)

- vitamíny( čerstvá zelenina, ovocie)

- dostatok kvalitného spánku( neponocovať, večer skôr líhať, ráno zavčasu vstávať)

- nestresovať( snažiť sa pozitívne myslieť)

- pracovať(vytýčiť si cieľ a ísť si za ním)

- nájsť si koníček a naplno sa mu venovať

- pre fyzické a duševné zdravie, dostatok energie,  proti únave je rovnako dôležité milovanie

• 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

• Similar Content

• VibriT
      By VibriT
      Ako sa učíte? Aký typ učenia preferujete ? Úplné ticho či s hudbou a obrázkami ? Čo Vám pomáha k lepšej koncentrácii? Cez semester sa učíte aj v noci? Ak áno ako nútite mozog byť nonstop v strehu? Trénujete/cvičíte ho nejak? 
    • Sniper
      By Sniper
      Spávate dobre? Ja všeobecne za posledné roky nemám problém so spaním, síce bývam veľmi dlho do noci hore, takže u mňa čas 1:30 v noci je bežný čas, ale keď ľahnem do postele, tak väčšinou zaspím hneď a zobudím sa ráno podľa potreby. Ale to čo sa deje za posledné 2 týždne je už na nevydržanie. Začal som sa budiť medzi 4-5 hodinou ráno, takže v noci spávam možno nejaké 2 - 3 hodiny, možno 4, ale cítim, že to je málo. A čo je horšie, vôbec neviem identifikovať kde je problém, prečo sa budím ráno pred piatou unavený ako pes. Keď sa to stane raz za čas, tak to je OK, ale pravidelne každý deň už je to priveľa. Mal som isté obdobie, keď som prežíval podobné stavy, ale to bolo asi pred rokom a tam bol vážny dôvod, teraz tam žiadny dôvod nie je. Chcem spať, ale nedá sa mi to. Asi začínam mať insomniu.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy