Skočiť na obsah

Čo to je na fotke ?


game

Odporúčané príspevky

to je tá blbosť na kľúče, len keby som ja vedela ako sa volá... nemôžem si spomenúť...

sa to dá otvoriť a zachitiť na niečo, alebo niečo sa tým dá zachytiť...

normálne ma to sere, že si neviem spomenúť...

 

Edit: karabinka! tak to volá moja mama, iný názov nepoznám...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak som si zmýlila svetadiel, snažila som sa spomenúť si, kde všade chodil aljak po svete : ) hlinené domy, dokonca mešity sú kdekade aj v turecku, jemene ... aj v afrike : )

 

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sú to tie preslávené Norie na rieke Orontes v sýrskom meste Hama :)

:lol:

 

aljak, ty tu dávaš také veci, že väčšina bežných, nearcheologicky zameraných smrteľníkov, by to asi nemala šancu uhádnuť ;)

 

game: prvé čo ma napadlo bol vejár, ale ten to asi nebude :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Desdemona, a čo majú podľa teba obrie riečne kolesá spoločné s archeológiou? :lol: Je to jedna z kultúrno-historických svetových pamiatok zapísaných v UNESCO. A veď to sú ako obrie mlynské kolesá, a kto by napísal, že to je mlynské koleso, tak to samozrejme uznám. Ja som nepotreboval vedieť, že je to Noria lokalizovaná v sýrskom meste Hama spadajúca do obdobia Mamelukov a včasnej Otomanskej doby. :)

 

Toto čo sem dala game skôr vyzerá ako nejaké moderné maliarske umelecké "dielo" :)

Ale napadla ma tiež tá nejaká rastlina, resp. obrí slnečník.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov