Jump to content

Hra: Komentuj klip

vred
 Share

Recommended Posts

Tak tuto hru zakladam uz aj tu.. Ten kto zacne sem prida nejaky hudobny klip, a dalsi v poradi musi aspon 2-3 riadkami okomentovat ten videoklip, a prida dalsi. Myslim si ze bude dost zaujimave citat hodnotenie od ludi co napr. ten zaner nepocuvaju.
A aspon donutime ludi si vypocut nieco co napr. nenavidia :lol: a to potesi.. :)

Tak zacnite niekto.. Pridajte videoklip a pockajte na druheho, ten ho potom okomentuje a prida dalsi klip..
Ja sa pridam neskor..

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sniper

1

• tomassi

1

• Althea

1

• vred

1

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Nuze, vlasaty chlapik sa prechadza po luxusnejsej rezidencii spievajuc si a netusiac,ze jeho spev provokuje manika v ciernych rukaviciach vrazdit sporo odete devy. Pocet obeti vysoky vratane samotneho spevaka,ktory umiera na konci klipu,co sa mi zdalo dost neskoro :lol: Ocenujem originalitu vraha vyskusat si viacero sposobov eliminacie. co sa tyka hudobnej stranky tak hodnotim to ako pocuvatelne.

ja pridavam oneee

• 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• irb
      By irb
      Niekedy začiatkom 80-tych rokov som si nahral z rádia na magič pieseň, ktorá sa začínala slovami speváka "...song called Lions" - a celkový zvuk a spôsob hrania na gitaru ma oslovil - nezachytil som spočiatku o akú kapelu sa jedná, až po dlhšom pátraní som niekde zistil meno kapely - Dire Straits. Tak sa stali mojimi obľúbenými - a hlavne ona spomínaná pieseň "Lions". 

Tá kapela bola pre mňa niečím veľmi osviežujúcim v hardrockovom svete, v ktorom som dovtedy žil.

Po čase sa mi podarilo kúpiť si LP platňu Making Movies, ale potom prišla LP platňa Brothers in Arms - a to už bolo niečo iné, než tie začiatky. Jeden kritik vraj o nej napísal: "tie najkrajšie chvíle v živote môžu trvať aj viac, než tri minúty".

Ale keď dnes rozmýšľam, čím sa vlastne stali svetovo známi, tak mi príde, že to bolo až pop-hitom Money for Nothing. To bolo už z ďalšieho albumu: Brothers in Arms. To bol podľa mňa ich vrchol, po ktorom už nasledoval iba pokles a užívanie si plodov toho, čo vytvorili dovtedy.

Toto celé mi prišlo na um dnes ráno, keď som si skúšal brnkať na gitare ich "Hand in hand". 

A už len dodám: Nie, nikdy som nemal rád ich prvý hit "Sultans of Swing". Fakt netuším, čo na nej ľudia vidia   :D

• game
      By game
      vymysleli ju mladí Nóri, a podľa nich je hra s malými magnetmi nekonečná ... myslím, že ako deti sme o tom vedeli svoje, len sme ich nikdy nemali toľko :)

namiesto slov videá:

• kelisova
      By kelisova
      čo chýba naším kapelám, aby boli aspoň z časti taky dobrý ako zahraničné kapelky...texty?...v preklade väčšina anglických je uplne oničom, hudba?......
    • arwiel
      By arwiel
      ovládate hru na nejakom hudobnom nástroji? Na akom?
      učili ste sa hrať sami alebo vás učil niekto známy, prípadne ste navštevovali umeleckú školu?
      máte nejaký obľúbený hudobný nástroj, ktorý prinajmenšom radi počúvate?
      chceli by ste sa naučiť hrať na nejakom hudobnom nástroji?
      chceli by ste hrať v kapele?

otázky sú hádam jasné... :lol:
    • aljak63
      By aljak63
      Rok 2010 sa nám začal, a ako inak - ani tento rok nebude chýbať EUROVISION Song Contest 2010

Už 55.ročník celo-európskej spevácko-kultúrnej súťaže vyvrcholí koncom mája v nórskom Osle (Telenor Arena)

Minulý rok v Moskve jednoznačne triumfoval Alexander Rybak a jeho Fairytale, kto to bude tentokrát?

Tento rok sa nezúčastnia súťaže Andorra, Česko, Maďarsko ani Čierna Hora, vracia sa ale Gruzínsko.

O víťazstvo teda zabojuje 39 piesní z 39 rôznych krajín, máme sa teda na čo tešiť!

Motto tohto roku znie " Share The Moment "

Program Eurovision Song Contest 2010:
      1.semifinále: 25.máj 2010 2.semifinále: 27.máj 2010 FINÁLE: 29.máj 2010

Kalendár kvalifikáce slovenského Eurosongu:
      1.štvrťfinále: 22.január 2010 2.štvrťfinále: 24.január 2010 3.štvrťfinále: 29.január 2010 4.štvrťfinále: 31.január 2010 5.štvrťfinále: 4.február 2010 6.štvrťfinále: 7.február 2010 1.semifinále: 14.február 2010 2.semifinále: 21.február 2010 Národné finále: 28.február 2010

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy