Skočiť na obsah

Cestovanie na vlastnú päsť


Tom182

Odporúčané príspevky

dokoncujem balenie, o 7 hodin mi odchadza vlak smer Klagenfurt....budem sa tu nachadzat zriedkavejsie, ale urcite budem informovat ktorym smerom sa prave tulam :lol:

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hotel ma platenu wifi ale nasiel som tu nieco free tak sa hlasim :) klagenfurt je krasne mesto, bodaj by sme aj my mali taketo mesta...vodici mhd ochotni, mesto krasne zelene...radost tu byt...

 

zajtra smer ljubljana :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no konecne som nieco nasiel aj ked to trvalo...

 

Ljubljana ako taka mi nejak zaujimava nepride, nie je tu nic extra co by mohlo zaujat, aspon teda moj nazor...

dnes som sa ubytoval v hosteli a hned som pochopil, preco za hotel platim viac :lol: jednu noc to ale prezijem, zajtra dufam v terste narazim na nejake normalne ubytko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fuha, nokia, tak mas moj momentalny obdiv. na toto by som nikdy nemala gule - ani keby som sla s kamoskou. mam maximalny respekt voci ostatnym krajinam a kulturam, mozno az aj mierny strach ci hrozu, a hoci by som si ich rada prezrela... nie, na vlastnu past nikdy, urcite by som to nezvladla... aspon nie teraz :]

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no takze ozyvam sa opat, prave sedim vo Villachu (male mesto pod alpami pri slovinskych hraniciach) v mcdonalde - jedina istota wifi hotspotu :lol:

 

zo slovinska mi ziaden vlak do talianska nesiel, na informaciach mi dokonca dali info ze taliani strajkuju, tak som zacal vymyslat nahradny plan...vratil som sa do rakuska a bum ho, odtialto mi ide o polnoci vlak priamo do rima...takze zajtra rano 9.00 vystupujem v rime, hotel som si prave bookol (kusok od stanice aj centra) takze do stredy som v rime :) teste sa na foto

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game nehodil som, ani som nevedel ze sa hadze a skoda penazi :lol:

 

z rima som v stredu na otocku zmizol na siciliu (taormina) odtial som sa vybral smer sever...kedze uzasne talianske vlaky meskali a nemohol som si kupit miestenku na vlak z rima do genovy tak som znova stravil noc v rime (zaujimavy pribeh, napisem clanok) a dnes podvecer som dosiel do mestecka Ventimiglia...20 minut vlakom od Monaka, kam sa chcem zajtra vybrat :)

 

inac na mojom webe fotky.internet.sk uz su foto aj z rima

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dnes som bol na vylete v monaku...uzasne krasne mesto, velmi sa mi pacila ich zeleznicna stanica v skale vyrazena...

kazdemu odporucam tam ist aspon pozriet....oceanograficke muzeum, exoticke zahrady...samozrejme v centre uzasny pohlad na ten pristav plny krasnych jacht....

 

kedze som zistil ze zajtrajsi vlak z nice do barcelony je plny, musim vymysliet plan b, ako sa postupne priblizit k tomu mestu :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fotky tu v galerii su fajn, ale mam jednu technicku (ak teda môžem). Bolo by dobre napisať, odkiaľ ta fotka je, lebo je to trochu neprehľadne a človek sa v tom straca.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

viem ze to je neprehladne ale neni v mojich silach ku kazdej pisat odkial je...ak sa najde moznost byt dlhsie na nete, tak zistujem co najviac info o dalsej ceste...ale ak chces vediet ktora odkial je, otvor si moj web fotky.internet.sk a tam to je zaradene podla miest

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov