Skočiť na obsah

tomassi

Odporúčané príspevky

takže čo sme tu vynechali, ale kdesi to už spomenuté je, je Procházkova Sieť - tiež pekne debilný názov, a rodí sa nejako extra ťažko, zatiaľ neukázala nič, a to bude pomaly už pekne dlhý čas od prezidentských volieb, ktoré chcel maestro Procházka využiť k štartu ...

 

voľaktorý deň som čítala o ktorejsi dáme, že ide čosi zakladať, čo ešte nemá meno ani koncepciu, len sa chystajú oslovovať nádejných straníkov, s tým, že budú "iní" ...

nádejný fundament ...

 

a dnes som sa dopracovala k poznatku, že vymetač strán Miškov - bývalý člen SaS, bývalý člen Novy, bývalý minister hospodárstva a momentálne nezaradený poslanec ide vznikať ďalšiu novú stranu menom SKOK ... (vraj Slovenská občianska koalícia - skratka SKOK)

úplne originálny názov, to už v abecede viac než 4 písmená a slová mimo S ani nie sú ... Smer, Sieť, Skok ... na čo som zabudla?

 

no takže ... toto bude úplne, ale úplne iná strana, ako všetky ostatné ... fundament - základ majú tiež dobrý... dôraz na "iná"

 

Podľa informácií TASR bude nový subjekt zložený najmä z odborníkov a úspešných ľudí, ako aj osobností z regiónov.

Miškov neplánuje mať v strane podpredsedov a chce ponúknuť veľkú slobodu členom a regionálnym štruktúram.

Tvrdí, že nepôjde o ďalšiu "bratislavskú kaviarenskú stranu".

Strana má byť občiansko-liberálna. Podpisy začala podľa oznámenia na webe rezortu vnútra zbierať 24. novembra.

Okrem Miškova je v prípravnom výbore bývalý kancelár parlamentu Michal Nižňan, ďalej Monika Dimitriadu a Rastislav Antala.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7518691/miskov-ohlasi-vznik-strany-skok-v-pondelok-bude-bez-podpredsedov.html#ixzz3KNvSXfF5

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o tých "Skokanoch Miškovových" som čítal už vo štvrtok. neviem k čomu je dobrý vznik ďalšej pidistrany, ale budíž, je to jeho vec.

 

len už by niekto konečne mal tej našej kvázi pravici vysvetliť že matematika: 15 strán s 3% podporou je viac ako jeden Fico s 35% je v samej podstate chybná a nikdy nebude fungovať.

 

ad Procházkova Sieť. ten názov je skutočný skvost debility. vo mne evokuje výrok: Je to blázon, hoďte naňho sieť :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na scénu prichádza ďalšia 3% strana, ani veverička netuší prečo a načo, ale budíž. som zvedavý aký bude ich konečný počet.

 

Bývalá šéfka rádia Expres Eva Babitzová v najbližších dňoch začne zbierať podpisy na registráciu svojej novej strany s názvom Šanca.

Zakladateľka predstaví v najbližších týždňoch prípravný výbor a témy svojej strany. V prípravnom výbore je aj bývalý podpredseda SDKÚ-DS Viliam Novotný, ktorý je na odchode zo strany Pavla Freša.

http://www.cas.sk/clanok/301528/na-slovensku-sa-vytvorila-sanca-exsefka-radia-expres-babitzova-zaklada-novu-stranu.html#

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

pravica nadobro rozpadnutá, ale zato o nové strany nemáme núdzu ... :shifty:

 

ide vzniknúť  ďalšia nová strana, ktorá sa podľa zakladateľov bude úplne, ale úplne odlišovať od ostatných ... už len tým, že ju zakladajú administrátori slovenských facebookových komunít

(zakladateľom je Pčolinský, organizátor protestov proti gorile)

 

keď to bude jediný rozdiel, že vyšli z FB, priďaleko to nedotiahnu ... meno strana ešte nemá.

 

nádejných zakladateľov nových straničiek je zdá sa v dohľadne viacero ... :hmmm: po referende príde aj Chromík, počkajme si.

 

http://aktualne.atlas.sk/exkluzivne-organizator-antigorilych-protestov-smeruje-do-politiky-nemusi-byt-sam/slovensko/politika/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 rokmi...

Uz neviem kde som zachytil, ze Vasecka bude predseda. takze mozno aj exorcizmus bude. Inac tych true-konzervativnych stran je tu uz celkom dost. SNS, OlanO, Kotleba, Sme Rodina. KDH. Jedna konzerva lepsia, ako druha.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes sa zaregistrovala na MV nova politicka strana...."DOPRAVA"......preco nie je s predlozkou?....budu riesit dopravnu situaciu na nasich cestach?....rozbiju este viac nasu opozicnu elitu....uz sa tesim na jej "lidrov"...hlavne na toho, co asi este len pride... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

OK, keď už teda na fóre beží debata systém vs. antisystém, nové strany ako PSeudoliberáli, a tak ... tak koho mám vlastne voliť ja, keď extrém príliš nemusím, a v politickom mainstreame tiež nevidím žiadnu stranu, ktorá by ma zastupovala ...

v politickom kvadrante mi vychádza že som liberál, bol by som rád keby sa mi starostlivý "tato štát" s ešte starostlivejšou "matičkou úniou" čo najmenej zasierali do života, a už vôbec sa nestarali do toho čo si kto robí so svojim majetkom /ak tým neporušuje práva druhých/, a keď už teda štát má tú drzosť vyberať také nehorázne dane a odvody, tak by som za ne rád dostal adekvátnu protihodnotu.

z amerických politikov sú mi sympatické postoje Rona Paula, v Čechách povedzme J. Kuberu, ale v našej Karpatskej Džamahírii nikoho takého nevidím ... je tu vôbec niekto taký?

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v demokracii nemoze existovat nejaky antisystem.....moze existovat iba kritik daneho stavu....ak sa nejaka politicka elita snazi niekoho oznacit takymto oznacenim, tak ta "elita" je zaciatkom totalitnej agendy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a v com sa mylim?....v tvojej kolaboracii z demokraciou, alebo,  ze tzv.liberalna demokracie sa uz zacine javit, ako totalitna "demokracia"...samozrejme s tvojim pozehnanim... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v nové strany... nech je to strana založená kýmkoľvek, verí ešte vôbec niekto?
aj keď tu zreje situácia na niečo, čo bude musieť prísť... alebo niekto poriadne zmení svoju politiku, alebo si skutočne neviem predstaviť, čo musí nastať.

nových strán s podenkovým /jepičím/ životom tu už bolo neúrekom.

zažiarili a zhasli.

a niečo tu pripomína pekne uležaný močiar, kde sa zvieratká pekne zžili, sem tam sa pozžerú navzájom, ale každé si sedí na svojej bubline či zhnitom liste. načase, aby prišiel vzduch. ale fakt neviem.

 

a akosi nedávam priveľa života ani Kiskovej strane. nie pre Kisku, ale preto, že dovtedy trochu vychladne nadšenie... necháme sa prekvapiť, ale neviem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja to vidim takto....terajsia opozicia na cele s Kiskom totalne znemoznili celu statnu spravu...kontrolne organy, policiu, prokuraturu, sudnictvo, danovakov, socialny system....skratka v terajsom stave uz nikto nikomu neveri....teraz sa tu hlada vinnik za tento stav spolocnosti....je to Fico a spol?.....je to Danko?....je to Bela?......tento domino efekt by som doprial, aby si "vyzrala" opozicia a kiskova "slusna strana"...prajem im aby vytvorili po volbach nejaku "glanc" partiu a dokazali napravit to, co spolu do--bali......po ich spanilej jazde zasa pride Fico a sa tu zastavi znovu na par volebnych obdobi......"pripravte cestu Panovi"....ako bol svojho casu povedal sv.Jan Krstitel...budem sa vyzivat ako sa spolok dobrodruhov zalozeny na danovych podvodoch a mafianskych praktikach bude strapnovat....akurat v tom volebnom roku by som mal nastupit do "vysluzby" (dochodku), takze budem mat mozno dost casu ich pozorovat spoza buka... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Kresťanská demokracia – Život a prosperita (skratka KDŽP) - vznikla 4. februára 2019

 

tiež jedna z tých noviniek, ale výkvet si do nej už našiel cestu.

 

pamätáte si tohto chlapa s dekoratívnou čelovkou?
je to tak, bol to predseda Matice Slovenskej, človek,ktorému lietala fantázia 7000 rokov v minulosti a stvorila dokonca na obrazoch úplne skutočne vymyslených slovenských kráľov, dokonca z nich robil vážne mienené výstavy....

 

ten druhý je tiež reinkarnácia Svätopluka, vo veku 69 rokov zmenil farby a tentokrát sa pridáva ku Kuffovcom a rád by sa na prilepšenie k dôchodku upratal do eu... pámboh s nami a zlé preč :(

 

post-3-0-15034500-1555782313.jpg   post-3-0-91049100-1555782312.jpg

odkiaľsi z FB, prvý obrázok tu máme už roky

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov