Skočiť na obsah

Toto na mňa urobilo hlboký dojem


Sniper

Odporúčané príspevky

axel skvele video

je na nom krasne vidiet, ako 90% atmosfery dokaze spravit spravne zvolena hudba

 

skoda ze si vobec nepamatam link ani nazov, ale este o nieco hlbsi dojem na mna spravilo jedno video, myslim ze tu niekde raz bol aj link o chlapikovi co zabehol nejaky triatlon aj velmi tazko chory...a tiez tam to fluidum dodavala skvele zvolena hudba

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto video s Mattom som videl uz davnejsie a dopozeral som ho so spadnutou sankou...vsetky tie uzasne miesta, krajiny, ludia..a stale ten isty dobry Matt, bezstarostne si tancujuci po svete..a uz ako bolo spomenute aj skvela hudba..

mne sa velmi pacilo aj jedno starsie, tiez pekna hudba a proste cela ta atmosfera

 

Where the Hell is Matt?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa na tom videu najviac páči, že je jedno kde ten-ktorý shot je natočený, nikde sa nerobí rozdiel medzi ľuďmi a všetci robia to isté. Až na toho vojaka v kórejskej demilitarizovanej zóne :lol: Ale aj to je super. Tam sa nedostane hocikto len tak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na videá Dancing Matt som narazil už dávnejšie a hneď sa mi to veľmi zapáčilo. Je to v podstate pekne a najmä originálne zhrnuté všade, kde bol a navyše s tým originálnym pekným tančekom, no a pridaná hudba nemá chybu, hlavne jedna z nich - Dancing Outtakes Song.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No...cestuje po svete, tancuje, niekde aj pár krát už bol a čo mi, mi sme od macochy ?

Aj pápež u nás bol a Matta nikde.

Tĺk jeden, keby on vedel o čo prichádza.

A toto má na mňa urobiť hlboký dojem ?

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si myslím že taká ekologická katastrofa na Ružine ako bola minulého roku, alebo prejazd tunelom Branisko za Tatrovkou ťahajúcou tank (to sa mi stalo), by na neho urobilo nezabudnuteľný hlboký dojem. A keby sa ešte dozvedel že za peniaze ktoré boli plánované na dva tunely sme dokázali urobiť až jeden, bol by s toho aj unesený.

Ináč ak mám povedať niečo úprimné k téme tak naposledy na mňa urobil hlboký dojem rad gratulantov k mojej päťdesiatke.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel Wers

 

Vieš z akých prúserov sa dokážem dostať za pomoci slovíčka "nechápem" a vieš do akých sa dostávam lebo to fakt nechápem, ale hlavná vec že robím hlboký dojem.

:lol:

Ináč mám povedať pravdu, okrem toho že ma zase boli ľadvina, mám dobrú náladu a keďže v tých témach čo som sa zúčastňoval je dosť mŕtvo, tak som niečo hodil sem. Mal som silné nutkanie niečo napísať a táto téma si to odniesla. Môj maďarský kamarát Drow už mesiac zisťuje kedy to vlastne jeho predkovia tu prišli, fotografovať sa moc nedá, vonku nehodno ani psa vyhnať a čo som ja horší a tak sa nudím. A ako sa hovorí že z rozkoše sa aj psy besnia, tak aj mňa to tak trocha trafilo na jednu stranu.

No ale už som sa rozpísal tak prrrr, ale ešte taká otázočka, neurobil som na teba hlboký dojem ?

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, neurobil si na mňa žiadny dojem, ale nemusíš si kvôli tomu spytovať svedomie :lol:

Na mňa v poslednej dobe viacero vecí spravilo veľmi hlboký dojem, ale o tom je škoda rečí hovoriť.

OK, budeme sa venovať téme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...

...ze netreba cloveka sudit podla vyzoru

vyfackala by som všetkých tých idiotov tam za to ako sa ksichtili na začiatku, a čo teraz že teta neni Miss UK, aj keby nevedela spievať to je úplne jedno... hovada

 

na mňa urobilo veľký dojem TOTO

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bijou, wow, nadherne video :lol:

 

mna velmi zaujima co s tou tetou spravia v dalsich kolach vizazisti, ci ju zmenia, do akej miery a tak, inak je velmi sympaticka tou svojou energiou :-) ako tam na konci skakala, velmi sa mi to pacilo ako vsetkych strcila niekam co nad nou prevracali ocami, ale tak myslim ze kazdy bol trosku cynicky, ja tiez :) ale mala som potom riadne zimomriavky ked zacala spievat :) pripomina Paula Pottsa, ktory to pred par rokmi vyhral, u nho tiez ten prvy dojem bol taky ze "boze, ten co tu chce" ale ked otvoril usta tak vsetkym padli sanky ;) drzim tete palce ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou to video som uz videl davnejsie...v tejto verzii

kde je krasne vidiet co dokaze spravit citlivo vybrana hudba ku takemu videu s clovekom...krasne nieco...

 

Andulqa dufam ze ju nejak nezhovadia...je na nej sympaticka ta "jednoduchost"...to aka je energicka, ziva a pritom obycajna zena :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No...cestuje po svete, tancuje, niekde aj pár krát už bol a čo mi, mi sme od macochy ?

Veru Sani mohol nás navštíviť .... ale hádam sa raz zastaví

 

a čo na mňa urobilo hlboký dojem ....

 

 

toto

 

 

páčilo sa mi ako hral Domino zo sebazaprením a po dlhodobom zranení sa vrátil a urobil všetko preto aby sme to vyhrali ....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čokoľvek čo na vás urobilo tak hlboký dojem, že máte potrebu sa s tým s niekým podeliť tak postujte sem.

 

Where the Hell is Matt?

 

Z tohto videa vyžaruje nezvyčajné fluidum.

matt - najprv som si povedala, ze to pekna blbost, ale ako bezal cas, tak som makla a nakoniec som si musela od dojatia utriet slzu a sopel...

 

na mna urobil hlboky dojem slota - Šéf SNS sa nechal počuť, že je „choré", keď mimovládne organizácie a rôzne nadácie vyvíjali v Bruseli „tlak, aby spochybnili peniaze, ktoré patria tomuto štátu"

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov