Skočiť na obsah

aljak63

Odporúčané príspevky

hej hej, aj estonsko bude...

 

Buduci rok som chcel Gruzinsko, ale kedze to tam zacalo byt nestabilne, tak plan na buduce leto je > Finsko, Estonsko, Lotyssko, Litva a Polsko alebo Juh Francuzska a sever Spanielska :lol:

 

este sa uvidi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy

do buduceho roka mas este daleko..v Gruzinsku sa teraz mlatia..ale casu este dost a cokolvek sa moze ustalit, tak este plan s Gruzinskom pochovavat nemusis :lol: v Libanone sa 2mesiace pred tym ako sme boli strielali a bolo to tam uplne v pohode :)

 

no na dalsiu cestu si musim pockat do zaciatku septembra :)) vychodne Turecko a Iran..ach neviem sa dockat ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred Kračunom, alebo po Novom roku sa chystam niekam do Azie. Neviem sa však rozhodnuť. Buď to bude Čina, Južna Korea alebo sa pôjdem okupať na Maldivy. Musim ešte zvažiť pre a proti. Je to brutalna dilema.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vyzera ze pred septembrovym iranom..sa este ocitnem na den v Kyjeve :lol:) kamaratka prisla s tymto napadom a mne sa coraz viac a viac pozdava aj ked to zrovna nieje moja vysnivana krajina :) a ked tak pozeram cizyho fotky..zacinam sa aj tesit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Taskent..resp. region Strednej Azie su presne miesta nad ktorymi rozmyslam aj ja na buduci rok...ale sam som zvedavy kde skoncim :lol:

tu je jedna celkom zaujimava stranka chalana co sa tu tulal..aj ked su to najma hory..no tak krasne fotky, ze ma clovek chut vypadnut tam uz dnes

http://www.tichavsky.net/pinfo_all.html

 

a tu je este jedna pre buducnost..kamarat z blogu tam teraz je..tak po case sa tiez objavia nejake zaujimave pribehy na jeho blogu :)

http://hajdusek.blog.sme.sk/

 

no a toto je jedna z najlepsich

http://www.slavomirhorak.euweb.cz/centralasia.htm

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

na posteli porozhadzovane veci..pozeram na ne a tesim sa kedy si ich nahadzem do batohu..prisiel som dnes rano o druhej z Kyjeva..zajtra o piatej odchadzam smer vychodne Turecko a Iran..teda este s medzizastavkou na zapise v trnave :)) ach jaj..uz je to tak blizko ze sa neviem dockat.. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera som sa vratil z prekrasnych Athen (+ Piraeus a Aegina)

 

no a vo stvrtok MOZNO opat vyrazim na cesty (AK bude pekne pocasie)

tentokrat smerom Italia, konkretne italske Alpy = DOLOMITI :)

 

Obrázok

 

aj ked ten sneh ako na obrazku tam teraz nebude :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahojte vsetci...neda mi nerozlucit sa - dnes odchazam na dovolenku (Rodos) a uz sa velmi tesim...balim aj nejake knizky, takze to nebude len o vylihovani. Tesim sa na miestnu architekturu (tiez na tamojsiu kuchynu a urcite okostujem aj domaci alkohol - s mierou samozrejme:-)...budte dobri a majte sa ako chcete...Ronja :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Kedze cestovatelsky rok 2008 je uz na konci, tak uz rozmyslam aj o buducom roku :lol:

 

Mam plnu hlavu planov a navrhom, kam by som sa isiel kuknut. No tak prezradim aj nahlas o com rozmyslam:

  • Take kratsie vyletiky - weekendovky po Euorpskych metropolach: Helsinki, Berlin, London
  • No a rozmyslam aj o takom dlhsom putovani po Pobalti: Estonsko, Lotyssko, Litva
  • A samozrejme v lete nejaka Italia, taka Sicilia - dal by som si povedat
  • A este nejake neplanovane prekvapenia by neboli odveci

No to su moje plany na rok 2009 ... ci vyjdu? Necham sa prekvapit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no my s Bijou uz tiez rozmyslame kam buduci rok, ale vsetko je este daleko,tak iba tak predbezne a mame zatial take tri varianty, a to:

 

- Lisabon, Madrid, Zaragoza, Barcelona, Andorra, Montpellier, Marseille, Lyon, Bern, Zurich, Munich...

 

- Istanbul, Kraimorie, Burgas, Sofia, Skopje, Tirana, Podgorica, Sarajevo, Beograd, Budapest...

 

- Moskva, Irkutsk, (mozno aj Ulaanbaatar)...

 

tak uvidime ako sa podari, hlavne treba financie nasetrit a skolu spravit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na januar mam naplanovanu mini cesticku..Helsinki - Petrohrad - Riga

v marci s aljakom zbehneme do Helsiniek a okolia :lol:

 

a potom som sam zvedavy kam ma to zaveje..rad by som sa videl na Blizkom Vychode..Irane..a planujem Strednu Aziu..Turkmen, Uzbek, Kirgiz a Tadzik...ked sa sem o rok pozriem som zvedavy co z toho vyjde :) a urcite musim ist znovu do Istanbulu..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rad by som sa videl na Blizkom Vychode..Irane..a planujem Strednu Aziu..Turkmen, Uzbek, Kirgiz a Tadzik...

prednedávnom sa odtiaľ vrátil môj strýko :lol:

a chystá sa zas, tuším už tento týždeň, do Sudánu, či kam to... :)

 

ja sa nechystám nikam :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov