Skočiť na obsah

Ezoterika na internete


game

Odporúčané príspevky

http://www.ezoterika...ezi_foundoi.htm

 

link s mnohými ďaľšími linkami .... :)

 

všetky možné aj nemožné a prebádané a neznáme kúty ezoteriky ....

 

ráčte si vybrať - každý podľa svojho založenia :)

 

mne osobne ezoterika veľa nehovorí .... ale sú tam stránky, ktoré niečo povedia o tom, čím všetkým si ľudia krátia čas - či chcú zlepšiť život ?

 

alebo sa mýlim ? ;) ;)

 

 

 

no a samozrejme, keď nájdete podobné linky, dajte ich sem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Janka R

    3

  • game

    2

  • Darina Simkova

    2

  • RoSo

    1

Ezoterika je podľa mňa riadna hlúposť. Pre veriacich ľudí je to niečo, čo odporuje Bohu a čoho by sa mali strániť, a neveriaci, ak neveria v nadprirodzeno, prečo by mali byť fascinovaní šamanstvom a mágiou?

Najviac ma však v tom odkaze zaujal link na vegetariánstvo. To je ezoterika?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...a neveriaci, ak neveria v nadprirodzeno, prečo by mali byť fascinovaní šamanstvom a mágiou?

No nemôžem síce hovoriť za nich, ale už tak keď nad tým premýšľam... Možné to je, veď práve viera v mágiu a šamanstvo môže byť príčinou, prečo je daný dotyčný neveriaci... :lol: Ale v tom, že je to hlúposť, s tebou súhlasím :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ocuj ROSO......... Sak staci si iba precitat, nemusis to skusat. Ja osobne som veriaci a mam za sebou aj Birmovku.....a ezoteriku som uz viackrat skusal....nahodou ma to dost ukludnuje a je mi super. Este som si kupil aj take Japonske 3 peniazky s vyrezanim stvorcom v strede....zviazane cervenou snurkou. Ma to mat tu schopnost, ze aby si mal peniazky. Ja ich ( ani neviem ako ) mam a to aj v tom pripade, ked mi uz ostane len stovka v penazenke :lol: Vyskusal som a je to super.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 5 rokmi...
  • Pred 3 týždňami...

Ahojte,

rada sa zapojím do diskusie. Zaujímalo ma, čo píšu o ezoterike na českej wikipédii. A píšu asi toto: je to označenie pre súhrn vedomostí určených výhradne pre úzky okruh zasvätených, intelektuálne vyspelých alebo privilegovaných ľudí. Ja sa hlásim k ezoterikom a praktizujem jednoduché meditácie. Keď idem na turistiku, tak si rada počkám na východ slnka a ponorim sa do seba a vychutnávam si ako prenikajú slnečné lúče do mojho tela. Je to super pocit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

. Keď idem na turistiku, tak si rada počkám na východ slnka a ponorim sa do seba a vychutnávam si ako prenikajú slnečné lúče do mojho tela. Je to super pocit.

 

je Darinka :) romantika:) inak- sa mi páči,že sa hlásiš k ezoterikom. máš témy, ktoré si už preskúmala a urobila si svoje závery? spomeniem- karmu napríklad.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čakry, liečenie duše, anjeli zla a dobra, Constantine, očistenie mysle, zelená sviečka, biela sviečka, sila plameňa ?

bývalá spolužiačka ten dar má ... len sme od seba ďaleko, pomáha iným ... mne zvyčajne stačí, keď sa ozve úplne unavená na skype, má práce a problémov nad hlavu, ale jej spoločnosť akosi očisťuje ... hovoria, ktorým jej spoločnosť pomohla : )

 

 

 

/ ona neveští, dáva si veštiť, ale cíti, čosi v nej je ... tu kdesi som o nej písala http://forum.freespa...-ste-si-vestit/ : ) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

je Darinka :) romantika:) inak- sa mi páči,že sa hlásiš k ezoterikom. máš témy, ktoré si už preskúmala a urobila si svoje závery? spomeniem- karmu napríklad.

 

Ezoterika očisťuje našu myseľ a šlachtí našu dušu pre budúce karmy a to výhradne v ezoterickom duchu našej duše. Karma niekomu nič nehovorí, ale ja som sa rozhodla v duchu návratov a neopúštania tých, čo máme radi, je to tak trochu osobné a pre každého niečo iné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ezoterika očisťuje našu myseľ a šlachtí našu dušu pre budúce karmy a to výhradne v ezoterickom duchu našej duše.

 

no ty múj doochode, ako nič v zlom, ale ty tomu aj vážne veríš? :confused:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vieš clovek2, niekomu šľachtí dušu dokonalý vzťah, niekomu zlý vzťah, iný potrebuje spoznať anjelov...ďalší premýšľa o zmysle života.prvým impulzom pre zaoberanie sa ezoterikou býva potreba spojiť sa s niečím božským. dobrým. chápajúcim. transcedentným. na tom v podstate nie je nič ezoterické. až tie prežitky a poznanie spojené s hľadaním ...povedzme Boha, alebo Vyššieho Ja,tak to už by malo byť ezoterické, teda tajné, prístupné len zasväteným.

 

alebo duša sa nepotrebuje šľachtiť?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov