Skočiť na obsah

Čo to je na fotke ?


game

Odporúčané príspevky

čože je to päťdesiatka?!

mladší stredný. starší stredný je šesťdesiatka. atď. ...  :agree:

Robert Downey Jr. :

 

post-3-0-03913300-1450880194.jpg

http://i1.wp.com/thepublicslate.com/wp-content/uploads/2015/04/Robert-Downey-Jr..jpg?resize=1024%2C768

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

a pokračujeme ... starší mladší :)

 

post-3-0-18147100-1450880471.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

našla som jeden zaujímavý obrázok - musím sa s vami podeliť :)

 

tento obrázok má aj podivuhodnú históriu, ktorú napíšem potom, aj zdroj ... najprv treba zistiť, čo je to?

 

post-3-0-24151400-1458933855.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemôžem si pomôcť, ale mne to nič reálneho nepripomína, zato to vyzerá ako keď macocha vysypala Popoluške na prebratie šošovicu, hrach a kdečo iné sypké...vidím tam šošovicu, mak zrnká i zhluky, a to červené, väčšie by mohla byť červená šošovica a tie drobné fliačiky nezrelé zrnká maku...holuby by mali radosť. Tak čo, uhádla som? :)  :)  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, zatiaľ nie :)  ... rozšírte svoje obzory, dámy a páni  ... / to je pomôcka, prosím pekne :) /

 

už len za ten skutočný príbeh, ktorý sa za tým obrázkom skrýva, to za to stojí ... možno niekto o ňom počul, pre mňa to bola novinka, aj ke´d sa to udialo už pred peknými pár rokmi ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kukal som na to jak puk, ale teraz ked alarm napisal baloniky, uz mi doplo. Tam niekto umrel kvoli tym balonom, ked nejake lietadlo ci vrtulnik ci co to bolo nemohlo kvoli tomu vzlietnut. Ci nieco take sa mi mari. To je ono, ten pribeh?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

balóny...to by mi teda v živote nenapadlo. ešte možno tak tie lampióny šťastia, čo sa hromadne vypúšťajú na neviem to aký sviatok v číne, ale o balónoch a nevzlietnutom lietadle netuším zhola nič.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov