Skočiť na obsah

Aké auto kúpiť?


Sniper

Odporúčané príspevky

nijak zvlášť, ale ako som písal k tej merive to mám (čo sa týka vzdialenosti) najbližšie, v stredu idem do BA tak to na spiatočnej ceste vezmem cez PK a pozriem tú hondu čo si sem linkol a asi aj cez senec kde je tá astra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

nad quašk-gay-om, či ako sa ten šrot volá, ani neuvažuj. ak ti môžem poradiť pozri sa radšej po niečom inom. brat to pred pár rokmi mal, a nadáva na to doteraz. to auto je viac imidžová ako praktická vec, z vonku je veľké ako krava a vnútri je menej miesta ako v tej mojej honde. a navyše turbodechtové verzie mizerne kúria, pri mínusových teplotách ten bratov dvojliter potreboval 15km na to aby začal ako tak kúriť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Ach jaj, zas musím toto riešiť. Nechcem moc investovať do auta, len by som potreboval nejaké prdítko, ktoré by bolo schopné ma odviesť z bodu Aaaaaa do bodu Beeee, na nič viac, lebo medzi tými bodmi zrušili cestu a na nejaký rok-dva tam bude iba tankodrom pre nákladné autá a mne sa to nechce obchádzať dookola. Pozeral som bazár, ale keď pri každom druhom aute vidím poznámku typu "má menšiu závadu, ale vraj sa dá opraviť", tak ma aj chuť prešla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ach jaj, zas musím toto riešiť. Nechcem moc investovať do auta, len by som potreboval nejaké prdítko, ktoré by bolo schopné ma odviesť z bodu Aaaaaa do bodu Beeee, na nič viac, lebo medzi tými bodmi zrušili cestu a na nejaký rok-dva tam bude iba tankodrom pre nákladné autá a mne sa to nechce obchádzať dookola. Pozeral som bazár, ale keď pri každom druhom aute vidím poznámku typu "má menšiu závadu, ale vraj sa dá opraviť", tak ma aj chuť prešla.

"menšie" závady majú všetky lacné prdítka z bazáru. rok-dva vydrží bársčo. som sa pýtal minule automechanika, aké auto je vlastne dobré? odpovedal, že nové alebo žiadne. tak si vyber...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ja som kupil opel astru. Neopakujte moju chybu.  Mal som s predajcom ci autom 3 problemy . Co sa nevyriesili ani nevyriesia. Neviem ako.

 

Som im vyplatil auto a oni mi mesiac nedali technicak na prepis. Som u nich kupil koberce, lekarnicku a nedali doklad. 

V aute nieje palubny pocitac a doteraz nenavrhli co s tym.

 

Inak to nieje zle auto,ale by som si ho uz nikdy nekupil. Ty ludia vkuse a vkuse klamu. Opel si nekupujte za tie peniaze mozte mat dobre auto. Japonske. 

 

 

Nechapem - preco v kuse klamu ...dam im 17 000 a oni ma klamu?

 

Opel - nekupujte.

-----------------

U mna je bezradnost. Neviem ako to riesit. Kupil som a vyplatil auto co nema palubny pocitac, co mal mat. Auto to nema,..Neviem co robit. Atilu z Roznavi ak mate rozum siroko obchadzajte. Ja som chchel dat peniaze miestnym - klamu  a klamu - inak mne to ani nevadi. Ale oni klamat budu a vsetci vzdy. Ta firma su len klamari ,podla mna aj vsetci oplaci - aj ked mozno oplaci v Nitre su OK - mam skusenost.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

do urcitej miery ovsem firemna politika vypoveda o kvalite znacky

a do firemnej politiky patri aj spolupraca s distributormi (predajcami)

kvalitna znacka by si mala vediet urobit poriadok ...

ale to hovorim vo vseobecnosti, aj ked priznavam, ze (vo vseobecnosti) mi je Opel nesympaticky :D

napr. kvoli Renaultu by som nesiel do predajne v BB, ale so ZV som spokojny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A kvalitou auta - ? Ja som s nim spokojny ako autom, ma spotrebu 7 litrov v meste by mala asi o liter viac, v technicaku 5,9 ale OK, to sa deje.

Ja ho s inymi autami neviem porovnavat,Ked som si po 4 mesiacov sadol do otcovho POLA som nechapal ako na tom ludia mozu jazdit? Pritom predtym sa mi to zdalo OK auto a bol som s nim aj v holandsku,ci taliansku, ci najazdil cez 30 000 km. To s astrou sa neda porovnavat.

 

Ale Kupoval som ho v revucej  - toho revucana nechcem ani vidiet, uz ani tych dvoch predajcov co su z Roznavi - odtial je firma. Klamu v kuse., Ci neklamu ale nepovedia pravdu, ci nedaju ziadne riesenie. 

 

Priklad da sa dat do auta palubny pocitac? Ak tam nieje z vyroby? veduca predaja z Roznavi vraj nie. Ja neviem mne sa to zda byt prkotina, ktoru by mali napravit do tyzdna. Ze klame ako jej dalsi kolega z roznavi, ci ten revucan? Kazdy jeden problem,mal som s nimi len tie tri,mali riesit a dat mi vediet. viete ako mi dali vediet dam vam vediet(na dovysvetlenie nedaju nikdy nieze vediet - mali to hned po konci vetz v p..,inak aj ten zastupca importera - jemu mejl ani SMS neprisla).

Ale to nieje problem ani tohto jedneho predajcu - o######avaca - opat na inu stranu ,raz ci dvakrat som volal do opla Nitra(su tam asi dvaja) s clovekom na drate nebol problem.

A opat - importer Opla na Slovensko - o######avaci.  Mozno tu budu *** co ja nemam rad - lebo je to pravda.

 

Priklad, preco nemam palubny pocitac v aute? Za ktory som si neobjednal(ja som nemal moznost v tej vybave mal byt - stoji to 70 eur, v najnizsej vybave),ale tam mal byt(lebo som si zan zaplatil). Ja nejdem hladat u koho to bola chyba -

Podla mna to nie je u tej roznavskej firmy(ten zadal vybava cosmo a par veci) - mozno je to u samotneho vyrobcu. Teda ale ako sa stym ta firma vysporiada? Ze nemam palubny PC si nemyslim,aj ked neviem,ze by to mohla byt chyba tej RV predajcu. Lebo takych chyb by bolo u nich kur.vela


Len dovetok, co som bol ja zaciatocnik. velky technicak ma byt hned v Nitre ho davaju hned, ziaden tyzden, ziadne dva,ziadem mesiac, ak tak im to o mesiac vypladte(ja som to im zaplatil cash). teda nezoberte auto kym nebude tiptop

 

A skontrolujte si vsetko hned ci to tam mate a ci to funguje - ak mate skusenosti - ci to funguje ako ma - inak im nikdy nedajte svoje peniaze.

Pr. ja som auto dostal v juni a bolo teplo skusal klimu. Ale dne som skusal ci funguje vyhrievanie sedadiel, ci volantu - sklimov to nejde.

Ten hnup z Revucej sa tvaril, ze nevie ako nastavit PC - bud to bol hnup,alebo len oje..., co hned vedel vcom je problem a to auto mi predal a yobral odomna prachy - to mu nikdy nezabudnem.Okrem inych klamstiev.

Tie velke technicaky a to viem od kamarata co predaval ine auta nedavaju preto lebo auta aj ked vy ich mate vyplatene nema ich predajca.Preto ich nemate.

Importer ich im do vtedy neda.

 

Ze je opel sracka - nieje len kvoli roznavskemu predajcovi(v Nitre toto moze byt ine),mam skusenosti aj importerom,aj vyrobcom.

Su to prkotiny - mne ani PC nechyba. Chyba udaj dojazdu.

 

Ale je to tak ako pise dady - to je firemna politika.

 

Inak ja neviem ako to riesit - ale tieto problemy nasej krajiny niesu len v politikoch,ale v tychto firmach, ci ludoch. Priklad problem,je ye ani neviem ako to riesit. Prisiel mi letak yo svajciarska ako som spokojny s OPLOm co im mam tam slusne napisat? A naco?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

do urcitej miery ovsem firemna politika vypoveda o kvalite znacky

O kvalite značky možno, o kvalite auta nie.

 

A mimochodom ani o kvalite značky to vypovedať nemusi, sice tam spolupraca s distributormi patri, ale ustredie nemusi vždy o problemoch s tym-ktorym predajcom vedieť, pokiaľ nema spätnu väzbu od zakaznikov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odstupit od zmluvy. Sa mozno da. Ale jednoduchsie,mozno ani nie,je to vtedy,kym im nezaplatis.

Ja nebudem odstupovat uz od zmluvy - kvoli palubnemu pocitacu.

Ani sa sudit. Je to prkotina co by mali dat do poriadku. kazdu jednu z tych 3 prkotin co urobili. mali vyriesit sami odseba hned po najdeni problemu sami(dve problemi,mozno vsetky tri su ale take co oni nich dopredu vedeli a ma len...)  To ze nedaju ti TP, je len a len, co?... To ze ti nedaju doklad z registracky(dobre vedel som ze ten hnup, registracku nema, ze ju maju v Roznave,ale dohodli sme sa ze ked najblizsie pridem mi ho da, prisiel som o mesiac po dovolenke, nebol, potom dva tyzdne a vraj ho poslali postou). A to ze nemam v aute to co mam mat,mal kto a kedy skontrolovat? Co to je za firma, ze ani nevie co predava a co ponuka a na com sa dohodneme? To ze to tam nemam zistil , ci mne povedal az clovek z ich servisu a poslal ma za predajcom, ze snim to mam riesit. Uz su to dva mesiace. Veduca predajne naposledy ked som tam bol,dva tyzdne, ze sa to vyriesi dnes,ked pride nejaky manazer, mal prist prave v ten den, su dva tyzdne a nedala vediet, ten je roznavsky kolega,ze ma hned do obeda bude informovat,ja ze nemusi staci na druhy den,lebo do obeda bude soferovat. Nevolal vobec, ked som mu o 2,3 tyzdne volal,sa aj priznal,ze nevolal,lebo nevie co stym. Podla mna vedel co stym hned ked ma videl, aj ten v Revucej, aj ta ich veduca. Hned vedeli co s tym.

 

Ustredie ja neviem kolko a coho vie,ale skuste na nete niekoho najst z OPLU. Mne sa jedneho podarilo vypatrat a bol tak ochotny ako - ti traja predavaci. Jemu nedosiel ani meil ,ani sms(predtym a potom sme telefonovali ,ked to uz nemalo vyznam som snim skoncil). To som sa snazil vypatrat ako je to s velkym technicakom, precom ho nema a kedy ho dostanem. 

 

To absolutne najvyssie ustredie ci nemam ochotu  kontaktovat ani cez ich rozoslany dotaznik, je mi to uz jedno.

 

 

------------

 

Kolega v tenise kupil u nich auto - tiez im tam ostalo kvoli tomu,ze ten kupujuci ho nezobral,kvoli klukam na okna namiesto objednanych elektronickych. Ten dalsi ich zobral, mozno zo zlavou. Je to taky system zrejme. Ja som na to auto cakal 3 mesiace, a servisak mi povedal, ze PC nemam az v septembri,ked som sa v Roznave zastavil. Revucan mi povedal,ze to len treba nejako nastavit - pritom mohol vediet,ze sa to nijak nastavit neda. Stacilo aby si overil,co mi predava a ma mal na to upozornit,predtym ako odo mna bral peniaze. Aj nato mal casu dost tyzden. 

 

---------------

Ja im absolutne neverim, neviem co budem robit priklad ked sa mi na aute nieco pokazi. Ich servisak mi dal jedinu pravdivu informaciu,ale co ked sa len pomylil? Vlastne povedal,ze tom riesit z ich predajcom,ale nepovedal ako.

 

Som si objednal u mojho zakaznika gumy a disky na zimu. Prisla splatnost. Este som si ich neprevzal,lebo este zima nieje.

Mam mu zaplatit? Mam nejake kolesa(su take ze budu pasovat na moje auto)? Proste zaplatil som,lebo mu doverujem, ale spekuloval som do poslednej chvile. Uz neveril. 

 

Teda ak nechcete mat take problemy ako ja neverte aspon tomu koho nemate overeneho a plate,len ked vam doda len to co ma a skontrolujte si to a dokladne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

off topic - no ak sa na to vyse*ies, tak budu ti predajcovia oj****at dalsich kupujucich

reklamacia - do 30 dni naprava, inak podnet na SOI-ku a po pi** front !

 

dost som to vyhviezdickoval ? :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved od kupy auta uz bude pol roka.ja som 3 mesiace netusil ze to tam nieje. Revucan ma presviedcal ze je - resp. nechal ma v tom domneni.

 

Preto som to pisal - takychto hajzlov mozte mat pri hocijakom obchode. a pred tym ako im zaplatite - sa uistite ci to mate a ziadne do tyzdna(ci to v servise nastavia).

 

Roznavsky opelaci su oj****. Ale taky mozu by hocikde - nemyslim vsade a vsetci. Dajte si pozor.

 

Priklad zimne gumy(aj disky) co som kupil rockston. Ako s klientom com mi to predal ,za cenu som mal aj vyvazenie aj ze mi to dali na auto a pneu do sacka.

 

Vsetko super - jedine minus - tie gumy(ci disky) su  uplne minus. Aspon dnes - trasie to ako ja neviem kde - sa bojim ked pojdem niekde dlhsie a nebude sneh mi vypadne aj okno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov