Skočiť na obsah

aljak63

Odporúčané príspevky

Ale lietať lietajú, ale ako sa im zachce. A väčšinou mávajú aspoň 2-hodinové meškania, alebo dokonca aj priamo na letisku pred odletom sú schopní až vtedy oznámiť, že let sa ruší. No ja by som to neriskoval moc, proste Sky Europe ide dole dole vodou, a to rovno poriadnym vodopádom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja som so SkyEurope problémy doteraz nemal. Letel som s nimi veľa krát, a meškania som zažil len 2x, ale dalo sa to prežiť v pohode. To zase sa dá pochopiť, ale teraz meškávajú tak vo väčšine prípadov. A najhoršie je, že odmietajú diskutovať o riešení.

 

 

väčšinou? tak to musíš mať dosť nalietané

to nejde len o mňa ale aj o iných ľudí čo poznám

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co som pozeral, tak z Viedne alebo Budapesti nelieta nic, ani Wizzair, Easyjet, Ryanair ani Air Berlin

 

pochybujem ze by ti to povedali na letisku ze sa neleti

 

prinajhorsom by ti dosiel predtym mail ze sa let bud rusi alebo sa meni cas odletu/priletu a ci si prajes prebookovat na iny datum alebo refundaciu

 

nam tiez dosiel minuly tyzden mail ze nas let do istanbulu sa bohuzial casovo meni, takze miesto priletu o tretej poobede tam priletime o druhej v noci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To oni telefóny neberú, neoplatí sa ani volať. Na e-maily neodpovedajú, proste zákazníkov majú totálne v ... To im je tak zaťažko si priznať finančný kolaps a vyhlásiť bankrot??? No ale radšej sa tvária, že sa nič nedeje. No milé od nich...

Vraj sa celkom oplatí pozerať túto stránku.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ani 16.rok za sebou neporuším krásnu taliansku tradíciu, a aj tento rok si aspoň na pár dní vychutnám moju milovanú Itáliu. No a aby som to konkretizoval tak sa jedná o mestá: Pisa, Bari, Alberobello a Milano. Už sa teším, už len necelý mesiac a ide sa! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ak Boh dá , dúfam,že dá, tak v novembri smer Patagónia ... budem zavíjať s vlkmi... a určite tam budú báječní ľudia , ako skoro všade v týchto končinách Latino Amerika...... na toto sa teším.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

tento rok sa uz bohuzial pravdepodobne nepozriem nikam, ale buduci rok v juni by som chcel ist do ruska, konkretne do moskvy a vorkuty a cez leto by sme chceli s bijou absolvovat takuto nejaku trasu (je to kreslene iba tak odhadom) Obrázok

 

TOM, potom budem na jar potrebovat nejake info ohladom iranu, vybavovania viz, ako to funguje v krajine a pod

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zajtra sa chystám len tak sama k fotrovi na Liptov a na chatu na Podbanské, oddýchnuť si od ľudí, ťahám so sebou bicykel, korčule, tenisky na behanie, plus ešte na mieste kajak bude, takže dúfam, že ich poriadne využijem, plánujem si dať takú desať dennú prírodno-športovú očistu a vrátiť sa do BA s veľkou dávkou vitality a optimizmu do zásoby (neviem, prečo, ale BA ma začala úplne psychicky ničiť) :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy ten plan vyzera zaujimavo...ak ti mozem dat radu, v urcitych castiach ruska je dobre najst si nejakeho domaceho ktory ti to tam ukaze za urcity poplatok...pretoze sa moze stat ze sa stratis a uz ta nenajdu (to som dostal radu raz od rodeneho moskovcana)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No cizy, kedze si biely, mas stastie, momentalne v Rusku vladne fasizmus a niektore tie podskupiny, ktore si na kazdom "farebnom" zgustnu, ale ako hovori Nokia... Potom si zariad domaceho a hlavne si neplet potom Rusov a Cecencov, to sa mozes rovno odstrelit :) Ale ten napad ist do Ruska je krasny. Tento semester ide polka mojho rocnika do Ruska, plus sa u nas stale vybavuju viza, takze potom ti mozem hodit par rad, ak by to pomohlo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moskva je krasna, najma v noci a aj s tou bezpecnostou to tam bolo o mnoho lepsie ako sa u nas zvykne hovorit, su vysadeni najma na stredoazijcov, o ktorych hovoria ze im kradnu pracu, inak to je okay, tulali sme sa hlboko do noci a bolo to povedal by som uplne v poriadku...

 

plan co si nakreslil vyzera super! rad poradim cokolvek ohladom IRANU, na jar by som uz mal aj prepisany cely dennik a ked budes cokolvek potrebovat, vies kde ma najdes :) pozeral som mapku..pod Tehranom su dve zaujimave miesta QOM, kde je svatyna Fatimy, sestra emama Rezu, ktoreho iranci miluju a po Mashade patri k najposvatnejsim miestam v celej krajine a kusok pod nim zase KASHAN, velmi prijemne miesto plne starych aristokratickych domov, mesit, hlinenych uliciek...a ak chces ist do AHVAZU, len kvoli Ahvazu samotnemu, je to strata casu, pretoze tam nic nieje, teda okrem poriadneho tepla, ale ked to je len cesta tak to je okay :)

 

k teme...za hodinu do Maroka, prvy krat so zmiesanymi pocitmi :lol:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

najblizsie sa chystame s bijou na silvestra do varsavy (nas prvy mimo SR), pojdeme autom a velmi sa tesim uz len na tu cestu (zatial moja najdalej autom bez rodicov).

potom v lete ten iran + gruzinsko a armensko a chcel by som aj do toho ruska aspon na chvilu, aj ked to je take vseljake este, lebo s clovekom, s ktorym tam mam ist je velmi narocne sa takto dlho dopredu na niecom dohodnut.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy ten plan vyzera zaujimavo...ak ti mozem dat radu, v urcitych castiach ruska je dobre najst si nejakeho domaceho ktory ti to tam ukaze za urcity poplatok...pretoze sa moze stat ze sa stratis a uz ta nenajdu (to som dostal radu raz od rodeneho moskovcana)

 

Keď som bol v Istanbule tak z našej skupiny sa stratila jedna pani. Už sme ju chceli nechať napospas osudu (že už nejako prežije snáď), ale tesne pred odchodom naspäť do Bulharska sa z ničoho nič objavila. V tých uličkách sa človek ľahko stratí, ale našťastie v Zlatom Rohu, kde sme boli, sa dá vynájsť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov