Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Šikovný zlodej ukradol žene v autobuse vlasy

Stačil iba jeden rez nožnicami a šesť rokov pestované vlasy vymenili majiteľa. V indonézskej metropole Jakarte za sekundu ukradol šikovný zlodej v autobuse cop turistke.

 

Kým mladá Indka, vediac, že mesto sa hemží vreckovými zlodejmi, si chránila v tlačenici kabelku, zatiaľ jej odstrihli vlasy.

 

"Šesť rokov som sa o ne starala, pestovala som si ich, sledovala, ako rastú..." povedala na polícii, kde podala trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Toho nakoniec aj našli. Vysvitlo, že chlapík kradne ženám vlasy pravidelne už celý rok. Z lupu vyrába kľúčenky a za kus pýta od turistov 10-tisíc rupií, čo je približne 26 korún.

--------------------

Kto by s tým počítal, že v buse takto príde práve o vlasy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Mŕtvy" Venezuelčan sa zobudil počas vlastnej pitvy

Carlos Camejo (33) bol vyhlásený za mŕtveho po vážnej dopravnej nehode na diaľnici a jeho nevládne telo odviezli do márnice na súdnu pitvu, ktorá mala objasniť presnú príčinu smrti.

 

Nič netušiaci patológovia, ktorí sa v pokoji pustili do svojej rutinnej práce, zistili, že niečo nie je v poriadku, až keď údajná mŕtvola začala krvácať. Okamžite sa pustili do zašívania rezu na tvári.

 

"Zobudil som sa na neznesiteľnú bolesť," povedal otrasený Camejo v rozhovore pre venezuelské noviny El Universal.

 

Správy venezuelskej tlače zatiaľ síce oficiálne nepotvrdili zainteresovaní lekári, Camejo však novinárom ukázal jazvu na líci a dokument, ktorý nariaďoval vykonanie pitvy.

 

http://zaujimavosti.sme.sk/c/3487832/Mrtvy...tnej-pitvy.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

ten nepotrebný prívesok, ktorý občas robil zlobu a vyhadzovali ho vraj na počkanie už aj na vrátnici nemocnice, nakoniec nie je taký nepotrebný :lol: :

 

 

Funkcia slepého čreva zistená

 

Americkí vedci sa domnievajú, že objavili skutočnú funkciu zdanlivo bezvýznamného slepého čreva - produkuje a chráni užitočné baktérie v črevnej mikroflóre. Výskumníci z univerzity Duke University Medical School v štáte North Carolina to zverejnili vo vedeckom magazíne. Na slepé črevo sa medicína celé desaťročia pozerala ako na nadbytočný útvar, spôsobujúci pri zápale problémy. Lekári nepoznali jeho funkciu.

 

„Slepé črevo funguje ako útočisko pre prospešné baktérie,“ uviedol Bill Parker z výskumného tímu.

 

 

 

tu :)

 

 

hm... neviem sa zbaviť podozrenia, že o tomto som už kdesi čítala pred pár rokmi ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tusim v utorok, FC Thun, jeden z ucastnikov najvyssej svajciarskej futbalovej sutaze, i niekdajsi ucastnik Champions League, nemal trening. Odpadol, lebo bolo zatknutych 11 aktivnych hracov + 9 inych z okolia klubu. Dovod: sexualne kontakty s tou istou zienkou, ktora v case deliktu mala 15 rokov. Tiez ma byt fanuska spominaneho klubu. - Po dni vypocuvania boli futbalisti prepusteni, bernska policia k tomu poznamenala, ze sa podozrenia zosilnili a proti viacerym bude zavedene trestne pokracovanie. Okrem toho poznamenali, ze dievcatko vraj s kontaktami suhlasilo. - Vcerajsi trening prebiehal normalne, pokial sa veci definitivne vyriesia, bude to (mozno par mesiacov) trvat. Trener R. van Eyck naozaj nevie, co bude dalej a ako ma za danych okolnosti s muzstvom v treningu pokracovat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

:lol:

 

nad touto správou meditujem s prestávkami už hodnú chvíľu :

 

Hádka exmanželov v Debrecíne počas posledného víkendu sa skončila úderom 57-ročnej ženy hrabľami do hlavy 60-ročného muža.

 

Hrable pacientovi, ktorého stav je už stabilizovaný, museli pomôcť lekárom v nemocnici odstrániť hasiči.

 

Podľa dnešnej informácie maďarského župného portálu borsonline.hu, ktorý zverejnil aj fotku pacienta s hrabľami zapichnutými v hlave na operačnej sále, muža v bezvedomí priviezli záchranári do nemocnice v nedeľu popoludní po 16. hodine. Problémy spôsobil aj samotný prevoz raneného, pretože sa nezmestil do sanitky. Záchranári najskôr museli odpíliť rúčku hrablí.

celý článok - Hasiči pomáhali odstraňovať hrable z hlavy

 

to nebola len taká obyčajná hádka

a ktovie, ako by to naopak dopadlo s tou motykou ... hm hm :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak toto sú naše kuriozity.

Robil som si dnes poobede poriadok vo fotkách a niekoľko som vybral ako kuriozity z mojej cesty do práce, mimochodom je to len dvanásť kilometrov a toľko nezmyslu.

Najprv foto ešte z jesene fotene mobilom, tak slabšia kvalita.

Dve zastávky oproti sebe v križovatke a ešte k tomu na moste.

http://www.postimage.org/image.php?v=gxqeSSr

Ďalšia zastávka v križovatke a autobus dokonca stoji na moste a nastupujú cestujúci.

Vodič Avie ktorý ho chcel obýjsť obmedzil vozidlo odbočujúce z hlavnej cesty, nespadá jeho porušenie predpisov na niečiu inú hlavu ?

http://www.postimage.org/image.php?v=gxqbXhS

http://www.postimage.org/image.php?v=gxqcdKS

A ďalšia zastávka dokonca v neoznačenej križovatke a k tomu v nepriehľadnej zákrute.

http://www.postimage.org/image.php?v=gxqdn50

Na záver cestári prechádzajúci sa po ceste ako v nedeľu poobede v meste po korze.

Žiadna značka, žiadne majáky, žiadne reflexné vesty a auto odstavené v protismere.

http://www.postimage.org/image.php?v=gxqd__i

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To by ma tiež zaujímalo, kto a podľa čoho takto naprojektoval zastávky. :lol:

 

---------------------

 

Príklad, že mŕtvy politik je (možno) lepšou voľbou ako jeho oponent:

Obyvatelia istej rumunskej dediny vedome hlasovali počas nedeľňajších komunálnych volieb za mŕtveho starostu. Päťdesiatsedemročného Neculia Ivasca, ktorý vykonával svoj úrad vyše dvadsať rokov, dedinčania uprednostnili pred jeho žijúcim oponentom.

"Viem, že zomrel, ale nechcem zmenu," uviedol istý dedinčan pre rumunskú televíziu. Miestne úrady sa rozhodli nechať hlasovanie, v ktorom Ivascu vedie o 23 hlasov, pokračovať.

http://spravy.pravda.sk/za-starostu-si-zvo..._sk_zaujima_p29

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

úbohý darebák ... z tohto ma takmer na chvíľu prestala bolieť hlava :

 

Istý zlodej v britskom Dartone neďaleko Londýna mal neuveriteľnú smolu, keď pri vlámačke zostal visieť na ráme rozbitého okna dolu hlavou a to za šnúrky vlastných topánok.

...

Desiatky obyvateľov obce už vtedy stáli pred domom, posmievali sa nešťastníkovi a fotografovali ho mobilmi.

 

Nakoniec ho vyslobodila polícia, ktorej lúpežník s kladivom v ruke najprv tvrdil, že on nechcel kradnúť, ale naopak, chcel zabrániť vlámačke...

britský zlodej zostal visieť za šnúrky od topánok

 

predstavila som si ako ho zdola fotia davy mobilmi, a ako vysvetľuje policajtom, že zlodej je sám majiteľ domu, možno mu chcel ukradnúť tie šnúrky od topánok ...

trochu mi to pripomenulo výhovorky niektorých našich spoluobčanov - toto je skutočnosť, raz som to čítala ako vyjadrenie jednej drahej spoluobčanky v novinách - keď nemá štát na sociálne dávky, nech si štát požičia ...

a jeden spoluobčan : keď zemiaky majú tú drzosť, že rastú vonku na poli, tak patria každému ...

hm. to sú podivné asociácie ... ale bolí ma hlava, pardon :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teda ... neviem kam by som to dala, ale toto je iné a moc skutočné a moc blízke krimi .... :lol:

 

Vo vodovodnej šachte na Hviezdoslavovej ulici v Stupave našli dnes ráno kostru ľudského pôvodu.

zatiaľ nezistené pohlavie a totožnosť :)

 

 

 

info z kamarátskych kruhov presakuje ... je možné že to bola žena, umelkyňa a ukrajinka a feťáčka žijúca s jedným veľmi známym maliarom, ktorý sa tu zničil fetom ... a pred časom zmizol ... ale zatiaľ pst :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

...citala som zaujimavy clanok o operencoch - kukuckach...oni vobec nie su take mrchy, co sa nevedia postarat o svoje deti a davaju ich na adopciu...Vie niekto dovod tohto ich počinu?...ak nie, potom pridam odpoved...R

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...nikto sa nechytil? takze slubena odpoved:

.....takze kukucka je dost velky vtak, ze? A uzitocny...poziera roznych lesnych skodcov, husenice - dost jedovate, ale to ona moze - ine mensie vtaky by taku potravu asi nerozchodili /pardon - nerozlietali/...takze co by sa stalo, keby s nimi krmila svoje male deti? ...asi by im slo o prezitie...takze to je dovod, aby boli mlade inde vychovane na sunare...Dufam, ze som to podala zrozumitelne... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Američanka zabila v internetovej hre svojho virtuálneho manžela po tom, ako sa s ňou náhle rozviedol. Použila jeho prihlasovacie údaje, ktoré jej poskytol počas šťastného internetového partnerstva, a v máji zavraždila jeho digitálnu postavu. Ženu zatkli pre podozrenie z neoprávneného vniknutia do počítača a nelegálnej manipulácie s elektronickými dátami.

 

Žene hrozí päťročné väzenie alebo pokuta 5000 dolárov (približne 120-tisíc slovenských korún, takmer 4000 eur). Nie je známe, či je vydatá aj v skutočnosti.

http://www.webnoviny.sk/svet/clanok/23715/...ho-manzela.html

Takže po virtuálnom manželstve, rozvode a virtuálnej vražde prišli úplne reálne problémy so zákonom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Narodilo sa mačiatko s dvoma tvárami

 

Neobyčajné mačiatko s dvoma tvárami prišlo na svet v austrálskom Perthe. "Malá milá kreatúra" môže mňaukať oboma ústami súčasne, jesť však dokáže len s jednými. Majiteľ uvažuje, že mačiatko nazve Quasimodo. Narodilo sa po komplikáciách a má ešte dvoch súrodencov. Veterinár, ktorý mame-mačke v kritickej chvíli pomáhal, dáva malému šance na prežitie. Malá šelma mňauká, pradie. Možno nemá deväť životov, ale jedno je isté - má dve tváre. "Chúďa mačacia mama, je to pre ňu vlastne viac hladných úst!" napísal britský bulvárny denník Sun. "Videl som mačky s dvoma chvostami a ďalšími nohami, ale nie toto," povedal jeden zo zverolekárov: "Má plné brucho a to, že prežili noc, je dobré znamenie." Mačiatko kvôli rázštepu podnebia nemôže jesť druhými ústami, má sa však k svetu.

 

Obrázok

 

Zdroj: TASR, Foto: www.thecatzine

Chudiatko Mačička, a by ma zaujimalo ze ci aj mňauká oboma tvarami naraz a ci je to potom take mňaukacie stereo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Samovrah skočil z 35. poschodia na cyklistu, ten zomrel

 

ČÍNA - Cyklista v juhočínskom meste Šen-čen prišiel o život po tom, čo ho zasiahol samovrah, ktorý skočil z 35. poschodia susednej budovy. Uviedol to dnes denník China Daily. Päťdesiatdvaročný cyklista donášal jedlo zo svojej reštaurácie rýchleho občerstvenia, keď na ňom vo štvrtok popoludní pristál mladý muž, ktorý sa rozhodol spáchať samovraždu. Samovrah, ktorý bol na mieste mŕtvy, bol pravdepodobne drogovo závislý a do Šen-čenu sa prisťahoval zo severovýchodnej provincie Chej-long-ťiang. Kým sa rozhodol skočiť z balkóna bytu na 35. poschodí, stál na ňom celých 12 hodín. Cyklista zomrel pri prevoze do nemocnice.

 

Zdroj: TASR

Tak tomu sa vazne povie "Byť v nesprávny čas na nesprávnom mieste!"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Britský rybár našiel v žalúdku ulovenej tresky mobilný telefón. Bol síce mokrý, ale po vyschnutí fungoval. Pri prechádzke na pláži ho stratil obchodník Andrew Cheatle.

Zatelefonoval priateľke obchodníka, ktorá si najprv myslela, že si z nej niekto robí vtipy. Rybár tak majiteľa strateného telefónu nakoniec našiel...

zdroj

Škoda, že zdroj neuvádza značku mobilu, ktorá vydrží bez ujmy týždeň v takých podmienkach... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

VIEDEŇ - Žene, ktorá dva a pol roka bombardovala svojho syna telefonátmi, vymeral rakúsky súd pokutu za jeho prenasledovanie. O prípade informovali rakúske média.

 

Žena (73), ktorá volala svojmu synovi 49-krát denne, dostala na súde v Klagenfurte pokutu 360 eur.

 

"Chcela som sa s ním len porozprávať," obhajovala sa žena na súde podľa rakúskeho denníka Kleine Zeitung. "Nemôžem hovoriť ani so synom, ani s dcérou. Nikdy nevidím svoje vnúča, ktoré má už 15 rokov," sťažovala sa. Súd, na ktorý podal syn žalobu, nezverejnil mená zúčastnených.

 

:lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Rijád - Saudskoarabská rodina je přesvědčena, že za krádežemi a dalšími nepravostmi, které ji poslední dobou sužují, stojí džin. Rozhodla se ho proto hnát k soudu. Obžalovaný džin podle všeho členům rodiny vyhrožoval, házel po nich kameny a kradl jim mobilní telefony, napsal podle BBC arabský deník Al Watan. Rodina obývala již patnáct let domek nedaleko Mediny, nezvaný duch ji ale začal obtěžovat teprve nedávno. Obyvatelé domu prý nakonec další nátlak neunesli a přestěhovali se.

Místní soud se teď snaží ověřit, jestli jsou vznesená obvinění pravdivá. Přiznává ale, že je to velmi obtížné.

http://aktualne.centrum.cz/report/kuriozity/clanek.phtml?id=642226

 

Takže súd sa teraz zrejme pokúsi vypočuť podozrivého... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov