Skočiť na obsah

termo

Odporúčané príspevky

Ja stravim po strasne dlhom case Silverka u mojich rodicov. Rozhodla som s viac casu s nimi stravit,predsa uz maju svoj vek a ja chcem vyuzit co najviac prilezitosti,kedy mozem rozmaznavat svojho tatina :lol:. Mam velku radost,ked mu nieco,co urobim,chuti a na silvestra sa chystam urobit toho velaaaa,nech sa prejedia aj oni,nielen furt len ja :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

plany sa velmi zmenili :lol: v podstate uz pred cca dvoma mesiacmi to vyzeralo tak, ze tohtorocny Silvo nebude taky aky som si predstavovala

 

tym padom opadol aj elan, nemam chut nikam ist, nic organizovat...takze ako dva roky dozadu, budem doma, s nasimi, .. ani ma to netrapi, trapia ma ine veci..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam velku radost,ked mu nieco,co urobim,chuti a na silvestra sa chystam urobit toho velaaaa,nech sa prejedia aj oni,nielen furt len ja :lol:

Nespravis i nam? :) Ver mi, taku radost by si nam spravila... :)

 

Tento silvester som doma. Konecne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Posledne silvestre som prespal, ale dnes po precitani gigsovho prispevku budem pozerat hokej a nie len to idem pozriet kurzy, ci aj nieco nevlozim na nasich a mozno po polnoci budem oslavovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pekne doma, ako už roky, dobre by bolo, keby sa ani tv nezapol, ale to zbytok ľudí v domácnosti asi nevydrží ...

tri dni mi ani nenapadlo ho zapnúť, mohol aj koniec sveta nastať, ani by som nevedela ... síce, sme či pravda by to napísali na net... a net ešte ide :lol:

 

a behám do kuchyne ... novodobý zvyk prebratý na záhorí je na silvestra kapustnica, tá sa varí,

a dlho - dlhoročný zvyk ešte z detstva je na silvestra ražničí a hranolky na večeru ...

ražničí je pripravené na špajdlách, ešte zemiaky očistiť ...

 

a v kukte sa práve dovaril kúsok šunky ... a nevarím minimum tri štyri dni, lebo toto pojesť nebude sranda ... kapustnici to nevadí, čím viac ohrievaná, tým lepšia, ražničí bude aj na zajtra, len zemiaky k tomu ...

 

 

a silvester či zmenu roka si všimnem určite, lebo vonku budú robiť malé farebné hviezdičky moc a moc a veľký rachot ... chúdence zvieratká :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

silvester sme stravili navstevou rodicov a neskor doma pri filme, o polnoci sme vysli von, hmla sa nastastie rozpadla tak bolo vidiet ako vo vsetkych okolitych dedinach rachotia ohnostroje, bolo to velmi pekne :-)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k polnoci sa hmla zdvihla, zostala ako príkrov nad okolím, práve sa do neho vošli ohňostroje, ale vlhký vzduch zrážal všetok dym z nich k zemi

tie nové štvrte bohaté na prisťahovalcov všade okolo urobili svoje ... všade boli ohňostroje, a niektoré parádne :lol:...

aspoň za to stálo, že bol silvester, ináč som dobre onádchavela na balkóne, a musela som utekať po chvíli, lebo šalený sused mi prskavé delobuchy hádzal priamo na hlavu. a bol koniec silvestra :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nas silvester:

 

Matka sa prezrala, dostala zlcnikovu koliku, o tretej rano sanitka, injekcia, potom do stvrtej neschopnost zaspat. Susedia mali taky ohnostroj, ze ked mi jedna z tych strand pri uchu praskla, este hodinu mi v hlavne bolestivo dunelo. Jo a mne prislo zle zo sampusu - fuj, odteraz ziadne vino a je jedno, v akej forme je. Proste nie.

 

Krasa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môj Silvester bol fasa ... najprv sme si šli iba tak sadnúť do baru ... potom ale okolo 22:00 sme šli na zábavu ktorú sme samozrejme prerušili aby sme si išli pozrieť ohnostroj ... podávať si novoročné pusinky a vrátili sme sa pekne na zábavu :lol: ... domov som prišiel o 7:00 a spal som necelú hodinku :) ... taký krásny Silvester som nemal ani nepametám ak vlastne som mal taký dakedy

 

ešteže som nezostal doma a nepozeral hokej :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kurz na nasich bol zly, som nepodal, skoda svajciari mali dobry. Hokej ma sklamal a som ho vypol presne na polnoc a siel spat. Sampanske som otvaral a pripil si so zenou okolo 10:00. Inak program bol celkom dobry. Najprv sme robili salat, potom som pozeral banica, nieco popil poprepinal. Na CT2 isiel zivy koncert od 18:00.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte na obed som myslel, že budm doma, al potom došil kamoš, zavolal nas aj s bratom, tak sme boli až do piatej rána.. kopec srandy, obecný ohňostroj a výlet na zámockú vežu o druhej v noci, ako aj rozprávočka na dobrú noc o štvrtej (Up!), no proste bolo super... :lol: a na večeru bola kapustnica a za tým losos...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Tak ako to bude? Do mrtva?

:gathering: :party: :drink: :trava:

Stretneme sa všetci pod stolom? Sa tam nadránom zobudím pri niejakom xichte a opýtam sa:" Dobrý deň :klobuk: . Vy ste ten distingvovaný pán s tou decentnou dámou? A tam čo, leží kus masa, to je tá vaša Máša?"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

počujte, vy všetci : )

 

zdá sa mi, alebo je skutočne zajtra posledný deň ďalšieho roka ?!

 

posledné roky, a nie jeden dva, viac, oveľa viac, idú Silvestre a Nové roky úplne mimo mňa, nikdy som "neslávila", neujúkala, že hurá, starneme, SLnko obehlo zasa dokola,

ale mne to vážne nedochádza, a chystám sa zasa do vôle robiť všetko ako zvyčajne - čítať, písať na pc, spať, všetko okrem silvestrovania ... normálny bežný deň ...

čo budete robiť vy ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemám rád tento "sviatok". Všade len samí ožratí ľudia, hlučné petardy a bordel na uliciach... Jediné čo je na tom zaujímavé je asi fakt len ohňostroj - to je aspoň vizuálne pekné. Ale inak nič. Pre mňa úplne bežný deň. Budem si čítať Fínske rozprávky a dojedať perníčky z Vianoc. Taký je asi môj "plán".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov