Skočiť na obsah

termo

Odporúčané príspevky

Mňa už Silvester netankuje tak ako kedysi. Kedysi to bola iná vec, robili sme voloviny, zrúbali sme sa že sme ani nevedeli o sebe.

Naposledy ak som vypil 1 pohár šampanského tak to bolo veľa :lol:

A neznášam keď všade trieskajú delobuchy. Čo na tom je? Silvester je deň ako každý iný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, nie.... Silvester je rozlúčka so starým rokom a následne vítanie sa s novým po polnoci... treba zapiť to staré a pripiť si na nové a všetko treba osláviť čo najhlasnejšie a najbúrlivejšie...

 

môj Silvester je v riti, matka mi povedala, ako si to predstavuje ona... kuááááá! však ale som zvedavá, kde ma chce hľadať keď jej utečiem... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa už Silvester netankuje tak ako kedysi. Kedysi to bola iná vec, robili sme voloviny, zrúbali sme sa že sme ani nevedeli o sebe.

Naposledy ak som vypil 1 pohár šampanského tak to bolo veľa :lol:

A neznášam keď všade trieskajú delobuchy. Čo na tom je? Silvester je deň ako každý iný.

 

na silvestra delobuchy, to je ok, ale neznasam ked decka odpaluju piratov aj 2-3 tyzdne pred silvestrom, alebo na stedry vecer niekto odpaluje, psycho... dost ludi to ma pomylene.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako trávite posledný deň roka ? Plánujete niečo do predu alebo máte už zaužívanu oslavu? Oslavujete doma alebo vonku ? atd.

 

ja uz tradicne kombinacia - aj doma, aj v prírode , niekedy aj s puškou, vždy navarím- obycajne divinu, polnoc doma, ale aj spriateľmi.... posledne roky polnoc doma pri dobrom vine a na Novy rok tradicčná omša a opat popíjanie vínka,pocuvanie dobrej muziky.... :lol: :) :)

lyžovanie a podobne zimne sporty ma uz rokmi presli, okrem zimnej turistiky....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kde budem tráviť Silvester? Doma pred telkou ... občas si zdriemnem... potom sa chvíľu budem tváriť, že vnímam, o polnoci si štrngnem kofolou a oficiálne spím... Klasika, ako každý rok...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my sme si zaobstarali cervene vinko, colu... prskavky :lol:

dnes som piekla syrove "kolaciky", a zajtra poobede budu pripravy u kamosky na silvestrovske vecerne mecheche, bude sa varit kapustnica :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doma pred telkou ... občas si zdriemnem... potom sa chvíľu budem tváriť, že vnímam, o polnoci si štrngnem kofolou a oficiálne spím... Klasika, ako každý rok...

takto som to mala aj ja... ten posledný Silvester som tuším ešte aj telefonovala, to bolo také menšie ozvláštnenie...

 

teraz pôjdem večer do mesta a Silvestra konečne nebudem tráviť doma... ale zas ani tak, ako som chcela... pravdepodobne budeme s kamošmi môjho drahého... matka ma jednoducho nepustila na chatu... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akoze je to mozne?? vsetky kamosky sa rozhodli ze ostanu doma alebo idu k znamym s rodicmi.... :)

 

tak akoze tomuto sa hovorí šitný silvester...uplne ze brutalne... :lol:

faka, uz ma to nebavi....uz to vidim, budem sediet doma... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som od siedmej v praci.. a veru nebyt delobuchov pocut tak ani neviem ze je. druhy silvester zasebou ktory vnimam uplne inak ako tie predtym. a dovodov na oslavu pripadne pitie je vzdy dost :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moj prispevok z 10.12.2007: ja neplanujem nic... budem celu noc cakat kym bude novy rok a potom pojdem spat!

 

takzeee moje plany som splnil dobodky :lol:

 

akurat ze dokopy nic nebolo v telke, tak ale som stale prepinal a kukal kopu veci... najprv Watts na Eurosporte, potom Aj mudry schyby, SOS, no a tak ... a po polnoci som 1.krat v zivote videl Mrazika :) (teeeda ta Nasťa je super!! hhe)

 

a este sa mi lubila jedna hlaska v Aj mudry schyby... jeden typek na otazku ze kolko noh ma neparnokopytnik predviedol hlboku filozoficku uvahu :) nooo... isiel na to takto: Nooo, neparnokopytnik by mal mat 3 nohy... a ked sa ko spytali ze nech uvedie priklad tak povedal, on na to: tak ale ziadne zviera nema 3 nohy, a vooobec to ani zviera nemusi byt, to moze byt aj kolobezka ;) to bola hlaska za vsetky prachy! hhhe! a este jednej zeny sa pytali ze Baterka ma 2 poly, povedzte ake... a ona ze: Jedna a pol, a Dva a pol ;) teda! aspon na tomto som sa super zabavil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze dopadlo to tak ako som nedufala, skoncila som doma...ale bolo to aj fajn, mala som novorocny prihovor...

ale ked som uvidela nad namestim ten krasny ohnostroj, tak mi prislo luto :)

5 minut pred polnocou mi kamos volal, ze mam dobehnut na chatu....no ja ho mozem, akoze to je napad, takto neskoro ma volat....samozrejme som nesla.. :lol:

 

v telke dokopy nic nebolo, tak som pred jednou zalahla...

 

ale tak co, je po tom, konecne....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moj silvester bol klasicky o nicom :) je to vsak aj tym, ze ho neoslavujem :lol:

v telke nuda...tak som si cital knihu...o pol jedenastej som zalahol..o pol dvanastej som sa nechal zobudit..chvilu kukal v telke na tie blbosti...potom prisla polnoc..dal som si maly glg sampanskeho...a pred pol jednou som sa vratil do postele :):)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, ja asi tak rovnako game :lol:

kolegyne mi pred sviatkami vraveli, ze sa mam tesit, ze 2.1 budeme v praci oslavovat, do desiatej vecera minimalne.../a to nemali na mysli oslavy v pravom slova zmysle :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov