Skočiť na obsah

aljak63

Odporúčané príspevky

tie špendlíky boli len obrazne, v skutočnosti neviem, čo s tou mapou robí.. :lol:

no, ale pochodeného má už toho teda dosť... viem, že nikdy nebol v Amerike a hovorí, že ani nechce... takže západ nejak obchádza širokým oblúkom, tam asi pôjde len do počtu... a po Sudáne Nový Zéland alebo také dačo spomínal.. neviem, strácam prehľad kde bol a kde ide

ale je sranda sledovať ho, aký je nervózny, keď je náááhodou chvíľu doma :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na leto 2009 planujem velky trip po Severnej Amerike, v plane je stihnut vela, momentalne mam napad ist na trip autom San Francisco - Seattle - Vancouver - Anchorage + aspon na tyzden Hawaii. Dokonca mi zapieklo a uvazujem, ze by som sa v ramci moznosti mohol skusit dostat do Zapadnej Samoi (a potom by som uz nenasiel ziadny zapadnejsi bod, kde som sa kedy nachadzal).

 

Mohlo by sa pridat aj Mexiko alebo nejaka ina stredoamericka krajinka (taka Aruba by nebola zla .. )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ach jaj..cestovatelsky absťák..uz sa neviem dockat kedy koncom januara nasadnem do lietadla, stravim par dni v Helsinkach a nakoniec do toho krasneho Petrohradu..aaaa uz chcem iiiiiist :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked to tu tak citam, mam pocit ze zijem iba pre to aby som rano vstala, sla sa stresovat do prace a nasledne sa z tej prace vratila domov aby sa znova opakovalo to co den co den :)

 

a cestovanie je tak krasne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll aj ja som to tak mal urcitu dobu...nastastie ma to preslo a vzdy si najdem cas aby som mohol pocestovat...ci uz cez leto, nemam rad klasicke dovolenky valat sa pri mori tak radsej vybehnem niekam a inac predlzene vikendy niekde...to aj pre nas pracujucich sa da, len sa nauc vypnut v praci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neratam predlzene vikendy, to sa da..i ked naposledy ani nepamatam kedy som take nieco podnikla..

 

no napr vo stvrtok som bola vo Viedni, ale mala som skor na mysli nieco ako weirdo spominal..zobrat sa, a cestovat aj tyzdne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ale svet je krásny, a takmer všade je aspoň niečo k videniu. Ja byť v Manchestri, tak najradšej by som videl Manchester Town Hall a Manchester Cathedral. No ale každé mesto je podľa mňa niečim výnimočné a pekné. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som uz tiez najradsej niekam vypadol, aspon na vikend, ale je to tazke, z momentalnej ponuky low costov ma nic nelaka a ked si predstavim ze zachvilu je polovica februara a este som ani nezacal pisat bakalarku tak cestovat teraz asi nie je dobry napad

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V Manchestri toho k videniu veľa nie je. Teda okrem Divadla snov. :lol:

heh, no ja Manchester vidim trocha z ineho uhla :)

ano, "pamatihodnosti" je tam pomenej... ale ako mesto Manchester milujem... rada by som sa tam vratila...znova na dlhsie

 

vcera sme mali taku ze vaznu debatu s kamoskou.. a padol taky napad ze co keby zorganizujeme nieco na sposob "Tour De Slovakia" na samopohon, samozdroje.. s jej drahym s ktorym zije v UK, s mojim drahym, este s jednym parom...a nebranime sa aj vacsej grupe

kazdopadne nebranim sa tomuto napadu...minuly rok som absolvovala s drahym Tatra Trip, a velmi sa mi to pacilo :)

 

laka aj more ci vycestovanie za exotikou ako take, ale v poslednej dobe ma viac laka Slovensko.. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak my s Bijou mame uz takmer uplne jasno ako to bude vyzerat toto leto

 

na 29.6. mame kupene letenky do istanbulu cez SkyEurope, tak dufame, ze to este dovtedy vydrzia a my odletime, ak nie tak to bude komplikovanejsie

 

Plan je z Istanbulu sa postupne dostat cez Bulharsko, Macedonsko, Albansko, Ciernu Horu, Bosnu a Srbsko do Bratislavy, bude to cca na 3 tyzdne

 

Potom sa bud v auguste alebo mozno to este spojime s tou prvou dovolenkou chystame do Gruzinska a Armenska, to tak na 2 tyzdne asi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cez SkyEurope, tak dufame, ze to este dovtedy vydrzia a my odletime

No tak to dúfame viacerí, snáď ostanú na scéne čo najdlhšie, ja mám na september letenky.

To je ešte ďaleko, ale snáď to dovtedy prežijú a ja odletím tam, aj priletím naspäť. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

No tak to dúfame viacerí, snáď ostanú na scéne čo najdlhšie, ja mám na september letenky.

To je ešte ďaleko, ale snáď to dovtedy prežijú a ja odletím tam, aj priletím naspäť. :)

Tak nič :) Let mi zrušili, takže so SkyEurope to ide dole vodou!

Týmto s nimi už končím, nemá zmysel si niečo s nimi plánovať

a potom čakať či tam nakoniec aj poletí, takže Bye-Bye SkyEurope! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kurník, mne takisto zrušili let do Londýna :lol: ...teraz ako si mám uplatniť náhradu alebo zaslanie peňazí naspäť? už asi 10. krát som volal, no ani raz som sa nedočkal agenta...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To oni telefóny neberú, neoplatí sa ani volať. Na e-maily neodpovedajú, proste zákazníkov majú totálne v ... To im je tak zaťažko si priznať finančný kolaps a vyhlásiť bankrot??? No ale radšej sa tvária, že sa nič nedeje. No milé od nich...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov